X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne MAJOWE TESTOWANIE
Odpowiedz

MAJOWE TESTOWANIE

Oceń ten wątek:
  • Skarpeta Autorytet
    Postów: 332 123

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ikulinka ale co konkretnie mam próbować jakoś koło 14? czy może spróbuje dziś ale tą wode odstawie? co myslisz?
    w sumie jutro i tak będe chyba wiedziałą co i jak bo lece z nów na ten monitoring po południu...

    Staramy się o dzidziusia :)
  • Pati88 Autorytet
    Postów: 890 318

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zaczynam sobie wkręcać. Nic nie czuje żeby nadchodziła jędzolina. Ale od wczoraj ciągnie mnie jajnik z którego byla owu aż na pachwine... zrobie jutro test..

    edit: jade tramwajem i leje się pot po plecach i generalnie cala jak po fitnesie. Masakra ja sie z reguly nie poce tak o poprostu. Albo nadciaga tsunami albo hmm

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2018, 17:08

    07.2018 i 10.2018 laparaskopowe usunięcie zrostow otrzewnej i uwolnieniu jajników i jajowodów.
    hiperprolaktynemia oraz zaburzenia glikemii, zespół FAP, MTHFR 677C-T heterozygota, PAI-1 4G heterozygota, fibrynogen 489 mg/dl (norma 200-450)
  • trzydziecha Autorytet
    Postów: 1041 662

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Multiwitamina wrote:
    Przepraszam gdzieś mi uciekł ten post i dopiero zauważyłam.
    Wysyłasz, albo dzwonidz- ja dzwoniłam
    Do sióstr Dominikanek z Krakowa na gródku i one Ci wysylaja pasek św. Dominika, jest to tasiemka bądź wstążka cięta na miarę obrazu św. Dominika , patrona kobiet starających się, w ciąży, po poronieniu, chorych ogólnie. I modlitwę do niego. No i się modlisz do św. Ile tam Ci serce każe a pasem się opasujesz i nosisz. Ja swój zakładam wieczór do modlitwy i ostatnio w nim śpię. Daje mi jakaś stabilność i spokój.

    Hm ciekawa sprawa nigdy o tym nie slyszalam :)

    Starania od 06.2017
    12.12.2018 - 2 kreski + beta 308
    04.01.2019 - mamy serduszko <3
    22.08.2019 - Tomuś jest już z nami <3 <3 <3

    n59y9vvj275r1f8v.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skarpeta wrote:
    Ikulinka ale co konkretnie mam próbować jakoś koło 14? czy może spróbuje dziś ale tą wode odstawie? co myslisz?
    w sumie jutro i tak będe chyba wiedziałą co i jak bo lece z nów na ten monitoring po południu...
    Myślę ze dzisiaj to już nie ma sensu .Jutro zobaczysz sama co i jak się zadzialo :-) powodzenia jeszcze raz:-)

    Skarpeta lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pojawił się śluz, uff, bo już sobie wkręcałam, że nie będzie owu w tym cyklu.
    Jestem z Wami do soboty. Potem znikam na tydzień.

    Iseko wrote:
    Wiem coś o tym, ja też cierpliwości nie mam ;) I też czasem tracę nadzieję, teraz już mi sobie nawet trudno wyobrazić żebym w ogóle była w ciąży.. Tym bardziej, że my się już nie zabezpieczamy od 3-4 lat, a od prawie 2 lat śledzę kalendarzyk.. Liczę jako 5cs, bo wcześniej głównie właśnie według kalendarzyka sprawdzałam ale jakoś nie zagłębiałam się w temat i dopiero teraz tak na prawdę regularnie się staramy..
    Ja właśnie w tym cyklu zaczęłam monitorning, ale mój gin też jest z innego miasta i u nas przyjmuje tylko 2x w tyg - raz rano, a raz wieczorem i też ciężko będzie czasem utrafić, zastanawiam się nad powrotem do mojej wcześniejszej ginekolog, ale z drugiej strony to on mi wykrył IO, niedoczynność i bardzo wielu kobietom pomógł zajść, w tym kilku moim znajomym..

    Patrner przebadany i wszystko ok?

    Skarpeta lubi tę wiadomość

  • Agulaa30 Autorytet
    Postów: 501 189

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wiecie jak.powinna wygladac szyjka.macicy po zaplodnieniu? W google czytam ze miekka a na.forum ze twarda i juz sama nie wiem..

    w4sq9n73sbn750go.png Agata 30.... Blizniaki 9 lat...Czekamy na nastepne dzieciątko .Bicie serduszka 5tydz.5dz.JUZ CIĘ KOCHAMY <3.<3
  • MARIKA12 Ekspertka
    Postów: 247 102

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niby odrazu po zaplodnieniu jest rozpulchniona. Potem powinna byc twarda zamknieta i wysoko

    18.03.2020 Pozytywny test
    02.2020 Invimed Poznan
    01.2019 brak akcji serca
    24.12.2018 pozytywny test
    11+2 [*] Aniołek, puste jajo :(
    8cs o 2 maluszka UDANY !!!
    06.06.2018 pozytywny test ❤ rosnij kruszynko
    02.2017 zdrowa córka
  • Iseko Autorytet
    Postów: 2386 4477

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung wrote:
    Patrner przebadany i wszystko ok?
    Mąż jeszcze się nie badał, na razie zobaczymy czy moje leczenie coś zmieni, bo dopiero od końca lutego biorę leki na tarczycę i od końca marca metforminę na IO. Jeśli do czerwca się nie uda, to mamy się brać za męża :)

    32 lata | starania od stycznia 2017

    IUI - 3.02.2021 ❌ 3.03.2021 ❌

    💉Szczepienia limfocytami
    12.01.2022 Allo-mlr 54,5%

    06.2022 - start IVF
    21.07 - punkcja - 10🥚dojrzałych, 8 zapłodnionych (ICSI), 3 blastocysty
    26.07 - ET 1🐣 4AA (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, luteina, duphaston)🤰
    8tc 💔 3.09.2022 🖤

    27.10 - FET 1❄️ 4BB (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, utrogestan, duphaston, heparyna, wit. PP, zivafert) ❌️😓

    22.11 - Transfer ostatniej ❄️ 4BB (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, utrogestan, duphaston, heparyna, wit. PP) 🤰
    6dpt - beta 15 mlU
    8dpt - beta 32 mlU
    10dpt - beta 91,19 mlU
    13dpt - beta 358,61 mlU
    17dpt - beta 2064 mlU
    20dpt - beta 7348 mlU, wieczorem krwawienie - krwiak podkosmówkowy. Poronienie.
    6tc💔
  • Agulaa30 Autorytet
    Postów: 501 189

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MARIKA12 wrote:
    Niby odrazu po zaplodnieniu jest rozpulchniona. Potem powinna byc twarda zamknieta i wysoko
    zobaczymy co wyjdzie z bety :D

    w4sq9n73sbn750go.png Agata 30.... Blizniaki 9 lat...Czekamy na nastepne dzieciątko .Bicie serduszka 5tydz.5dz.JUZ CIĘ KOCHAMY <3.<3
  • Skarpeta Autorytet
    Postów: 332 123

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ikulinka29 wrote:
    Myślę ze dzisiaj to już nie ma sensu .Jutro zobaczysz sama co i jak się zadzialo :-) powodzenia jeszcze raz:-)

    :* KURDE KOCHANE JESTEŚCIE ... <3 CZY WY WIECIE?

    Dziś inna Pani dr ale liczę że zrobi usg i się okaże co tam się dzieje... testów juz nie robiłam... ach bo pomyślałam że tak jak piszesz chyba bez sensu... :/

    Staramy się o dzidziusia :)
  • Marilen Autorytet
    Postów: 768 335

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iseko wrote:
    Mąż jeszcze się nie badał, na razie zobaczymy czy moje leczenie coś zmieni, bo dopiero od końca lutego biorę leki na tarczycę i od końca marca metforminę na IO. Jeśli do czerwca się nie uda, to mamy się brać za męża :)

    Szczerze? Od męża zaczęłabym. Teraz jest chyba większy problem u nich niż u kobiet. Ja się przebadałam na wszystkie strony, bo byłam pewna, że to coś u mnie. A tu klops. Morfologia kiepska i inne parametry. A u mnie piękne owulacje, wszystkie hormony super, Lekko do zbicia tsh, już pewnie zbite, małą dawką eythuroxu.

    7u229jcgzsq578gy.png
  • Marilen Autorytet
    Postów: 768 335

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulaa30 wrote:
    zobaczymy co wyjdzie z bety :D

    A kiedy robisz betę? :D

    7u229jcgzsq578gy.png
  • trzydziecha Autorytet
    Postów: 1041 662

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marilen wrote:
    Szczerze? Od męża zaczęłabym. Teraz jest chyba większy problem u nich niż u kobiet. Ja się przebadałam na wszystkie strony, bo byłam pewna, że to coś u mnie. A tu klops. Morfologia kiepska i inne parametry. A u mnie piękne owulacje, wszystkie hormony super, Lekko do zbicia tsh, już pewnie zbite, małą dawką eythuroxu.

    A od jakich badan dla panow warto zacząć? To sie robi jakos pakietami czy mozna np badanie po badaniu i patrzec po drodze na wyniki? Jakie badania sie w ogole powinno zrobic?

    Starania od 06.2017
    12.12.2018 - 2 kreski + beta 308
    04.01.2019 - mamy serduszko <3
    22.08.2019 - Tomuś jest już z nami <3 <3 <3

    n59y9vvj275r1f8v.png
  • Natalia91! Autorytet
    Postów: 433 210

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati88 wrote:
    Dziewczyny zaczynam sobie wkręcać. Nic nie czuje żeby nadchodziła jędzolina. Ale od wczoraj ciągnie mnie jajnik z którego byla owu aż na pachwine... zrobie jutro test..

    edit: jade tramwajem i leje się pot po plecach i generalnie cala jak po fitnesie. Masakra ja sie z reguly nie poce tak o poprostu. Albo nadciaga tsunami albo hmm

    Pati i jak tam? Testowałaś? Masz dla nas dobrą nowinę? :)

    7u22ugpj8heetxf1.png
  • Marilen Autorytet
    Postów: 768 335

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzydziecha wrote:
    A od jakich badan dla panow warto zacząć? To sie robi jakos pakietami czy mozna np badanie po badaniu i patrzec po drodze na wyniki? Jakie badania sie w ogole powinno zrobic?

    Seminogram przede wszystkim. I jak wyniki kiepskie to podstawowe hormony ( testosteron, LH, FSH, prolaktyna) i androlog. Zaoszczędzasz wtedy jedną wizytę jeśli masz też hormony. Oczywiście to pod warunkiem, że seminogram ( nasienie) wyjdzie kiepsko. Więcej nie ma co robić, bo może się okazać, że są zbędne. Lekarz z tych podstawowych wyczyta co jeszcze należy sprawdzić jakby co. U nas był zadowolony, że mieliśmy od razu hormony. Skróciło to ścieżkę o jedną wizytę.

    7u229jcgzsq578gy.png
  • Pati88 Autorytet
    Postów: 890 318

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia91! wrote:
    Pati i jak tam? Testowałaś? Masz dla nas dobrą nowinę? :)


    nie testowałam heh. boje się rozczarowania .. latam jak potrzepana sprawdzac czy już kest @. Jutro ide na wesele dlatego intensywnie myślę nad betą w drodze powrotnej z pracy heh. Nie chce się nakręcać bo to baaardzo boli jak nagle przychodzi. Czy ktoraś z szczęsliwych kwietniowek miala lekkie pobolewania jajnika i od czasu do czasu leciuteńkie uczucie pelności podbrzusza? takie mam wrażenie kikla razy dziennie jakby zaraz miala pęknąć bańka heh

    07.2018 i 10.2018 laparaskopowe usunięcie zrostow otrzewnej i uwolnieniu jajników i jajowodów.
    hiperprolaktynemia oraz zaburzenia glikemii, zespół FAP, MTHFR 677C-T heterozygota, PAI-1 4G heterozygota, fibrynogen 489 mg/dl (norma 200-450)
  • Agulaa30 Autorytet
    Postów: 501 189

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marilen wrote:
    A kiedy robisz betę? :D
    zrobiłam dzisiaj...bo rano test mi pokazał cień i bym nie wytrzymała do przyszłego tygodnia.... wyniki beda pozniej...ale 40zł zapłaciłam za bete masakra....

    w4sq9n73sbn750go.png Agata 30.... Blizniaki 9 lat...Czekamy na nastepne dzieciątko .Bicie serduszka 5tydz.5dz.JUZ CIĘ KOCHAMY <3.<3
  • trzydziecha Autorytet
    Postów: 1041 662

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje Marilen za rade :)

    Marilen lubi tę wiadomość

    Starania od 06.2017
    12.12.2018 - 2 kreski + beta 308
    04.01.2019 - mamy serduszko <3
    22.08.2019 - Tomuś jest już z nami <3 <3 <3

    n59y9vvj275r1f8v.png
  • trzydziecha Autorytet
    Postów: 1041 662

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulaa30 wrote:
    zrobiłam dzisiaj...bo rano test mi pokazał cień i bym nie wytrzymała do przyszłego tygodnia.... wyniki beda pozniej...ale 40zł zapłaciłam za bete masakra....

    Wow to czekamy na wyniki :)

    Agulaa30 lubi tę wiadomość

    Starania od 06.2017
    12.12.2018 - 2 kreski + beta 308
    04.01.2019 - mamy serduszko <3
    22.08.2019 - Tomuś jest już z nami <3 <3 <3

    n59y9vvj275r1f8v.png
  • Natalia91! Autorytet
    Postów: 433 210

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati88 wrote:
    nie testowałam heh. boje się rozczarowania .. latam jak potrzepana sprawdzac czy już kest @. Jutro ide na wesele dlatego intensywnie myślę nad betą w drodze powrotnej z pracy heh. Nie chce się nakręcać bo to baaardzo boli jak nagle przychodzi. Czy ktoraś z szczęsliwych kwietniowek miala lekkie pobolewania jajnika i od czasu do czasu leciuteńkie uczucie pelności podbrzusza? takie mam wrażenie kikla razy dziennie jakby zaraz miala pęknąć bańka heh

    Pati jak jutro masz wesele to tym bardziej wskazana beta;) i tak jak piszesz, nie nakręcaj się bo im większe nadzieje sobie robimy tym bardziej potem boli:( a na kiedy termin @ masz? No i tak naprawdę teraz już nic nie zmienisz, co ma być to będzie... U mnie np. jak sobie narobie nadzieji to blokuje sobie @, bo wystarczy ze zrobię test wtedy wiem na czym stoje i po kilku godzinach przychodzi @... oczywiście trzymam kciuki żeby do Ciebie wredota nie przyszła przez najbliższe 9mscy ;)

    Skarpeta lubi tę wiadomość

    7u22ugpj8heetxf1.png
‹‹ 8 9 10 11 12 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ