X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne MAJOWE TESTOWANIE
Odpowiedz

MAJOWE TESTOWANIE

Oceń ten wątek:
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 4 maja 2018, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katti wrote:
    Pytanie dla kobiet które może się znają albo mają jakieś doświadczenie w tej kwesti.
    Czy któras korzystała z dedektora tetna ?
    Ja korzystam drugi dzien i sama nie wiem co mam myslec ...ponieważ z prawej jak i z lewej strony słysze wyraźne bicie seduszka . Moze ktos tak miał? Zaznacze ze ta odległosc stron jest dosc spora ...czy to możliwe aby były blizniaki tak daleko od siebie? Prosze nie krytykowac .Jesli ktos jest w stanie udzielic mi jakiejs normalnej odpowiedzi byłabym wdzieczna. Moje pierwsze USG bedzie dopiero 21maja a jestem w 10tyg ciaży.
    Ja mialam takie cudo. Uzylam pare razy i sprzedalam. Dlugo szukalam serduszka,jak znalazlam to za chwile uciekalo. Tobie poprostu radze dac na Luz.. i poczekac na usg. Jak nie wytrzymasz idz prywatnie wczesniej. A jak bylyby blizniaki to mysle,ze lekarz by zauwazyl wczesniej(?) Chyba,ze nie mialas wogole USG dowcipnego robionego to co innego.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 maja 2018, 19:48

    Katti lubi tę wiadomość

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2018, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iNso87 wrote:
    Ja mialam takie cudo. Uzylam pare razy i sprzedalam. Dlugo szukalam serduszka,jak znalazlam to za chwile uciekalo. Tobie poprostu radze dac na Luz.. i poczekac na usg. Jak nie wytrzymasz idz prywatnie wczesniej. A jak bylyby blizniaki to mysle,ze lekarz by zauwazyl wczesniej(?) Chyba,ze nie mialas wogole USG dowcipnego robionego to co innego.
    nie mialam w ogole mieszkam w uk

  • natalaa_aa Ekspertka
    Postów: 206 117

    Wysłany: 4 maja 2018, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny może Wy mi powiecie czy beta 86.46 jest ok? Martwi mnie, że za niska.. Wiem, że liczy się przyrost ale i tak mnie martwi...
    Mam takie wartości podane pod wynikiem tylko nic mi to nie mówi...
    Mężczyzni 0-10
    Kobieta w cyklu 0-10
    Kobieta 4-5 tydzień 1000-50000

    natala :)thgf3e3ky5kkrrvd.png
    dxomdf9h9r427akt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2018, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalaa jest ekstra beta;) Beta szybko wzrasta zrobisz przyrost i zobaczysz ze juz bedziesz miala za kilka dni 1000;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 maja 2018, 20:13

  • natalaa_aa Ekspertka
    Postów: 206 117

    Wysłany: 4 maja 2018, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zosiak88 wrote:
    Natalaa jest ekstra beta;) Beta szybko wzrasta zrobisz przyrost i zobaczysz ze juz bedziesz miala za kilka dni 1000;)
    Dzięki, bo szczerze bardzo się zmartwilam... Ale w poniedziałek powtórzę, mam nadzieję, że będzie ok!

    zosiak88 lubi tę wiadomość

    natala :)thgf3e3ky5kkrrvd.png
    dxomdf9h9r427akt.png
  • Lincori Koleżanka
    Postów: 124 11

    Wysłany: 4 maja 2018, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulaa30 wrote:
    Dziekuje bardzo... a jak u Ciebie?

    Dzisiaj bądź jutro miesiączka. Wszystkie znaki świata pokazują że predzej czy później wredota przyjdzie. Jedynie czuję dziwne mrowienie piersi ale takie delikatne i nie cały czas tylko do czasu dod czasu.

    Starania o drugie dziecko.
  • MisiaMarysia Debiutantka
    Postów: 10 12

    Wysłany: 4 maja 2018, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja korzystałam z detektora tętna. Na początku się nie ogarniałam, ale miałam taki z wyświetlaczem i nie dało się pomylić, jak ciąża była już mocno zaawansowana to mnie uspokajało, że dziecko sie nie rusza bo śpi.

    /Grzechotka

    Katti lubi tę wiadomość

  • ams Autorytet
    Postów: 744 570

    Wysłany: 4 maja 2018, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natalaa_aa wrote:
    Dziewczyny może Wy mi powiecie czy beta 86.46 jest ok? Martwi mnie, że za niska.. Wiem, że liczy się przyrost ale i tak mnie martwi...
    Mam takie wartości podane pod wynikiem tylko nic mi to nie mówi...
    Mężczyzni 0-10
    Kobieta w cyklu 0-10
    Kobieta 4-5 tydzień 1000-50000

    spokojnie :)
    moja pierwsza beta byla 63 z groszem :)
    a dwa dni pozniej bylo juz ponad 300 :)

    Od 22.10.2018 o 2H10 szczesliwa Mamusia malutkiej Charlotte <3
  • natalaa_aa Ekspertka
    Postów: 206 117

    Wysłany: 4 maja 2018, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ams wrote:
    spokojnie :)
    moja pierwsza beta byla 63 z groszem :)
    a dwa dni pozniej bylo juz ponad 300 :)
    Liczę, że będzie ok. Zastanawia mnie tylko czemu mam jakieś normy dla mężczyzn podane? :o

    natala :)thgf3e3ky5kkrrvd.png
    dxomdf9h9r427akt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2018, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziwne z ta mezczyzna moze cos im sie zlego wydrukowalo najwazniejsze ze beta dodatnia kolorowych. Kciuki zw testujaca jutro

  • kuzmoni1 Autorytet
    Postów: 645 276

    Wysłany: 4 maja 2018, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Gratulacje dla tych szczęśliwców :):)
    My właśnie z majówki wróciliśmy. Myślałam że owu będę mieć na wyjezdzie aje test dopiero dzis wyszedł pozytywny :P

    Skarpeta lubi tę wiadomość

  • katepr Autorytet
    Postów: 1568 834

    Wysłany: 4 maja 2018, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katti wrote:
    Pytanie dla kobiet które może się znają albo mają jakieś doświadczenie w tej kwesti.
    Czy któras korzystała z dedektora tetna ?
    Ja korzystam drugi dzien i sama nie wiem co mam myslec ...ponieważ z prawej jak i z lewej strony słysze wyraźne bicie seduszka . Moze ktos tak miał? Zaznacze ze ta odległosc stron jest dosc spora ...czy to możliwe aby były blizniaki tak daleko od siebie? Prosze nie krytykowac .Jesli ktos jest w stanie udzielic mi jakiejs normalnej odpowiedzi byłabym wdzieczna. Moje pierwsze USG bedzie dopiero 21maja a jestem w 10tyg ciaży.

    Katti detektor w ogole jest kiepskim pomyslem. Tak wiem ze niby matki czuja sie pewniej ale wcale tak nie jest. Nie dosc ze polowa mam nie umie znalezc tetna to druga polowa znajduje swoje :p panika jak nie moga znalezc i tem stres jest gorszy niz nie mierzenie tego tetna dzien w dzien.
    Po pierwsze tetno dziecka takim detektorem mozna wykryc dopiero kolo 15tyg albo nawet i 20.... wiec mysle ze mierzysz swoje tęto ;)
    A masz wyswietlacz? Jak nie to ciezko bedzie wysluchać czy bije 80 czy 160. Zakres tetna plodu to 120-160.

    Katti, Annie1981, iNso87 lubią tę wiadomość

    atdc9vvj09r8djr1.png
    atdcjw4zue2zk2y5.png
  • katepr Autorytet
    Postów: 1568 834

    Wysłany: 4 maja 2018, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doczytałam...od 20 tygodnia dopiero. ;) takze schowaj go do szafy, czekaj i się nie martw.
    21 maja ginekolog napewno na chwile Ci puści tetno maluszka :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 maja 2018, 22:39

    Katti lubi tę wiadomość

    atdc9vvj09r8djr1.png
    atdcjw4zue2zk2y5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2018, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katepr wrote:
    Doczytałam...od 20 tygodnia dopiero. ;) takze schowaj go do szafy, czekaj i się nie martw.
    21 maja ginekolog napewno na chwile Ci puści tetno maluszka :)
    dzieki ja sie nie stresuje tylko mnie to zastanawia... wiem ze znalesc nie jest latwo dlatego mnie to zdziwilo a ja czytalam ze od 12 tyg ;p

  • Natalia91! Autorytet
    Postów: 433 210

    Wysłany: 5 maja 2018, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, melduje ze u mnie test negatyw, jedna krecha i ani cienia drugiej!

    To już pol roku bezsensownych starań, które nie przyniosły żadnego efektu! Co robimy nie tak? Czemu ciagle się nie udaje? :(

    7u22ugpj8heetxf1.png
  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 5 maja 2018, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mało się tu udzielam.
    Ale mam problem wczoraj miałam plamienia i kilka nitek krwi i spadku temperatury l a dziś jeden skrzep i wzrost
    Na zagniezdzanie jest za szybko bo wydaje mi się ze jest 3 dpo gin. Kazała współżyć od 3 maja do 7.
    Jako że męża nie ma było tylko 3 maja

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 5 maja 2018, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia91! wrote:
    Hej dziewczyny, melduje ze u mnie test negatyw, jedna krecha i ani cienia drugiej!

    To już pol roku bezsensownych starań, które nie przyniosły żadnego efektu! Co robimy nie tak? Czemu ciagle się nie udaje? :(

    Natalia a badałaś już coś? Ja po 5cs poszłam w końcu do gina i zrobiłam badania no i coś tam mi wyszło :P wiec skoro do 6razy sztuka nie poszło, to może warto zbadać hormony :)
    Ja dostałam: aspat, alat, kreatynina, prolaktyna, dheas, shbg, androstendion, testosteron,17-oh-progesteron, krzywą 3pkt cukrową i insulinową. Winowajca: shbg :/ i walcze z tym ustrojstwem, chociaż siły mi brakuje :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 maja 2018, 09:29

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Kitkat Autorytet
    Postów: 328 189

    Wysłany: 5 maja 2018, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katti wrote:
    Pytanie dla kobiet które może się znają albo mają jakieś doświadczenie w tej kwesti.
    Czy któras korzystała z dedektora tetna ?
    Ja korzystam drugi dzien i sama nie wiem co mam myslec ...ponieważ z prawej jak i z lewej strony słysze wyraźne bicie seduszka . Moze ktos tak miał? Zaznacze ze ta odległosc stron jest dosc spora ...czy to możliwe aby były blizniaki tak daleko od siebie? Prosze nie krytykowac .Jesli ktos jest w stanie udzielic mi jakiejs normalnej odpowiedzi byłabym wdzieczna. Moje pierwsze USG bedzie dopiero 21maja a jestem w 10tyg ciaży.

    Katti, a to na pewno tętno maluszka, nie pomyliłaś ze swoim? :) Malucha powinno być o wiele szybsze. Jak nie miałaś jeszcze USG ani razu to wszystko jest możliwe, że to bliźniaki :)

    Katti lubi tę wiadomość

    oar890bvpobm9vcr.png
    fb3d941327.png
  • Nova87 Autorytet
    Postów: 877 1404

    Wysłany: 5 maja 2018, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katepr wrote:
    Katti detektor w ogole jest kiepskim pomyslem. Tak wiem ze niby matki czuja sie pewniej ale wcale tak nie jest. Nie dosc ze polowa mam nie umie znalezc tetna to druga polowa znajduje swoje :p panika jak nie moga znalezc i tem stres jest gorszy niz nie mierzenie tego tetna dzien w dzien.
    Po pierwsze tetno dziecka takim detektorem mozna wykryc dopiero kolo 15tyg albo nawet i 20.... wiec mysle ze mierzysz swoje tęto ;)
    A masz wyswietlacz? Jak nie to ciezko bedzie wysluchać czy bije 80 czy 160. Zakres tetna plodu to 120-160.
    Mam detektor i łapie tetno od 12tc. Po bokach jest moje tetno. Tetno maluszka zlapalam baaaaaardzo nisko prawie przy spojeniu łonowym po prawej stronie. Jest bardzo szybkie i nie da sie go pomylic z niczym innym.

    Katti lubi tę wiadomość

    hrqoskjoayf3n559.png

    05.03.18 - beta HCG - 423,49
    07.03.18 - beta HCG - 971,13
    13.03.18 - beta HCG - 8403,34
  • Nova87 Autorytet
    Postów: 877 1404

    Wysłany: 5 maja 2018, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://vocaroo.com/i/s1TBmURPr52o



    Tetno z wtorku, 13t3dc

    Katti, agniecha2101 lubią tę wiadomość

    hrqoskjoayf3n559.png

    05.03.18 - beta HCG - 423,49
    07.03.18 - beta HCG - 971,13
    13.03.18 - beta HCG - 8403,34
‹‹ 19 20 21 22 23 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ