X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne MAJOWE TESTOWANIE
Odpowiedz

MAJOWE TESTOWANIE

Oceń ten wątek:
  • Poziomka92 Ekspertka
    Postów: 181 72

    Wysłany: 19 maja 2018, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marilen wrote:
    A jak bierzecie ovarin to odstawiacie kwas foliowy i witaminy inne?

    Dziewczyny, czyli kiedy zaczyna być widać w usg ciałko żółte??
    Jeśli owulacja byłaby np wczoraj, to może jeszcze ciałko żółte być słabo widoczne?
    Gdzieś wyczytałam, że w 4 dpo ciałko żółte ma największą masę.

    Jak u Was? miała któraś z Was monitoring dzień po owulacji? co było widać?

    PLISSSSS!

    dajcie znać. Myślimy poważnie o IUI na naturalnym cyklu, więc to ważne dla mnie bardzo czy owulacja jest regularnie.
    Nie trzeba brać dodatkowo kwasu foliowego ponieważ ovarin w swoim składzie posiada kwas foliowy ;-)

    Szczęśliwa mężatka od wrzesień 2018 :-)
    Hysteroskopia - luty 2016
    - ponowne starania od maj 2018 :)
    - progesteron 12,04 ng/ml
    - TSH 0,89 mlU/l - Euthyrox N50
    - badanie nasienia w normie
    - cykle owulacyjne
    - drożne jajowody
    - Hysteroskopia - marzec 2023 - polip 1 cm, adenomioza
  • kuzmoni1 Autorytet
    Postów: 645 276

    Wysłany: 19 maja 2018, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dominisia883 wrote:
    Hej w ogóle prawie w tym cyklu się nie udzielałam bo próbuje odpuścić i nawet trochę się to udaje. Dziś dostałam plamienia więc za godzinkę, dwie rozkręci się @ także kolejny cykl stracony ale nie poddajemy się. W tym cyklu kupuje czarna mace no i jedziemy do kliniki rozmawiać o inseminacji mam nadzieję że tam nie powiedzą nam że tylko in vitro ;). Trzymam kciuki za resztę ;)
    przecież twój maż ma morfologie 4%. Dlaczego w ogóle masz w głowie in vitro. Mój ma 1% a lekarz mówił że dobrze nie jest ale fatalnie też nie.
    Inseminacja jak najbardziej

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 maja 2018, 20:49

  • Upragniona niunia Ekspertka
    Postów: 215 112

    Wysłany: 19 maja 2018, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny powiedzcie mi proszę o co chodzi z tą morfologia 1%, 2% itp.?

    Zaczynamy starania od nowa. To jest ten czas.
    12.2017 - cp
    Starania od 10.06.2017

    Nadzczynnosc GB.
    Zielone światło.
    06.22- 5cykl starań na nowo.
  • patkaaxx90 Autorytet
    Postów: 834 668

    Wysłany: 19 maja 2018, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wszytskim mnie też mało w tym miesiącu... jakoś nie ma weny do starań odpuscilisny troszke...gratuluję wszystkich zafasolkowanyn...☺ ja testuje w czerwcu na początku więc z niecierpliwością czekam Na kolejny wątek...☺

    Miłosz
    bl9cpiqvy4ezsagr.png
    Honoratka
    gyxw8u695zbv7tdy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2018, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patkaaxx90 wrote:
    Hej wszytskim mnie też mało w tym miesiącu... jakoś nie ma weny do starań odpuscilisny troszke...gratuluję wszystkich zafasolkowanyn...☺ ja testuje w czerwcu na początku więc z niecierpliwością czekam Na kolejny wątek...☺
    Ja też już odpuściłam z ciśnieniem. Mniej zaglądam bo psychicznie mi to nie służy.
    Czekam na owu ale z wykresu też rezygnuje bo zwariować można....
    Gratuluję fasolek dziewczyny !
    Ja wrócę w czerwcu.
    Kciuki za kolejne testy!

  • Marilen Autorytet
    Postów: 768 335

    Wysłany: 19 maja 2018, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Upragniona niunia wrote:
    Dziewczyny powiedzcie mi proszę o co chodzi z tą morfologia 1%, 2% itp.?

    O wynik nasienia męża. morfologia= prawidłowa budowa plemników. Każdy z choćby maleńkim odchyleniem w budowie jest uznawany jako nieprawidłowy. Norma to nie mniej niż 4% prawidłowych.

    7u229jcgzsq578gy.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 20 maja 2018, 04:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wykres
    Co sadzicie? Biorac pod uwage,ze tamten test owu byl pozytywny. Jak zaznaczam,ze nie byl to owulka na apce przesuwa sie o 2 dni wczesniej. Sadzicie,ze moze ten cykl byc bezowulacyjny jak twierdzila ginka? Czy mozliwe,ze jak bylam w czwartek u niej na wizycie to dominujacy pecherzyk juz pekl i poprostu jeszcze nie bylo nic widac na usg w tej Zatoce Douglasa??? Mogloby tak byc?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 maja 2018, 05:02

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • Straciatellaa Autorytet
    Postów: 2674 2499

    Wysłany: 20 maja 2018, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oficjalnie się żegnam.
    @ nadeszła 3 dni szybciej.

    Czerwcowy wątek otwarty? Szukałam i nie mogłam znaleźć :)


    oar8ikgn5pgt0ug5.png
  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 20 maja 2018, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Straciatella widzę że razem zaczynamy cykl :/ u mnie też 3 dni wcześniej. Jeszcze nie ma czerwcowego testowania.

    Akceptacja!
  • Marryy Autorytet
    Postów: 618 312

    Wysłany: 20 maja 2018, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też ostatnio mało się udzielam bo po biochemicznej musiałam chwilę się wyłączyć. Ale obecnie jestem już w nowym cyklu dzisiaj 11dc w piątek byłam u gin pęcherzyk największy 13mm w wtorek mam zrobić zastrzyk. Więc czekam na wątek czerwcowy. Jednak maj jako mój miesiąc urodzin nie popisał się jak narazie :-)

    2019 ♥️👩🏻

    Starania od 09.2017
  • Upragniona niunia Ekspertka
    Postów: 215 112

    Wysłany: 20 maja 2018, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czerwcowy wątek jak najbardziej jest. Tylko ze w dziale " w oczekiwaniu na testowanie "

    Zaczynamy starania od nowa. To jest ten czas.
    12.2017 - cp
    Starania od 10.06.2017

    Nadzczynnosc GB.
    Zielone światło.
    06.22- 5cykl starań na nowo.
  • Marilen Autorytet
    Postów: 768 335

    Wysłany: 20 maja 2018, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Upragniona niunia wrote:
    Czerwcowy wątek jak najbardziej jest. Tylko ze w dziale " w oczekiwaniu na testowanie "

    Wchodziłam w majowe testowanie w tym dziale, ale szczerze powiedziawszy jakoś tam dużo osób, i tak ciężko ogarnąć. Ja tam wolę bardziej kameralnie, przynajmniej wiem kto jest kto i odpowiadamy na swoje pytania

    Marudaruda, iNso87, Klamka82 lubią tę wiadomość

    7u229jcgzsq578gy.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 20 maja 2018, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej założyłam czerwcowy wątek ;-)

    Marryy, iNso87, Grzechotka2, Klamka82 lubią tę wiadomość

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 20 maja 2018, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak jak juz o watkach mowa to dziewczyny,które zaciazyly szczęśliwie w maju, na fioletowej stronie mocy zadna nie zakladalam jeszcze watki Lutowe Mamusie 2019? Bo nigdzie w zakladce ogolne nie widac...?

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2018, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iNso87 wrote:
    A tak jak juz o watkach mowa to dziewczyny,które zaciazyly szczęśliwie w maju, na fioletowej stronie mocy zadna nie zakladalam jeszcze watki Lutowe Mamusie 2019? Bo nigdzie w zakladce ogolne nie widac...?
    Chyba nikt nie założył. Dużo kobiet zwyczajnie przyłańcza sie do wątków które już istnieja tak mysle.

    Ogólnie prosze trzymajcie kciuki za moje jutrzejsze piersze USG aby wszystko było dobrze i maluszek miał się dobrze.
    Strasznie sie stresuje.

  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 20 maja 2018, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katti a to z terminami na luty w takim razie gdzie ida??:> Czekam na tescior jak bedzie pozytyw to mam termin na 10.02 chyba i tak chcialam zajrzec a tu nikogo..
    Fakt jest taki,ze te watki tam to polowe zakladal w sumie troll.. no ale mam nadzieje tak czy siak,ze watek sie pojawi na fioletowej;)

    To trzymamy kciuki za wizyte!:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 maja 2018, 13:37

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2018, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Część dziewczyny :)
    Sikam już na owulaki, lubię ten okres :) ten cykl na luteinie więc nowe doświadczenie dla mnie.
    Przenoszę się na czerwiec ale będę Wam tutaj kibicować :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2018, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iNso87 wrote:
    Katti a to z terminami na luty w takim razie gdzie ida??:> Czekam na tescior jak bedzie pozytyw to mam termin na 10.02 chyba i tak chcialam zajrzec a tu nikogo..
    Fakt jest taki,ze te watki tam to polowe zakladal w sumie troll.. no ale mam nadzieje tak czy siak,ze watek sie pojawi na fioletowej;)

    To trzymamy kciuki za wizyte!:)
    Nie wiem ja jestem na wątku agniechy z różowej strony . Dla mnie osobiscie to bez znaczenia czy rodze w marcu,lutym itp lubie siedziec tam gdzie jest miło i jest z kim pogadać dlatego siedze tylko tutaj i na agniechy wątku.

  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 20 maja 2018, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale nie ma jeszcze dziewczyn z terminem na 1 luty a tak to prawda że większość zakładać zek wątków na fioletowej to trolle styczeń 2019 jest pewna założycielka bo znam ja z różowej od roku :)

    Sanka lubi tę wiadomość

    Akceptacja!
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 20 maja 2018, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kal to skoro jeszcze nie ma to mozliwe,ze lutowki zalozy "prawdziwa" osoba;) Oby.. bo potem straszne nielrzyjemnosci sa na watku;/ sama wiem bo u nas na Grudniowkach byla:/ Pozytyw jeden w tym,ze zostala chociaz garstka osob z ktorymi teraz super sie rozmawia:)

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
‹‹ 57 58 59 60 61 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ