X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne MAJOWE TESTOWANIE
Odpowiedz

MAJOWE TESTOWANIE

Oceń ten wątek:
  • Marilen Autorytet
    Postów: 768 335

    Wysłany: 26 maja 2018, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelllka90 wrote:
    Na zdjęciu widać słabiej niż na żywo ale moja przyjaciółka mowi ze widzi na zdjęciu teraz zrobiłam drugi tej samej firmy wyszła ciut bledsze ale ja widać lekko rozowa. Jutro z porannego zrobię dwa kolejne zobaczę co bedzie jesli nie dostanę okresu pójdę na na betę ale nie chce sie nakręcać poza tym noże być rożnie wiec ochłonęłam i mowię co ile co Bóg da

    No ale robiłaś betę dzisiaj? przed testem? pisałaś, że 0, więc kurde test czulszy? ;/

    7u229jcgzsq578gy.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 27 maja 2018, 06:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klamka to teraz owocnych staran zycze;d

    Marilen, Marabela kurde to cyrki macie z tym odstawieniem tabsow. U mnie jest poki co ok. Zobaczymy czy cykl mi sie wydluzy czy skroci. A moze bedzie w sumie ciaza to sie nie dowiem;)

    Multi 50dni????:o matko jedyno. A ile bralas czasu tabsy?

    U mnie dzis spadek tempki. Mam 10dpo, spadek na @ czy zagniezdzenie?;)

    Karmelllka90 gratuluje! Idziesz dzis na bete? :))

    KAL trzymamy kciuki i pisz co wyszlo po badaniu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 maja 2018, 07:02

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • kozgo Autorytet
    Postów: 4426 3339

    Wysłany: 27 maja 2018, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marilen wrote:
    No ale robiłaś betę dzisiaj? przed testem? pisałaś, że 0, więc kurde test czulszy? ;/

    Betę robiła chyba wcześniej

    qb3cpiqv120x7xhb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2018, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wczoraj zrobiłam dwa testy oba popołudniu w odstępie 1 godziny oba z bladziochami, noc nie przespana dzisiaj o 6 zrobiłam dwa rożne testy jeden wyraźniejsza kreska ale dalej blada drugi biały poddałam sie jak zobaczyłam ten biały, ale po 9 zrobiłam jeszcze jeden i bladzioch jest. Na szczęście 4 min autem ode mnie labolatorium czynne w niedziele pojechałam puściłam krwi na betę wynik jutro do godziny 12:00 zniosę jajo - skoro robią pobieranie w niedziele powinny być wyniki Max do godz :( ehh teraz czekanie

    Robiłam BHCG w poniedziałek teoretycznie był to 12 dzien po owulacji beta wyszła <0,1 był to 33 dc dziś mam 39 dc. Jak sie sytuacja wyklaruje opisze wam cała sytuacje bo to jest jakis zakręcony miesiąc a mnie :/ ale na razie nastawiam sie nautralnie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2018, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelllka90 wrote:
    Dziewczyny wczoraj zrobiłam dwa testy oba popołudniu w odstępie 1 godziny oba z bladziochami, noc nie przespana dzisiaj o 6 zrobiłam dwa rożne testy jeden wyraźniejsza kreska ale dalej blada drugi biały poddałam sie jak zobaczyłam ten biały, ale po 9 zrobiłam jeszcze jeden i bladzioch jest. Na szczęście 4 min autem ode mnie labolatorium czynne w niedziele pojechałam puściłam krwi na betę wynik jutro do godziny 12:00 zniosę jajo - skoro robią pobieranie w niedziele powinny być wyniki Max do godz :( ehh teraz czekanie

    Robiłam BHCG w poniedziałek teoretycznie był to 12 dzien po owulacji beta wyszła <0,1 był to 33 dc dziś mam 39 dc. Jak sie sytuacja wyklaruje opisze wam cała sytuacje bo to jest jakis zakręcony miesiąc a mnie :/ ale na razie nastawiam sie nautralnie
    Trzymam kciuki za betę.
    Testów różnych firm nigdy nie porównuj.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2018, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelllka90 wrote:
    Dziewczyny wczoraj zrobiłam dwa testy oba popołudniu w odstępie 1 godziny oba z bladziochami, noc nie przespana dzisiaj o 6 zrobiłam dwa rożne testy jeden wyraźniejsza kreska ale dalej blada drugi biały poddałam sie jak zobaczyłam ten biały, ale po 9 zrobiłam jeszcze jeden i bladzioch jest. Na szczęście 4 min autem ode mnie labolatorium czynne w niedziele pojechałam puściłam krwi na betę wynik jutro do godziny 12:00 zniosę jajo - skoro robią pobieranie w niedziele powinny być wyniki Max do godz :( ehh teraz czekanie

    Robiłam BHCG w poniedziałek teoretycznie był to 12 dzien po owulacji beta wyszła <0,1 był to 33 dc dziś mam 39 dc. Jak sie sytuacja wyklaruje opisze wam cała sytuacje bo to jest jakis zakręcony miesiąc a mnie :/ ale na razie nastawiam sie nautralnie
    moze owulacja byla pozniej dlatego twoja pierwsza beta pokazala negatyw. różnie bywa nasze organizmy to czarna magia. trzymam kciuki aby beta byla pozytywna jak twoje testy

  • Stokrotka Znajoma
    Postów: 25 7

    Wysłany: 27 maja 2018, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drogie Staraczki, może któraś z Was się orientuję czy przyrost bety po 48 gdz w 27 dniu cyklu z 24,54 do 40,45 to nie za mało? Bardzo się boję :(

    Stokrotka
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 27 maja 2018, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lipca 2018, 19:13

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Marilen Autorytet
    Postów: 768 335

    Wysłany: 27 maja 2018, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stokrotka wrote:
    Drogie Staraczki, może któraś z Was się orientuję czy przyrost bety po 48 gdz w 27 dniu cyklu z 24,54 do 40,45 to nie za mało? Bardzo się boję :(

    Po 48h przyrost powinien być o 66% u Ciebie jest prawie dokładnie tyle. Spokojnie! Jak na 27 dc to i tak beta wysoka. Mogłabyś nawet nie wiedzieć o ciąży jeszcze. Nie denerwuj się.

    7u229jcgzsq578gy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2018, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny które biorą Ovarin ile dziennie zalecana jest dawka ? 1 czy 2 tabetki ?

  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 27 maja 2018, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lipca 2018, 19:14

    Katti lubi tę wiadomość

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2018, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Multiwitamina wrote:
    Mi lekarz zalecił 2dziennie. Biorę na raz, ale słyszałam że rano i wieczorem lepiej jest
    Dziękuję kochana.
    Pytam bo planuję kupić dla siebie jakieś witaminki tego typu aby po tym wszystkim się u mnie ładnie wszystko unormowało i dla męża też planuję kupić coś na jakość nasienia licząc że nie trafimy na choruszka...

    Powiedzcie mi czy stosując Ovarin bierzecie osobno jeszcze np kwas foliowy ? Czy branie samego Ovarin wystarczy ?

    Wypytuje bo zamówienie złoże u mojej mamy a ona by mi wyslala bo wychodzi mi duzo taniej z pl niz zamawiac tutaj w aptekach.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 maja 2018, 12:41

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2018, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katti wrote:
    Dziękuję kochana.
    Pytam bo planuję kupić dla siebie jakieś witaminki tego typu aby po tym wszystkim się u mnie ładnie wszystko unormowało i dla męża też planuję kupić coś na jakość nasienia licząc że nie trafimy na choruszka...

    Powiedzcie mi czy stosując Ovarin bierzecie osobno jeszcze np kwas foliowy ? Czy branie samego Ovarin wystarczy ?

    Wypytuje bo zamówienie złoże u mojej mamy a ona by mi wyslala bo wychodzi mi duzo taniej z pl niz zamawiac tutaj w aptekach.
    Ja piłam inofolik i brałam jeszcze suplement gdzie byl kwas filologowie i zapytałam giną czy tak mozna powiedział ze jasne i ze to tez dobrze bo kwas foliowy bie przyswaja sie zawsze w 100% stad sa rożne dawki

    Katti lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2018, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dla siebie chcę kupić Ovarin czy wystarczy jak będe go stosować czy dobrze byłoby dołożyć osobno jeszcze kwas foliowy i np witamine D ? Nie chce też aby było za dużo i aby nie zaszkodziło.
    Dla męża planuję FertilMan Plus na polepszenie plemniczków i do tego np Salfazin.
    Być może jego żołnierzyk był słabiutki i stad ta wada braku serduszka.
    Jak myslicie czy taki sklad bylby ok czy za duzo tego ?
    Liczę na waszą pomoc.

  • Grzechotka2 Autorytet
    Postów: 712 823

    Wysłany: 27 maja 2018, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy to normalne, że te testy z allegro w różowym opakowaniu nigdy, przenigdy nie są u mnie białe, tylko zawsze jest ta testowa kreska?

    l22nio4pm7glhik4.png
    w57v3e3kpq4472hr.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 27 maja 2018, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grzechotka2 wrote:
    Czy to normalne, że te testy z allegro w różowym opakowaniu nigdy, przenigdy nie są u mnie białe, tylko zawsze jest ta testowa kreska?
    Grzechotka nie wiem jak u Ciebie ale u mnie w tym msc pierwszy byl z jedna kreska tylko a na drugi dzień juz byla i ta druga tylko bledsza. Takze sa czasem i z jedna;) przynajmniej u mnie.

    Kozgo jak samopoczucie? Jutro pierwsze nasze testowanie!;) powodzenia nam życzę. Kto jutro jeszcze testuje??

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • Grzechotka2 Autorytet
    Postów: 712 823

    Wysłany: 27 maja 2018, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iNso87 wrote:
    Grzechotka nie wiem jak u Ciebie ale u mnie w tym msc pierwszy byl z jedna kreska tylko a na drugi dzień juz byla i ta druga tylko bledsza. Takze sa czasem i z jedna;) przynajmniej u mnie.

    No własnie mi chodzi o to, ze u mnie nigdy nie ma jednej kreski. Są zawsze dwie. Bledsze i ciemniejsze, ale dwie. Zawsze.

    l22nio4pm7glhik4.png
    w57v3e3kpq4472hr.png
  • kozgo Autorytet
    Postów: 4426 3339

    Wysłany: 27 maja 2018, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iNso87 wrote:
    Grzechotka nie wiem jak u Ciebie ale u mnie w tym msc pierwszy byl z jedna kreska tylko a na drugi dzień juz byla i ta druga tylko bledsza. Takze sa czasem i z jedna;) przynajmniej u mnie.

    Kozgo jak samopoczucie? Jutro pierwsze nasze testowanie!;) powodzenia nam życzę. Kto jutro jeszcze testuje??

    Mam zachcianki od wczoraj ma mączne rzeczy knedle pierogi pampuchy Haha ale to może być tez przed okresem. Normalnie mam stresa Haha trzymam
    Za Cienoe kciuki jutro !!!

    iNso877 lubi tę wiadomość

    qb3cpiqv120x7xhb.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 27 maja 2018, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grzechotka i tak przez ile dn w cyklu sa te kreski? Od kiedy badasz,od jakiego dc? A zobacz zaraz po @ dzien co Tobie wyjdzie? Czy tez dwie kreski?

    Kozgo ja to zawsze przed @ napad na slodycze...w tym msc narazie nie mam takiego napadu ale zobaczymy potem. W sumie to do terminu jeszcze 3 dni. Za to od wczoraj jak sie klade spac mam takie babelki w brzuchu i przelewa mi sie tam wszystko,cos jakbym glodna byla i mnie ssie;) Mam zero objawow. Od czasu do czasu zakluje? Zaboli? Mnie ten lewy jajnik i to wszystko. Nawet cycki nie bola juz takze sie nastawiam na @;) W poprzedniej ciazy to po piersiach poznalam,ze sie udalo bo tak bolaly,ze stanika nie zdejmowalam nawet do spania..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 maja 2018, 21:57

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • Grzechotka2 Autorytet
    Postów: 712 823

    Wysłany: 27 maja 2018, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iNso87 wrote:
    Grzechotka i tak przez ile dn w cyklu sa te kreski? Od kiedy badasz,od jakiego dc? A zobacz zaraz po @ dzien co Tobie wyjdzie? Czy tez dwie kreski?

    No własni w tym cyklu mierzyłam zaraz po @ i też bladzioch. Badam od samego początku, bo różnie z owulacjami bywało. 3x dziennie robię testy owu i zawsze dwie kreski. Ale tylko na owulacje ta testowa jest równie mocna jak kontrolna.

    l22nio4pm7glhik4.png
    w57v3e3kpq4472hr.png
‹‹ 75 76 77 78 79 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ