X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne MAJOWE TESTOWANIE
Odpowiedz

MAJOWE TESTOWANIE

Oceń ten wątek:
  • kozgo Autorytet
    Postów: 4426 3339

    Wysłany: 27 maja 2018, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iNso87 wrote:
    Grzechotka i tak przez ile dn w cyklu sa te kreski? Od kiedy badasz,od jakiego dc? A zobacz zaraz po @ dzien co Tobie wyjdzie? Czy tez dwie kreski?

    Kozgo ja to zawsze przed @ napad na slodycze...w tym msc narazie nie mam takiego napadu ale zobaczymy potem. W sumie to do terminu jeszcze 3 dni. Za to od wczoraj jak sie klade spac mam takie babelki w brzuchu i przelewa mi sie tam wszystko,cos jakbym glodna byla i mnie ssie;) Mam zero objawow. Od czasu do czasu zakluje? Zaboli? Mnie ten lewy jajnik i to wszystko. Nawet cycki nie bola juz takze sie nastawiam na @;) W poprzedniej ciazy to po piersiach poznalam,ze sie udalo bo tak bolaly,ze stanika nie zdejmowalam nawet do spania..


    Ja zawsze mam na chipsy i piwo przed okresem ogólnie od 2 nocy kiepsko śpię nie wygodnie mi na brzuchu i tez czuje ssanie i głód. No sle zobaczymy. Cycki nic nie bolą ale w 1 ciąży tez wogole nie bolały

    qb3cpiqv120x7xhb.png
  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 27 maja 2018, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie od dzisiaj ból podbrzusza jak na zbliżającą się @ a na papierze pojawiła się minimalna ilość brunatnej wydzieliny. Tak jak co miesiąc. Czyli nawet nie ma co się już nakręcać.
    Niedomoga lutealna w idealnym wydaniu. :-(

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • Ineczka Autorytet
    Postów: 2954 1174

    Wysłany: 27 maja 2018, 23:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katti wrote:
    Ja dla siebie chcę kupić Ovarin czy wystarczy jak będe go stosować czy dobrze byłoby dołożyć osobno jeszcze kwas foliowy i np witamine D ? Nie chce też aby było za dużo i aby nie zaszkodziło.
    Dla męża planuję FertilMan Plus na polepszenie plemniczków i do tego np Salfazin.
    Być może jego żołnierzyk był słabiutki i stad ta wada braku serduszka.
    Jak myslicie czy taki sklad bylby ok czy za duzo tego ?
    Liczę na waszą pomoc.
    Ja brałam Ovarin i dodatkowo kw foliowy i wit d 2000 większości osób ma spore niedobory wit d wiec zanim je uzupełni trochę minie ja po pół roku zrobiłam sobie kontrolnie z krwi kw foliowy i wit d wyszły idealnie zaszkodzić nie zaszkodzi biorac pod uwagę, ze jak zajdziesz w ciąże to dziecko będzie pobierało od cienie witaminy i szybko ich poziom spadnie

    Katti lubi tę wiadomość

    v5abi09kg49ph79h.png
    30 lat Euthyrox 25,Mama aktiv premium,jodid
    https://bellybestfriend.pl/pamiętnik/zielona-staraczka-pozniej-ciezarowka-przez-9-miesiecy,2959.html
    beta 25.10/229, 27.10/488, 30.10/1615
  • valetta94 Autorytet
    Postów: 934 1411

    Wysłany: 28 maja 2018, 00:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Serdecznie gratuluje wszystkim, ktorym sie udalo! Ja miałam testować 26 maja jednak 21 dostałam okres. Stres zrobil swoje bo 5 maja slub, kilka dni po i przed nic prakrycznie nie jadlam ze stresu. Teraz jesteśmy w podrozy poslubnej i okres sie kończy, wiec działamy i przenoszę sie na czerwiec! Pozdrawiam z gorącego Meksyku i buziaki dla Was! :*

    SylwiaLu, Poziomka92 lubią tę wiadomość

    w5wq9vvj6y6gc1um.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 28 maja 2018, 05:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to będę pierwsza z testowaniem. Tempka dzis znowu w gore poszla ale niestety zatestowalam w 26dpo i biel vizira. Czekam na @ do 28-29dc. Nie łudzę sie,ze cos się zmieni za pare dni;) takze za niedługo bedzie witaj czerwcowe staranie. Póki co zostaje z Wami do konca maja:)


    Kozgo mam nadzieje,ze Tobie lepiej pójdzie! Trzymam kciuki!

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2018, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iNso87 wrote:
    No to będę pierwsza z testowaniem. Tempka dzis znowu w gore poszla ale niestety zatestowalam w 26dpo i biel vizira. Czekam na @ do 28-29dc. Nie łudzę sie,ze cos się zmieni za pare dni;) takze za niedługo bedzie witaj czerwcowe staranie. Póki co zostaje z Wami do konca maja:)


    Kozgo mam nadzieje,ze Tobie lepiej pójdzie! Trzymam kciuki!

    Do póki nie ma okresu kochana wszystko jest możliwe. Ja dziś mam mieć wyniki wczorajszej bety siedzę jak na szpilkach a tu do pracy trzeba iść

  • kozgo Autorytet
    Postów: 4426 3339

    Wysłany: 28 maja 2018, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety biel vizira i u mnie :( zastanawiam się czy jeszcze czekać czy już odstawiać dupka:(

    qb3cpiqv120x7xhb.png
  • Marilen Autorytet
    Postów: 768 335

    Wysłany: 28 maja 2018, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też zatestowałam, ale u mnie to formalność była, bo dupka muszę dziś odstawić. Temp w sb spadła, a wczoraj skoczyła o 6 kresek. Mierzenie trampki jednak nie u każdego się sprawdza

    7u229jcgzsq578gy.png
  • Furka Ekspertka
    Postów: 128 128

    Wysłany: 28 maja 2018, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 9d po, od końca owu mega ilość śluzu, wczoraj zauważyłam czerwoną może bardziej brunatna niteczke, myślicie że to mogło być zagnieżdżenie czy powinnam bardziej plamic? Powolutku rodzi się nadzieja a obiecałam sobie że podejdę do tego rozsądnie...dodam jeszcze że od czasu owulki ciągle czuje podbrzusze bardzo nisko

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 maja 2018, 07:46

    oar85vsmpx1eyab3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2018, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi dzisiaj też tempka spadła, nie wiem już co się dzieje...
    Dzisiaj jeszcze podziałam ale coś czuję, że jednak pęcherzyk nie pękł...
    Zobaczymy w czwartek na usg.

    Miłego dnia dziewczyny!

  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 28 maja 2018, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelllka spokojnie czekam na 28-29dc;) bedzie co ma być. Dzis juz od rana bol na @ w podbrzuszu. Trzymam kciuki za Twoja betę!

    Kozgo może poczekaj jeszcze z dzien dwa z odstawieniem? miałaś zalecenie kiedy go odstawić?

    Marilen to razem idziemy na czerwcowe i tam musi wyjść w końcu pozytyw:d

    Klamka spokojnie,czekamy z Toba na usg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 maja 2018, 08:14

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 28 maja 2018, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz spojrzałam,ze kupiłam test o czułości 25.. Eh zamiast 10;) ale to i tak pewnie nic nie zmienia. Test to test;)

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2018, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ineczka wrote:
    Ja brałam Ovarin i dodatkowo kw foliowy i wit d 2000 większości osób ma spore niedobory wit d wiec zanim je uzupełni trochę minie ja po pół roku zrobiłam sobie kontrolnie z krwi kw foliowy i wit d wyszły idealnie zaszkodzić nie zaszkodzi biorac pod uwagę, ze jak zajdziesz w ciąże to dziecko będzie pobierało od cienie witaminy i szybko ich poziom spadnie
    Dzieki ci wielkie za pomoc :) a co sądzisz dla męża oba kupic czy wystarczy ten FertilMan ?

  • patkaaxx90 Autorytet
    Postów: 834 668

    Wysłany: 28 maja 2018, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wszystkim u mnie w tym cyklu dziwna sytuacja pierwszy raz odkąd mierze w swoim życiu temperaturę mam taki beznadziejny wykres, nigdy w II fazie cyklu nie maiłam takiej niskiej temp. chyba bezowulacyjny ten miesiąc... a do tego mnie tak piersi bolą że zwykle chodzenie sprawia mi ogromny ból... niech już ta @ przychodzi bo nie wytrzymam...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 maja 2018, 08:39

    Miłosz
    bl9cpiqvy4ezsagr.png
    Honoratka
    gyxw8u695zbv7tdy.png
  • Grzechotka2 Autorytet
    Postów: 712 823

    Wysłany: 28 maja 2018, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ależ mnie boli lewy jajnik. Dobry znak, bo ostatnimi czasy tylko prawy bolał. Umówiłam się do lekarza na 7 czerwca. Póki co testy ovu negatywne.

    l22nio4pm7glhik4.png
    w57v3e3kpq4472hr.png
  • kozgo Autorytet
    Postów: 4426 3339

    Wysłany: 28 maja 2018, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja robiłam 10 czułość mega się zdołowalam dziś płakać mi się ciagle chce :(

    Lekarz mówił żeby to terminu miesiączki brać i jak test negatywny to odłożyć jeszcze do środy będę brała i zobaczę ale skoro test o czułości 10 dziś noc nie wykrył to już nie mam nadzieji w czerwcu tez akurat wyjeżdżam
    Na płodne dni Bezsensu.

    qb3cpiqv120x7xhb.png
  • trzydziecha Autorytet
    Postów: 1041 662

    Wysłany: 28 maja 2018, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie wczoraj i dzis jasnobrazowe plamienie a jestem w 6-8 dpo... to za wczesnie na zagniezdzanie nie? Eh zaczyna sie czas szukania objawów ciazy przed @ :/

    Starania od 06.2017
    12.12.2018 - 2 kreski + beta 308
    04.01.2019 - mamy serduszko <3
    22.08.2019 - Tomuś jest już z nami <3 <3 <3

    n59y9vvj275r1f8v.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2018, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny kurcze trochę mało w tym maju buziek z usmiechem.Mam nadzieję że teraz przy końcówce wszystkie będą z usmieszkami i tego wam życzę z całego serca.A tak apropo u mnie 7dc i od 4 dni mam rowne 37.Czy to nie dziwne ?Zaznaczę tu ze termometr mi się nie zepsul:-)

  • Marilen Autorytet
    Postów: 768 335

    Wysłany: 28 maja 2018, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katti wrote:
    Dzieki ci wielkie za pomoc :) a co sądzisz dla męża oba kupic czy wystarczy ten FertilMan ?

    U mnie mąż bierze profertil, jedna tabletka, i wit C. Niby droższe to trochę, ale z drugiej strony jakby zliczyć wszystkie l-karnityny, kwasy, cynki i seleny to pewnie niewielka różnica.

    Katti lubi tę wiadomość

    7u229jcgzsq578gy.png
  • Marilen Autorytet
    Postów: 768 335

    Wysłany: 28 maja 2018, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iNso87 wrote:
    Karmelllka spokojnie czekam na 28-29dc;) bedzie co ma być. Dzis juz od rana bol na @ w podbrzuszu. Trzymam kciuki za Twoja betę!

    Kozgo może poczekaj jeszcze z dzien dwa z odstawieniem? miałaś zalecenie kiedy go odstawić?

    Marilen to razem idziemy na czerwcowe i tam musi wyjść w końcu pozytyw:d

    Klamka spokojnie,czekamy z Toba na usg

    No idziemy idziemy. Ale aż się odechciewa...


    Najbardziej martwią mnie te PLAMIENIA, bo progesteron niby OK, biorę dupka, a miesiąc w miesiąc i tak plamienie zawsze przed @, ciemne, brązowe wręcz.
    Co może być powodem jeśli nie niedomoga?? No bo chyba przyjmowanie dupka powinno niedomogę chyba wyeliminować, prawda??

    7u229jcgzsq578gy.png
‹‹ 76 77 78 79 80 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ