X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe testowanie 2017
Odpowiedz

Majowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 20 maja 2017, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Świnka czyli ból w okolicy pępka a raczej pod nim to dobry zwiastun ciążuni ?! Boże żeby to była prawda !!

    17.11.17-poronienie całkowite
  • WhyMe Autorytet
    Postów: 629 319

    Wysłany: 20 maja 2017, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki swinkaminka narazie bede brala jedna dziennie.
    Aja Ja mam taki klujaco piekacy Bol pulsacyjny. Raz jest raz nie :)
    Trzymam mocno kciuki!❤️

    w57vleb4iew7v2qt.png
    rwgqw167u9doupb1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2017, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zagubiona i WhyMe GRATULACJE! :) <3

    WhyMe lubi tę wiadomość

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 20 maja 2017, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WhyMe wrote:
    Dzieki swinkaminka narazie bede brala jedna dziennie.
    Aja Ja mam taki klujaco piekacy Bol pulsacyjny. Raz jest raz nie :)
    Trzymam mocno kciuki!❤️
    Tak jakby czymś ciepłym naciskali pod pępkiem?
    A jeszcze jedno...
    Swędzi mnie prawa brodawka wokół sutka, wczoraj to myślałam że się wściekne dziś nieco lżej...
    Czy to nie dziwne w 10dpo?

    17.11.17-poronienie całkowite
  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 20 maja 2017, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja nic nie czuje :( jedyne co to boli mnie tylko prawa piers, chyba znowu przyjdzie ta wredna @

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 maja 2017, 18:11

    age.png
  • WhyMe Autorytet
    Postów: 629 319

    Wysłany: 20 maja 2017, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    Tak jakby czymś ciepłym naciskali pod pępkiem?
    A jeszcze jedno...
    Swędzi mnie prawa brodawka wokół sutka, wczoraj to myślałam że się wściekne dziś nieco lżej...
    Czy to nie dziwne w 10dpo?
    Tak dokladnie jakby czyms cieplym naciskali od srodka.
    Mnie piersi wgl nie bola teraz ale w pierwszej surly byly wrazliwe mialam niebieske zylki i swedzialy tez.
    Bardzo dobre zanki!! Zaciskam! ❤️
    Selina dziekuje :)

    w57vleb4iew7v2qt.png
    rwgqw167u9doupb1.png
  • ŚwinkaMinka Autorytet
    Postów: 505 339

    Wysłany: 20 maja 2017, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S u mnie było :) pamiętam jak wracałam tramwajem w pracy i poczułam pierwsze takie "bóle" nawet wpisałam je sobie jako objaw :) testy wyszły negatywnie a ja miałam przeczucie że jeszcze zbyt wcześnie na nie :) Tak więc trzymam kciuki by u Ciebie też tak było :) jeszcze dzień - dwa i możesz testować :) ja już bym pewnie testowała, ale ja z tych niecierpliwych jestem :)

    Katiś pamiętałam że w czwartek robiłaś i sobie "domyśliłam" że powtarzasz po 48 godzinach :)

    u mnie wyników nadal brak, pewnie dostanę je dopiero w poniedziałek, gdy pójdę na drugie pobranie :(


    3jvzx1hp5ghrc9im.png
  • WhyMe Autorytet
    Postów: 629 319

    Wysłany: 20 maja 2017, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ŚwinkaMinka wrote:
    AJA_S u mnie było :) pamiętam jak wracałam tramwajem w pracy i poczułam pierwsze takie "bóle" nawet wpisałam je sobie jako objaw :) testy wyszły negatywnie a ja miałam przeczucie że jeszcze zbyt wcześnie na nie :) Tak więc trzymam kciuki by u Ciebie też tak było :) jeszcze dzień - dwa i możesz testować :) ja już bym pewnie testowała, ale ja z tych niecierpliwych jestem :)

    Katiś pamiętałam że w czwartek robiłaś i sobie "domyśliłam" że powtarzasz po 48 godzinach :)

    u mnie wyników nadal brak, pewnie dostanę je dopiero w poniedziałek, gdy pójdę na drugie pobranie :(
    Ojej to pewnie sie nie cierpliwisz... bedize dobrze:*
    A Ja znowu kompletnie nie wiem jak mam liczyc ta ciaze, dowiedzialam sie o niej w 43dc wczesniej testy nie wychodzily.

    w57vleb4iew7v2qt.png
    rwgqw167u9doupb1.png
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 20 maja 2017, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z przeczuciem (i snami) mam doczynienia od Wielkanocy ;)
    A nie zatestuje wcześniej niż 26 ;) zawsze może być tak że coś jednak poszło nie tak :P
    Ale tyle już wyczekałam, że te 6dni to nie problem ;)

    Świnka to gdzie robiłaś wyniki że jeszcze ich nie ma? Czy oni nie rozumieją że dla nas to kwestia być albo nie być?!

    17.11.17-poronienie całkowite
  • kaka470 Autorytet
    Postów: 1210 959

    Wysłany: 20 maja 2017, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kate88:) wrote:
    Mam wyniki dzisiejszej bety : 308,54 :) przyrost 254% ;)
    Gratuluję tak bardzo się cieszę

    kate88:) lubi tę wiadomość

    30.11.2015 <3 Laurka ,16.02.2017 Anołek 6tc[*], 01.01.2018<3 Tomuś

    201511304980.png

    201801011678.png
  • justysia 90 Ekspertka
    Postów: 179 50

    Wysłany: 20 maja 2017, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super , że tyle zaciazonych jest i mam nadzieje , ze do końca będzie jeszcze więcej zielonych biedronek

    w4sqyx8dsyrtvfv4.png
    f2wlj44jqs19ewji.png
    8708a133b2b2fe6a61fa7fed8b65a2a6.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2017, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    welonka wrote:
    A ja nic nie czuje :( jedyne co to boli mnie tylko prawa piers, chyba znowu przyjdzie ta wredna @
    Mam to samo! Boli mnie dziś prawa pierś zwłaszcza jak szybko idę, albo biegnę (rano leciałam na tramwajkę i myślałam, że się wścieknę). Oczywiście zaczęłam wiązać to z tym, że owu miałam z prawego jajnika, ale pewnie to nie jest z tym związane
    Proga chyba mam wysokiego (dziś 5dpo), bo apetyt mam za dwóch, we wtorek go zbadam

    welonka lubi tę wiadomość

  • ŚwinkaMinka Autorytet
    Postów: 505 339

    Wysłany: 20 maja 2017, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam pakiet w medicover, krew oddałam około 9.00, kobitka powiedziała by wieczorem sprawdzić czy są wyniki, tak więc sprawdzam już od 16 :( i nic :(


    3jvzx1hp5ghrc9im.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2017, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ŚwinkaMinka wrote:
    ja mam pakiet w medicover, krew oddałam około 9.00, kobitka powiedziała by wieczorem sprawdzić czy są wyniki, tak więc sprawdzam już od 16 :( i nic :(
    Wieczorem równie dobrze może być za godzinę :) 16ta do 18tej to popołudnie (przynajmniej wg.mnie :P )

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 20 maja 2017, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może po 21 będą, mi tak w diagnostyce numer wywineli ;P

    17.11.17-poronienie całkowite
  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 20 maja 2017, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Mam to samo! Boli mnie dziś prawa pierś zwłaszcza jak szybko idę, albo biegnę (rano leciałam na tramwajkę i myślałam, że się wścieknę). Oczywiście zaczęłam wiązać to z tym, że owu miałam z prawego jajnika, ale pewnie to nie jest z tym związane
    Proga chyba mam wysokiego (dziś 5dpo), bo apetyt mam za dwóch, we wtorek go zbadam

    O to u nas bardzo podobnie 7/8dpo apetyt od wczoraj duży i ta prawa pierś,u mnie to skutki dupastonu apetyt zawsze mam przed@ a piersi raz bola raz nie .

    Selina lubi tę wiadomość

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2017, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Welonka ja dziś w resto jak byliśmy na obiedzie zjadłam swój i za męża kończyłam, bo on już nie mógł... wyciągnęłam jeszcze szarlotkę z lodami i dopiero się najadłam. Niecałe 2h temu jeszcze spaghetti robiłam i też jeszcze czymś słodkim bym dopchała ;) a dodam, że jestem przecinek

  • calza Autorytet
    Postów: 730 640

    Wysłany: 20 maja 2017, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    Może po 21 będą, mi tak w diagnostyce numer wywineli ;P
    Ja też Diagnostyka, pobranie miałam o 12:25, wyniki o 23:08...

    mjvyi09k1yghelay.png
  • ŚwinkaMinka Autorytet
    Postów: 505 339

    Wysłany: 20 maja 2017, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam - jest wynik - po 20 aktualizowali serwer :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 maja 2017, 20:41


    3jvzx1hp5ghrc9im.png
  • ŚwinkaMinka Autorytet
    Postów: 505 339

    Wysłany: 20 maja 2017, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mój wynik to 1412 mIU/ml :) tsh 2,86 :( w poniedziałek mam endo więc pewnie zwiększy mi dawkę leków

    kate88:), Selina, AJA_S, kaka470 lubią tę wiadomość


    3jvzx1hp5ghrc9im.png
‹‹ 78 79 80 81 82 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ