Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe testowanie - w maju testujemy 🤞🏻 Zimą się rozpakujemy 👶🏻
Odpowiedz

Majowe testowanie - w maju testujemy 🤞🏻 Zimą się rozpakujemy 👶🏻

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2021, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dip88 wrote:
    Jak fajnie, że dołączacie do nas 😉 Im nas więcej tym lepiej. Ja dziś cały dzień co chodzę po domu to cokolwiek poczuje to mnie cofa 🤦🏼‍♀️ Jutro chyba kupie Colę, bo za bardzo mdłości mi dokuczają, może i tym razem trochę pomoże 🤷🏻‍♀️

    Rosalie kciuków nie puszczam, cały czas mocno trzymam ✊✊

    Strasznie współczuję Wam dziewczyny, które macie mdłości, to musi wykańczać 😥

  • Dip88 Autorytet
    Postów: 2616 2008

    Wysłany: 31 maja 2021, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiekkk wrote:
    Strasznie współczuję Wam dziewczyny, które macie mdłości, to musi wykańczać 😥
    Ja nie mam jakiś dużych, ale dokuczają trochę. Na pusty żołądek lekko mdli, jak zjem to jeszcze bardziej 🤷🏻‍♀️ W sumie to dopiero dziś je mocniej odczułam, bo wcześniej to tak aby aby coś tam 😅 Cola wiem, że nie zdrowa, ale mega pomaga i mam nadzieje, że trochę przejdzie 🙈

    3jgx9jcgaorgom11.png
    Nikodem & Alexander ❤️
    Starania od 11.2019
    12.2019 Poronienie 6tc💔
    04.2021 Ciąża biochemiczna💔
    💗13.05.2021⏸ NIFTY ✅ 💙 Antoś 💙

    PCOS❗️FSH❗️Testosteron ❗️LH/FSH ❗️
    Styczeń 2021 Klinika w NL 🇳🇱
  • nulka_23 Autorytet
    Postów: 1261 774

    Wysłany: 31 maja 2021, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi cola niestety nie pomaga... Tak samo jak imbir - on mi pogorszył mdłości. Chociaż dziś odczułam je tylko rano, około południa przeszły i czuję się świetnie

  • Rosalie Autorytet
    Postów: 847 581

    Wysłany: 31 maja 2021, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sie powoli boje jesc, bo po jedzeniu tylko gorzej :/ ale cos tam sie staram w siebie wmuszac, wymiotow jeszcze nie mam
    Ale i tak wole te mdlosci od sciskania w macicy, bo nie dosc, ze boli to jeszcze martwi 🙄

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 maja 2021, 20:04

    0d1yskjo8vrc1yk9.png
  • nulka_23 Autorytet
    Postów: 1261 774

    Wysłany: 31 maja 2021, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosalie wrote:
    Ja sie powoli boje jesc, bo po jedzeniu tylko gorzej :/ ale cos tam sie staram w siebie wmuszac, wymiotow jeszcze nie mam
    Ale i tak wole te mdlosci od sciskania w macicy, bo nie dosc, ze boli to jeszcze martwi 🙄
    O tak! Przez pierwsze 1.5 tygodnia od pozytywnego testu czułam ból jak na okres... Każda wizyta w toalecie to był strach czy nie będzie krwi

    Rosalie lubi tę wiadomość

  • Rosalie Autorytet
    Postów: 847 581

    Wysłany: 31 maja 2021, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nulka_23 wrote:
    O tak! Przez pierwsze 1.5 tygodnia od pozytywnego testu czułam ból jak na okres... Każda wizyta w toalecie to był strach czy nie będzie krwi
    Dokladnie! 🥺 minelo Ci? Moze po tej becie, jesli bedzie dobrze rosla, to bedzie mi lepiej

    0d1yskjo8vrc1yk9.png
  • Dip88 Autorytet
    Postów: 2616 2008

    Wysłany: 31 maja 2021, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biorę Prenatal Uno z imbirem. Na początku miałam wrażenie, że po wzięciu tabletki przechodziły, ale teraz już bez zmian 🙈

    3jgx9jcgaorgom11.png
    Nikodem & Alexander ❤️
    Starania od 11.2019
    12.2019 Poronienie 6tc💔
    04.2021 Ciąża biochemiczna💔
    💗13.05.2021⏸ NIFTY ✅ 💙 Antoś 💙

    PCOS❗️FSH❗️Testosteron ❗️LH/FSH ❗️
    Styczeń 2021 Klinika w NL 🇳🇱
  • nulka_23 Autorytet
    Postów: 1261 774

    Wysłany: 31 maja 2021, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja robiłam tylko jedną bete. Przeszedł ból ale strach pozostał mimo że wiem że jest serduszko... Strach i zmartwienie są chyba na stałe wpisane w życie matki

  • Ania_911202 Koleżanka
    Postów: 31 31

    Wysłany: 31 maja 2021, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To znowu ja 🙈 przypominam się co jakiś czas.... U mnie póki co 7 +1, byłam u lekarza dokładnie tydzień temu, następna wizyta za 4(teraz już 3) tygodnie, ale nie daje mi to spokoju.... Wiem że owulacja była dziwnie opóźniona, ale na wizycie 6+1 był tylko maleńki pół centymetrowy pęcherzyk.... I wciąż się boję czy tam wszystko "idzie zgodnie z planem". Objawów większych nie mam poza brakiem miesiączki i straszliwym bólu piersi.... No i sporadycznie plamie, ale dosłownie delikatnie... Nie wiem czy czekać czy dla spokoju udać się na jakąś wizytę l, albo dla spokoju chyba znów zrobię betę żeby upewnić się ze wszystko jest ok.....

  • Rosalie Autorytet
    Postów: 847 581

    Wysłany: 31 maja 2021, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nulka_23 wrote:
    Ja robiłam tylko jedną bete. Przeszedł ból ale strach pozostał mimo że wiem że jest serduszko... Strach i zmartwienie są chyba na stałe wpisane w życie matki
    Pewnie tak, ja robie druga, bo moja byla mega niska, tylko 21,5, wiec wole zobaczyc, oby bylo duuużo wyżej już, dobrze, ze juz prawie 21, moze zaraz beda 😅
    A z tym strachem to na bank, zawsze sie znajdzie powod do zmartwien, na razie niesmialo ogladam jakies wozki, szkoly rodzenia i inne rzeczy, zeby sie cieszyc tym wszystkim i nie martwic 😊

    0d1yskjo8vrc1yk9.png
  • nulka_23 Autorytet
    Postów: 1261 774

    Wysłany: 31 maja 2021, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oo to ja o takich rzeczach nie myślę 😂zaraz się poczuje jak najgorsza matka😂😂

  • Rosalie Autorytet
    Postów: 847 581

    Wysłany: 31 maja 2021, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_911202 wrote:
    To znowu ja 🙈 przypominam się co jakiś czas.... U mnie póki co 7 +1, byłam u lekarza dokładnie tydzień temu, następna wizyta za 4(teraz już 3) tygodnie, ale nie daje mi to spokoju.... Wiem że owulacja była dziwnie opóźniona, ale na wizycie 6+1 był tylko maleńki pół centymetrowy pęcherzyk.... I wciąż się boję czy tam wszystko "idzie zgodnie z planem". Objawów większych nie mam poza brakiem miesiączki i straszliwym bólu piersi.... No i sporadycznie plamie, ale dosłownie delikatnie... Nie wiem czy czekać czy dla spokoju udać się na jakąś wizytę l, albo dla spokoju chyba znów zrobię betę żeby upewnić się ze wszystko jest ok.....
    Ja bym chyba dla spokoju poszla na wizyte, popytac, pogadac, uspokoic sie, ale to ja :D sciskam, nie martw sie za wiele 😊

    0d1yskjo8vrc1yk9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2021, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_911202 wrote:
    To znowu ja 🙈 przypominam się co jakiś czas.... U mnie póki co 7 +1, byłam u lekarza dokładnie tydzień temu, następna wizyta za 4(teraz już 3) tygodnie, ale nie daje mi to spokoju.... Wiem że owulacja była dziwnie opóźniona, ale na wizycie 6+1 był tylko maleńki pół centymetrowy pęcherzyk.... I wciąż się boję czy tam wszystko "idzie zgodnie z planem". Objawów większych nie mam poza brakiem miesiączki i straszliwym bólu piersi.... No i sporadycznie plamie, ale dosłownie delikatnie... Nie wiem czy czekać czy dla spokoju udać się na jakąś wizytę l, albo dla spokoju chyba znów zrobię betę żeby upewnić się ze wszystko jest ok.....

    Myślałam dzisiaj o Tobie! Szczerze, to bardzo późno masz tą następną wizytę! Badałaś może sobie we własnym zakresie progesteron? Może on jest winowajcą tych plamień i jakbyś zaczęła suplementować, to by ustąpiły? No a beta wiadomo, nie zaszkodzi :) wiesz może przy jakiej becie miałaś widoczny na usg ten pęcherzyk?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 maja 2021, 20:44

  • Rosalie Autorytet
    Postów: 847 581

    Wysłany: 31 maja 2021, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nulka_23 wrote:
    Oo to ja o takich rzeczach nie myślę 😂zaraz się poczuje jak najgorsza matka😂😂
    Co Ty 🤣 rownie dobrze ja moge byc najgorsza, bo za bardzo wybiegam w przod i moze mnie pokarac poronieniem! Tez tak gadaja przeciez, ja wole odwracac swoja uwage w ta lepsza strone :D
    Poza tym dalej za bardzo nie wierze w to wszystko 🙈 moze po usg stanie sie to wszystko bardziej realne

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 maja 2021, 20:46

    0d1yskjo8vrc1yk9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2021, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nulka_23 wrote:
    Oo to ja o takich rzeczach nie myślę 😂zaraz się poczuje jak najgorsza matka😂😂
    No co Ty, jeszcze nie? Ja już kocyk szydelkuję 😂 Oczywiście, żarcik, masz na to wszystko (tak jak my wszystkie) jeszcze mnóstwo czasu! 😊

  • Ania_911202 Koleżanka
    Postów: 31 31

    Wysłany: 31 maja 2021, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiekkk wrote:
    Myślałam dzisiaj o Tobie! Szczerze, to bardzo późno masz tą następną wizytę! Badałaś może sobie we własnym zakresie progesteron? Może on jest winowajcą tych plamień i jakbyś zaczęła suplementować, to by ustąpiły? No a beta wiadomo, nie zaszkodzi :) wiesz może przy jakiej becie miałaś widoczny na usg ten pęcherzyk?
    Niee właśnie nie bardo bo robilam betę tydzień przed wizytą, a wtedy był 371, więc nie wiem jaka mogła być tydzień później, ale jak tak Was czytam to po tygodniu powinna być koło 1000 pewnie, więc wciąż mi nie pasuje ten malutki pęcherzyk...

  • Eve Autorytet
    Postów: 1861 1673

    Wysłany: 31 maja 2021, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny to wszystko jest wpisane w życie matki, te zmartwienia od początku później już są cały czas tylko zmieniają się. Tak samo jakieś wybieganie w przyszłość,matki tak po prostu mają🤭

    Ariadne002 lubi tę wiadomość

    👨25/08/2010 Szymon💙
    👦07/11/2014 Aleksander💙
    👧08/01/2022 Klara ❤️
  • Kasienka22 Autorytet
    Postów: 394 300

    Wysłany: 31 maja 2021, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już przeglądam dziecięce ubranka żeby umilić sobie czas oczekiwania do wizyty 😅 dzięki temu nie myślę co mogłoby być nie tak. Przecież musi być dobrze i tego się wszystkie trzymajmy 🤞

    Rosalie, Dip88, Eve lubią tę wiadomość


    🙋🏽‍♀️ 25l.
    🙋🏽 27l.
    + 🐈🐈‍⬛

    f2w3ikgn2nxq0ylr.png
  • Rosalie Autorytet
    Postów: 847 581

    Wysłany: 31 maja 2021, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasienka22 wrote:
    Ja już przeglądam dziecięce ubranka żeby umilić sobie czas oczekiwania do wizyty 😅 dzięki temu nie myślę co mogłoby być nie tak. Przecież musi być dobrze i tego się wszystkie trzymajmy 🤞
    O to, to, to tez robie 🤣 i planuje, jak powiemy bliskim, uspokaja mnie to i kieruje mysli na dobre tory, inaczej bym grzebala, co moze pojsc nie tak i bym sie niepotrzebnie nastawiala negatywnie

    0d1yskjo8vrc1yk9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2021, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_911202 wrote:
    Niee właśnie nie bardo bo robilam betę tydzień przed wizytą, a wtedy był 371, więc nie wiem jaka mogła być tydzień później, ale jak tak Was czytam to po tygodniu powinna być koło 1000 pewnie, więc wciąż mi nie pasuje ten malutki pęcherzyk...

    Sam pęcherzyk jest widoczny na usg dopiero przy becie około 1000 - 1500, więc jeśli miałaś betę w tym przedziale, to wszystko ok. Ja miałam pęcherzyk 6mm przy becie około 1000. Z tym, że to byłyby dosyć małe przyrosty u Ciebie, ale czytałam, że minimum to 66% co 48 godzin, więc pewnie się mieścisz w tym przedziale. A to Twoja pierwsza ciąża, czy kolejna? Jeśli już któraś, to we wcześniejszych miałaś podobnie?

‹‹ 133 134 135 136 137 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kiedy ginekolog może zaproponować pessaroterapię i jak przebiega wdrożenie?

Obniżenie macicy, nietrzymanie moczu, ryzyko przedwczesnego porodu – to tylko niektóre z problemów, z którymi zmaga się wiele kobiet. Dla tych, które chcą uniknąć operacji, a jednocześnie poprawić jakość życia, rozwiązaniem może być pessaroterapia. Dowiedz się więcej, czym jest ta metoda i komu jest polecana. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta wegetariańska i dieta wegańska w ciąży i podczas laktacji

Czy dieta wegetariańska i wegańska w ciąży oraz podczas laktacji to dobry pomysł? Na co należy zwrócić uwagę nie jedząc w tym okresie mięsa lub żadnych produktów pochodzenia zwięrzęcego? Czy jest to bezpieczne dla ciąży i rozwoju płodu, a potem niemowlęcia? Przeczytaj jak powinna wyglądać dieta mamy karmiącej i czy spożywane przez nią pokarmy mogą wpływać na dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ