Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe testowanie - w maju testujemy 🤞🏻 Zimą się rozpakujemy 👶🏻
Odpowiedz

Majowe testowanie - w maju testujemy 🤞🏻 Zimą się rozpakujemy 👶🏻

Oceń ten wątek:
  • Dip88 Autorytet
    Postów: 2616 2008

    Wysłany: 1 maja 2021, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iskra444 wrote:
    No to ja to samo dokładnie!!!
    Kurde nawet na cło miałam owu 16dc, to musi być ten olej 😂😂😂😂
    Ja normalnie owu mam 13-14 dc, a jeszcze mam apke Premom i mimo, że też tam wrzucam te zdjęcia owulaków i całą resztę wpisuje to i tak mi pokazuje owu 13 dc 🤷🏻‍♀️ No, ale ja czuje, że na bank będzie wcześniej 😂😂
    Jeszcze teraz czekam jak na szpilkach żeby owulaka zrobić i jak na złość już od 2 godz mi się siku nie chce 😂😂

    Iskra444 lubi tę wiadomość

    3jgx9jcgaorgom11.png
    Nikodem & Alexander ❤️
    Starania od 11.2019
    12.2019 Poronienie 6tc💔
    04.2021 Ciąża biochemiczna💔
    💗13.05.2021⏸ NIFTY ✅ 💙 Antoś 💙

    PCOS❗️FSH❗️Testosteron ❗️LH/FSH ❗️
    Styczeń 2021 Klinika w NL 🇳🇱
  • Iskra444 Autorytet
    Postów: 1706 2374

    Wysłany: 1 maja 2021, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój jeszcze nie do końca pozytyw wiec to na pewno nie dziś owu, ale już na dniach. Boli mnie tez lewy jajnik od wczoraj 🤭
    Daj znac jak u Ciebie

    Iskierka - 2018👧🏼
    11.2020 - cb
    02.2021 - cb
    03.2021 - diagnostyka 🧔🏻- teratospermia, asentospermia, testosteron⬇️ - rozpoczęcie leczenia
    07.2021 - ⏸ 💖
    Iskiereczka - 2022😍

    f2w3skjodu7e6olv.png
  • Dip88 Autorytet
    Postów: 2616 2008

    Wysłany: 1 maja 2021, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iskra444 wrote:
    Mój jeszcze nie do końca pozytyw wiec to na pewno nie dziś owu, ale już na dniach. Boli mnie tez lewy jajnik od wczoraj 🤭
    Daj znac jak u Ciebie
    Zrobiłam, ale dużo piłam i wyszedł ciut jaśniejszy niż rano, ale jeszcze trochę. Myśle, że chyba jutro popołudniu powinien być pozytyw 🙂 No chyba, że rano mnie zaskoczy 😅
    DDAA3510-4166-44-FB-8-FF6-B8-E459767608.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 maja 2021, 18:38

    3jgx9jcgaorgom11.png
    Nikodem & Alexander ❤️
    Starania od 11.2019
    12.2019 Poronienie 6tc💔
    04.2021 Ciąża biochemiczna💔
    💗13.05.2021⏸ NIFTY ✅ 💙 Antoś 💙

    PCOS❗️FSH❗️Testosteron ❗️LH/FSH ❗️
    Styczeń 2021 Klinika w NL 🇳🇱
  • Iskra444 Autorytet
    Postów: 1706 2374

    Wysłany: 1 maja 2021, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak sam mi wyszedł 😂😂😂

    Dip88 lubi tę wiadomość

    Iskierka - 2018👧🏼
    11.2020 - cb
    02.2021 - cb
    03.2021 - diagnostyka 🧔🏻- teratospermia, asentospermia, testosteron⬇️ - rozpoczęcie leczenia
    07.2021 - ⏸ 💖
    Iskiereczka - 2022😍

    f2w3skjodu7e6olv.png
  • Blondyna.B Autorytet
    Postów: 5636 7001

    Wysłany: 1 maja 2021, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaczęłam , ciekawości robić testy owulacyjne w tym cyklu. Zawsze wiem kiedy mam owulację po prostu znam swój organizm i wczoraj wieczorem był już prawie prawie (co się pokrywa z moimi wyliczeniami) a dziś ból taki obu jajników że aż się boje bo się mówi że często po poronieniu ciąża wychodzi bliźniacza 🙈

    KaJa, Magda_Lena lubią tę wiadomość

    👩🏼28 lat
    👦🏻28 lat

    👶🏼11.12.2022 Noemi ❤️

    09.01.2021 - Terminacja w 23tc, rozległy rozszczep kręgosłupa z wodogłowiem
    05.2021 - ciąża biochemiczna
    09.2021 - poronienie zatrzymane ciąża bliźniacza
    02.2022 - ciąża biochemiczna

    age.png
  • Gosiak123 Autorytet
    Postów: 308 165

    Wysłany: 1 maja 2021, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondyna.B wrote:
    Ja zaczęłam , ciekawości robić testy owulacyjne w tym cyklu. Zawsze wiem kiedy mam owulację po prostu znam swój organizm i wczoraj wieczorem był już prawie prawie (co się pokrywa z moimi wyliczeniami) a dziś ból taki obu jajników że aż się boje bo się mówi że często po poronieniu ciąża wychodzi bliźniacza 🙈
    Hej 🙂U mnie w tym cyklu też okropny ból obu jajników na zmianę w czasie okoloowulacyjnym i też po poronieniu więc coś może w tym być! 🙈

    Blondyna.B lubi tę wiadomość

    👩‍🦰 25 l.
    👨‍🦰 29 l.
    👶 2018

    Starania o rodzeństwo od styczeń 2021

    [*] luty 2021 - ciąża biochemiczna 💔

    Naturalne wspomaganie:
    Pregna Start
    Witamina B6 50mg
    Witamina C
    Zioła ojca Sroki nr 3
    Olej lniany
    MACA
    Magnez

    Mój cykl:
    >35 dni
    Owulacja 24 dc
    Krótka faza lutealna (11dni)
  • Dip88 Autorytet
    Postów: 2616 2008

    Wysłany: 1 maja 2021, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iskra444 wrote:
    Tak sam mi wyszedł 😂😂😂
    To może będziemy jeszcze razem testować jak się wystrzelimy równo z owu 😂

    3jgx9jcgaorgom11.png
    Nikodem & Alexander ❤️
    Starania od 11.2019
    12.2019 Poronienie 6tc💔
    04.2021 Ciąża biochemiczna💔
    💗13.05.2021⏸ NIFTY ✅ 💙 Antoś 💙

    PCOS❗️FSH❗️Testosteron ❗️LH/FSH ❗️
    Styczeń 2021 Klinika w NL 🇳🇱
  • Dip88 Autorytet
    Postów: 2616 2008

    Wysłany: 1 maja 2021, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondyna.B wrote:
    Ja zaczęłam , ciekawości robić testy owulacyjne w tym cyklu. Zawsze wiem kiedy mam owulację po prostu znam swój organizm i wczoraj wieczorem był już prawie prawie (co się pokrywa z moimi wyliczeniami) a dziś ból taki obu jajników że aż się boje bo się mówi że często po poronieniu ciąża wychodzi bliźniacza 🙈
    Nie strasz 😂😂 Ja po biochemicznej, też się liczy? 🙈

    Blondyna.B lubi tę wiadomość

    3jgx9jcgaorgom11.png
    Nikodem & Alexander ❤️
    Starania od 11.2019
    12.2019 Poronienie 6tc💔
    04.2021 Ciąża biochemiczna💔
    💗13.05.2021⏸ NIFTY ✅ 💙 Antoś 💙

    PCOS❗️FSH❗️Testosteron ❗️LH/FSH ❗️
    Styczeń 2021 Klinika w NL 🇳🇱
  • Iskra444 Autorytet
    Postów: 1706 2374

    Wysłany: 1 maja 2021, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dip88 wrote:
    Nie strasz 😂😂 Ja po biochemicznej, też się liczy? 🙈
    Tez się liczy, tez miałam dwa po biochemicznej ale nic z nich nie wyszło...


    To by było dopiero, zwłaszcza u mnie o prawie tydzień zmiana 😂

    Iskierka - 2018👧🏼
    11.2020 - cb
    02.2021 - cb
    03.2021 - diagnostyka 🧔🏻- teratospermia, asentospermia, testosteron⬇️ - rozpoczęcie leczenia
    07.2021 - ⏸ 💖
    Iskiereczka - 2022😍

    f2w3skjodu7e6olv.png
  • Blondyna.B Autorytet
    Postów: 5636 7001

    Wysłany: 1 maja 2021, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiak123, Dip88 to jeszcze się okaże że nas czeka wszystkie podwójne szczęście 😀🤭

    👩🏼28 lat
    👦🏻28 lat

    👶🏼11.12.2022 Noemi ❤️

    09.01.2021 - Terminacja w 23tc, rozległy rozszczep kręgosłupa z wodogłowiem
    05.2021 - ciąża biochemiczna
    09.2021 - poronienie zatrzymane ciąża bliźniacza
    02.2022 - ciąża biochemiczna

    age.png
  • KaJa Autorytet
    Postów: 4127 3650

    Wysłany: 1 maja 2021, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondyna.B wrote:
    Gosiak123, Dip88 to jeszcze się okaże że nas czeka wszystkie podwójne szczęście 😀🤭

    Nie gadajcie dziewczyny bo ja po poronieniu w czasie owulacji czułam takie pyknięcia w obu jajnikach🤣 no ciekawe co to będzie😆

    Blondyna.B lubi tę wiadomość

    24.03.21 ➡️ poronienie zatrzymane 8/12 tydz.
    13.10.22 ➡️ II kreski
    27.06.22 ➡️ Moja tęczowa Maja jest już z nami💓 3760g/57cm
    01.03.23 ➡️ zaczynamy starania o rodzeństwo👨‍👩‍👧‍👧❤
    08.10.23 ➡️ II kreski 🍀
    11.12.23 ➡️ prenatalne: zdrowy bobas👶
    17.06.24➡️ Mikołaj 3680g/59cm♥️
  • Dip88 Autorytet
    Postów: 2616 2008

    Wysłany: 1 maja 2021, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie no patrząc na to statystycznie to niemożliwe żebyśmy wszystkie miały bliźniaki, ale na jedną może trafić, kto wie 🤭😂😂 Oczywiście najpierw jeszcze trzeba zajść w tą ciąże 🤪

    Blondyna.B lubi tę wiadomość

    3jgx9jcgaorgom11.png
    Nikodem & Alexander ❤️
    Starania od 11.2019
    12.2019 Poronienie 6tc💔
    04.2021 Ciąża biochemiczna💔
    💗13.05.2021⏸ NIFTY ✅ 💙 Antoś 💙

    PCOS❗️FSH❗️Testosteron ❗️LH/FSH ❗️
    Styczeń 2021 Klinika w NL 🇳🇱
  • Gosiak123 Autorytet
    Postów: 308 165

    Wysłany: 1 maja 2021, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem zapisana na testowanie na 4 maja ale chyba spróbuję jutro bo mam wszystkie objawy ciąży jak co miesiąc 😀 ale nie jestem pewna kiedy miałam owulację, albo jutro będzie 8 dpo albo 11

    Anettaa, Morgana, Dip88, Kaskaes, Blondyna.B, KaJa, Magda_Lena lubią tę wiadomość

    👩‍🦰 25 l.
    👨‍🦰 29 l.
    👶 2018

    Starania o rodzeństwo od styczeń 2021

    [*] luty 2021 - ciąża biochemiczna 💔

    Naturalne wspomaganie:
    Pregna Start
    Witamina B6 50mg
    Witamina C
    Zioła ojca Sroki nr 3
    Olej lniany
    MACA
    Magnez

    Mój cykl:
    >35 dni
    Owulacja 24 dc
    Krótka faza lutealna (11dni)
  • Anettaa Autorytet
    Postów: 1188 1008

    Wysłany: 1 maja 2021, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiak123 wrote:
    Ja jestem zapisana na testowanie na 4 maja ale chyba spróbuję jutro bo mam wszystkie objawy ciąży jak co miesiąc 😀 ale nie jestem pewna kiedy miałam owulację, albo jutro będzie 8 dpo albo 11
    Ktoś musi być pierwszy więc czekamy z niecierpliwością na jutro 🙈✊✊

    Gosiak123 lubi tę wiadomość

  • Dip88 Autorytet
    Postów: 2616 2008

    Wysłany: 1 maja 2021, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiak123 wrote:
    Ja jestem zapisana na testowanie na 4 maja ale chyba spróbuję jutro bo mam wszystkie objawy ciąży jak co miesiąc 😀 ale nie jestem pewna kiedy miałam owulację, albo jutro będzie 8 dpo albo 11
    Czekamy z niecierpliwością 😃 Kciuki 🤞🍀

    Gosiak123 lubi tę wiadomość

    3jgx9jcgaorgom11.png
    Nikodem & Alexander ❤️
    Starania od 11.2019
    12.2019 Poronienie 6tc💔
    04.2021 Ciąża biochemiczna💔
    💗13.05.2021⏸ NIFTY ✅ 💙 Antoś 💙

    PCOS❗️FSH❗️Testosteron ❗️LH/FSH ❗️
    Styczeń 2021 Klinika w NL 🇳🇱
  • Gosiak123 Autorytet
    Postów: 308 165

    Wysłany: 1 maja 2021, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny dam znać na pewno 😀

    👩‍🦰 25 l.
    👨‍🦰 29 l.
    👶 2018

    Starania o rodzeństwo od styczeń 2021

    [*] luty 2021 - ciąża biochemiczna 💔

    Naturalne wspomaganie:
    Pregna Start
    Witamina B6 50mg
    Witamina C
    Zioła ojca Sroki nr 3
    Olej lniany
    MACA
    Magnez

    Mój cykl:
    >35 dni
    Owulacja 24 dc
    Krótka faza lutealna (11dni)
  • Niebieska Gwiazda Autorytet
    Postów: 2522 1421

    Wysłany: 1 maja 2021, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KaJa wrote:
    No ja robiłam testy wieczorem bo zawsze je kupowałam wieczorem z myślą że zrobie rano ale że czasami zachowuje sie jak dziecko to nie mogłam nigdy do rana wytrzymać🤣 mogły niby nie wyjść zwłaszcza że sporo pije ostatnio. Staram sie nie nakręcać ale jest bardzo ciężko a teraz nawet mama mi mówi, że jakoś ładnie wyglądam i rzeczywiście czuje sie jakaś taka szczęśliwa i jakoś inaczej. No nic, dowiem sie dopiero w poniedziałek co i jak😜

    Dużo Ci przesuneła tą owu ale może i dobrze, szybciej owy to i szybciej będzie wiadomo czy cykl trafiony a tego Ci życzę😊✊ zresztą jak każdej z Nas😊
    Patrzyłam na kalendarz to jest nas w tym wątku bardzooo dużo😱

    Rzadko mam przeczucia.U ciebie będą dwie kreski.Wierzę w to.

    KaJa lubi tę wiadomość

  • KaJa Autorytet
    Postów: 4127 3650

    Wysłany: 1 maja 2021, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niebieska Gwiazda wrote:
    Rzadko mam przeczucia.U ciebie będą dwie kreski.Wierzę w to.

    😍 Oby tak było i mam nadzieję, że każdej z nas sie uda😁
    Gosiak trzymam kciuki za jutrzejsze testowanie💪✊

    Gosiak123 lubi tę wiadomość

    24.03.21 ➡️ poronienie zatrzymane 8/12 tydz.
    13.10.22 ➡️ II kreski
    27.06.22 ➡️ Moja tęczowa Maja jest już z nami💓 3760g/57cm
    01.03.23 ➡️ zaczynamy starania o rodzeństwo👨‍👩‍👧‍👧❤
    08.10.23 ➡️ II kreski 🍀
    11.12.23 ➡️ prenatalne: zdrowy bobas👶
    17.06.24➡️ Mikołaj 3680g/59cm♥️
  • Nutka Mini Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 2 maja 2021, 00:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja @ mam dostać 8 maja
    Kochane dziewczyny powiedzcie mi co myślicie o tym wykresie jestem 6 dpo i 7 dni do okresu a tem. Dziś podskoczyła o 0.29 stopnia i od 2 dni mam małe skurcze i delikatne kłucie
    Edit:
    Dziewczyny właśnie poleciało mi trochę gęstego śluzu z krwią....
    Zaczynam się martwić przecież to dopiero 17 dc 6 dni po owulacji co jest?

    https://ibb.co/hYxSJqG

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 maja 2021, 03:07

  • Gosiak123 Autorytet
    Postów: 308 165

    Wysłany: 2 maja 2021, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testowałam i chyba jednak się pospieszyłam bo biel... Jakby się przyjrzeć dokładnie to może coś tam prześwituje ale jednak poczekam te dwa dni i spróbuję znowu

    Magda_Lena lubi tę wiadomość

    👩‍🦰 25 l.
    👨‍🦰 29 l.
    👶 2018

    Starania o rodzeństwo od styczeń 2021

    [*] luty 2021 - ciąża biochemiczna 💔

    Naturalne wspomaganie:
    Pregna Start
    Witamina B6 50mg
    Witamina C
    Zioła ojca Sroki nr 3
    Olej lniany
    MACA
    Magnez

    Mój cykl:
    >35 dni
    Owulacja 24 dc
    Krótka faza lutealna (11dni)
‹‹ 18 19 20 21 22 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Karmienie piersią - wszystko o diecie, która zapewni zdrowie Twojemu dziecku

Podawanie mleka matki to najlepszy, naturalny sposób karmienia niemowląt. Zapewnia on dziecku prawidłowy rozwój, zdrowie i umacnia więź emocjonalną z matką. Należy także pamiętać, że znaczenie ma długość okresu karmienia piersią. Najlepiej, jeśli do ukończenia szóstego miesiąca życia dieta malca składa się wyłącznie z mleka mamy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Męska płodność – jakie składniki warto suplementować w czasie starań o dziecko?

Choć przez lata w procesie starania się o dziecko większą uwagę skupiano na zdrowiu kobiety, dziś wiemy, że męska płodność ma dokładnie takie samo znaczenie. Dobra wiadomość jest taka, że wiele wpływających na nią negatywnie czynników możemy poprawić, np. przez zmiany w stylu życia czy świadome uzupełnianie kluczowych składników odżywczych. Jakie suplementy na męską płodność mogą pomóc w staraniach o dziecko?

CZYTAJ WIĘCEJ