X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Marcowe Groszki
Odpowiedz

Marcowe Groszki

Oceń ten wątek:
  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 14 marca 2015, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/00f2f214b56a.jpg
    Pozdrawiamy z moim maluszkiem, życzymy samych pozytywnych testów i przesyłamy ciążowe wiruski :) &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

    Na zdjęciu nie widać paluszków, ale na usg wyraźnie było widać całe stópki <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 marca 2015, 12:46

    odrobinacheci, baby1991, Paolka_25, Paolala, lauda., november123, naataszaa, gusiek85, anja83, Mandi :), Maczek, Izoleccc, Shibuya, Aganeska, gocha04, honey028, Ralpina, Nuffeq, emilkaaa, Betty Boop, iNso87, antea, agnes175 lubią tę wiadomość

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • lilianna Autorytet
    Postów: 428 537

    Wysłany: 14 marca 2015, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ślicznie :-) piękny maluszek Fatim :-) zdrowych i nudnych ciąż dla wszystkich marcowych mamusiek :-)

    Fatim lubi tę wiadomość

    3i49p07wxglh0lzs.png
  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 14 marca 2015, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fatim elegancki bobas :-D

    Fatim lubi tę wiadomość

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • Paolka_25 Autorytet
    Postów: 864 653

    Wysłany: 14 marca 2015, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fatim bajecznie!!! Dużo zdrówka!

    Fatim lubi tę wiadomość

    Paolka _25
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2015, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fatim wrote:
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/00f2f214b56a.jpg
    Pozdrawiamy z moim maluszkiem, życzymy samych pozytywnych testów i przesyłamy ciążowe wiruski :) &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

    Za zdjęciu nie widać paluszków, ale na usg wyraźnie było widać całe stópki <3

    Jakie piękne cudo Fatim <3
    Ahh i spóźnione życzenia urodzinowe, dużo szczęścia, miłości i spokojnej ciąży :)

    Fatim lubi tę wiadomość

  • lips Autorytet
    Postów: 702 533

    Wysłany: 14 marca 2015, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    właśnie jestem na etapie owulacji. Powiem wam ze zawsze było o mnie krucho ze śluzem a od kiedy zażywam wiesiołek i siemie lniane to mam bardzo czytelne te dni. Dziś na przykład (dzień przed spodziewaną owulacją ) mam ksiązkowy śluz rozciągliwy. Naprawde widać efekty :)
    Gratuluję nowym mamusiom a sama przechodzę do "działania" :)

    Fatim: czarujesz nasz wątek :) Aż serce rośnie jak patrze na to USG :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 marca 2015, 12:44

    Fatim, Jagah lubią tę wiadomość

    atdc3e5eao0yqv5p.png
  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 14 marca 2015, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fatim kochana ... niestety .. przed chwilą robiłam test pepino o czułości 10 i niestety jedna krecha... :( !

    Ty za to masz pięknogo bobasia w sobie.. cudowny widok hihih

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 marca 2015, 12:52

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2015, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fatim, po prostu Maleńki-Wielki Cud! Piękne Dzieciątko!! :):) ogromne uściski dla Was! Rosnijcie zdrowo!

    Fatim lubi tę wiadomość

  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 14 marca 2015, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inaa mi też 10 nie wychodziły, idź na bete kochana :)

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 14 marca 2015, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesto-gesto wlasnie czytalam,ze komus wychodzily 25tki, a 10tki nie, o co w tym chodzi? Chyba wychodzi na to,ze 10tki sa do dupy, a nie do pipy XD

    Sarenka2015 lubi tę wiadomość

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 14 marca 2015, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inaa polecam test Facelle z rosmana. Maja czułość 25.

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 14 marca 2015, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak w srode robiłam tescior to tez to była 25 z pink test ... chyba, że faktycznie jakies błedne kupiłam ... a wczoraj zakupiona 10 z pepino za 3,50 która ponoć jest ultra czuła bo wykrywa ciąże 2 dni po zagnieżdżeniu wyszła mi negatywna ... a brzuch mnie cało czas dziwacznie boli ... może nie na @ , ale tak dziwnie czuje przy każdym ruchu "macice"

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 14 marca 2015, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inaa kup 25ke jak mozesz a wpn na bete lec

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • lauda. Autorytet
    Postów: 2429 3543

    Wysłany: 14 marca 2015, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, może to będzie mało popularne co napiszę, ale nie testujcie tydzień po owulacji!
    Poczekajcie do dnia @ i wtedy wysikajcie test.
    Wiem - jest trudno. Wiem - każda z nas jest ciekawa. I wiem - każda z nas pragnie zobaczyć dwie kreski. Ale cierpliwość bywa wynagradzana.

    Nie wyobrażam sobie przeżywać takich rozterek jakie ma teraz inaa. I po co? Już cieszyła się z zaznaczonej buteleczki, a teraz boi się, że jednak @ przyjdzie.

    Pewnie Wasi ginowie to potwierdzą: testuje się w dzień @, albo nawet po jej terminie.

    Nie narażajcie się same na rozczarowania, nie katujcie się tak jak teraz ma inaa. Nie narażajcie się na stresy, bo jeśli fasolka w Was kiełkuje, to nie jest jej tam komfortowo ;)

    Maczek, Marribell, gusiek85, Sarenka2015, Basik122, kapturnica, Ralpina, Jagah, Katarzyna87 lubią tę wiadomość

    atdc20mmxp7m5026.png
  • zabcia2806 Ekspertka
    Postów: 238 134

    Wysłany: 14 marca 2015, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fatim, piękny dzidziuś. :-)

    Betty Boop, ja nie mówiłam że stresuję się betą to chyba Paolka.

    Mandi Gratulację! :-)

    inaa, idź na betę, ona wszystko wyjaśni kochana! :-) Ja na pierwszym teście miałam cień cienia, a w dniu bety jeszcze gorzej cień cienia cieniów prawie nic nie było widać, a jednak beta wyszła. :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 marca 2015, 15:33

    Fatim lubi tę wiadomość

    o1483e5etckudhmf.png

    3jgxvfxmqavtht7y.png
  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 14 marca 2015, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lauda. wrote:
    Pewnie Wasi ginowie to potwierdzą: testuje się w dzień @, albo nawet po jej terminie.

    Mój lekarz to wręcz kazał mi testować dopiero 17 dni po owulacji - jesli do tej pory nie dostanę @. Po pierwsze dlatego, żeby się niepotrzebnie nie stresowac negatywem.

    Po drugie - choć o tym mi akurat nie wspomniał, ale wiem z innych źródeł - jest dużo mikroporonień - kiedy niby się udało, ale np. jajo jest wadliwe i poroni się i tak, co by się nie robiło. Dużo takich ultrawczesnych ciąż traci się jeszcze przed terminem @. Po prostu normalnie przychodzi okres i nawet się nie wie, że coś tam było. Jak się zatestuje przed terminem @, to można się ucieszyć z cienia cienia, a po dwoch dniach płakać, bo okres przyszedł. Jak kto lubi, ja tam wolę nie wiedzieć, jeśli takie coś mi się przytrafi ;)

    I po trzecie - tak bardzo chcemy dzidziusia, że te cienie cienia cienia czasem są chyba trochę urojone :P Na swoim ostatnim teście też niemal widziałam cień cienia cienia cienia, a tak naprawdę nic tam nie było, serio. Pokazałam na wszelki wypadek mężowi i stwierdził, że to miejsce jest całkiem białe i nic tam nie ma ;) Może niektóre testy tak wyglądają od samego zamoczenia i już.

    Tak czy siak, Inaa, życzę ciąży i jak najmniej stresu :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 marca 2015, 15:50

    lauda., zwei_kresken, Marribell, anja83, gusiek85, Sarenka2015, Katarzyna87, antea lubią tę wiadomość

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 14 marca 2015, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgadzam sie z lauda i zuzzi,ale prawda jest taka,ze wiekszosc kobiet to niecierpliwe bestie, dlatego (ponino iz kazda z nas dobrze wie,ze powinno sie testowac przynajmniej te 14 dni po owu) to i tak robi je wczesniej. Dlatego rozumien dziewczyny, choc sama nigdy nie wylonywalam testu szybciej niz 14dni po owulce z powodow opisanych przez lauda. Zatem zycze wszystkim niecierpliwym staraczkom II kresek, ktore nie okaza sie falszywym alarmem :-D niech mocz...przepraszm moc bedzie z Wami ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 marca 2015, 16:36

    anja83, gusiek85 lubią tę wiadomość

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • Shibuya Autorytet
    Postów: 1968 1549

    Wysłany: 14 marca 2015, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja testowałam chyba koło 9 dpo i test był negatywny, kilka dni później - w 13 dpo wyszła mi bardzo bledziutka druga kreska. Byłam w szoku i nadal jestem :)

    Ale dziewczyny - święta racja, bo z tego powodu co pisała Zuzzi, cały czas jestem w stresie od wtorku. Okres powinnam dostać wczoraj i cały czas boję się, że go jednak za chwilę dostanę. Gdybym tak wstrzymała się do dnia @ kilka dni mniej stresu bym miała i ta kreska byłaby wyraźniejsza i nie musiałabym nadwyrężać wzroku :)
    Wiem, że łatwo powiedzieć, w końcu sama nie wytrzymałam do dnia @ - ale teraz z innej perspektywy już wygląda to jednak trochę inaczej :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 marca 2015, 18:07

    olcia88 lubi tę wiadomość

    km5s8ribzosjb8kh.png
  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 14 marca 2015, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No pewnie, że wiem zawsze taka mądra jestem jeszcze przed owulacją.. później moja wada- niecierpliwość i ciekawość trzyma góre nade mną... eh trudno mam nauczke żeby tak szybko się tym nie chwalić.. czekam spokojnie na @ i za miesiac znowu bede cała w nerwach bo tak to jest jak się czegoś bardzo bardzo chce hehe

    A tym bardziej jak się za młodu młodu myślało , że raz się komuś wydarzy i ciąża jest , a tak na prawde tak łatwo nie ma :D ! Można serduszkowac do woli i tak dupa blada często i gęsto z tego wychodzi oh jakie te życie przewrotne hehehe .. wiem, że wiekszość z Was to wie i tak myśli ... baby są okropne haha

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 marca 2015, 18:30

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • kata89 Ekspertka
    Postów: 228 190

    Wysłany: 14 marca 2015, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po prostu jesteśmy ciekawskie :) Mnie też korci testowanie tylko po to żeby wiedzieć, ale wiem że takim działaniem niczego nie zmienię. A im później test tym wynik bardziej miarodajny :)

    a55a0765ad.png
‹‹ 64 65 66 67 68 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ