X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Marcowe Starania
Odpowiedz

Marcowe Starania

Oceń ten wątek:
  • Kfjatus Autorytet
    Postów: 2946 7692

    Wysłany: 20 marca 2013, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JagoodkaK wrote:
    karoam wrote:
    Dzień dobry dziołchy ;)
    Miłego dzionka!
    Któraś dzisiaj testuje?

    ja dziś testowałam

    Przytulam mocno :* Wpadaj do mnie na ciacho na poprawę humoru ;)

    1221648qmrgggy559.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2013, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jagódka głowa do góry:)

  • Anula81 Ekspertka
    Postów: 182 75

    Wysłany: 20 marca 2013, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skrzat84 wrote:
    karoam wrote:
    Dzień dobry dziołchy ;)
    Miłego dzionka!
    Któraś dzisiaj testuje?

    hej z tego co wiem nie:(hiih ja jeszcze mam 3dni jak nie przyjdzie bedę testować:)

    Cześć Dziewczyny.
    Mi zostały jeszcze 2 dni.

    913ff6ae1e30f961f9433a46393b824c.png
    9ewnskjoj2ru31nq.png
  • JagoodkaK Autorytet
    Postów: 1839 1271

    Wysłany: 20 marca 2013, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skrzat84 wrote:
    Anika321 wrote:
    jagoodkaK- przykro mi :( Widziałam na wykresie :(

    co jest?

    nie jest mi przykro bo wyszedl bledny, a ze tu nie ma takiej opcji to zaznaczylam negatyw. @ nie mam nadal, tempka ciagle wysoka wiec zobaczymy.

    skrzat84, Anika321, basiulkaa_89 lubią tę wiadomość

    h84fkrhm4lz65cww.png
  • Anula81 Ekspertka
    Postów: 182 75

    Wysłany: 20 marca 2013, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ulala wrote:
    skrzat84 wrote:
    Ulala wrote:
    skrzat84 wrote:
    karoam wrote:
    Trzymam kciuki skrzacie :)

    kochna powiedz mi bo albo świruje albo pada mi na móżg...bo jajnik mnie kuje jak sie smieje,kicham i wogóle tak mam na owu nie na @ o co kaman?do tego ból krzyża az na kośc ogonową promieniuje 3dzień sie utrzymuje:(

    dzien dobry :D
    przyznaje się bez bicia ze ja spróbuję testowac dzisiaj....

    mnie też jajnik kuje....plery bolą a od 3 dni mam takie bóle w podbrzuszu....zobaczymy :P trzymać kciuki!!!!

    kurcze trzymam he:)kiedy masz miec okres?

    no według owu za 2 dni....a ten ból brzucha kiedyś już miałam....więc liczę po cichu na to że się udało....jak wstanę to sie okaże....

    To testujemy razem. Trzymam Kochana kciuki, ładny wykresik coś z tego będzie.
    Jeśli chodzi o mnie to tym razem chyba znowu nic z tego.

    913ff6ae1e30f961f9433a46393b824c.png
    9ewnskjoj2ru31nq.png
  • Kfjatus Autorytet
    Postów: 2946 7692

    Wysłany: 20 marca 2013, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JagoodkaK wrote:
    skrzat84 wrote:
    Anika321 wrote:
    jagoodkaK- przykro mi :( Widziałam na wykresie :(

    co jest?

    nie jest mi przykro bo wyszedl bledny, a ze tu nie ma takiej opcji to zaznaczylam negatyw. @ nie mam nadal, tempka ciagle wysoka wiec zobaczymy.

    Czyli może jednak :D. Oby się udało :).

    1221648qmrgggy559.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2013, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane ma któraś z Was PCOS? albo któraś z waszych koleżanek ? jakie są objawy ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2013, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj oby. 3mam mooooooooooocno kciuki!! :D aaaa!! jest nadzieja ze któraś z nas zaciązyła :) od razu humorek mi sie polepszył :D
    Ja własnie wstawiłam rosołek :D głodna jestem jak wilk a zanim sie zrobi to na 15 moze :D :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2013, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anula81 wrote:
    Ulala wrote:
    skrzat84 wrote:
    Ulala wrote:
    skrzat84 wrote:
    karoam wrote:
    Trzymam kciuki skrzacie :)

    kochna powiedz mi bo albo świruje albo pada mi na móżg...bo jajnik mnie kuje jak sie smieje,kicham i wogóle tak mam na owu nie na @ o co kaman?do tego ból krzyża az na kośc ogonową promieniuje 3dzień sie utrzymuje:(

    dzien dobry :D
    przyznaje się bez bicia ze ja spróbuję testowac dzisiaj....

    mnie też jajnik kuje....plery bolą a od 3 dni mam takie bóle w podbrzuszu....zobaczymy :P trzymać kciuki!!!!

    kurcze trzymam he:)kiedy masz miec okres?

    no według owu za 2 dni....a ten ból brzucha kiedyś już miałam....więc liczę po cichu na to że się udało....jak wstanę to sie okaże....

    To testujemy razem. Trzymam Kochana kciuki, ładny wykresik coś z tego będzie.
    Jeśli chodzi o mnie to tym razem chyba znowu nic z tego.

    testowałam dzis negatyw

  • JagoodkaK Autorytet
    Postów: 1839 1271

    Wysłany: 20 marca 2013, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czas pokaże, jak nie teraz to za miesiac:)

    h84fkrhm4lz65cww.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2013, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no...to ja chyba już wariuję :( bo czytam że podczas 1wszego roku w ciażę zachodzi ok. 80-90% kobiet .... u mnie roku już minął ,,,, :( ale w sumie jeżeli nie obserwowałam się tak dokładnie i nie zawsze się serduszkowało wtedy co trzeba to może nie był to taki 'intensywny' rok starań ... echhhh sama nie wiem :(
    zobaczę, popróbuję tutaj ze 2-3 cykle, potem lekarz ... :( chociaż czuję się dobrze, cykle w miarę regularne no ALE ... :( nigdy nic nie wiadomo ...



    jakoś ochota na wsio mi przeszła ...



    ....zdołowana....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2013, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    no...to ja chyba już wariuję :( bo czytam że podczas 1wszego roku w ciażę zachodzi ok. 80-90% kobiet .... u mnie roku już minął ,,,, :( ale w sumie jeżeli nie obserwowałam się tak dokładnie i nie zawsze się serduszkowało wtedy co trzeba to może nie był to taki 'intensywny' rok starań ... echhhh sama nie wiem :(
    zobaczę, popróbuję tutaj ze 2-3 cykle, potem lekarz ... :( chociaż czuję się dobrze, cykle w miarę regularne no ALE ... :( nigdy nic nie wiadomo ...



    jakoś ochota na wsio mi przeszła ...



    ....zdołowana....

    statystyka mówi o roku a praktyka 2kochana,głow do góry

  • JagoodkaK Autorytet
    Postów: 1839 1271

    Wysłany: 20 marca 2013, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Net mi nawala :( a ja chce z Wami gadać :)

    h84fkrhm4lz65cww.png
  • Anula81 Ekspertka
    Postów: 182 75

    Wysłany: 20 marca 2013, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do pracy na 14, oby dzień szybko minął, a właściwie te dwa dni do testowania i oby @ nie przyszła. Chyba muszę trochę od tego odpocząć pomału zaczynam świrować. Za dużo myślę. Zobaczymy 28 jakie będą wyniki posiewu, więc pewnie kolejny cykl będę musiała odpuścić jeśli dostanę jakieś leki przeciwzapalne. Przesyłajcie fluidki i trzymajcie się cieplutko.

    913ff6ae1e30f961f9433a46393b824c.png
    9ewnskjoj2ru31nq.png
  • JagoodkaK Autorytet
    Postów: 1839 1271

    Wysłany: 20 marca 2013, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    no...to ja chyba już wariuję :( bo czytam że podczas 1wszego roku w ciażę zachodzi ok. 80-90% kobiet .... u mnie roku już minął ,,,, :( ale w sumie jeżeli nie obserwowałam się tak dokładnie i nie zawsze się serduszkowało wtedy co trzeba to może nie był to taki 'intensywny' rok starań ... echhhh sama nie wiem :(
    zobaczę, popróbuję tutaj ze 2-3 cykle, potem lekarz ... :( chociaż czuję się dobrze, cykle w miarę regularne no ALE ... :( nigdy nic nie wiadomo ...



    jakoś ochota na wsio mi przeszła ...



    ....zdołowana....

    nie dołuj się kochana, nosek do góry:) zobaczysz wszystkie prędzej czy później damy radę :*

    h84fkrhm4lz65cww.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2013, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    echhh no boję się tylko że może być coś nie tak, a czego ja nie widzę u siebie...może za długo zwlekam z pójściem do gina ...

  • JagoodkaK Autorytet
    Postów: 1839 1271

    Wysłany: 20 marca 2013, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też zwlekam! jednak jak bol jajnika nie przejdzie @ nie dostane a testy beda wychodzily bledne lub negatywne trzeba bedzie ruszyc moj tylek i wygonic cykora.

    h84fkrhm4lz65cww.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2013, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JagoodkaK wrote:
    ja też zwlekam! jednak jak bol jajnika nie przejdzie @ nie dostane a testy beda wychodzily bledne lub negatywne trzeba bedzie ruszyc moj tylek i wygonic cykora.

    ...hmn...powiem Ci że mnie w II fazie cyklu często to podbrzusze kłuje, ale potem przychodzi @ i wiesz ... ból mija ;) może to na @, chociaż czasem się łudzę że może już coś być ...

    więc nie jestem sama ;P a jak długo się starasz ?

  • JagoodkaK Autorytet
    Postów: 1839 1271

    Wysłany: 20 marca 2013, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Ci tak! My bez ogromnego parcia nie zabezpieczamy się juz rok, tez nie robiłam dokladnej obserwacji ani temp. nie mierzyłam. Teraz jednak mam ambitny plan zaciazyc w tym roku:)

    h84fkrhm4lz65cww.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2013, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JagoodkaK wrote:
    Powiem Ci tak! My bez ogromnego parcia nie zabezpieczamy się juz rok, tez nie robiłam dokladnej obserwacji ani temp. nie mierzyłam. Teraz jednak mam ambitny plan zaciazyc w tym roku:)

    Kochana jesteśmy na tym samym etapie :)
    to co - ile się bawimy z OVU i potem lekarz ? :P
    ja sobie dałam czas do wakacji, max w lipcu idę ...
    ale Twoje cykle sa w miarę ok - tzn. powiedzmy że regularne, żadnych jakichś bardzo uciążliwych dolegliwości nie masz ? . .. .

‹‹ 103 104 105 106 107 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ