X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Marcowe Starania
Odpowiedz

Marcowe Starania

Oceń ten wątek:
  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 20 marca 2013, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagodka dlaczego?? :(

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2013, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak ja rodziłam Małą to uważałam, że TAAAKKKIIII ból to po prostu musi być, a później rozmawiałam z koleżanką i powiedziała mi, że mogłam poprosić o znieczulenie bo należało mi się jak "psu buda"... ale Polka mądra po porodzie :)

  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 20 marca 2013, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skrzat84 wrote:
    Gośśśka wrote:
    ja dzis natomiast nawet nawet dzień spędziłam mój szef puścił mnie do domku po 3 godzinach ze względu na nadgodziny które wyrobiłam w tym tygodniu dodatkowo mąż zrobił mi obiadek a ja się byczę pół dnia w łóżku :) no ale nie ma co się przyzwyczajać bo jutro dopiero czwartek i tempka o 4.30 :/

    ranny ptaszek hah

    3 razy w tygodniu mam na 6 rano do pracy więc żeby nie namieszać z tempką codziennie o tej mierzę :P

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 20 marca 2013, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sama_ja wrote:
    jak ja rodziłam Małą to uważałam, że TAAAKKKIIII ból to po prostu musi być, a później rozmawiałam z koleżanką i powiedziała mi, że mogłam poprosić o znieczulenie bo należało mi się jak "psu buda"... ale Polka mądra po porodzie :)

    A gdzie kochana rodzilas??

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2013, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sama_ja wrote:
    jak ja rodziłam Małą to uważałam, że TAAAKKKIIII ból to po prostu musi być, a później rozmawiałam z koleżanką i powiedziała mi, że mogłam poprosić o znieczulenie bo należało mi się jak "psu buda"... ale Polka mądra po porodzie :)

    jessu ja odrazu sie darłam o znieczulenie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2013, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gośśśka wrote:
    skrzat84 wrote:
    Gośśśka wrote:
    ja dzis natomiast nawet nawet dzień spędziłam mój szef puścił mnie do domku po 3 godzinach ze względu na nadgodziny które wyrobiłam w tym tygodniu dodatkowo mąż zrobił mi obiadek a ja się byczę pół dnia w łóżku :) no ale nie ma co się przyzwyczajać bo jutro dopiero czwartek i tempka o 4.30 :/

    ranny ptaszek hah

    3 razy w tygodniu mam na 6 rano do pracy więc żeby nie namieszać z tempką codziennie o tej mierzę :P

    o matko:)

  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 20 marca 2013, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skrzat84 wrote:
    Gośśśka wrote:
    Paula90 wrote:
    Co myslicie o porodach w wodzie??? Wlasnie ogladam i wyglada fajniej niz normlanie :) ciepla woda lagodzi bol ;)

    ja jestem za gazem rozweselającym tutaj w Norwegii dodają to do pakietu, koleżanka sobie chwaliła :P

    na chaju rodziła haha

    hahahha do położnej po polsku mówiła że ją kocha hahhahah

    Paula90 lubi tę wiadomość

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2013, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula rodziłam w Polsce, a dokładnie w Ustce :)
    Skrzacie ja nawet nie wiedziałam, że mogę :) Później do roku po porodzie miałam traumę poporodową, a przez pół roku po na samą myśl o porodzie czułam ból w kroczu :)

    Paula90 lubi tę wiadomość

  • JagoodkaK Autorytet
    Postów: 1839 1271

    Wysłany: 20 marca 2013, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cesarka bo mam problemy ze wzrokiem i nie dostane pozwolenia od mojej okulistki na porod silami natury

    h84fkrhm4lz65cww.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2013, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paole tez ogladalam ;) oj duzo bylo i Kaczorra i sos mi vida :)

    Chcialabym rodzic w wodzie :) kolezanka i kuzynka rodzila i nie narzekaja choc boli tak samo ale latwiej sie rodzi ;)

    Paula90 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2013, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gośśśka wrote:
    skrzat84 wrote:
    Gośśśka wrote:
    Paula90 wrote:
    Co myslicie o porodach w wodzie??? Wlasnie ogladam i wyglada fajniej niz normlanie :) ciepla woda lagodzi bol ;)

    ja jestem za gazem rozweselającym tutaj w Norwegii dodają to do pakietu, koleżanka sobie chwaliła :P

    na chaju rodziła haha

    hahahha do położnej po polsku mówiła że ją kocha hahhahah

    hahaha

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2013, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JagoodkaK wrote:
    Cesarka bo mam problemy ze wzrokiem i nie dostane pozwolenia od mojej okulistki na porod silami natury

    ojojojojo:(

  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 20 marca 2013, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gośśśka wrote:
    skrzat84 wrote:
    Gośśśka wrote:
    Paula90 wrote:
    Co myslicie o porodach w wodzie??? Wlasnie ogladam i wyglada fajniej niz normlanie :) ciepla woda lagodzi bol ;)

    ja jestem za gazem rozweselającym tutaj w Norwegii dodają to do pakietu, koleżanka sobie chwaliła :P

    na chaju rodziła haha

    hahahha do położnej po polsku mówiła że ją kocha hahhahah

    chyba troszkę za dużo jej tego dali :P nie no ale to w zaden sposób nie szkodzi dziecku więc jest tu to dość popularne :P

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2013, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sama_ja wrote:
    Paula rodziłam w Polsce, a dokładnie w Ustce :)
    Skrzacie ja nawet nie wiedziałam, że mogę :) Później do roku po porodzie miałam traumę poporodową, a przez pół roku po na samą myśl o porodzie czułam ból w kroczu :)

    ja traumy nie miałam ale tez do roku czułam hahah

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2013, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    Paole tez ogladalam ;) oj duzo bylo i Kaczorra i sos mi vida :)

    Chcialabym rodzic w wodzie :) kolezanka i kuzynka rodzila i nie narzekaja choc boli tak samo ale latwiej sie rodzi ;)

    ja juz nigdy w wodzie-NIE!!!

  • JagoodkaK Autorytet
    Postów: 1839 1271

    Wysłany: 20 marca 2013, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tam się cieszę :) mój prog bólu chyba do najwyższych nie należy

    h84fkrhm4lz65cww.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2013, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gośśśka wrote:
    Gośśśka wrote:
    skrzat84 wrote:
    Gośśśka wrote:
    Paula90 wrote:
    Co myslicie o porodach w wodzie??? Wlasnie ogladam i wyglada fajniej niz normlanie :) ciepla woda lagodzi bol ;)

    ja jestem za gazem rozweselającym tutaj w Norwegii dodają to do pakietu, koleżanka sobie chwaliła :P

    na chaju rodziła haha

    hahahha do położnej po polsku mówiła że ją kocha hahhahah

    chyba troszkę za dużo jej tego dali :P nie no ale to w zaden sposób nie szkodzi dziecku więc jest tu to dość popularne :P

    HAHAHAH

  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 20 marca 2013, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    Paole tez ogladalam ;) oj duzo bylo i Kaczorra i sos mi vida :)

    Chcialabym rodzic w wodzie :) kolezanka i kuzynka rodzila i nie narzekaja choc boli tak samo ale latwiej sie rodzi ;)

    ja tez bym chciala :) Tu mozna rodzic rodzinnie z mezem w wodzie :)

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2013, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JagoodkaK wrote:
    Cesarka bo mam problemy ze wzrokiem i nie dostane pozwolenia od mojej okulistki na porod silami natury

    a nosisz okularki?ja noszemam -1 na oba ale zas musze isc bo coraz gorzej widze :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2013, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JagoodkaK wrote:
    ja tam się cieszę :) mój prog bólu chyba do najwyższych nie należy

    PO CESARCE PARE GODZINEK I WSZYSTKO..A PO NATURALNYM!ANI SIE WYSRAC,ANI WYSIKAC AJ....

    Paula90, basiulkaa_89 lubią tę wiadomość

‹‹ 118 119 120 121 122 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ