X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Marcowe Starania
Odpowiedz

Marcowe Starania

Oceń ten wątek:
  • aniczka Autorytet
    Postów: 347 200

    Wysłany: 10 marca 2013, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AGA 30 wrote:
    Witam marcepanowe staraczki!!!:-)
    Ja się do was dołączylam ale chwilowo starać się będziemy bez staran he he!! Hormony moje się rozchulały prolaktyna za wysoko progesteron za nisko więc zaczniemy jakąś terapie !! Jutro do gina i zobaczymy jak to będzie!! Mam nadzieję że na czerwca już hormony w normie i starania ze staraniami będą !!! Pozdrawiam wszystkie!!:-)

    hej aga30 mi tez prolaktyna szaleje dostalam dostinex i moj endo pow ze nie ma przeciwskazan zeby sie w trakcie kuracji nie starac tylko wrecz dzialac a jak wyjdzie ciaza to dostinex odstawic takze ja dzialam i zobaczymy wysoka prolaktyna tylko utrudnia zajscie w ciaze ale ciaza jest jak najbardziej mozliwa

    5abe315c267b0d904e208c54b912507e.png
  • Konwalia Autorytet
    Postów: 1813 2472

    Wysłany: 10 marca 2013, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczynki! Wróciłam do domu po udanym weekendzie. Jestem zrelaksowana i wypoczęta. Mam nadzieję, że to pomoże zafasolkowaniu.
    Ja mam tak, że wolę wiedzieć niż nie wiedzieć - niezależnie od wyniku. Dlatego też robie troszkę wcześniej test ciążowy.
    Mam pytanko. Od tego cyklu zaczełam robić testy owulacyjne. Kiedy można uznać, że jest on pozytywny? Kiedy będzie wiadomo, że to natężenie koloru już jest maksymalne?
    We wtorek idę na usg transwaginalne (kontrola po usunięciu polipa, monitoring owulacji - hiperprolaktynemia czynnościowa), więc będę wiedzieć na jakim etapie wzrostu są moje pęcherzyki. Czy takie badanie jest w stanie potwierdzić, że pęcherzyki pękają?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 marca 2013, 20:28

    l22nroeq1zznmx65.png
    l22ntv73nfpjjdx8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2013, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aniczka wrote:
    AGA 30 wrote:
    Witam marcepanowe staraczki!!!:-)
    Ja się do was dołączylam ale chwilowo starać się będziemy bez staran he he!! Hormony moje się rozchulały prolaktyna za wysoko progesteron za nisko więc zaczniemy jakąś terapie !! Jutro do gina i zobaczymy jak to będzie!! Mam nadzieję że na czerwca już hormony w normie i starania ze staraniami będą !!! Pozdrawiam wszystkie!!:-)

    hej aga30 mi tez prolaktyna szaleje dostalam dostinex i moj endo pow ze nie ma przeciwskazan zeby sie w trakcie kuracji nie starac tylko wrecz dzialac a jak wyjdzie ciaza to dostinex odstawic takze ja dzialam i zobaczymy wysoka prolaktyna tylko utrudnia zajscie w ciaze ale ciaza jest jak najbardziej mozliwa

    No to że starać się można to wiem a takie starania czasem bez starań bardziej owocne są!!
    A powiedz mi kochana jak bierzesz te tabletki cały cykl czy jak i cenę jak możesz to mi napisz!!:-)
    I dlatego napisałam że staram się bez starań naranie he he:-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 marca 2013, 20:18

  • Anula81 Ekspertka
    Postów: 182 75

    Wysłany: 10 marca 2013, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamienia ciąg dalszy. Test owu robiłam dzisiaj i druga kreska delikatnie różowa, więc negatywny.Z ciekawości zmierzyłam teraz tempkę 37,06. Ach już nie chce m się myśleć i kombinować. Co ma być to będzie. Idę pooglądać Zakochaną złośnice (tytuł pol.) na jedynce. Miłego wieczoru i kolorowych snów :-*

    AGA 30 lubi tę wiadomość

    913ff6ae1e30f961f9433a46393b824c.png
    9ewnskjoj2ru31nq.png
  • Yvone Ekspertka
    Postów: 169 67

    Wysłany: 10 marca 2013, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaaarola88 wrote:
    Czemu sądzisz że teraz zrobiony test może byc przekłamany?? Ja się nastawiłam że jak mi wyszedł negatywny to już tak będzie,bynajmniej w tym cyklu.Co prawda do okresu mam jeszcze 1 dzien,ale w piątek nie wytrzymałam i zrobiłam test,ale była tylko jedna kreseczka,boję sie zrobic nastepny,wiem że to dopiero początek starań ale wiecie jak to jest człowiek się nakręca.

    może być, bo nie musi być 2 krech. zdaję sobie z tego sprawę. ale za jakiś czas równie dobrze mogą się pojawić, wiadomo, ze im później tym bardziej pewne, a znam i taką kobitkę, której w ogóle się nie pokazywały 2 krechy, choć była w ciąży. tylko beta.

  • kaaarola88 Koleżanka
    Postów: 32 23

    Wysłany: 10 marca 2013, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dla mnie koniec złudzen na ten cykl,ciezka noc przede mna.dobranoc dziewczyny

    kaaarola88
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2013, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaaarola88 wrote:
    dla mnie koniec złudzen na ten cykl,ciezka noc przede mna.dobranoc dziewczyny

    Wyleci co ma wylecieć i od początku staranka:-) Powodzenia i głowa do góry!!

  • Anula81 Ekspertka
    Postów: 182 75

    Wysłany: 10 marca 2013, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wytrzymałam. Cały czas się dziwnie czuję i temperatura podskoczyła więc przed chwilą zrobiłam jeszcze jeden test na owu i 2 grube krechy ???????? co chodzi...
    Kaaarola88 trzymaj się! Damy radę :-)Musimy, to w końcu My kobiety jesteśmy silne ;-*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 marca 2013, 22:43

    913ff6ae1e30f961f9433a46393b824c.png
    9ewnskjoj2ru31nq.png
  • martula Ekspertka
    Postów: 143 100

    Wysłany: 11 marca 2013, 06:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konwalia wrote:
    Cześć Dziewczynki! Wróciłam do domu po udanym weekendzie. Jestem zrelaksowana i wypoczęta. Mam nadzieję, że to pomoże zafasolkowaniu.
    Ja mam tak, że wolę wiedzieć niż nie wiedzieć - niezależnie od wyniku. Dlatego też robie troszkę wcześniej test ciążowy.
    Mam pytanko. Od tego cyklu zaczełam robić testy owulacyjne. Kiedy można uznać, że jest on pozytywny? Kiedy będzie wiadomo, że to natężenie koloru już jest maksymalne?
    We wtorek idę na usg transwaginalne (kontrola po usunięciu polipa, monitoring owulacji - hiperprolaktynemia czynnościowa), więc będę wiedzieć na jakim etapie wzrostu są moje pęcherzyki. Czy takie badanie jest w stanie potwierdzić, że pęcherzyki pękają?

    Ja również spędziłam weekend u rodzinki, ale w przeciwieństwie do Ciebie wróciłam jeszcze bardziej zmęczona - mam siostrzenice wiek 7 lat :).

  • martula Ekspertka
    Postów: 143 100

    Wysłany: 11 marca 2013, 06:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak w ogóle to witam w poniedziałkowy poranek. U mnie zaczął się nowy cykl i nowe nadzieje. Liczę na to, ze tym razem żadne choroby nie pokrzyzuja mi planów :).

    aisa lubi tę wiadomość

  • Yvone Ekspertka
    Postów: 169 67

    Wysłany: 11 marca 2013, 07:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja się poddaję. chyba czas zmienić plamienie na lekkie krwawienie i zacząć nowy cykl. tylko nie wiem czy mi się chce... ech. zaczynam dzień z dołem. mam nadzieję, że u Was lepiej. miłego dnia!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2013, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry Dziewczyny :) Mąż właśnie odwozi Małą do niani i będziemy mieli całe 6 godzin tylko dla siebie :D znając życie to pewnie jakiś foch się trafi :)
    dziś pojawiła mi się jakaś krew.... hmm ciekawe co to będzie :)

    Milego dnia Wam życzę :)

  • Smutas Autorytet
    Postów: 613 459

    Wysłany: 11 marca 2013, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki, ja za 5 dni będę testować jak ta @ się nie pojawi. Ale przez to że tyle razy widziałam 1 krechę na teście nie mogę nawet sobie wyobrazić 2 i nie wierze w to. Też ciągle jestem zdołowana bo z góry zakładam że się nie udało. Ale musimy się trzymać i resztkami sił wierzyć że i nas kiedyś to szczęście spotka. Powodzenia w nowym tygodniu :)

    f2w3rjjg2c3oph75.png
    f2wl3e5enx7sd16m.png
  • Yvone Ekspertka
    Postów: 169 67

    Wysłany: 11 marca 2013, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziś to mi juz chyba nawet resztek sił brakuje..
    smutas trzymam kciuki za testowanko!

  • Kfjatus Autorytet
    Postów: 2946 7692

    Wysłany: 11 marca 2013, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smutas wrote:
    Cześć dziewczynki, ja za 5 dni będę testować jak ta @ się nie pojawi. Ale przez to że tyle razy widziałam 1 krechę na teście nie mogę nawet sobie wyobrazić 2 i nie wierze w to. Też ciągle jestem zdołowana bo z góry zakładam że się nie udało. Ale musimy się trzymać i resztkami sił wierzyć że i nas kiedyś to szczęście spotka. Powodzenia w nowym tygodniu :)

    Właśnie trzeba się trzymać i pozytywnie myśleć, bo i szanse wtedy są większe :). Życzę żeby tym razem się udało :)

    1221648qmrgggy559.gif
  • Smutas Autorytet
    Postów: 613 459

    Wysłany: 11 marca 2013, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yvone musisz się odstresować troszkę, wiem że to nie łatwo. Ale jakieś zakupy albo imprezka z samymi kobietkami. Mi to pomaga :)

    f2w3rjjg2c3oph75.png
    f2wl3e5enx7sd16m.png
  • Asia87 Autorytet
    Postów: 1911 1260

    Wysłany: 11 marca 2013, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kokomonka wielkie gratulacje, czułam,że Ci sie uda :)
    ja zaczęłam nowy cykl w piątek, teraz mam nowe nadzieje...

    Synuś, największe szczęście :*
    Córcie ur. 28.02.18r.
    04.2016 [*] 10tc 09,11.2016 cb

  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 11 marca 2013, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kokomonka gratulacje :-)dbaj teraz o siebie.

    p19us65glzzsn3k4.png
  • Yvone Ekspertka
    Postów: 169 67

    Wysłany: 11 marca 2013, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smutas wrote:
    Yvone musisz się odstresować troszkę, wiem że to nie łatwo. Ale jakieś zakupy albo imprezka z samymi kobietkami. Mi to pomaga :)

    to nie takie proste. zakupy na mnie nie działają, na imprezkę nie mam z kim się wybrać. nawet nie mam z kim kawy wypić..:/
    ale zrobiłam krok do przodu zarejestrowałam się do gina na 11 kwietnia. okazało się, że gin na którego polowałam przyjmuje też na nfz. oby teraz już zaczęło się jakoś wszystko klarować..

  • Smutas Autorytet
    Postów: 613 459

    Wysłany: 11 marca 2013, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będzie dobrze. Głowa do góry :)

    f2w3rjjg2c3oph75.png
    f2wl3e5enx7sd16m.png
‹‹ 27 28 29 30 31 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ