X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Marcowe Starania
Odpowiedz

Marcowe Starania

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2013, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam ponownie.
    Ginekolog powiadomil mnie,ze mam isc sie zapisac do Kliniki Badan Nieplodnosci...Stwierdzil,ze w naszym przypadku to juz od roku powinnismy tam byc :/ Mam nadzerke,zrobil cytologie i za miesiac beda dopiero wyniki... :/ Dowiem sie co dalej z nadzerka jaki stopien papa 1,2 czy 3...mam nadzieje ze 1 ale bron boze 3 !!! Strasznie sie boje tego wszystkiego co nas czeka...moze nie boje tylko strasznie mnie to przeraza :( jakos niemam w ogole humorku :/ ale przynajmniej wylozyl kawe na lawe a nie jak inni sie pierdolili i gadali byle ino mnie czyms zajac :( Buziole

  • kaaarola88 Koleżanka
    Postów: 32 23

    Wysłany: 11 marca 2013, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej głowa do góry,może w końcu ktos Tobie w końcu cos konkretnego powie,i przede wszystkim pomoze. Zobaczysz na pewno wszystko się ułoży głowa do góry")

    kaaarola88
  • Margo;) Debiutantka
    Postów: 10 4

    Wysłany: 11 marca 2013, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    Witam ponownie.
    Ginekolog powiadomil mnie,ze mam isc sie zapisac do Kliniki Badan Nieplodnosci...Stwierdzil,ze w naszym przypadku to juz od roku powinnismy tam byc :/ Mam nadzerke,zrobil cytologie i za miesiac beda dopiero wyniki... :/ Dowiem sie co dalej z nadzerka jaki stopien papa 1,2 czy 3...mam nadzieje ze 1 ale bron boze 3 !!! Strasznie sie boje tego wszystkiego co nas czeka...moze nie boje tylko strasznie mnie to przeraza :( jakos niemam w ogole humorku :/ ale przynajmniej wylozyl kawe na lawe a nie jak inni sie pierdolili i gadali byle ino mnie czyms zajac :( Buziole

    nie ma sie czego bac, w klinice sa specjalisci, dla ktorych małe odchylenie od normy bedzie baaardzo waznym sygnałem- natomist zwykły gin moze tego nawet nie zauwazyc.
    Oni sa tam po to by pomoc...skupia sie na Was...bedzie dobrze:-)
    Powodzenia zycze! I trzymam kciuki!

    KaRa lubi tę wiadomość

    http://lacf.lilypie.com/lLvIp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2013, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po dzisiejszym dniu normalnie odechcialo mi sie dzidzi w pewnym sensie... czuje jakby jakas tama w mojej glowie pekla,jakbym dobila do jakiegos muru!!!Moze to blokada psychiczna puscila??? niewiem...naprawde dziswnie sie czuje

  • Anula81 Ekspertka
    Postów: 182 75

    Wysłany: 11 marca 2013, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gośśśka wrote:
    hej dziewczynki :) witam wszystkie serdecznie jak to już stało się moją tradycją zaraz po pracy wpadam sprawdzić nowinki na ovufriend :)
    P.S
    Anula 81 o ile dobrze pamiętam to mamy te same testy i też miałam ten problem przez 5 dni wychodziły mi pozytywne,a potem to już nawet nie spr więc chyba z tymi testami jest coś nie tak

    tak myślisz. W aptece powiedziała że są bardzo dobre i dużo kobitek kupuje. 14 marca mam wizytę u gina to pogadam z nią na ten temat. Może coś poleci. W każdym razie, w pracy siedzę do 21 i jak wrócę to może namówię mojego nN na serdzuszkowanie tak w razie czego

    913ff6ae1e30f961f9433a46393b824c.png
    9ewnskjoj2ru31nq.png
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 11 marca 2013, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anula81 wrote:
    Gośśśka wrote:
    hej dziewczynki :) witam wszystkie serdecznie jak to już stało się moją tradycją zaraz po pracy wpadam sprawdzić nowinki na ovufriend :)
    P.S
    Anula 81 o ile dobrze pamiętam to mamy te same testy i też miałam ten problem przez 5 dni wychodziły mi pozytywne,a potem to już nawet nie spr więc chyba z tymi testami jest coś nie tak

    tak myślisz. W aptece powiedziała że są bardzo dobre i dużo kobitek kupuje. 14 marca mam wizytę u gina to pogadam z nią na ten temat. Może coś poleci. W każdym razie, w pracy siedzę do 21 i jak wrócę to może namówię mojego nN na serdzuszkowanie tak w razie czego

    :) no wsumie to jest najlepsza metoda by sprawdzić czy są dobre :) :P

    Anula81 lubi tę wiadomość

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • Anula81 Ekspertka
    Postów: 182 75

    Wysłany: 11 marca 2013, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gośiaczku, zerknęłam na Twój wykres i widzę że łykasz tran? i wiesiołk, czy to na śluz? Bo z moim jest kiepsko i zastanawiałam się co kupić. Kiedy można brać tego wiesiołka?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 marca 2013, 21:35

    913ff6ae1e30f961f9433a46393b824c.png
    9ewnskjoj2ru31nq.png
  • Anka1986 Przyjaciółka
    Postów: 125 46

    Wysłany: 11 marca 2013, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dołanczam do Was :) @ już mi się skończył teraz serdukowania nadszedł czas :D Mam dla Was fluidki *****.Życzę powodzonka


    4baac1312c3d98ea52126c58969e500f.png

    basiulkaa_89, Anula81 lubią tę wiadomość

    Co ma być to będzie siłę znajdę wszędzie :D
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2013, 05:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :) odprawiłam właśnie męża do pracy, Małą do niani i wskoczyłam jeszcze do łóżka z nadzieją, że zasnę :) ale jednak się podniosłam i zajrzałam do Was :) pewnie za jakąś godzinę albo padnę na twarz, albo się rozbudzę :D
    miłego dnia Dziewczyny :)

    martula lubi tę wiadomość

  • martula Ekspertka
    Postów: 143 100

    Wysłany: 12 marca 2013, 06:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sama_ja wrote:
    Dzień dobry :) odprawiłam właśnie męża do pracy, Małą do niani i wskoczyłam jeszcze do łóżka z nadzieją, że zasnę :) ale jednak się podniosłam i zajrzałam do Was :) pewnie za jakąś godzinę albo padnę na twarz, albo się rozbudzę :D
    miłego dnia Dziewczyny :)

    Sama_ja to już uzależnienie :). Zamiast spać smacznie to na forum zagladasz ;). Eee ale my tak wszystkie mamy:)

    Dzień dobry wszystkim!
    Ja zmykam do pracy :)

    sama_ja lubi tę wiadomość

  • Anula81 Ekspertka
    Postów: 182 75

    Wysłany: 12 marca 2013, 06:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Sama_ja. Ja właśnie jadę autobusem do pracy i przegląd am forum. Korki czsami się przydają :-) Dobrze Ci że jeszcze w łóżku, zimno dzisiaj. Atak z innej beczki, podajecie jakieś suplementy swoim mężczyzną?

    sama_ja lubi tę wiadomość

    913ff6ae1e30f961f9433a46393b824c.png
    9ewnskjoj2ru31nq.png
  • Anula81 Ekspertka
    Postów: 182 75

    Wysłany: 12 marca 2013, 06:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak w ogóle to dzień dobry dziewczęta :-)

    913ff6ae1e30f961f9433a46393b824c.png
    9ewnskjoj2ru31nq.png
  • Yvone Ekspertka
    Postów: 169 67

    Wysłany: 12 marca 2013, 06:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    Witam ponownie.
    Ginekolog powiadomil mnie,ze mam isc sie zapisac do Kliniki Badan Nieplodnosci...Stwierdzil,ze w naszym przypadku to juz od roku powinnismy tam byc :/ Mam nadzerke,zrobil cytologie i za miesiac beda dopiero wyniki... :/ Dowiem sie co dalej z nadzerka jaki stopien papa 1,2 czy 3...mam nadzieje ze 1 ale bron boze 3 !!! Strasznie sie boje tego wszystkiego co nas czeka...moze nie boje tylko strasznie mnie to przeraza :( jakos niemam w ogole humorku :/ ale przynajmniej wylozyl kawe na lawe a nie jak inni sie pierdolili i gadali byle ino mnie czyms zajac :( Buziole

    Dzień dobry!

    Basiulka to wbrew pozorom to dobre wieści. w końcu będziesz wiedzieć co się dzieje i zajmą się Tobą porządnie, a nie będą czekać albo zbywać! głowa do góry!

    a ja nie wiem co i jak już. już przestałam już łapać się w tym wszystkim.
    po wpisaniu dzisiejszej tempki zdjęło mi wyznaczenie owulacji, twierdzi , ze owulacja jeszcze nie wystąpiła... zerknijcie jak możecie i napiszcie co myślicie.

    miłego dnia!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 marca 2013, 06:57

    basiulkaa_89 lubi tę wiadomość

  • Ulala Autorytet
    Postów: 1063 1149

    Wysłany: 12 marca 2013, 07:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry! A raczej dobranoc ;)
    Yvone kurcze to jest jednak komp wiec bralabym mała rezerwę na to co pokazuje ;)

    Anula ja mojemu kupiłam specjalne witaminki dla panów, ale po 1,5 tyg brania odstawil bo mówił ze mu ciagle stoi ;) a brał przez 2 mce wit b complex- dobrze działa na pojemniczki :)

    Anula81, 2 kreski, sama_ja, martula lubią tę wiadomość

    201311191581.png
    http://blizniaczecuda.blogspot.co.uk/
    https://www.facebook.com/Blizniaczecuda

    Moje dwa aniołki czuwają (*) 01.08.12, 04.10.12
    moja walka: http://dzieckomojadroga.blogspot.co.uk/


  • Smutas Autorytet
    Postów: 613 459

    Wysłany: 12 marca 2013, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień Dobry dziewczynki. Ja już tracę nadzieje. Temperatura się trzyma ale już czuje ból miesiączkowy więc pewnie w piątek mnie zaleje :(

    f2w3rjjg2c3oph75.png
    f2wl3e5enx7sd16m.png
  • Yvone Ekspertka
    Postów: 169 67

    Wysłany: 12 marca 2013, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale na początku ciąży też brzuch może pobolewać, więc to nie jest jeszcze wyznacznik, ze @ przyjdzie.

  • Smutas Autorytet
    Postów: 613 459

    Wysłany: 12 marca 2013, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale podobniesz boli jednak trochę inaczej. No ale zobaczymy. Chciałabym jutro zrobić test ale nie wiem czy nie za wcześnie bo idę podpisać umowę o pracę a jeśli byłabym w ciąży to już bym pracy nie zmieniała.

    f2w3rjjg2c3oph75.png
    f2wl3e5enx7sd16m.png
  • Anula81 Ekspertka
    Postów: 182 75

    Wysłany: 12 marca 2013, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ulala wrote:
    Dzień dobry! A raczej dobranoc ;)
    Yvone kurcze to jest jednak komp wiec bralabym mała rezerwę na to co pokazuje ;)

    Anula ja mojemu kupiłam specjalne witaminki dla panów, ale po 1,5 tyg brania odstawil bo mówił ze mu ciagle stoi ;) a brał przez 2 mce wit b complex- dobrze działa na pojemniczki :)

    Ubawiłaś mnie :-), a te witaminki nie były przypadkiem niebieskie ;-D

    913ff6ae1e30f961f9433a46393b824c.png
    9ewnskjoj2ru31nq.png
  • moni_c Autorytet
    Postów: 1096 1152

    Wysłany: 12 marca 2013, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anula81 wrote:
    Gośiaczku, zerknęłam na Twój wykres i widzę że łykasz tran? i wiesiołk, czy to na śluz? Bo z moim jest kiepsko i zastanawiałam się co kupić. Kiedy można brać tego wiesiołka?

    mi wiesiołek bardzo pomógł, nie miałam w ogóle śluzu po braniu tabletek a 4 m-ce z wiesiołkiem i piękny powrócił :))) już go nie biorę,ale śluz pozostał :)

    mc1d28t.png
    zabawa.gif
    20100828580113.png
  • Yvone Ekspertka
    Postów: 169 67

    Wysłany: 12 marca 2013, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ula a co to za witaminki, może mojemu polecę..;P hehe

    zakończyłam tamten cykl. temperatury niskie , nie oszukujmy się owulacji nie było. nowy cykl, może będzie szczęśliwszy. odstawiłam tez już luteinę,kupię castagnus i olej z wiesiołka. no i czekam na wizytę u gina.

    Smutas nie pozostaje nic innego niż czekać a się przekonasz jak będzie;) głowa do góry!

‹‹ 29 30 31 32 33 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ