X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Marcowe testowanie
Odpowiedz

Marcowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2017, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zawsze tu było tak gwarno, a teraz praktycznie pustki są ... co się dzieje? zawsze po kilkanascie stron dziennie było nowych a teraz już nikłe ilości :(

  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 13 marca 2017, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie też nie wiem co się dzieje że dziewczyny uciekają :( ja dziś testowałam 11 dpo i negatyw.
    @ planowana na 17.03 i czuję się małpowo. Więc chyba nic z tego nie będzie. jak @ przyjdzie to się zapisuje do gina, nie będę tracić czasu.

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • Zuza91 Autorytet
    Postów: 793 290

    Wysłany: 13 marca 2017, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    No właśnie też nie wiem co się dzieje że dziewczyny uciekają :( ja dziś testowałam 11 dpo i negatyw.
    @ planowana na 17.03 i czuję się małpowo. Więc chyba nic z tego nie będzie. jak @ przyjdzie to się zapisuje do gina, nie będę tracić czasu.

    Udostępnisz wykres? Ja też mam planowaną @ na 17 marca, ovu wykryta 3 marca. Ciekawa jestem, jak u Ciebie z temperaturą - trzyma się wysoka?

    Mnie dzisiaj piersi zaczęły boleć, są ciężkie - poprzednio przed @ tak nie miałam, tak samo nie miałam aż takich wahań nastroju tak wcześnie (zwykle 1-2 dni przed @, a nie tydzień wcześniej). Boję się, że się nakręcam za bardzo, z drugiej strony kurcze mam takie przeczucie, że chyba się tym razem udało :)

    klz9hdgefsr87l0p.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2017, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza to trzymam kciuki :)

    Ja czuję że tym razem to się nie udało niestety :( ale do @ daleko jeszcze

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2017, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nie wiem o co chodzi. jak robiłam test owu to była kreska ciemniejsza od tej testowej i dwa dni taki wychodził. jestem przypuszczalnie dwa dni po owu ( tak mi się wydaje ) i zrobiłam teraz test owu i nie wiem czy kreska jest bledsza od testowej czy taka sama. co poziom LH nie spada?

    https://zapodaj.net/5274210eb413d.jpg.html

    https://zapodaj.net/59c677403cbaa.jpg.html

    porównajcie proszę. ten pierwszy test dzisiejszy drugi 4 dni temu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2017, 11:52

  • Zuza91 Autorytet
    Postów: 793 290

    Wysłany: 13 marca 2017, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pierwszym teście (pierwszym zdjęciu) jest w kolorze testowej, na drugim zdjęciu ciemniejsza. Moim zdaniem ovu już pewnie była, ale z tymi testami to różnie bywa, ja kiedyś miałam 5 dni pod rząd tak samo ciemne kreski, a w innym cyklu, gdzie wiem, że ovu była, wydawało mi się, że wszystkie testy negatywne. Czasem jest tak, że organizm przygotowuje siędo ovu i testy są pozytywne, ale potem "rozmyśla" się i ovu jest kiedy indziej.

    Najlepiej mierzyć temperaturę i kontrolować śluz, a testy robić przy okazji - wtedy info jest najpewniejsze, czy i kiedy ovu była.

    klz9hdgefsr87l0p.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2017, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza91 wrote:
    Na pierwszym teście (pierwszym zdjęciu) jest w kolorze testowej, na drugim zdjęciu ciemniejsza. Moim zdaniem ovu już pewnie była, ale z tymi testami to różnie bywa, ja kiedyś miałam 5 dni pod rząd tak samo ciemne kreski, a w innym cyklu, gdzie wiem, że ovu była, wydawało mi się, że wszystkie testy negatywne. Czasem jest tak, że organizm przygotowuje siędo ovu i testy są pozytywne, ale potem "rozmyśla" się i ovu jest kiedy indziej.

    Najlepiej mierzyć temperaturę i kontrolować śluz, a testy robić przy okazji - wtedy info jest najpewniejsze, czy i kiedy ovu była.
    no własnie dzięki :) juz sama zgłupiałam czy ten test pierwszy to pozytyw czy negatyw :) ten drugi to bez watpienia pozytyw. Zawsze jak robiłam testy to dwa dni po owu kreska była prawie niewidoczna a teraz taka ciemna. no zobaczymy :)

  • Margolciak Ekspertka
    Postów: 153 123

    Wysłany: 13 marca 2017, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny,
    nowym mamusiom gratuluję :)
    ja się nie odzywam bo jakaś chandra mnie dopadła, oczywiście dlatego że @ się wczoraj zjawiła... trochę opadłam z sił, bo ile można?
    no ale mam nadzieję, że z końcem @ i ten nastrój mi przejdzie.
    trzymajcie się :)

    Zosia (TGA) 2014 :) Aniołek 2016 :(
    Po ponad dwóch latach jesteś :)
    oreflqxwq9456be8.png
    relgqtkfu3if1gae.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2017, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margolciak powodzenia :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2017, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zrobiłam test ciążowy tydzień przed okresem. 8 dzień po owulacji. Oczywiście test negatywny :(. Próbujemy już ponad rok. Myślicie, że jeszcze mogę mieć nadzieje? Dziś 22 dzień cyklu a moje cykle są 30 dniowe.

  • Raven Autorytet
    Postów: 469 563

    Wysłany: 13 marca 2017, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie odliczanie do testowania a ovu zmieniło mi dziękuję owulacji co jest niemożliwe bo byłam na monitoringu

    <3 Zosia
    tt1d7b8c.pngtt1d80fd.jpgcravings-2017-12-30.jpg
    Udało się w 16cs w 2 cyklu z Clo . Starania od sierpnia 2015
  • Raven Autorytet
    Postów: 469 563

    Wysłany: 13 marca 2017, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kornelka38 wrote:
    Dziewczyny zrobiłam test ciążowy tydzień przed okresem. 8 dzień po owulacji. Oczywiście test negatywny :(. Próbujemy już ponad rok. Myślicie, że jeszcze mogę mieć nadzieje? Dziś 22 dzień cyklu a moje cykle są 30 dniowe.
    8 dzień po owulacji to zdecydowanie za wcześnie.... Co najmniej 12dpo testować. Najlepiej w terminie @.a niektórym wychodzą nawet później pozytywy.
    8dpo to mogłas nie mieć jeszcze nawet zagniezdzenia

    sloneczkowa mama lubi tę wiadomość

    <3 Zosia
    tt1d7b8c.pngtt1d80fd.jpgcravings-2017-12-30.jpg
    Udało się w 16cs w 2 cyklu z Clo . Starania od sierpnia 2015
  • Zgredek 12 Autorytet
    Postów: 573 645

    Wysłany: 13 marca 2017, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc. U mnie @spoznia sie juz 3 dzien.... ostatni cykl to ciaza biochemiczna takze moglo sie cos przesunac. Na ciążę nie liczę bo gin mowil dwa tyg temu, ze nie ma ovu wiec sie nie nastawiam. Wkurza mnie jej brak bo chcialam juz w spokoju zacząć nowy cykl...

    Synek <3
    Mój blog: www.doilurazysztuka.wordpress.com

    0d1y3e3k63eguvgh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2017, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki. Taką mam nadzieję, że test zrobiłam za wcześnie. Miałam nadzieję, że udało się tym razem bo dokładnie wiedziałam kiedy owulacja.Także czekam. Ale Ovu też dziwnie wyznaczył mi dni płodne i owulacje zaznaczył linią przerywaną. Dziwny ten cykl.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2017, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia dla wszystkich. Dwóch kreseczek :)

  • Zuza91 Autorytet
    Postów: 793 290

    Wysłany: 13 marca 2017, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kornelka38 wrote:
    Dziewczyny zrobiłam test ciążowy tydzień przed okresem. 8 dzień po owulacji. Oczywiście test negatywny :(. Próbujemy już ponad rok. Myślicie, że jeszcze mogę mieć nadzieje? Dziś 22 dzień cyklu a moje cykle są 30 dniowe.

    Kochana, 8 dni to za wcześnie, mogło jeszcze nie dojść do implantacji. Ja też nie mogłam wytrzymać i 8 dpo już testowałam, wynik oczywiście negatywny. Jestem niecierpliwa, więc 12 dpo idę na betę. Jeśli nie wyjdzie mi ciąża i tak będę cierpliwie czekać minimum do 14 dnia po ovu. Póki @ nie przyszła, jest zawsze nadzieja :)

    klz9hdgefsr87l0p.png
  • Marlena88 Autorytet
    Postów: 1311 327

    Wysłany: 13 marca 2017, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja testuję za tydzień. zaczynają boleć mnie już cycki, więc podejrzewam że będzie to cykl jak każdy inny. jak już mnie bolą to mam w głowie ten sam schemat: od 20dc ból piersi który rozkręca się do 25dc po czym zanika, mija pare dni i okres. oczywiście dopóki nie ma @ to jest nadzieja, ale nie nastawiam się

    początek starań sierpień 2014
    początek leczenia sierpień 2015- bromergon, cyclo-progynova, clo, ovarin, suplementy. Jajowody drożne.
    Lipiec 2017 ruszamy z duphastonem
    Październik 2017 aromek-duphaston
    Co dalej???
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 13 marca 2017, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza91 wrote:
    Udostępnisz wykres? Ja też mam planowaną @ na 17 marca, ovu wykryta 3 marca. Ciekawa jestem, jak u Ciebie z temperaturą - trzyma się wysoka?

    Mnie dzisiaj piersi zaczęły boleć, są ciężkie - poprzednio przed @ tak nie miałam, tak samo nie miałam aż takich wahań nastroju tak wcześnie (zwykle 1-2 dni przed @, a nie tydzień wcześniej). Boję się, że się nakręcam za bardzo, z drugiej strony kurcze mam takie przeczucie, że chyba się tym razem udało :)
    Ja nie mierzę temp. A nawet jakbym zaczęła to nic wiarygodnego z tego nie wyjdzie bo często wstaje w nocy do mojego Gagatka ;) jak co miesiąc przed @ mam na brodzie kilka pryszczy i czasem mnie w brzuchu coś nisko zakłuje czyli @ się zbliża

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • Kat83 Autorytet
    Postów: 951 285

    Wysłany: 13 marca 2017, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zuza nie nakrecaj sie :) Dopiero zaczeliscie sie starac, spokojnie, uda sie :)
    Nie patrz na objawy przed @. Ja mam wszystkie, albo wcale. Albo mnie cycki bola juz od owu, albo tydzien przed @, albo nic. Nie ma reguly. Wierz mi, trzeci rok sie staram :P
    Nie lataj na bete od razu, bo sie zestresujesz tylko. Ja bym szla dopiero, jak ci wyjdzie test pozytywny, chocby bladzioch.

    Meginka lubi tę wiadomość

    60 cs......
    PCO
    7 cykli z Clo
    hsg 05.16 jajowody drozne
    laparo 08.17 tuning :)
  • kaka470 Autorytet
    Postów: 1210 959

    Wysłany: 13 marca 2017, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgredek 12 wrote:
    Czesc. U mnie @spoznia sie juz 3 dzien.... ostatni cykl to ciaza biochemiczna takze moglo sie cos przesunac. Na ciążę nie liczę bo gin mowil dwa tyg temu, ze nie ma ovu wiec sie nie nastawiam. Wkurza mnie jej brak bo chcialam juz w spokoju zacząć nowy cykl...
    Ja też czekam na @ jak na zbawienie ale chyba się tez coś poprzestawiało , termin na dziś ja jestem po poronieniu choć brzuch boli może lada dzień się zjawi

    30.11.2015 <3 Laurka ,16.02.2017 Anołek 6tc[*], 01.01.2018<3 Tomuś

    201511304980.png

    201801011678.png
‹‹ 52 53 54 55 56 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ