X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Marcowe testowanie
Odpowiedz

Marcowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2017, 07:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Nurtuje mnie jedno pytanie hipotetycznie... czy lekarz na usg jest w stanie stwierdzić czy było zagniezdzenie czy nie ?


    I jeszcze jedno. Lekarz się upiera że mamy czas ze leków nie będzie dawał że mam się zjawić dopiero za 4-5 mscy w środku cyklu i zobaczymy co jest nie tak czy owu jest itd. Czekalybyscie tyle wiedząc że pierwsze dziecko udało się bez większych problemów a z drugim już trochę więcej jak 7 mscy i nic?

  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 17 marca 2017, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słoneczkowa u mnie dopiero 3cs, ale ja się bardzo martwiłam czy znów będę mogła być w ciąży i mój lekarz obiecał mi, że jeśli po 6m konkretnych starań się nie uda to zrobimy jakis profil badan. Może ponaciskaj na niego? Mój zgodził sie na badania dla mojego spokoju :)

    Co do zagniezdzenia to chyba nie bardzo mozna to zobaczyc, w sensie tak szybko ok.7-10dpo

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 marca 2017, 07:31

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2017, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie zastanawiam się czy zmienić gina. Nie po to zdecydowaliśmy się starać pół roku temu ponad żeby zajść w ciąże za rok. :/

  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 17 marca 2017, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kochane :*

    Odpadam już bo zawitała @

    Miłego dnia :*

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2017, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna z wielu tule :(

    Jedna_z_Wielu lubi tę wiadomość

  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 17 marca 2017, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna z wielu tule micno- trzymaj się mocno :) i owocnych starań na kolejny cykl:)

    Jedna_z_Wielu lubi tę wiadomość

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 17 marca 2017, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słoneczkowa ja też zmienilam, bo niestety dobry lekarz od ciazy niekoniecznie oznacza dobrego od staran :)teraz udało mi się znaleźć 2w1:)
    Pierwsza lekarka pow, że mam wyrzucic kalendarz, testy itp i mam się porwać namiętności hahah :D
    Może jeszcze go pomecz argumentuja, że stres ciąży nie sprzyja :)

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2017, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza_22 wrote:
    Słoneczkowa ja też zmienilam, bo niestety dobry lekarz od ciazy niekoniecznie oznacza dobrego od staran :)teraz udało mi się znaleźć 2w1:)
    Pierwsza lekarka pow, że mam wyrzucic kalendarz, testy itp i mam się porwać namiętności hahah :D
    Może jeszcze go pomecz argumentuja, że stres ciąży nie sprzyja :)
    Masz rację jak w tym cyklu nie wyjdzie a pewnie tak właśnie jest to jeszcze dam szanse w kwietniu a jak nie wyjdzie to w maju szukam albo innego ginekologa albo idę naciskać na tego bo dłużej to my jzz czekac nie chcemy. Mąż mówi że powinnam u niego jakąś zniżkę mieć.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2017, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Halo co tu taką pustka? Chwalić się która dzisiaj testowała?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 marca 2017, 08:46

  • Madzik34 Autorytet
    Postów: 473 458

    Wysłany: 17 marca 2017, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mnie wykreslcie:((okres dostalam przed czasem w 22 dniu cyklu(wtf???).
    Hsg znowu sie przesuwa,bo dzisjaj mialam miec wymaz.
    Wszystko pod gore...w dodatku wczoraj poklocilam sie z mezem:(wszystko do dupy!
    Gratuluje zaciazonym i spadam na kwiecien:)

    Madzik
    l22nroeqnx13mwm3.png
    Mama 3 corek:)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2017, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sloneczkowa mama wrote:
    Cześć dziewczyny. Nurtuje mnie jedno pytanie hipotetycznie... czy lekarz na usg jest w stanie stwierdzić czy było zagniezdzenie czy nie ?


    I jeszcze jedno. Lekarz się upiera że mamy czas ze leków nie będzie dawał że mam się zjawić dopiero za 4-5 mscy w środku cyklu i zobaczymy co jest nie tak czy owu jest itd. Czekalybyscie tyle wiedząc że pierwsze dziecko udało się bez większych problemów a z drugim już trochę więcej jak 7 mscy i nic?

    Starania o ciążę trwają około roku, jeśli masz powyżej 35 lat to do pół roku i należy zgłosić się do lekarza. To piszę dla twojego spokoju. Co ci mogę poradzić, porobić parę badań, nawet na własny koszt - lh, estradiol, fsh, prolaktynę i tsh. Potem z tymi badaniami udać się do lekarza, może nawet nowego, wziąć sprawy w swoje ręce. Poza tym mierzysz tempkę? Robisz testy owulacyjne? Wiem, że te 7 cykli może zmęczyć. Ja w 8 cs zaszłam, ale nie udało się, teraz mija od tego czasu 5 cpp i nic, także rozumiem Cie bardzo :) aha, jeszcze jedno, jakość nasienia męskiego może w ciągu życia ulec zmianie, to że macie dzidziusia nie znaczy, że np plemniki twojego męża są 100 % super, może tu jest pies pogrzebany? I należało by wykonać badanie?

    Zuza_22 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2017, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusanneDean dziękuję Ci za odpowiedź. Cóż mam dopiero 25 lat prawie 26 ale 26 to nie 18. Pewnie tabletki anty które brałam bardzo długo też zrobiły swoje tsh mam w normie teraz robiłam. No nic. Zrobię sobie jakieś badania i zmienię ginekologa. Męża też spróbuję namówić na to badanie nasienia ale nie będzie łatwo :/

  • Doma90 Autorytet
    Postów: 724 222

    Wysłany: 17 marca 2017, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zmieniłam lekarza po 3 msc starań bo mimo że krótko to czułam się lekcewazona. Nowy lekarz nie nakręca ale na badania kieruje.

    Zuza_22 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2017, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doma90 wrote:
    Ja zmieniłam lekarza po 3 msc starań bo mimo że krótko to czułam się lekcewazona. Nowy lekarz nie nakręca ale na badania kieruje.
    no to chyba czas zmienić lekarza. :)
    szkoda mi tylko bo ten fajnie ciążę prowadził, a wracać do niego po zmianie to też nie bardzo pasuje :( ale jedno woleć

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2017, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sloneczkowa mama wrote:
    SusanneDean dziękuję Ci za odpowiedź. Cóż mam dopiero 25 lat prawie 26 ale 26 to nie 18. Pewnie tabletki anty które brałam bardzo długo też zrobiły swoje tsh mam w normie teraz robiłam. No nic. Zrobię sobie jakieś badania i zmienię ginekologa. Męża też spróbuję namówić na to badanie nasienia ale nie będzie łatwo :/
    Też mam prawie 26 lat :) Teraz jestem po clo zobaczymy co z tym :) Jak nie wyjdzie to wracam do swojego gina i sprawdzamy co dalej można działać, niestety wiem co jest kolejne - drożność jajowodów

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2017, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój też wspominał o hsg ale no powiedział że mi tego będzie oszczedzal.

  • Gagarek Koleżanka
    Postów: 94 19

    Wysłany: 17 marca 2017, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eech dziewczyny.
    Gratuluję zielonym.
    U mnie negatyw i tempka w dół. Póki co bez rozpaczy póki @ nie przyjdzie.

    A miało być tak pięknie...

  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 17 marca 2017, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doma90 wrote:
    Ja zmieniłam lekarza po 3 msc starań bo mimo że krótko to czułam się lekcewazona. Nowy lekarz nie nakręca ale na badania kieruje.

    Doma dokładnie! Nie ma nic gorszego niż poczucie lekceważenia :(

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 17 marca 2017, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słoneczkowa, a jak dawno temu urodziłaś :)?
    Widzę, że w podobnym wieku jesteśmy - u mnie 26, ale 27 oj zbliża się wielkimi krokami :P

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 17 marca 2017, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gagarek głowa do góry, jeszcze podskoczy! Trzymam kciuki :*

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
‹‹ 66 67 68 69 70 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ