X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Marcowe testowanie
Odpowiedz

Marcowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2017, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    srebrzysta wrote:
    czasem czuje sie już jak staruszka 90 letnia jestem tak wypalona i zmęczona tymi wszystkimi sytuacjami i huśtawkami nastrojów i zwrotów akcji.Coraz częściej wydaje mi sie że to wszystko bez sensu. Tak przychodzimy na ten zasrany świat i ciągle za czymś biegamy, dążymy do czegoś jak takie głupie marionetki a za chwile nas może nie być,i na co to wszystko?
    Naprawde lepiej sie nie zastanawiać bo sie rano z łózka nie chce wstać i brac udziału w tej farsie.......... :(
    Co to za załamanie? ej! głowa do góry. Każdej się uda !!!

  • Doma90 Autorytet
    Postów: 724 222

    Wysłany: 16 marca 2017, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Srebrzysta nie załamuj się. Czasami bywają takie cykle. Zobacz co się u mnie dzieje. A wszystko przez emocje.

    srebrzysta lubi tę wiadomość

  • Karma88 Autorytet
    Postów: 3088 3640

    Wysłany: 16 marca 2017, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    srebrzysta eh mamy podobne odczucia. :*

    Trzeba niestety zęby zacisnąć i iść do przodu.
    A przyjdzie czas na pewno na każdą z nas.

    srebrzysta lubi tę wiadomość

    Emilka <3

    gg649vvjtg0z1oj0.png

    Od 09.2013:02.2014-5t6dc <3 07.2015-12tc <3
    MTHFR A1298C+C667T+PAI-1 4G-hetero, immunologia
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 16 marca 2017, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    srebrzysta wrote:
    za dużo kombinowania zeby sie z pracy wyrwac a wyniki były by i tak na dzien nastepny lub nawet za 2 dni. wiec czekam dalej, bądźmy szczere nie ma ciąży bo by testy juz wyszły i tyle. tylko niepokoi mnie co to za bóle miesiaczkowe 5 dni, zawsze był ból w momencie jak dostawałam i koniec.
    Srebrzysta u mnie w tym cyklu to samo. Brzuch mnie boli już dobre kilka dni tak że za każdym razem jestem pewna że za chwilkę się pojawi @. Wcześniej bolał mnie tylko w dniu miesiączki no ewentualnie dzień przed. W tym cyklu zaczęłam pić Miovarian z polecenia gina i to na niego zwalam całą winę za moje złe samopoczucie. I też się czuję strasznie zmęczona i senna jak stara baba. Co te hormony z nami wyprawiają... ;)

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2017, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Loo ale mnie teraz dziewczyny zmulilo :/

  • wszamanka Autorytet
    Postów: 1750 686

    Wysłany: 16 marca 2017, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Srebrzysta, Meginka, trzymam kciuki żeby to jednak ciąża u was te zawirowania spowodowała. Za pozostałe też trzymam kciuki :)

    Doma, przepisz mnie z testowaniem na 31, wcześniejszy cykl mi się przedłużył i wszystko przoprzestawiało. Chociaż prawdę mówiąc to nie wiem czy w tum miesiącu w ogóle będę testować, dzisiaj 16 dc a owu jeszcze raczej nie było. Jajniki wprawdzie co jakiś czas czuję, ale temp póki co nie podskoczyła. Ehh, tak naiwnie myślałam że z Clo cykl mi się skróci do tych pięknych 28 dni, ale nie ma tak łatwo i lekko;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2017, 11:14

    d201db57d4.png
    Starania od 10.2015.
    Dzieciątko 20/21.06.2016, 10tc. [*]

    jesień 2017 2x IUI- odwołane, słabe nasienie
    kwiecień 2019- start ivf, krotki protokół
    7.05 transfer blastki 4AA😢
    7.08 crio blastki😢
    30.08 histeroskopia-zrosty (usunięte), mięśniak, dwurożność/przegroda, stan zapalny
    12.2019-histero/laparo (usunięcie przegrody)
    15.09.2020 transfer, beta rosła, pusty pęcherzyk ciążowy😢
    2 ❄❄
  • srebrzysta Autorytet
    Postów: 1965 1080

    Wysłany: 16 marca 2017, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje Wam za ciepłe słowa ale bez urazy nic to nie da...

    to nie hormony dziewczyny po prostu nie widze już sensu tych ciągłych walk i dążeń bo ciągle mi sie wydaje ze mam dejawu że ciągle jest to samo w kółko i nie ma z tego wyjscia czuje sie jak głupi jak chomik w kołowrotku.Cykl za cyklem .... Sory za to użalanie ale te 2 lata mi dały w kość, nie ciesze sie juz niczym jakby ktoś wyssał ze mnie życie. ;(

    hchypc0zgq8syrex.png
  • srebrzysta Autorytet
    Postów: 1965 1080

    Wysłany: 16 marca 2017, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co do Ovarinu to biore go 3 cykl i nic takiego nie miało miejsca wczesniej a to podobne do Miovarin

    hchypc0zgq8syrex.png
  • Doma90 Autorytet
    Postów: 724 222

    Wysłany: 16 marca 2017, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie @ cieszę się jak dziecko

    Karma88, sloneczkowa mama, moniczko lubią tę wiadomość

  • kaka470 Autorytet
    Postów: 1210 959

    Wysłany: 16 marca 2017, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doma90 wrote:
    U mnie @ cieszę się jak dziecko
    Też już by, chciała żeby przyszedł

    30.11.2015 <3 Laurka ,16.02.2017 Anołek 6tc[*], 01.01.2018<3 Tomuś

    201511304980.png

    201801011678.png
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 16 marca 2017, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    srebrzysta wrote:
    co do Ovarinu to biore go 3 cykl i nic takiego nie miało miejsca wczesniej a to podobne do Miovarin
    No tak, też słyszałam o ovarinie. U mnie to też pierwszy cykl po laparo (która nic nie wykazała) więc może coś tam się przestawiło i stąd te bóle. Ale dzisiaj jakoś mnie nie boli ;)

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2017, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Srebrzysta nie łam się, ja Cię proszę, walcz, bo jest o co, dziecko to najpiękniejsze co Ci sie może w życiu przytrafić. wtedy juz nigdy nie nazwiesz swojego życia farsą, gwarantuje ci to :*

    jeśli cię te starania tak dużo kosztują, to odpuść trochę, ciąża jak ma być, to bedzie, nawet bez mierzenia temperatury i monitoringów :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2017, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny po rozmowie to ja takiej pracy nie chce ;) szukm dalej ha ha
    Dzis sie dobrze czuje bole ustaly w nocy ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2017, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanne a to czemu?
    Ja już siedzę u ginekologa. Ciekawe co mi powie :)

  • aciulka Autorytet
    Postów: 362 262

    Wysłany: 16 marca 2017, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sloneczkowa mama wrote:
    Susanne a to czemu?
    Ja już siedzę u ginekologa. Ciekawe co mi powie :)
    No i co Ci powiedział? Była owulacja?

    Córeczka 16.11.2017❤
    Synuś 31.05.2015❤
    Córeczka 09.12.2000❤
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2017, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aciulka wrote:
    No i co Ci powiedział? Była owulacja?
    Owu była dokładnie wtedy kiedy ja czułam. Ale nic więcej nie dał leków nie przepisał na hsg wspominał ale też mnie nie skierował. Stwierdził że jestem młoda i mam czas. Czas to jest ale na zmianę ginekologa chyba :/

    aciulka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2017, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam z niego zadowolona bo mi fajnie prowadził ciążę ale teraz to przegina chłop z tym czasem :/

    Jeszcze się od rana zastanawiam czy mój elektroniczny termometr nie nawalił. Od kilku dni 36,9 pokazuje notorycznie. Wychodzi na to że moje badania poranne też nie miarodajne.

    Powiem Wam szczerze że zaczynam się już powoli uodparniac na te niepowodzenia Przestaje już się tym przejmować. Stają mi się te starania już obojętne. A to dopiero pół roku :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2017, 20:15

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2017, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sloneczkowa mama wrote:
    Susanne a to czemu?
    Ja już siedzę u ginekologa. Ciekawe co mi powie :)
    Babka nawet stawki nie powiedziala miala jakies dziwne podejscie i w sumie mnie by nie odpowiadala praca u nich :) takze czekamy dalej

    sloneczkowa mama, Ania-nowa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2017, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sloneczkowa mama wrote:
    Byłam z niego zadowolona bo mi fajnie prowadził ciążę ale teraz to przegina chłop z tym czasem :/

    Jeszcze się od rana zastanawiam czy mój elektroniczny termometr nie nawalił. Od kilku dni 36,9 pokazuje notorycznie. Wychodzi na to że moje badania poranne też nie miarodajne.

    Powiem Wam szczerze że zaczynam się już powoli uodparniac na te niepowodzenia Przestaje już się tym przejmować. Stają mi się te starania już obojętne. A to dopiero pół roku :/
    Wiesz co taki etap,tak sadze :) mysle ze kazda z nas cos takiego przechodzi ja rowniez bez entuzjazmu podchodze do kolejnych cykli

    sloneczkowa mama lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2017, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Wiesz co taki etap,tak sadze :) mysle ze kazda z nas cos takiego przechodzi ja rowniez bez entuzjazmu podchodze do kolejnych cykli
    Może i tak jest faktycznie. No nic. Czekam na @ i zaczynam brać antybiotyk bo jeszcze jakaś infekcja mi się poważniejsza przyplatala. :/

‹‹ 65 66 67 68 69 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ