X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Marcowe testowanie
Odpowiedz

Marcowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • Zuza91 Autorytet
    Postów: 793 290

    Wysłany: 15 marca 2017, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    guziczekm wrote:
    Dziewczyny, mam wynik bety z dzisiaj i jest 7,86 !
    Nie wiem jeszcze czy się cieszyć, bo akurat jestem chora na antybiotyku i wczoraj miałam rtg płuc, więc boje się czy to jakoś nie zaszkodziło. W piątek powtórzę i mam nadzieję, że będzie przyrost :)

    Kochana, gratulacje! <3 Czyli trzeci tydzień? U mnie dzisiaj 12 dpo beta ok. 42, też w piątek idę na powtórkę. Trzymam kciuki za Ciebie, żeby beta pięknie rosła :)

    Gagarek lubi tę wiadomość

    klz9hdgefsr87l0p.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2017, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doma90 wrote:
    Wróciłam od gina. Niestety nie mam dobrych wieści. @ na usg nie widać. Wszystko się rozjechało. Dostałam pregnyl i jeszcze jakiś środek z progesteronem. Do tego Duphaston na 3-4 msc, żeby wyregulować cykle. I skierowanie na hormony. Mam je zrobić w 5 dc.

    Cóż wprost mi lekarz też powiedział, że dopóki nie uregulujemy tego to małe szanse na fasolkę. Także najbliższe miesiące upłyną mi chyba bez nerwów :)

    Susanna póki nie ma dwóch równych kresek na teście ovu test uznaje się za negatywny. To, że miałaś drugą bladą kreskę nie oznacza kompletnie nic, prócz tego, że owulacji nie było.
    No albo nie bylo albo byla sorry ale znam swoj organizm jesli te bole co zawsze mam przy owu (potwierdzanej monitoringiem wielokrotnie) nie byly owu to jestem glupia juz, a testy mam inne niz zawsze wiec nie ufam im na 100% same wiecie ze to nie jest miarodajne a jedynie usg wiec mam to w nosie ;) bedzie co bedzie ale mojej wiedzy na temat swojego organizmu mi nie odbierze nic :) prawdopodobnie dzis owu. Tyle

  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 15 marca 2017, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    No albo nie bylo albo byla sorry ale znam swoj organizm jesli te bole co zawsze mam przy owu (potwierdzanej monitoringiem wielokrotnie) nie byly owu to jestem glupia juz, a testy mam inne niz zawsze wiec nie ufam im na 100% same wiecie ze to nie jest miarodajne a jedynie usg wiec mam to w nosie ;) bedzie co bedzie ale mojej wiedzy na temat swojego organizmu mi nie odbierze nic :) prawdopodobnie dzis owu. Tyle
    Najważniejsze żeby <3 <3 były ;)
    Jeju ja to dziś wyglądam masakrycznie. Cała twarz w pryszczach i czerwonych plamach. no jeszcze nigdy mnie aż tak nie wysypało przed @. Niech już przyjdzie i zacznę w spokoju nowy cykl bo już mnie dziś tak brzuch boli że rozkurczowe wzięłam.
    Zapisałam się już na kwiecień ale jeszcze troszkę z wami zostanę ;)

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • Margolciak Ekspertka
    Postów: 153 123

    Wysłany: 15 marca 2017, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny gratuluję nowym mamom :)
    u reszty trzymam kciuki za owu :)
    ja Was czytam, ale trochę podupadłam :( jutro 5dc, zaczynam brać clo. tracę powoli nadzieję, że zobaczę jeszcze kiedyś dwie kreseczki. zaraz będzie 2 lata starań, jak ten czas leci...
    trzymam kciuki za Was dziewczyny :)

    Zosia (TGA) 2014 :) Aniołek 2016 :(
    Po ponad dwóch latach jesteś :)
    oreflqxwq9456be8.png
    relgqtkfu3if1gae.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2017, 05:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Mnie właśnie ovufiend zlikwidował prawdopodobna kreskę owulacyjna. Nie lubię :/:(

  • Nadia83 Ekspertka
    Postów: 288 62

    Wysłany: 16 marca 2017, 06:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza91, Guziczegm gratulacje :-)
    Trzymam kciuki za łady przyrost.

    uwo9csqvc1ok3msb.png
    relgj48aldbo20dr.png
    01.2017 - ciąża biochemiczna
  • Doma90 Autorytet
    Postów: 724 222

    Wysłany: 16 marca 2017, 06:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna po co te nerwy? Ostatnio jesteś bardzo niemiła. Pytasz, więc odpowiadam co j ja kiedyś usłyszałam. Kreska na teście ovu ma być równa bądź ciemniejsza od testowej.
    Oczywiście testy ovu nie są wyrocznia i pewnie że to ty znasz swój organizm. Wyluzuj się trochę, bo mam wrażenie że normalne życzliwe wypowiedzi odbierasz jako atak na siebie.

  • AnaR Autorytet
    Postów: 445 512

    Wysłany: 16 marca 2017, 07:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduje u mnie @. Za resztę trzymam kciuki.

    geeky-2017-12-21.jpg
    nzjdqqmzsy5sbehi.png
    Uleczka 29.01.2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2017, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnaR tule :(
    Dziś wizyta u gina. Ustalimy w końcu plan działania na kolejny cykl :)

  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 16 marca 2017, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    No albo nie bylo albo byla sorry ale znam swoj organizm jesli te bole co zawsze mam przy owu (potwierdzanej monitoringiem wielokrotnie) nie byly owu to jestem glupia juz, a testy mam inne niz zawsze wiec nie ufam im na 100% same wiecie ze to nie jest miarodajne a jedynie usg wiec mam to w nosie ;) bedzie co bedzie ale mojej wiedzy na temat swojego organizmu mi nie odbierze nic :) prawdopodobnie dzis owu. Tyle

    Susanna, a probowalas robić kilka testów w ciągu 1 dnia? Ja zanim zaczęłam starania to przez kilka miesiecy obserwowałam cykle i nigdy mi nie wychodziły:(
    Aż się wkurzylam i robiłam po kilka- teraz robie o 12 i 18, może faktycznie pik wypada Ci na pory nocne:)
    Ale jesli inne sygnały są to masz rację, żeby się nie martwic:) ,ja też mam tyle objawów, że testy robie tylko dla spokoju:)

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • srebrzysta Autorytet
    Postów: 1965 1080

    Wysłany: 16 marca 2017, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny u mnie dupa blada,Pink test negatyw. @ nadal nie ma, bóle miesiączkowe 5 dzień , szyjka wysoko zamknieta nie zapowiada @, tempka jeszcze sie trzyma. Masakra.... ;/ :/ :/

    hchypc0zgq8syrex.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2017, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doma90 wrote:
    Susanna po co te nerwy? Ostatnio jesteś bardzo niemiła. Pytasz, więc odpowiadam co j ja kiedyś usłyszałam. Kreska na teście ovu ma być równa bądź ciemniejsza od testowej.
    Oczywiście testy ovu nie są wyrocznia i pewnie że to ty znasz swój organizm. Wyluzuj się trochę, bo mam wrażenie że normalne życzliwe wypowiedzi odbierasz jako atak na siebie.
    Mam ostatnio ciezkie dni i fakt, odbieram to tak dobitnie, wydaje mi sie jednak ze byla owu wczoraj ale oczywiscie moge soe mylic chociaz jeszcze mi sie noe zdarzylo,zawsze po tych bolach na drugi lub kolejny dzien jak mialam usg to juz mowilam lekarzowi,ze owulacja byla i zawsze potwierdzane to bylo a troche tych monitoringow mialam. Teraz po clo bylo mozliwe ze 12 dc byla. Testy dam kilka szwagierce niech sprawdzi czy trefne bo ona tez testuje

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2017, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Srebrzysta a beta ? Może spróbuj?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2017, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza_22 wrote:
    Susanna, a probowalas robić kilka testów w ciągu 1 dnia? Ja zanim zaczęłam starania to przez kilka miesiecy obserwowałam cykle i nigdy mi nie wychodziły:(
    Aż się wkurzylam i robiłam po kilka- teraz robie o 12 i 18, może faktycznie pik wypada Ci na pory nocne:)
    Ale jesli inne sygnały są to masz rację, żeby się nie martwic:) ,ja też mam tyle objawów, że testy robie tylko dla spokoju:)
    Nie wiem te testy jakies dziwne a i data waznosci ich na lipiec 2017.. Skupie sie na swoim pewnym objawie czyli bolu bo zawsze sie zgadzalo mi moze tym razem rez

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2017, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusanneDean powodzenia na rozmowie :)

  • srebrzysta Autorytet
    Postów: 1965 1080

    Wysłany: 16 marca 2017, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    za dużo kombinowania zeby sie z pracy wyrwac a wyniki były by i tak na dzien nastepny lub nawet za 2 dni. wiec czekam dalej, bądźmy szczere nie ma ciąży bo by testy juz wyszły i tyle. tylko niepokoi mnie co to za bóle miesiaczkowe 5 dni, zawsze był ból w momencie jak dostawałam i koniec.

    hchypc0zgq8syrex.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2017, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sloneczkowa mama wrote:
    SusanneDean powodzenia na rozmowie :)
    Dziekuje;*

  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 16 marca 2017, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    proszę mnie wykreślić Marca testowanie jest białe na maksa

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2017, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarrrra wrote:
    proszę mnie wykreślić Marca testowanie jest białe na maksa

    Przykro mi.. :(

  • srebrzysta Autorytet
    Postów: 1965 1080

    Wysłany: 16 marca 2017, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czasem czuje sie już jak staruszka 90 letnia jestem tak wypalona i zmęczona tymi wszystkimi sytuacjami i huśtawkami nastrojów i zwrotów akcji.Coraz częściej wydaje mi sie że to wszystko bez sensu. Tak przychodzimy na ten zasrany świat i ciągle za czymś biegamy, dążymy do czegoś jak takie głupie marionetki a za chwile nas może nie być,i na co to wszystko?
    Naprawde lepiej sie nie zastanawiać bo sie rano z łózka nie chce wstać i brac udziału w tej farsie.......... :(

    hchypc0zgq8syrex.png
‹‹ 64 65 66 67 68 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ