X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Marcowe testowanie
Odpowiedz

Marcowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • wszamanka Autorytet
    Postów: 1750 686

    Wysłany: 22 marca 2017, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Program wyznaczy mi owu, ale wcale nie jestem przekonana że faktycznie była, temp niby ciut wyższa, ale "skokiem" to tego nie można nazwać..

    d201db57d4.png
    Starania od 10.2015.
    Dzieciątko 20/21.06.2016, 10tc. [*]

    jesień 2017 2x IUI- odwołane, słabe nasienie
    kwiecień 2019- start ivf, krotki protokół
    7.05 transfer blastki 4AA😢
    7.08 crio blastki😢
    30.08 histeroskopia-zrosty (usunięte), mięśniak, dwurożność/przegroda, stan zapalny
    12.2019-histero/laparo (usunięcie przegrody)
    15.09.2020 transfer, beta rosła, pusty pęcherzyk ciążowy😢
    2 ❄❄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2017, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    U mnie dalej brak plamienia ;)
    Powodzenia :) trzymam mocno kciuki :)

  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 22 marca 2017, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wszamanka Wzrost wystarczy o 0,2 tylko :) jeśli program ci wyznaczył to pewnie była :)

    SusannaDean również trzyma kciukasy :) będzie dobrze, coś czuję że udało ci się kochana

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • wszamanka Autorytet
    Postów: 1750 686

    Wysłany: 22 marca 2017, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolinams, no niby wiem że wystarczy o 0,2, ale ze względu na mój nieregularny tryb życia program trochę przekłamuje w moim wypadku, ja wiem że temp z godziny 5 36,00 u mnie jest na tym samym poziomie co 36,22 z godziny 7, dla programu to już jest spadek, albo w drugą stronę- wzrost. No ale może faktycznie coś było, bo zrobiłam sobie dzisiaj wyjątkowo niedobrą kawę, a ja-kawopijca nałogowy tylko po owu mam takie odchylenia smakowe ;)

    Edit: jeżeli to faktycznie owulacja, to byłby to mój czwarty pod rząd cykl owulacyjny, normalnie rekord u mnie;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 marca 2017, 12:59

    d201db57d4.png
    Starania od 10.2015.
    Dzieciątko 20/21.06.2016, 10tc. [*]

    jesień 2017 2x IUI- odwołane, słabe nasienie
    kwiecień 2019- start ivf, krotki protokół
    7.05 transfer blastki 4AA😢
    7.08 crio blastki😢
    30.08 histeroskopia-zrosty (usunięte), mięśniak, dwurożność/przegroda, stan zapalny
    12.2019-histero/laparo (usunięcie przegrody)
    15.09.2020 transfer, beta rosła, pusty pęcherzyk ciążowy😢
    2 ❄❄
  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 22 marca 2017, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wszamanka - no może akurat ten rok będzie Twój :) czyli za ok 12 dni można testować :)

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2017, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolinams wrote:
    wszamanka Wzrost wystarczy o 0,2 tylko :) jeśli program ci wyznaczył to pewnie była :)

    SusannaDean również trzyma kciukasy :) będzie dobrze, coś czuję że udało ci się kochana
    Byłyby jaja :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2017, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wszamanka wrote:
    Karolinams, no niby wiem że wystarczy o 0,2, ale ze względu na mój nieregularny tryb życia program trochę przekłamuje w moim wypadku, ja wiem że temp z godziny 5 36,00 u mnie jest na tym samym poziomie co 36,22 z godziny 7, dla programu to już jest spadek, albo w drugą stronę- wzrost. No ale może faktycznie coś było, bo zrobiłam sobie dzisiaj wyjątkowo niedobrą kawę, a ja-kawopijca nałogowy tylko po owu mam takie odchylenia smakowe ;)

    Edit: jeżeli to faktycznie owulacja, to byłby to mój czwarty pod rząd cykl owulacyjny, normalnie rekord u mnie;)
    A testy robisz też owu?

  • aciulka Autorytet
    Postów: 362 262

    Wysłany: 22 marca 2017, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolinams;-)
    Dziękuje bardzo ❤
    Ja dwie kreski zobaczyłam 2 tygodnie temu, to był mój 7dpo. Dzisiaj mam pierwszą wizytę u gina. Trochę wcześnie, ale w zeszłym tygodniu miałam plamienia i muszę to sprawdzić. Żeby nie potrzebnie się nie nakręcać.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 marca 2017, 15:03

    Córeczka 16.11.2017❤
    Synuś 31.05.2015❤
    Córeczka 09.12.2000❤
  • wszamanka Autorytet
    Postów: 1750 686

    Wysłany: 22 marca 2017, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    A testy robisz też owu?
    Nie, zgłupiałabym zastanawiając się czy kreska jest już odpowiednio ciemna czy jeszcze nie, a poza tym wydałabym majątek na testy przy moich długich i nieregularnych cyklach;) i stresowałoby mnie gdyby test wyszedł pozytywny, a ja musiałabym na noc do pracy, albo byłabym bez sił po dyżurze

    d201db57d4.png
    Starania od 10.2015.
    Dzieciątko 20/21.06.2016, 10tc. [*]

    jesień 2017 2x IUI- odwołane, słabe nasienie
    kwiecień 2019- start ivf, krotki protokół
    7.05 transfer blastki 4AA😢
    7.08 crio blastki😢
    30.08 histeroskopia-zrosty (usunięte), mięśniak, dwurożność/przegroda, stan zapalny
    12.2019-histero/laparo (usunięcie przegrody)
    15.09.2020 transfer, beta rosła, pusty pęcherzyk ciążowy😢
    2 ❄❄
  • aciulka Autorytet
    Postów: 362 262

    Wysłany: 22 marca 2017, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    U mnie dalej brak plamienia ;)
    Trzymam kciuki za szczęśliwe zakończenie ❤

    SusannaDean lubi tę wiadomość

    Córeczka 16.11.2017❤
    Synuś 31.05.2015❤
    Córeczka 09.12.2000❤
  • Marlena88 Autorytet
    Postów: 1311 327

    Wysłany: 22 marca 2017, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wszystkim marcowym gratuluję, a dla mnie chyba pora przejść na kwietniowe testowanie. w tym miesiącu skończyła się zabawa, idziemy do kliniki.

    aciulka lubi tę wiadomość

    początek starań sierpień 2014
    początek leczenia sierpień 2015- bromergon, cyclo-progynova, clo, ovarin, suplementy. Jajowody drożne.
    Lipiec 2017 ruszamy z duphastonem
    Październik 2017 aromek-duphaston
    Co dalej???
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2017, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słoneczkowa mama zostań z nami a potem wspieraj nas w kwietniu. Do czasu aż wszystkie zaciążymy a potem będziemy wspólnie pisać o ciążowych dylematach i radościach.

    sloneczkowa mama lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2017, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wszamanka wrote:
    Nie, zgłupiałabym zastanawiając się czy kreska jest już odpowiednio ciemna czy jeszcze nie, a poza tym wydałabym majątek na testy przy moich długich i nieregularnych cyklach;) i stresowałoby mnie gdyby test wyszedł pozytywny, a ja musiałabym na noc do pracy, albo byłabym bez sił po dyżurze
    Kup sobie na allegro całą pakę :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2017, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aciulka wrote:
    Trzymam kciuki za szczęśliwe zakończenie ❤
    No dziś czyściutko... ale nie nakręcam się

    aciulka lubi tę wiadomość

  • nikola232 Koleżanka
    Postów: 40 0

    Wysłany: 22 marca 2017, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam moje cykle są zazwyczaj 25-26 dni. W tym miesiącu dostałam okres 5marca zakończył się 11marca. Zaraz po okresie miałam jeden dzień śluz koloru mlecznego a potem przezroczysty robiłam testy owulacyjne ale wychodziły negatywnie. 17 marca zrobiłam test owulacyjny i wyszedł pozytywnie ale śluz już miałam taki żółty-mleczny. Kochałam się z partnerem w piątek w nocy wytrysk nastąpił na mój brzuch i partner przeniósł od razu spermę na palcach do pochwy. czy jest możliwe zapłodnienie? Pozdrawiam

    Witam moje cykle są zazwyczaj 25-26 dni. W tym miesiącu dostałam okres 5marca zakończył się 11marca. Zaraz po okresie miałam jeden dzień śluz koloru mlecznego a potem przezroczysty robiłam testy owulacyjne ale wychodziły negatywnie. 17 marca zrobiłam test owulacyjny i wyszedł pozytywnie ale śluz
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2017, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikola, zawsze jest możliwe. Starasz się?
    Zrób test minimum 12 dni po owulacji a najlepiej w terminie @

  • nikola232 Koleżanka
    Postów: 40 0

    Wysłany: 22 marca 2017, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Nikola, zawsze jest możliwe. Starasz się?
    Zrób test minimum 12 dni po owulacji a najlepiej w terminie @
    zrobię nie mogę się doczekać wyniku mam nadzieję że będzie pozytywny :)

    Witam moje cykle są zazwyczaj 25-26 dni. W tym miesiącu dostałam okres 5marca zakończył się 11marca. Zaraz po okresie miałam jeden dzień śluz koloru mlecznego a potem przezroczysty robiłam testy owulacyjne ale wychodziły negatywnie. 17 marca zrobiłam test owulacyjny i wyszedł pozytywnie ale śluz
  • nikola232 Koleżanka
    Postów: 40 0

    Wysłany: 22 marca 2017, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edka85 wrote:
    Staracie się? Bo jeżeli tak, to nie rozumiem po co ta zabawa z przenoszeniem spermy. A jeżeli nie staracie się, to tym bardziej nie rozumiem, w jakim celu partner ją w ogóle przenosił. W każdym razie - podczas "transportu" nasienia plemniki mogły obumrzeć z uwagi na niekorzystne środowisko (na brzuchu, rękach).
    staramy się byliśmy po imprezie i dlatego tak wyszło. Ale sperma została od razu przeniesiona do pochwy nie wiem czy minęła minuta. Wiec mam nadzieję że plemniki przetrwały co myślisz?

    Witam moje cykle są zazwyczaj 25-26 dni. W tym miesiącu dostałam okres 5marca zakończył się 11marca. Zaraz po okresie miałam jeden dzień śluz koloru mlecznego a potem przezroczysty robiłam testy owulacyjne ale wychodziły negatywnie. 17 marca zrobiłam test owulacyjny i wyszedł pozytywnie ale śluz
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2017, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nikola232 wrote:
    staramy się byliśmy po imprezie i dlatego tak wyszło. Ale sperma została od razu przeniesiona do pochwy nie wiem czy minęła minuta. Wiec mam nadzieję że plemniki przetrwały co myślisz?
    Ja nie wiem, dziewczyny mają problemy z zajściem jak sa pełne stosunki kilka razy w ciągu dni płodnych, musiałabyś mieć wyjątkowe szczęście aby ta odrobinka spermy przetrwała i jakimś cudem dotarła do celu bez pomocy ze strony wytrysku....... także mało realne

  • Motomi7 Przyjaciółka
    Postów: 138 46

    Wysłany: 22 marca 2017, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Ja nie wiem, dziewczyny mają problemy z zajściem jak sa pełne stosunki kilka razy w ciągu dni płodnych, musiałabyś mieć wyjątkowe szczęście aby ta odrobinka spermy przetrwała i jakimś cudem dotarła do celu bez pomocy ze strony wytrysku....... także mało realne


    No chyba, że się nie chce :P to wtedy jakoś wychodzi - chyba, że te osoby, które twierdzą, że wpadły kłąmały :P może zacznijmy udawać, że nie chcemy :P

‹‹ 87 88 89 90 91 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ