X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Marcowe testowanie
Odpowiedz

Marcowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 22 marca 2017, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sloneczkowa mama ty się wogóle reakcją faceta nie przejmuj, ten typ tak ma, jedni będą skakać ze szczęścia, a drudzy próbują wypierać to ze swojej świadomości :)
    Ja tam bym się cieszyła na Twoim miejscu , raju teścik piękny widać mocniej.

    Chcesz tak szybko rodzinie mówić? ja zawsze czekałam do 12 tygodnia, jakoś tak asekuracyjnie. Teraz jak mi się uda to też chciałabym chwile przetrzymać tą wiadomość ale jak się uda to tak będę się cieszyć, że niewiem czy dam radę :)

    Doma90 no faktycznie dziwnie taki skok, może przeziębiona jesteś?

    sloneczkowa mama lubi tę wiadomość

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • Doma90 Autorytet
    Postów: 724 222

    Wysłany: 22 marca 2017, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie jestem przeziębiona :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2017, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dostałam dziś okres także przenoszę się do kwietniowego testowania, potem do majowego, potem..... :)
    Słoneczkowa mama kreseczka piękna. Tylko się cieszyć. Mąż wreszcie zobaczy. oni już tak mają. Także to norma :)

  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 22 marca 2017, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kornelka38 wrote:
    Ja dostałam dziś okres także przenoszę się do kwietniowego testowania, potem do majowego, potem..... :)
    Słoneczkowa mama kreseczka piękna. Tylko się cieszyć. Mąż wreszcie zobaczy. oni już tak mają. Także to norma :)
    kiedy miałaś termin @?

    Doma90 wrote:
    Nie jestem przeziębiona :)
    ciekawe skąd taki skok temperatury

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 marca 2017, 09:39

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 22 marca 2017, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sloneczkowa mama wrote:
    No pokazywałam mu dużo później więc test był zaschniety. No nie ważne.
    Dzisiaj powtórzyłam test ale inną firma. Kreska bledsza niż wczorajsza ale to inną firma więc nawet się tym nie przejmuję :)

    Poczekamy do piątku z wynikami i powiemy teściom a w weekend moim rodzicom, chociaż ja mam takie wzdecia że teść już się wczoraj pytał może w ciąży jestes
    Słoneczkowa a może się wstrzymaj troszkę ;) przynajmniej do wizyty u lekarza niech wszystko potwierdzi. Oczywiście zrobisz jak uważasz ale to bardzo bardzo wczesna ciąża. Jeszcze raz gratulacje :)

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2017, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z ciaza bede czekala dosc dlugo zeby powiedziec ;) co do mnie,plamien zero wkladka czysta to wczoraj to byl jednorazowy wybryk wiec pewnie zadna nadzerka

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2017, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Termin @ miałam na wczoraj. Trzy dni plamienia( od 19 marca) więc miałam nadzieję że ciąża bo tak miałam ostatnio jak rodziłam 7 lat. Ale dziś rozkręciła się @.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2017, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odebrałam wyniki beta 80,55
    progesteron 33,94

    Co do rodziny. Powiem tylko rodzicom jednym i drugim. Oni są dla mnie najważniejsi na swiecie zarówno jedni jak i drudzy (oczywiście zaraz po mojej corce i mezu) wiec sobie nie wyobrażam zeby im tego nie powiedzieć. no jeszcze mojej jednej siostrze powiem, a reszta rodziny dowie się kiedys jak beda widzieć brzuch albo jak urodzę. Reszta rodziny wiedzieć nie musi, ale rodzice to obowiązkowo :)
    teściowie juz i tak podejrzewają... ;)

    Nawet gdyby nie daj Boże cos się złego działo to wiem, że bedą przy nas więc to dla mnie konieczność im wszystko powiedzieć. :) takich teściów i rodziców mieć to skarb. Mama z resztą wie, ze się staraliśmy więc pewnie czeka na newsa ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 marca 2017, 10:06

    karolinams, Meginka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2017, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Ja z ciaza bede czekala dosc dlugo zeby powiedziec ;) co do mnie,plamien zero wkladka czysta to wczoraj to byl jednorazowy wybryk wiec pewnie zadna nadzerka
    trzymam kciuki ;)

  • sandra003 Znajoma
    Postów: 25 6

    Wysłany: 22 marca 2017, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słoneczkowa dzisiaj krecha jak marzenie :) i doczytałam betke, gratulacje raz jeszcze :)))

    Ja bym pewnie nie wytrzymała za długo i od razu chciała powiedzieć rodzinie. Przynajmniej swoim rodzicom bo nie mogą się doczekać aż zostaną dziadkami :)

    U mnie lekkie ćmienie jak na @ więc chyba nic z tego... poniedziałek i wtorek test negatywny. Nadzieje jeszcze mam do piątku bo wtedy ma przyjść @. Wczoraj jak zasypialiśmy mój położył mi rękę na brzuchu i powiedział, że będzie pilnował dzidziusia... :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 marca 2017, 10:08

    sloneczkowa mama lubi tę wiadomość

    "Dziecko to marzenie wszystkich możliwości."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2017, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    widełki jakie mam na wydruku
    3 tydz: 5,8- 71,1
    4 tydz: 9,5-750

    wszystko wyglada na to, że to 4 tydzień ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2017, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sloneczkowa mama wrote:
    Odebrałam wyniki beta 80,55
    progesteron 33,94

    Co do rodziny. Powiem tylko rodzicom jednym i drugim. Oni są dla mnie najważniejsi na swiecie zarówno jedni jak i drudzy (oczywiście zaraz po mojej corce i mezu) wiec sobie nie wyobrażam zeby im tego nie powiedzieć. no jeszcze mojej jednej siostrze powiem, a reszta rodziny dowie się kiedys jak beda widzieć brzuch albo jak urodzę. Reszta rodziny wiedzieć nie musi, ale rodzice to obowiązkowo :)
    teściowie juz i tak podejrzewają... ;)

    Nawet gdyby nie daj Boże cos się złego działo to wiem, że bedą przy nas więc to dla mnie konieczność im wszystko powiedzieć. :) takich teściów i rodziców mieć to skarb. Mama z resztą wie, ze się staraliśmy więc pewnie czeka na newsa ;)

    Wyniki bety i progesteronu są bardzo dobre :)

    No ja nie wiem co ze mną bo wczoraj to plamienie i kłucia a dziś nic,nie sądzę żeby to było związane z niedoborem progesteronu bo biorę 2x1 duphaston już 5 dzień, więc.... zobaczymy na pewno jeszcze szybko nie zatestuję.

    sloneczkowa mama lubi tę wiadomość

  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 22 marca 2017, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sloneczkowa mama super, że masz takich fajnych teściów i rodziców, pewnie że im powiedz, to wszystko zależy od tego jakie się ma relacje z kim. Ja to teściom tak szybko nie powiem :) ale to każdy ma inną sytuację.
    Cieszę się z pięknych wyników bety, kochana oficjalnie GRATULUJĘ RAZ JESZCZE :)

    32c7183812b44a2emed.jpg

    sloneczkowa mama lubi tę wiadomość

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 22 marca 2017, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Wyniki bety i progesteronu są bardzo dobre :)

    No ja nie wiem co ze mną bo wczoraj to plamienie i kłucia a dziś nic,nie sądzę żeby to było związane z niedoborem progesteronu bo biorę 2x1 duphaston już 5 dzień, więc.... zobaczymy na pewno jeszcze szybko nie zatestuję.
    No ja po cichu liczę, iż to implementacja :)

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2017, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolinams wrote:
    sloneczkowa mama super, że masz takich fajnych teściów i rodziców, pewnie że im powiedz, to wszystko zależy od tego jakie się ma relacje z kim. Ja to teściom tak szybko nie powiem :) ale to każdy ma inną sytuację.
    Cieszę się z pięknych wyników bety, kochana oficjalnie GRATULUJĘ RAZ JESZCZE :)

    32c7183812b44a2emed.jpg
    Dziękuję :) ale jestem szczęśliwa. ale przerażona też jestem ;) wizyta 5 kwietnia ;)

  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 22 marca 2017, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wierzę, że jesteś przerażona, mimo tego, że się staram tyle czasu , to pewnie też bym była jak to będzie ;)
    Musisz nastawić się pozytywnie i będzie łatwiej :)
    5 kwietnia powiadasz jak super :)

    sloneczkowa mama lubi tę wiadomość

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2017, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolinams wrote:
    Wierzę, że jesteś przerażona, mimo tego, że się staram tyle czasu , to pewnie też bym była jak to będzie ;)
    Musisz nastawić się pozytywnie i będzie łatwiej :)
    5 kwietnia powiadasz jak super :)
    najbardziej się boje nie tego, jak sobie poradze z dzieckiem bo to potrafie ale boje się tego, że corka bedzie zazdrosna. Chcialabym zeby czuła się tak samo ważna jak teraz. no zobaczymy co bedzie ;)

    jeśli mogę to chętnie z wami zostane :)

  • aciulka Autorytet
    Postów: 362 262

    Wysłany: 22 marca 2017, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sloneczkowa mama wrote:
    Odebrałam wyniki beta 80,55
    progesteron 33,94

    Super wyniki. Gratuluję ❤

    sloneczkowa mama lubi tę wiadomość

    Córeczka 16.11.2017❤
    Synuś 31.05.2015❤
    Córeczka 09.12.2000❤
  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 22 marca 2017, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sloneczkowa mama wrote:
    najbardziej się boje nie tego, jak sobie poradze z dzieckiem bo to potrafie ale boje się tego, że corka bedzie zazdrosna. Chcialabym zeby czuła się tak samo ważna jak teraz. no zobaczymy co bedzie ;)

    jeśli mogę to chętnie z wami zostane :)

    Ja też mam takie myśli czy to kolejne dziecko nie spowoduje, że starsze będą się czuć zaniedbane, zazdrosne. To chyba odwieczny dylemat mamusiek. Ja się tylko tego boję , reszta wiem, że to luzik :) Nic mnie nie przeraża , nocki, płacze nic .

    Mam nadzieję, że zostaniesz z nami :)



    aciulka gratuluję, u ciebie też sam początek, kiedy robiłaś test?


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 marca 2017, 11:28

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2017, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dalej brak plamienia ;)

    sloneczkowa mama lubi tę wiadomość

‹‹ 86 87 88 89 90 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ