X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Marcowe testowanie
Odpowiedz

Marcowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2017, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla chciałam to samo napisać :)

  • Zuza91 Autorytet
    Postów: 793 290

    Wysłany: 23 marca 2017, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sloneczkowa mama wrote:
    Odebrałam wyniki beta 80,55
    progesteron 33,94

    Co do rodziny. Powiem tylko rodzicom jednym i drugim. Oni są dla mnie najważniejsi na swiecie zarówno jedni jak i drudzy (oczywiście zaraz po mojej corce i mezu) wiec sobie nie wyobrażam zeby im tego nie powiedzieć. no jeszcze mojej jednej siostrze powiem, a reszta rodziny dowie się kiedys jak beda widzieć brzuch albo jak urodzę. Reszta rodziny wiedzieć nie musi, ale rodzice to obowiązkowo :)
    teściowie juz i tak podejrzewają... ;)

    Nawet gdyby nie daj Boże cos się złego działo to wiem, że bedą przy nas więc to dla mnie konieczność im wszystko powiedzieć. :) takich teściów i rodziców mieć to skarb. Mama z resztą wie, ze się staraliśmy więc pewnie czeka na newsa ;)

    U mnie tak samo. Wiedzą rodzice i rodzeństwo z zakazem przekazywania info gdziekolwiek dalej ;) Powiedziałam też najbliższej przyjaciółce, która sama starała się też o dziecko i wspierałam ją w tym. Udało jej się zajść, a 2 miesiące później również i mnie :) Wiem, że jeśli coś by się stało, będę miała z kim o tym pogadać, otrzymam wsparcie i na bank nie będą zadawać tego pytania co zawsze, czyli kiedy pojawi się jakiś dzidziuś ;)

    sloneczkowa mama lubi tę wiadomość

    klz9hdgefsr87l0p.png
  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 23 marca 2017, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza91 masz rację kochana, trzeba wiedzieć komu powiedzieć i w kim można mnieć wsparcie :) Gratuluję serdecznie raz jeszcze :)
    to na kiedy termin ci wypada? :)

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • Zuza91 Autorytet
    Postów: 793 290

    Wysłany: 23 marca 2017, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolinams wrote:
    Zuza91 masz rację kochana, trzeba wiedzieć komu powiedzieć i w kim można mnieć wsparcie :) Gratuluję serdecznie raz jeszcze :)
    to na kiedy termin ci wypada? :)

    Termin patrząc na datę ostatniej miesiączki, to 24 listopada, ale to ginekolog pewnie jeszcze potwierdzi na podstawie wielkości zarodka (jakoś tak ;)). Jutro idę na pierwsze usg i pewnie zobaczę na razie tylko pęcherzyk ciążowy, chociaż już sobie wkręcam czarne myśli, że pewnie nic nie zobaczę :P

    W ogóle to się martwię, bo wyszedł mi w badaniach spadający poziom progesteronu i biorę duphaston i luteinę i sam fakt brania leków sprawia, że czuję się jakoś tak bardziej zagrożona :(

    Z drugiej strony wmawiam sobie, że kurczę w ostatnich miesiącach tyle złego się stało w moim życiu, tyle było śmierci w rodzinie i innych nieciekawych zdarzeń, że jakieś szczęście mi się należy i musi być wszystko OK :)

    karolinams lubi tę wiadomość

    klz9hdgefsr87l0p.png
  • wszamanka Autorytet
    Postów: 1750 686

    Wysłany: 23 marca 2017, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie owu jednak najprawdopodobniej była, jupi :) brzuch trochę pobolewa, jajniki też, kawa nie smakuje, niby głodna jestem ale na żołądku tak nie fajnie że jeść nie bardzo da, trochę cycki zaczynają boleć i być pełniejsze, totalny brak sił mnie dopadł, i co najważniejsze temp w końcu na poziomie poowulacyjnym:) czuje się paskudnie, ale cieszę się z tej owulacji jak dziecko, a już się bałam że nie zdążę w marcu testować. Wpisana byłam na 31, ale na betę pójdę 30 masz ma mi wtedy samochód zostawić do innych załatwień to od razu pojadę krew pobrać.


    Karola, jeszcze raz podwójne gratulacje! Rośnijcie zdrowo, i śpij i wypoczywaj póki możesz;)

    kaka470 lubi tę wiadomość

    d201db57d4.png
    Starania od 10.2015.
    Dzieciątko 20/21.06.2016, 10tc. [*]

    jesień 2017 2x IUI- odwołane, słabe nasienie
    kwiecień 2019- start ivf, krotki protokół
    7.05 transfer blastki 4AA😢
    7.08 crio blastki😢
    30.08 histeroskopia-zrosty (usunięte), mięśniak, dwurożność/przegroda, stan zapalny
    12.2019-histero/laparo (usunięcie przegrody)
    15.09.2020 transfer, beta rosła, pusty pęcherzyk ciążowy😢
    2 ❄❄
  • wszamanka Autorytet
    Postów: 1750 686

    Wysłany: 23 marca 2017, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza, musi być dobrze, bierzesz leki więc progesteron w organizmie masz, musisz myśleć pozytywnie bo fasolince teraz twój stres niepotrzebny :*

    d201db57d4.png
    Starania od 10.2015.
    Dzieciątko 20/21.06.2016, 10tc. [*]

    jesień 2017 2x IUI- odwołane, słabe nasienie
    kwiecień 2019- start ivf, krotki protokół
    7.05 transfer blastki 4AA😢
    7.08 crio blastki😢
    30.08 histeroskopia-zrosty (usunięte), mięśniak, dwurożność/przegroda, stan zapalny
    12.2019-histero/laparo (usunięcie przegrody)
    15.09.2020 transfer, beta rosła, pusty pęcherzyk ciążowy😢
    2 ❄❄
  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 23 marca 2017, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza91 wrote:
    Termin patrząc na datę ostatniej miesiączki, to 24 listopada, ale to ginekolog pewnie jeszcze potwierdzi na podstawie wielkości zarodka (jakoś tak ;)). Jutro idę na pierwsze usg i pewnie zobaczę na razie tylko pęcherzyk ciążowy, chociaż już sobie wkręcam czarne myśli, że pewnie nic nie zobaczę :P

    W ogóle to się martwię, bo wyszedł mi w badaniach spadający poziom progesteronu i biorę duphaston i luteinę i sam fakt brania leków sprawia, że czuję się jakoś tak bardziej zagrożona :(
    :)
    Kochana bierzesz leki to musi być dobrze,, nie stresuj się, bo stres nie pomaga niestety. Bierz grzecznie leki i czekaj .
    Tak ten termin wg ow i wg usg może się minimalnie różnić :)
    Jutro już idziesz do lekarza więc będzie wszystko wiadomo?

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • Zuza91 Autorytet
    Postów: 793 290

    Wysłany: 23 marca 2017, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, jutro usg i właśnie liczę mocno na ten pęcherzy, a w dalszej kolejności na zarodek i serduszko <3

    Dzięki Wam dziewczyny za wsparcie :*

    karola205 lubi tę wiadomość

    klz9hdgefsr87l0p.png
  • karola205 Przyjaciółka
    Postów: 83 98

    Wysłany: 23 marca 2017, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza91 wrote:
    Tak, jutro usg i właśnie liczę mocno na ten pęcherzy, a w dalszej kolejności na zarodek i serduszko <3

    Dzięki Wam dziewczyny za wsparcie :*
    W 4t 6d widzialam malutki pęcherzyk : )
    Trzymam kciuki

    2nn3dqk3hcroxsl0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2017, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolinams wrote:
    sloneczkowa mama jeszcze nigdy nic nie wiadomo może i u Ciebie dwa bombelki :)
    Oj bardzo bym chciała. Chyba byśmy z radości skakali :) ale to raczej znikome szanse. Nie mam w rodzinie żadnych bliźniąt :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2017, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie tylko dzis duzo sluzu tak to totalny spokoj ze wszystkimi objawami pms a zazwyczaj mam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2017, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    U mnie tylko dzis duzo sluzu tak to totalny spokoj ze wszystkimi objawami pms a zazwyczaj mam
    Oj czyżby grudzień należał do Ciebie ??? :)

    SusannaDean lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2017, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sloneczkowa mama wrote:
    Oj czyżby grudzień należał do Ciebie ??? :)
    Pasuje mi ;-) a tak mi slabo w busie bylo,zazwyczaj mam takie objawy choroby lokomocyjnej ale dzis przegiecie bo w Sosnowcu wsiadla babka i dwoch facetow i tak walili winem tanim i brudem ze do konca jechalam owinieta szalikiem i oddychalam przez niego myslalam ze zwymiotuje....to nie objaw a raczej alergia na lumpow....

    sloneczkowa mama lubi tę wiadomość

  • Zuza91 Autorytet
    Postów: 793 290

    Wysłany: 23 marca 2017, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karola205 wrote:
    W 4t 6d widzialam malutki pęcherzyk : )
    Trzymam kciuki

    Dzięki! A zarodek już też widziałaś, czy czekasz jeszcze na kolejne USG?

    klz9hdgefsr87l0p.png
  • Zuza91 Autorytet
    Postów: 793 290

    Wysłany: 23 marca 2017, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    U mnie tylko dzis duzo sluzu tak to totalny spokoj ze wszystkimi objawami pms a zazwyczaj mam

    U mnie tak było, że miałam dużo śluzu. Po kilku dniach zrobił się zabarwiony na białoni kremowy. Jest taki do tej pory ;) Niezmiennie trzymam za Ciebie kciuki :)

    SusannaDean lubi tę wiadomość

    klz9hdgefsr87l0p.png
  • Doma90 Autorytet
    Postów: 724 222

    Wysłany: 23 marca 2017, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nikola232 wrote:
    hej dziewczyny zostało mi 6 dni do okresu i mam przezroczysty wodnisty śluz czy może to świadczyć o ciąży? dziś tem 37,00 wczoraj 36,9
    Nie nakręcaj się. Tak realnie to % szans na to, że jesteś w ciąży ze stosunku z palca jest znikomy. Musiałabyś mieć ogromne szczęście. Wodnisty śluz o niczym nie świadczy. Mi @ spóźniał się tydzień, śluz miałam wodnisty i w ciąży nie jestem. Naprawdę troszkę spokojniej podejdź do tematu, bo ludzie się starają wiele miesięcy z finałem w środku i w ciąży nie są, więc na logikę pomyśl jakie jest prawdopodobieństwo zapłodnienia przy wytrysku na brzuch??

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2017, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sussannedean kiedy test???

  • karola205 Przyjaciółka
    Postów: 83 98

    Wysłany: 23 marca 2017, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza91 wrote:
    Dzięki! A zarodek już też widziałaś, czy czekasz jeszcze na kolejne USG?

    Bylam tez dzis. 5t 2d- pęcherzyk 10mm, widoczne ciałko żółtkowe : ) tyle na dzis, jestem dobrej myśli : )

    karolinams lubi tę wiadomość

    2nn3dqk3hcroxsl0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2017, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza91 wrote:
    U mnie tak było, że miałam dużo śluzu. Po kilku dniach zrobił się zabarwiony na białoni kremowy. Jest taki do tej pory ;) Niezmiennie trzymam za Ciebie kciuki :)
    Ten śluz właśnie taki kremowy mam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2017, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sloneczkowa mama wrote:
    Sussannedean kiedy test???
    jeszcze, jeszcze :) 13-14 dpo chcę robić

‹‹ 89 90 91 92 93 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ