X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Marcowe testowanie :)
Odpowiedz

Marcowe testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • Nera1986 Autorytet
    Postów: 2981 1087

    Wysłany: 3 marca 2019, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladinola wrote:
    Hej wam! Wczoraj byliśmy z mężem na urodzinach i wróciliśmy po drugiej do domu. ;p niestety dzisiejsza temperatura nie będzie zbytnio miarodajne bo gdzieś koło 4 zasnęłam a zmierzyłam o 7:15. Ale co tam, zobaczy się jutro jaka będzie tempka :)

    Spirit piękna beta! <3
    Myślę,że jest miarodajna bo 3 godziny nieprzerywanego snu były

    Ladinola lubi tę wiadomość

    W oczekiwaniu na czwarty cud ...
    33lata
    2.05.2016r-poronienie


    o1489x0hv91qnmu5.png
  • Miśka 91 Autorytet
    Postów: 431 287

    Wysłany: 3 marca 2019, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry kobitki :-) Kto dziś testuje ? Dawać dwie ładnie krechy :-D

    76d641b845.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2019, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miśka 91 wrote:
    Dzień dobry kobitki :-) Kto dziś testuje ? Dawać dwie ładnie krechy :-D
    Miała Dośka ale już testowała. :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2019, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie niepokoi trochę, że jeśli moja faza lutealna ma 12 dni a zagnieżdżenie to 6-12 dzień, to może być tak że zarodek się zagnieżdża, ale już się zaczął proces miesiączki i uniemożliwia ciąże? Ja myślałam ze się liczy już dzień owulacji do fazy literalnej i mi wychodziło, że to 13 dni u mnie, ale teraz widzę że się liczy od dnia po i 12 to chyba krótko..? Poza tym często już dwa dni przed mam plamienia, więc może zarodek już się nie zagnieżdża jak widzi że przygotowania do miesiączki??

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2019, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nera1986 wrote:
    Myślę,że jest miarodajna bo 3 godziny nieprzerywanego snu były
    No właśnie nie był taki nieprzerwany, ciągle się przebudzałam i krecilam bo zmęczona, niby człowiek nie pił a czuje się jakbym miała kaca . :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 marca 2019, 11:34

  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 3 marca 2019, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Własnie miałam pytac gdzie Nikodemke porwało?

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • Nera1986 Autorytet
    Postów: 2981 1087

    Wysłany: 3 marca 2019, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie też się zastanawiam gdzie Nikodemka .

    W oczekiwaniu na czwarty cud ...
    33lata
    2.05.2016r-poronienie


    o1489x0hv91qnmu5.png
  • kasiakasia11 Autorytet
    Postów: 1313 431

    Wysłany: 3 marca 2019, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    axox wrote:

    Umnie 20dc zero objawow


    U mnie 19-ty i aż za dużo odczuć. Normalnie swiruję .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 marca 2019, 12:30

    axox lubi tę wiadomość

    syn (HLHS) 24.07.14 - 03.09.14
    córka 10.12.15
    syn 28.08.17


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2019, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie 12dc, czekam na objawy. :D

  • kasiakasia11 Autorytet
    Postów: 1313 431

    Wysłany: 3 marca 2019, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cecylia wrote:
    Mnie niepokoi trochę, że jeśli moja faza lutealna ma 12 dni a zagnieżdżenie to 6-12 dzień, to może być tak że zarodek się zagnieżdża, ale już się zaczął proces miesiączki i uniemożliwia ciąże? Ja myślałam ze się liczy już dzień owulacji do fazy literalnej i mi wychodziło, że to 13 dni u mnie, ale teraz widzę że się liczy od dnia po i 12 to chyba krótko..? Poza tym często już dwa dni przed mam plamienia, więc może zarodek już się nie zagnieżdża jak widzi że przygotowania do miesiączki??

    Ja przy takich fazach lutealnuch zachdziłam w ciążę.
    Przy poprzednich starnianiach (dw i trzy latsa temu) brałam olej z wiesiołka na wydłuzenie tej fazy.

    syn (HLHS) 24.07.14 - 03.09.14
    córka 10.12.15
    syn 28.08.17


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2019, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie dziewczyny już po @, więc zaczynają się niezabezpieczone seksy!
    Zobaczę co z tego wyjdzie, ale daje sobie kilka miesięcy na brak sprawdzania, testowania i wspomagaczy.
    A nuż!

    Sasanka55, ZakręconaOna, blair., Angelika1313, Nera1986, Dośka lubią tę wiadomość

  • Maija Autorytet
    Postów: 735 539

    Wysłany: 3 marca 2019, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, zrobiłam dziś test, jestem w 10dpo, po ok. 4 minutach wyszedł cień cienia. Aż mojego męża obudziłam i spytałam, CZY ON COŚ WIDZI???!!! Potwierdził, że coś jest, że minimalnie coś widać, ale to i tak nie jest jeszcze dowód (wiecie, faceci nie kumają tego klimatu...). Ale jest nadzieja...boję się jedynie, że może to błąd...? Może jakiś wadliwy test... Pierwsza myśl, jadę na betę, ale ochłonęłam. Doszłam do wniosku, że na spokojnie poczekam te 4 dni, do terminu @.

    Zerknijcie..
    https://zapodaj.net/9e89af24c433c.jpg.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 marca 2019, 13:05

    Sasanka55, Salome, Nera1986, KAL, Dośka, Spirit, axox, Malinaa90 lubią tę wiadomość

    Córeczka 18.01.2023 <3
    Syn 2019 <3

  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 3 marca 2019, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    może skuteczna będzie ta stragegia

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2019, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maija wrote:
    Dziewczyny, zrobiłam dziś test, jestem w 10dpo, po ok. 4 minutach wyszedł cień cienia. Aż mojego męża obudziłam i spytałam, CZY ON COŚ WIDZI???!!! Potwierdził, że coś jest, że minimalnie coś widać, ale to i tak nie jest jeszcze dowód (wiecie, faceci nie kumają tego klimatu...). Ale jest nadzieja...boję się jedynie, że może to błąd...? Może jakiś wadliwy test... Pierwsz myśl, jadę na betę, ale ochłonęłam. Doszłam do wniosku, że na spokojnie poczekam te 4 dni, do terminu @.

    Zerknijcie..
    https://zapodaj.net/9e89af24c433c.jpg.html

    Noo kochana, ja tam jakbym coś widziała trochę, taki faktycznie cień cienia.

  • Maija Autorytet
    Postów: 735 539

    Wysłany: 3 marca 2019, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RudaMaruda25 wrote:
    Noo kochana, ja tam jakbym coś widziała trochę, taki faktycznie cień cienia.

    Staram się do tego podejść na zimno...ale wiesz, jak to jest.... :D
    Już mi tam mózg pracuje i rajskie wizje przede mną roztacza :D

    Córeczka 18.01.2023 <3
    Syn 2019 <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2019, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maija wrote:
    Dziewczyny, zrobiłam dziś test, jestem w 10dpo, po ok. 4 minutach wyszedł cień cienia. Aż mojego męża obudziłam i spytałam, CZY ON COŚ WIDZI???!!! Potwierdził, że coś jest, że minimalnie coś widać, ale to i tak nie jest jeszcze dowód (wiecie, faceci nie kumają tego klimatu...). Ale jest nadzieja...boję się jedynie, że może to błąd...? Może jakiś wadliwy test... Pierwsz myśl, jadę na betę, ale ochłonęłam. Doszłam do wniosku, że na spokojnie poczekam te 4 dni, do terminu @.

    Zerknijcie..
    https://zapodaj.net/9e89af24c433c.jpg.html
    Ja taki test miałam w 22dc w ostatniej ciąży. Ale w sumie na drugie częściej mnie te testu oszukiwały jak nie było ciąży. Oby u ciebie to nie był fałszywy cień! ♥

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2019, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maija, widac :) Gratuluje! :)

    Nikodemko, nie chowaj sie przed nami ;)

  • Maija Autorytet
    Postów: 735 539

    Wysłany: 3 marca 2019, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladinola wrote:
    Ja taki test miałam w 22dc w ostatniej ciąży. Ale w sumie na drugie częściej mnie te testu oszukiwały jak nie było ciąży. Oby u ciebie to nie był fałszywy cień! ♥

    Mąż stwierdził, że zaczynam świrować. Cóż...

    A pamiętasz może z jakich firm testy Cię oszukiwały?

    Łapię się każdej nadziei ;)

    Córeczka 18.01.2023 <3
    Syn 2019 <3

  • Maija Autorytet
    Postów: 735 539

    Wysłany: 3 marca 2019, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    Maija, widac :) Gratuluje! :)

    Staram się jeszcze nie cieszyć :) poczekam jeszcze te cztery dni, do terminu @ :)

    AnitaK lubi tę wiadomość

    Córeczka 18.01.2023 <3
    Syn 2019 <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2019, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maija wrote:
    Mąż stwierdził, że zaczynam świrować. Cóż...

    A pamiętasz może z jakich firm testy Cię oszukiwały?

    Łapię się każdej nadziei ;)
    W sumie prawie wszystkie :D Pink testy, bobo testy, nord testy, testy facelle, testy z Tesco nie pamiętam firmy.
    W pierwszej ciąży pozamacicznej to dawały nieadekwatny do bety wynik negatywny, a później nie adekwatnie do bety pozytywny. :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 marca 2019, 13:07

‹‹ 55 56 57 58 59 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ