X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Marcowe testowanie :)
Odpowiedz

Marcowe testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • juudi Autorytet
    Postów: 288 431

    Wysłany: 8 marca 2019, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do mnie dzis przyszla @
    Nowy cykl nowe nadzieje :)

    AnitaK lubi tę wiadomość

    ma6nky9zewfu5ea1.png
    atdchdge5fgohmhe.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2019, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blair. wrote:
    Przegapiłaś, ja już zaczęłam nowy cykl ;)

    Nera czyli jesteś jeszcze przed owulacją?
    O widzisz, wiedziałam, że przegapiłam. ;) Kiedy teraz będziesz testować? W marcu jeszcze się załapiesz? :)

  • Nera1986 Autorytet
    Postów: 2981 1087

    Wysłany: 8 marca 2019, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    juudi wrote:
    Do mnie dzis przyszla @
    Nowy cykl nowe nadzieje :)
    też nie miała kiedy wr

    juudi lubi tę wiadomość

    W oczekiwaniu na czwarty cud ...
    33lata
    2.05.2016r-poronienie


    o1489x0hv91qnmu5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2019, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    juudi wrote:
    Do mnie dzis przyszla @
    Nowy cykl nowe nadzieje :)
    No to wredna małpa, w taki dzień... Trzymam kciuki za kolejny cykl! <3

    juudi lubi tę wiadomość

  • Nera1986 Autorytet
    Postów: 2981 1087

    Wysłany: 8 marca 2019, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blair. wrote:
    Przegapiłaś, ja już zaczęłam nowy cykl ;)

    Nera czyli jesteś jeszcze przed owulacją?
    tak i powinna być dokładnie tak jak zakładałam -11.03 dobrze jest prowadzić obserwacje cyklu

    Esti dziękuję :) choć endo nie zadawalające

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 marca 2019, 10:53

    W oczekiwaniu na czwarty cud ...
    33lata
    2.05.2016r-poronienie


    o1489x0hv91qnmu5.png
  • Miśka 91 Autorytet
    Postów: 431 287

    Wysłany: 8 marca 2019, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to głupia jestem 🙄 23 dc , tydzień do mojego zaplanowanego testowania , przeszło mi rano przez głowę testować przy tych moich dziwnych plamieniach ... Ale myślę nie jeszcze za wcześnie , wysikalam się a jakieś 2 h później impuls i zrobiłam i zobaczyłam biel vizira jak to któraś pisała ... Wiem że wcześniej ale złapałam doła... Już nie testuje ...

    76d641b845.png
  • blair. Autorytet
    Postów: 1695 1758

    Wysłany: 8 marca 2019, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladinola wrote:
    O widzisz, wiedziałam, że przegapiłam. ;) Kiedy teraz będziesz testować? W marcu jeszcze się załapiesz? :)

    Taki był plan, ale mój dostał teraz hormony na poprawę nasienia i najpierw wyniki spadną, i w czerwcu będziemy mieć kolejną szansę, wtedy wszystko powinno być ok. Do tego czasu nie będziemy się stresować dniami plodnymi :)

    Nera, czyli testy owulacyjne średnio się u Ciebie sprawdzają :/ ale masz jeszcze czas podrasować endometrium!

  • Nera1986 Autorytet
    Postów: 2981 1087

    Wysłany: 8 marca 2019, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blair. wrote:
    Taki był plan, ale mój dostał teraz hormony na poprawę nasienia i najpierw wyniki spadną, i w czerwcu będziemy mieć kolejną szansę, wtedy wszystko powinno być ok. Do tego czasu nie będziemy się stresować dniami plodnymi :)

    Nera, czyli testy owulacyjne średnio się u Ciebie sprawdzają :/ ale masz jeszcze czas podrasować endometrium!
    Dziś o 11 domowe laboratorium wykazało 80% (3.03 pokazywał szczytowe) , ale zamówiłam L-check-1 midstream -drogi ale mnie nie oszukał .mam nadzieję,że jutro będą najpóźniej do odbioru bo przy nim łatwo pik przegapić :(
    11.03 działamy a 12.03 z rana liczę na piękny skok i wieczorem wizyta usg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 marca 2019, 11:31

    blair., AnitaK lubią tę wiadomość

    W oczekiwaniu na czwarty cud ...
    33lata
    2.05.2016r-poronienie


    o1489x0hv91qnmu5.png
  • Esti Autorytet
    Postów: 353 639

    Wysłany: 8 marca 2019, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blair, powodzenia! Mam nadzieję, że wyniki szybko się poprawią i za kilka miesięcy będziesz w zdrowej ciąży!

    blair. lubi tę wiadomość

    2019 zdrowy syn - ciąża naturalna

    3 straty - puste jajo x 2 i dodatkowy x
    02.23 - I IVF - 1 blastka z dodatkowym x
    03.03.23 - cykl po stymulacji - ciąża naturalna

    12 dpo beta 27mlU/mL
    16 dpo beta 244 mlU/mL
    18 dpo beta 747 mlU/mL

    oby tym razem dobrze się skończyło <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2019, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blair. wrote:
    Taki był plan, ale mój dostał teraz hormony na poprawę nasienia i najpierw wyniki spadną, i w czerwcu będziemy mieć kolejną szansę, wtedy wszystko powinno być ok. Do tego czasu nie będziemy się stresować dniami plodnymi :)

    Nera, czyli testy owulacyjne średnio się u Ciebie sprawdzają :/ ale masz jeszcze czas podrasować endometrium!
    O to powodzenia! Oby te hormony pomogły! :)

    blair. lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2019, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ile tu sie u Was dzieje :o serduszka na 1szej stronie wygladaja imponujaco :) U mnie jednak @ okazala sie ciazowymi plamieniami z powodu fatalnego progesteronu. Szanse mam minimalne, pewnie tyle co zadne, mimo Duphka, Luteiny i heparynowych zastrzykow, ale Wam zycze cudownego Dnia Kobiet, pieknych, zdrowych ciaz i duuuzo radosci :)

  • blair. Autorytet
    Postów: 1695 1758

    Wysłany: 8 marca 2019, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Esti, Ladinola dziękuję, też mamy taką nadzieję! :)

  • OlivkowaMama Autorytet
    Postów: 930 1212

    Wysłany: 8 marca 2019, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladinola wrote:
    Dziewczyny, chcę pozaznaczać informacje odnośnie testowania na pierwszej stronie i brakuje mi informacji o Sasanka55, blair. , Sandtasz, Martek&M, Justyna1719, Cecylia i KAL. Jak u Was sytuacje? Coś przeoczyłam? ;)
    Cecylia przecież miała pozytywa :)

    Ladinola lubi tę wiadomość

    33 lata, 13cs - w końcu się doczekaliśmy! ❤️
    mhsv3e5elhkz505n.png

    l22ncwa1gr7xibs9.png
  • AnitaK Autorytet
    Postów: 1354 1313

    Wysłany: 8 marca 2019, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    Ile tu sie u Was dzieje :o serduszka na 1szej stronie wygladaja imponujaco :) U mnie jednak @ okazala sie ciazowymi plamieniami z powodu fatalnego progesteronu. Szanse mam minimalne, pewnie tyle co zadne, mimo Duphka, Luteiny i heparynowych zastrzykow, ale Wam zycze cudownego Dnia Kobiet, pieknych, zdrowych ciaz i duuuzo radosci :)
    Kochana trzymam kciuki żeby jednak wszystko się udało <3 a jeśli mogę spytać, jaki miałaś progesteron?

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

    Styczeń 2017 - Aniołek (7tc)
    2018 👶
    2019 👶
    aktualnie 6cs o 3 maleństwo <3
  • axox Ekspertka
    Postów: 128 78

    Wysłany: 8 marca 2019, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pomozcie mi kiedy jest sens zrobić test.
    Dziś mam 26dc. Zwykle cykle mam ok 30dniowe.
    Nie spraedzam dokładnie kiedy miałam owu, ale sadze ze był to dzień między 15 -18 dniem cyklu. Czulam się owulacujnie w 15 albo do 18 miałam mega owulacyjng śluz.

    Czy jest sens testować już w ndz? To będzie 28dc ale przy późniejszej owulacji raptem 10dpo. Mam w niedzielę imprezie i chętnie bym się napila wina

    https://www.maluchy.pl/ci-69827.png
  • AnitaK Autorytet
    Postów: 1354 1313

    Wysłany: 8 marca 2019, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    axox wrote:
    Dziewczyny pomozcie mi kiedy jest sens zrobić test.
    Dziś mam 26dc. Zwykle cykle mam ok 30dniowe.
    Nie spraedzam dokładnie kiedy miałam owu, ale sadze ze był to dzień między 15 -18 dniem cyklu. Czulam się owulacujnie w 15 albo do 18 miałam mega owulacyjng śluz.

    Czy jest sens testować już w ndz? To będzie 28dc ale przy późniejszej owulacji raptem 10dpo. Mam w niedzielę imprezie i chętnie bym się napila wina
    Moim zdaniem za wcześnie a co do wina spokojnie możesz wypić, przecież przez pierwsze dwa tygodnie nic nie zaszkodzi naszemu maleństwu :-)

    axox lubi tę wiadomość

    Styczeń 2017 - Aniołek (7tc)
    2018 👶
    2019 👶
    aktualnie 6cs o 3 maleństwo <3
  • Miśka 91 Autorytet
    Postów: 431 287

    Wysłany: 8 marca 2019, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    Ile tu sie u Was dzieje :o serduszka na 1szej stronie wygladaja imponujaco :) U mnie jednak @ okazala sie ciazowymi plamieniami z powodu fatalnego progesteronu. Szanse mam minimalne, pewnie tyle co zadne, mimo Duphka, Luteiny i heparynowych zastrzykow, ale Wam zycze cudownego Dnia Kobiet, pieknych, zdrowych ciaz i duuuzo radosci :)
    Kochana bądź dobrej myśli . Mam nadzieje że wszystko się ułoży . Trzymam kciuki 🙂✊

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

    76d641b845.png
  • marta_kwk Autorytet
    Postów: 478 202

    Wysłany: 8 marca 2019, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny chce swojego faceta wysłać na badania hormonów. Co zalecacie zbadać?

    k0kdi09k1llqhe99.png
    relg4z17a4wdju0z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2019, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnitaK wrote:
    Kochana trzymam kciuki żeby jednak wszystko się udało <3 a jeśli mogę spytać, jaki miałaś progesteron?

    Dziekuje :* 7dpo mialam 17.3, a przedwczoraj przy becie 15.6, progesteron wynosil 1.6 :/

    Miska, dziekuje :* szanse marne, wiec... :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 marca 2019, 13:07

  • Spirit Autorytet
    Postów: 2182 1352

    Wysłany: 8 marca 2019, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Esti wrote:
    Spirit liczę na pęcherzyk ciążowy przy usg dopochwowym :-)
    Na sam pęcherzyk no to tak :)

    2017 #1
    2019 #2
    :D
‹‹ 82 83 84 85 86 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ