X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne MARCOWE TESTOWANIE 2018
Odpowiedz

MARCOWE TESTOWANIE 2018

Oceń ten wątek:
  • Natala1906 Autorytet
    Postów: 656 357

    Wysłany: 21 lutego 2018, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, jeśli w tym cyklu dostanę @,a bardzo możliwe ponieważ mam 3 dni do @, a wczoraj test wyszedł jakiś mega dziwny więc pewnie ujemny. Jeśli @ przyjdzie to w marcu będę testować w okolicy 23-24. Z czego 24 to moje urodziny haha :). Pozdrawiam ❤️

  • OlivkowaMama Autorytet
    Postów: 930 1212

    Wysłany: 21 lutego 2018, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    Ja przez ok 12 lat tylko przerywany, bez wpadki. W moim przypadku to pewna antykoncepcja hehe :)

    33 lata, 13cs - w końcu się doczekaliśmy! ❤️
    mhsv3e5elhkz505n.png

    l22ncwa1gr7xibs9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2018, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natala to życzę ci aby pojawiły się dwie kreseczki na urodzinki :)
    OlivkowaMama no własnie i z tym różnie bywa jedni twierdzą że tak się da zajsc inni zaś tak nie zachodzą ja osobiscie tak nie zaszłam wiec coś w tym jest ;p

  • bondzik007 Autorytet
    Postów: 1401 992

    Wysłany: 21 lutego 2018, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja poproszę o wpisanie na 16 marca. 2 cykl starań po łyżeczkowaniu.

    12.04.18 - Dwie kreski!! <3 Beta 232,47 11dpo 3cs
    p19u3e3kqm3ubh3v.png

    [*] Aniołek 9tc+3 16.11.2017 <3 <3 <3 1cs

    Synek <3 cały i zdrowy urodzony 16.12.18 <3

    [*] Aniołek 10tc+5 31.12.19 <3 <3 <3 dziewczynka z trisomią 22 ..

    MTHFR_1298A-C homozygota , obniżone białko S, podwyższone D-dimery
    Folian, b12, b6, wit D, acard, clexane, duphaston
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2018, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PS. Ja ma urodziny w marcu 19 xD
    Testowanie przypadałoby mi 4 dni wczesniej niż w tym miesiącu czyli gdzies kolo 16-17 marca.
    Po drugiej ciazy moje cykle są strasznie nie regularne i co miesiac dostaje 4 dni wczesniej przed kazda kolejną spodziewaną @
    w tamtym miesiącu mialam 24tego w tym dostalam już dzisiaj ;p
    Ale tego cyklu nie zaliczam do staran poniewaz decyzja o zaprzestaniu stosowania przerywanego stosunku zostala podjęta dopiero 15 lutego ;)

  • OlivkowaMama Autorytet
    Postów: 930 1212

    Wysłany: 21 lutego 2018, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No cóż, tak to czasem bywa. Jak ktoś chcę zajść w ciążę nieraz musi się długo starać a w przypadku nieplanowania przerywany i pyk :)
    Będę testować pod koniec marca :)

    33 lata, 13cs - w końcu się doczekaliśmy! ❤️
    mhsv3e5elhkz505n.png

    l22ncwa1gr7xibs9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2018, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja planuję w dniu urodzin oczywiscie jesli nie pojawi się @ dnia 16-17 to byłby najpięknieszy prezent jaki mogłabym otrzymac .
    Mężuś się pytał 2 tyg temu co bym chciała na urodzinki wiec może to zaprzestanie stosowania przerywanego ma cos na rzeczy :D

  • OlivkowaMama Autorytet
    Postów: 930 1212

    Wysłany: 21 lutego 2018, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam urodziny 4 kwietnia, nie pogardzilabym wcześniejszym prezentem :)
    Oby ten marzec był dla mnie szczęśliwy jak w zeszłym roku kiedy urodziła się moja córa :)

    33 lata, 13cs - w końcu się doczekaliśmy! ❤️
    mhsv3e5elhkz505n.png

    l22ncwa1gr7xibs9.png
  • Natala1906 Autorytet
    Postów: 656 357

    Wysłany: 21 lutego 2018, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam jeszcze cichą nadzieję, że w sobotę @ nie przyjdzie. No, ale nie oszukujmy się może przyjść i zaraz :/
    Pożyjemy, zobaczymy :)

  • patkaaxx28 Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 21 lutego 2018, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katsu w pierwszej ciąży miałam cytomegalie wg. Awidnosci starsze zachorowanie niż ciąża było ale jednak moja córeczka ja odIedziczyla... chodZimy regularnie do poradni chorób zakaŹnych badamy się o obserwujemy... według ginekologa na to się choruje wiele razy w zyciu.. Ale muszę zakaznej zapytać czy to jest już odpowiedni czas abyśmy o 2 ciąży myśleli na serio

    Katsu lubi tę wiadomość

    patkaaxx
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2018, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem patka trzymam kciuki na zezwolenie lekarza w kwesti starań o maluszka .

    Witam was w ten piękny dzień ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2018, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam . To by była moja 3 ciąża . I to nasz pierwszy cykl starań , mam nadzieję że się uda , tak jak przy 2 ciąży za pierwszym razem. Termin @ , która mam nadzieje , że nie nadejdzie jest na 7 marca więc proszę mnie na 7 wpisać, bo wtedy będę testować . Mam dni płodne więc działamy , działamy ☺ najgorsze są bóle piersi które męczą mnie już od miesiąca..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2018, 19:55

    Katsu lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2018, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    3 lata temu 1 marca wyszły mi dwie kreseczki w drugiej ciąży także mam nadzieję że 7 marca się dwie kreseczki powtórzą☺

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2018, 19:58

    Katsu lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2018, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migotka witaj w takim razie trzymam kciuki za 2 kreseczki ;)
    Szybko u ciebie zaskakuje hihi
    Ja w pierwszą ciaże zaszłam w 1.5 miesiąca ale to nie byly starania planowane zwczajnie się kochaliśmy i taka była niespodzianka mimo iż wcześniej miałam 4 letni zwiazek z innym partnerem z którym cały czas od początku nie stosowaliśmy zabezpieczeń i nie zaciazyłam przez 4 lata , widocznie nie było nam to pisane.
    Mój mąż na moje jajeczko lepiej działa :D syn w 1.5 miesiaca córka w 2 miesiące teraz mój pierwszy cykl jestem w trakcie @ zobaczymy w jakim czasie się uda nam trzecie szczescie :)

  • OlivkowaMama Autorytet
    Postów: 930 1212

    Wysłany: 23 lutego 2018, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O szczęściary :)
    Ja starałam się o pierwsze dziecko rok i absolutnie nie chcę powtórki z takiej rozrywki :)
    Jeszcze jutro biorę luteine i czekam na @, mam nadzieję, że szybko przyjdzie

    33 lata, 13cs - w końcu się doczekaliśmy! ❤️
    mhsv3e5elhkz505n.png

    l22ncwa1gr7xibs9.png
  • Pati88 Autorytet
    Postów: 890 318

    Wysłany: 23 lutego 2018, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OliwkowaMama ale coś było przeszkodą że to trwało rok? jakoś tak ciężko mi się pogodzić że to tyle czasu wymaga:/ Wlasnie zaczełam 9 cykl staran (w stopce mam zły ale już nie mam abonamentu bo to strata kasy). To już przestaje mnie to bawić a zaczynam się przejmować:(

    07.2018 i 10.2018 laparaskopowe usunięcie zrostow otrzewnej i uwolnieniu jajników i jajowodów.
    hiperprolaktynemia oraz zaburzenia glikemii, zespół FAP, MTHFR 677C-T heterozygota, PAI-1 4G heterozygota, fibrynogen 489 mg/dl (norma 200-450)
  • OlivkowaMama Autorytet
    Postów: 930 1212

    Wysłany: 23 lutego 2018, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cysty na jajnikach, długie cykle, podjrzewam, że bezowulacyjne (nie wiem, nigdy nie monitorowalam). Byłam parę razy u gina, z badań zrobił mi chyba tylko progesteron i wyszedł ok. Brałam luteine na regulacje cykli, bodajże przez 3 miesiące. Potem dopuściłam.
    Mówiłam lekarzowi, że chcę być w ciąży to nic nie mówił tylko kręcił głową. Wiecej do niego nie poszłam, zdałam się na los. Stwierdziłam, że chcę mieć dziecko ale niekoniecznie tu i teraz. Mam czas. I tak samo wyszło, bez sprawdzania tempki, niczego nie brałam nawet kwasu foliowego.
    Uważam, że lekarze mają trochę racji z tym czekaniem roku czasu. Zajście w ciążę nie jest wcale takie łatwe. Moje koleżanki z pracy też długo walczyły a teraz mają dzieci.
    Głową do góry :) ja zaczynam 3cs. Jestem 10 miesięcy po cc, mimo to gin dała mi zielone światło do starań, jak sama stwierdziła, to pewnie potrwa :)
    Najważniejsze to pozytywnie myśleć i miło się zaskoczyć pozytywnym testem :)

    Pati88 lubi tę wiadomość

    33 lata, 13cs - w końcu się doczekaliśmy! ❤️
    mhsv3e5elhkz505n.png

    l22ncwa1gr7xibs9.png
  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 25 lutego 2018, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja 8 dc mam mieć podany zastrzyk więc nie wiem kiedy mam później testowac.

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 25 lutego 2018, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze @ nie przyszła ale może stać się to dzisiaj temperatura spadła troszkę śluzu za dużo jak na te dnie ale i tak nic z ciąży bo beta ujemna . Także czekamery na rozpoczęcie nowego cyklu testuje 24 marzec :)

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • OlivkowaMama Autorytet
    Postów: 930 1212

    Wysłany: 25 lutego 2018, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odstawilam luteine i czekam.
    Chcę zacząć brać wiesiołek od tego cyklu tylko nie wiem ile powinnam...

    33 lata, 13cs - w końcu się doczekaliśmy! ❤️
    mhsv3e5elhkz505n.png

    l22ncwa1gr7xibs9.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ