X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne MARCOWE TESTOWANIE 2018
Odpowiedz

MARCOWE TESTOWANIE 2018

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2018, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natala1906 jak tam u ciebie sprawa ? Wyjasniło się ?
    Witam laseczki ;)
    U mnie 5 dzień cyklu jeszcze tak max 2 dni i @ sobie pójdzie wtedy czas na starania :)
    Dzisiaj mamy piękną pogode mega słoneczną chociaż nie za ciepło to i tak miło na sercu kiedy w okna słoneczko zagląda...
    Robiłam dzisiaj moim dzieciom sesyjkie w domciu hihi.
    Mogę sie pochwalić zdjęciem jakimś jeśli któraś chciałaby zobaczyc ;)

  • OlivkowaMama Autorytet
    Postów: 930 1212

    Wysłany: 25 lutego 2018, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie :) moja ani chwili nie usiedzi więc ciężko zrobić zdjecia. Niedługo zbliża się roczek i będę kombinowac ale co z tego wyniknie to nie wiem :)

    33 lata, 13cs - w końcu się doczekaliśmy! ❤️
    mhsv3e5elhkz505n.png

    l22ncwa1gr7xibs9.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 25 lutego 2018, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka u mnie testowanie 5.03. ;)

    Katsu, futuremama, Paula. lubią tę wiadomość

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2018, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hm im mniejsze mysle tym łatwiej jest zrobic zdjecia :D Moje tez nie zawsze mają ochote chwile w miejscu byc aby zrobić zdjecie tak wiec wymyslam jakąs zabawe aby zaangażować do pozowania hihi :)

    Oto jedno z kilku zdjęć które dzisiaj udało mi się zrobić

    https://zapodaj.net/0926e4877cdcd.jpg.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2018, 12:47

    Meridian, Mordeczka lubią tę wiadomość

  • Natala1906 Autorytet
    Postów: 656 357

    Wysłany: 25 lutego 2018, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katsu wrote:
    Natala1906 jak tam u ciebie sprawa ? Wyjasniło się ?
    Witam laseczki ;)
    U mnie 5 dzień cyklu jeszcze tak max 2 dni i @ sobie pójdzie wtedy czas na starania :)
    Dzisiaj mamy piękną pogode mega słoneczną chociaż nie za ciepło to i tak miło na sercu kiedy w okna słoneczko zagląda...
    Robiłam dzisiaj moim dzieciom sesyjkie w domciu hihi.
    Mogę sie pochwalić zdjęciem jakimś jeśli któraś chciałaby zobaczyc ;)



    Hej dziewczyny, no ja nadal czekam czy @ przyjdzie. Jeśli dziś jej nie będzie i jutro rano też nie to zrobię test.

    Katsu lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2018, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natala1906 wrote:
    Hej dziewczyny, no ja nadal czekam czy @ przyjdzie. Jeśli dziś jej nie będzie i jutro rano też nie to zrobię test.

    Czekam w takim razie na jutrzejszy dzień.
    A tempka jak wygląda ? spada czy siedzi u góry ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2018, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mordeczka wrote:
    Hejka u mnie testowanie 5.03. ;)
    Trzymak kciuki..
    Odwiedziłam twój wykres... bez owulacyjny ?

  • Natala1906 Autorytet
    Postów: 656 357

    Wysłany: 25 lutego 2018, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety nie wiem jak tempka bo jestem u mamy i zapomniałam termometru albo jakoś mi znikł...

    Katsu lubi tę wiadomość

  • OlivkowaMama Autorytet
    Postów: 930 1212

    Wysłany: 25 lutego 2018, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katsu wrote:
    Hm im mniejsze mysle tym łatwiej jest zrobic zdjecia :D Moje tez nie zawsze mają ochote chwile w miejscu byc aby zrobić zdjecie tak wiec wymyslam jakąs zabawe aby zaangażować do pozowania hihi :)

    Oto jedno z kilku zdjęć które dzisiaj udało mi się zrobić

    https://zapodaj.net/0926e4877cdcd.jpg.html
    Super wyszło! Jak u fotografa :)

    Katsu lubi tę wiadomość

    33 lata, 13cs - w końcu się doczekaliśmy! ❤️
    mhsv3e5elhkz505n.png

    l22ncwa1gr7xibs9.png
  • Meridian Ekspertka
    Postów: 230 100

    Wysłany: 25 lutego 2018, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pytanko może, któraś wie. Mój cykl, który się skończył trzy dni temu wyglądał dziwnie. Dziwnie temperatury, dziwne objawy ( nie urojone) i nic. Staramy się o siostrę dla małego. Może, któraś się domyśla czemu to tak dziwnie wygląda? Może są tu mamy maluszków i doradzą mi jak mierzyć temperaturę wstając w nocy do małego ( pobudki nieregularne)?

    P.s wykres w linku

    https://zapodaj.net/2abe57ac81e36.png.html

    Katsu lubi tę wiadomość


    [link=https://www.suwaczki.com/]qb3cupjyeop1tpt9.png[/link]

    Meridian
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2018, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meridian wrote:
    Dziewczyny pytanko może, któraś wie. Mój cykl, który się skończył trzy dni temu wyglądał dziwnie. Dziwnie temperatury, dziwne objawy ( nie urojone) i nic. Staramy się o siostrę dla małego. Może, któraś się domyśla czemu to tak dziwnie wygląda? Może są tu mamy maluszków i doradzą mi jak mierzyć temperaturę wstając w nocy do małego ( pobudki nieregularne)?

    P.s wykres w linku

    https://zapodaj.net/2abe57ac81e36.png.html

    Ja do córeczki nadal wstaje bo jeszcze pije mleko w nocy ;p
    Mierze temp rano jak wstanę - dobrze by było chociaż nad ranem minimum 3h spać nim temp zmierzysz.
    Patrząc na twój wykres u mnie kiepsko widać wolałabym dostać link z komputera niż z telefonu . Rozumiem że @ nadal nie dostałas ? Robiłaś jakieś testy ?

  • Meridian Ekspertka
    Postów: 230 100

    Wysłany: 25 lutego 2018, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katsu wrote:
    Ja do córeczki nadal wstaje bo jeszcze pije mleko w nocy ;p
    Mierze temp rano jak wstanę - dobrze by było chociaż nad ranem minimum 3h spać nim temp zmierzysz.
    Patrząc na twój wykres u mnie kiepsko widać wolałabym dostać link z komputera niż z telefonu . Rozumiem że @ nadal nie dostałas ? Robiłaś jakieś testy ?
    Dostałam @. Chociaż miałam wszystkie objawy ciążowe. Jak nigdy. Po ciąży wszystko się pozmieniało. Nie czuję owulacji ( nie mam żadnych bóli), nie czuję kiedy zbliża się @, bo też nic nie boli, nawet piersi. Cykle skróciły się z 26/27 do 23 dni. A do tego temperatura beznadziejna. Czyżby cykl bezowulacyjny?


    [link=https://www.suwaczki.com/]qb3cupjyeop1tpt9.png[/link]

    Meridian
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2018, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meridian mam tak samo jak ty tez po ciążach nic nie czuję tzn na ovu nigdy nie czułam ale na @ zawsze mialam mega ból prawej nogi...w tym miesiącu ku zdziwieniu mialam wlasnie objawy na @ i nie powiem zdziwiłam się bo tyle miesięcy tych objawów nie mialam a tu nagle kiedy zdecydowalismy się starać o trzecie dziecko pojawiły się objawy zapowiadające @... dziwne te organizmy czlowieka.

    Witajcie laseczki wczesnym rankiem :)
    Moja córcia dała w nocy popalić.. nie wiem co jej było jak tylko zdążyłam zamknąc oczy nagle zaczeła płakać, co chwilę się budziła i nie mam pojecia co jej było a nie śpi juz od 4.30 . Teraz leży sobie na podłodze i bawi się samochodem braciszka który spi w sypialni rodziców bo o 4 rano się przebudził i wzieliśmy go do siebie i zasnął dalej. Na 9 idzie do przedszkola wiec dla jego dobra lepiej jak się wyspi.
    Mi wczoraj pod wieczór @ jakby zanikła wiec serduszkowaliśmy w tej luce krwawienia a dzisiaj póki co delikatne plamienie tylko wiec chyba @ już koniec. Można uznać że starania rozpoczynamy ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego 2018, 07:05

  • Meridian Ekspertka
    Postów: 230 100

    Wysłany: 26 lutego 2018, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katsu może jakiś ząbek wychodzi? Choć nie wiem czy w tym wieku jeszcze jakiś brakuje. Moj mały przez trzy dni z rzędu robił nam pobudki co dwie godziny. I okazało się że lada moment bedzie nowy ząb.


    [link=https://www.suwaczki.com/]qb3cupjyeop1tpt9.png[/link]

    Meridian
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2018, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak wychodzą w tym wieku jesli pozno zaczely wychodzic.. jej wychodzą te tylnie od dluzszego czasu.. no nie wiem bo w ciagu dnia zachowuje sie normalnie i nie placze nie marudzi hmm
    zobacze jak dzis w nocy bedzie moze to bylo jednorazowe od dluzszego czasu ;)

  • Meridian Ekspertka
    Postów: 230 100

    Wysłany: 26 lutego 2018, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas jest tak samo. W dzień wszystko ok, a w nocy płacz. Na szczęście mamy Ibum forte i jedna dawka zdziałała cuda. Zupełnie inne dziecko :-)


    [link=https://www.suwaczki.com/]qb3cupjyeop1tpt9.png[/link]

    Meridian
  • Natala1906 Autorytet
    Postów: 656 357

    Wysłany: 26 lutego 2018, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny, chyba pora do was dołączyć. Termin @ na sobotę, ale póki co cisza. Czyli drugi dzień spóźnienia będzie. Test wczoraj wieczorem ok 20 negatywny. Czekam więc do @, jak długo jej nie będzie to pójdę do ginekologa.

    Katsu lubi tę wiadomość

  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 26 lutego 2018, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katsu wszystko możliwe że bez owu w tym cyklu ale zobaczymy co będzie. ;)

    Katsu lubi tę wiadomość

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • OlivkowaMama Autorytet
    Postów: 930 1212

    Wysłany: 26 lutego 2018, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie brzuch pobolewa jak na okres, do tego bolał mnie wczoraj prawy jajnik. No chodź tu już @ :(

    Moja córka odkąd skończyła 2 miesiące przesypia całe noce :) Ma dopiero 2 ząbki, może przy kolejnych będzie gorzej znosić, oby nie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego 2018, 09:52

    Katsu lubi tę wiadomość

    33 lata, 13cs - w końcu się doczekaliśmy! ❤️
    mhsv3e5elhkz505n.png

    l22ncwa1gr7xibs9.png
  • ignite Autorytet
    Postów: 444 103

    Wysłany: 26 lutego 2018, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie od dwóch dni też pobolewał jajnik i dziś zaczęło się plamienie więc @ będzie się rozkręcać. Starania nowe więc czas zacząć.Mam nadzieję że ten cykl wiosenny będzie dla Nas wszystkich szczęśliwy.

    ignite
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ