Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne MARCOWE TESTOWANIE 2018
Odpowiedz

MARCOWE TESTOWANIE 2018

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2018, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natala1906 jak tam u ciebie sprawa ? Wyjasniło się ?
    Witam laseczki ;)
    U mnie 5 dzień cyklu jeszcze tak max 2 dni i @ sobie pójdzie wtedy czas na starania :)
    Dzisiaj mamy piękną pogode mega słoneczną chociaż nie za ciepło to i tak miło na sercu kiedy w okna słoneczko zagląda...
    Robiłam dzisiaj moim dzieciom sesyjkie w domciu hihi.
    Mogę sie pochwalić zdjęciem jakimś jeśli któraś chciałaby zobaczyc ;)

  • OlivkowaMama Autorytet
    Postów: 930 1212

    Wysłany: 25 lutego 2018, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie :) moja ani chwili nie usiedzi więc ciężko zrobić zdjecia. Niedługo zbliża się roczek i będę kombinowac ale co z tego wyniknie to nie wiem :)

    33 lata, 13cs - w końcu się doczekaliśmy! ❤️
    mhsv3e5elhkz505n.png

    l22ncwa1gr7xibs9.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 25 lutego 2018, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka u mnie testowanie 5.03. ;)

    nick nieaktualny, futuremama, Paula. lubią tę wiadomość

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2018, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hm im mniejsze mysle tym łatwiej jest zrobic zdjecia :D Moje tez nie zawsze mają ochote chwile w miejscu byc aby zrobić zdjecie tak wiec wymyslam jakąs zabawe aby zaangażować do pozowania hihi :)

    Oto jedno z kilku zdjęć które dzisiaj udało mi się zrobić

    https://zapodaj.net/0926e4877cdcd.jpg.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2018, 12:47

    Meridian, Mordeczka lubią tę wiadomość

  • Natala1906 Autorytet
    Postów: 758 459

    Wysłany: 25 lutego 2018, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katsu wrote:
    Natala1906 jak tam u ciebie sprawa ? Wyjasniło się ?
    Witam laseczki ;)
    U mnie 5 dzień cyklu jeszcze tak max 2 dni i @ sobie pójdzie wtedy czas na starania :)
    Dzisiaj mamy piękną pogode mega słoneczną chociaż nie za ciepło to i tak miło na sercu kiedy w okna słoneczko zagląda...
    Robiłam dzisiaj moim dzieciom sesyjkie w domciu hihi.
    Mogę sie pochwalić zdjęciem jakimś jeśli któraś chciałaby zobaczyc ;)



    Hej dziewczyny, no ja nadal czekam czy @ przyjdzie. Jeśli dziś jej nie będzie i jutro rano też nie to zrobię test.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2018, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natala1906 wrote:
    Hej dziewczyny, no ja nadal czekam czy @ przyjdzie. Jeśli dziś jej nie będzie i jutro rano też nie to zrobię test.

    Czekam w takim razie na jutrzejszy dzień.
    A tempka jak wygląda ? spada czy siedzi u góry ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2018, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mordeczka wrote:
    Hejka u mnie testowanie 5.03. ;)
    Trzymak kciuki..
    Odwiedziłam twój wykres... bez owulacyjny ?

  • Natala1906 Autorytet
    Postów: 758 459

    Wysłany: 25 lutego 2018, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety nie wiem jak tempka bo jestem u mamy i zapomniałam termometru albo jakoś mi znikł...

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • OlivkowaMama Autorytet
    Postów: 930 1212

    Wysłany: 25 lutego 2018, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katsu wrote:
    Hm im mniejsze mysle tym łatwiej jest zrobic zdjecia :D Moje tez nie zawsze mają ochote chwile w miejscu byc aby zrobić zdjecie tak wiec wymyslam jakąs zabawe aby zaangażować do pozowania hihi :)

    Oto jedno z kilku zdjęć które dzisiaj udało mi się zrobić

    https://zapodaj.net/0926e4877cdcd.jpg.html
    Super wyszło! Jak u fotografa :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    33 lata, 13cs - w końcu się doczekaliśmy! ❤️
    mhsv3e5elhkz505n.png

    l22ncwa1gr7xibs9.png
  • Meridian Ekspertka
    Postów: 230 100

    Wysłany: 25 lutego 2018, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pytanko może, któraś wie. Mój cykl, który się skończył trzy dni temu wyglądał dziwnie. Dziwnie temperatury, dziwne objawy ( nie urojone) i nic. Staramy się o siostrę dla małego. Może, któraś się domyśla czemu to tak dziwnie wygląda? Może są tu mamy maluszków i doradzą mi jak mierzyć temperaturę wstając w nocy do małego ( pobudki nieregularne)?

    P.s wykres w linku

    https://zapodaj.net/2abe57ac81e36.png.html

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość


    [link=https://www.suwaczki.com/]qb3cupjyeop1tpt9.png[/link]

    Meridian
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2018, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meridian wrote:
    Dziewczyny pytanko może, któraś wie. Mój cykl, który się skończył trzy dni temu wyglądał dziwnie. Dziwnie temperatury, dziwne objawy ( nie urojone) i nic. Staramy się o siostrę dla małego. Może, któraś się domyśla czemu to tak dziwnie wygląda? Może są tu mamy maluszków i doradzą mi jak mierzyć temperaturę wstając w nocy do małego ( pobudki nieregularne)?

    P.s wykres w linku

    https://zapodaj.net/2abe57ac81e36.png.html

    Ja do córeczki nadal wstaje bo jeszcze pije mleko w nocy ;p
    Mierze temp rano jak wstanę - dobrze by było chociaż nad ranem minimum 3h spać nim temp zmierzysz.
    Patrząc na twój wykres u mnie kiepsko widać wolałabym dostać link z komputera niż z telefonu . Rozumiem że @ nadal nie dostałas ? Robiłaś jakieś testy ?

  • Meridian Ekspertka
    Postów: 230 100

    Wysłany: 25 lutego 2018, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katsu wrote:
    Ja do córeczki nadal wstaje bo jeszcze pije mleko w nocy ;p
    Mierze temp rano jak wstanę - dobrze by było chociaż nad ranem minimum 3h spać nim temp zmierzysz.
    Patrząc na twój wykres u mnie kiepsko widać wolałabym dostać link z komputera niż z telefonu . Rozumiem że @ nadal nie dostałas ? Robiłaś jakieś testy ?
    Dostałam @. Chociaż miałam wszystkie objawy ciążowe. Jak nigdy. Po ciąży wszystko się pozmieniało. Nie czuję owulacji ( nie mam żadnych bóli), nie czuję kiedy zbliża się @, bo też nic nie boli, nawet piersi. Cykle skróciły się z 26/27 do 23 dni. A do tego temperatura beznadziejna. Czyżby cykl bezowulacyjny?


    [link=https://www.suwaczki.com/]qb3cupjyeop1tpt9.png[/link]

    Meridian
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2018, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meridian mam tak samo jak ty tez po ciążach nic nie czuję tzn na ovu nigdy nie czułam ale na @ zawsze mialam mega ból prawej nogi...w tym miesiącu ku zdziwieniu mialam wlasnie objawy na @ i nie powiem zdziwiłam się bo tyle miesięcy tych objawów nie mialam a tu nagle kiedy zdecydowalismy się starać o trzecie dziecko pojawiły się objawy zapowiadające @... dziwne te organizmy czlowieka.

    Witajcie laseczki wczesnym rankiem :)
    Moja córcia dała w nocy popalić.. nie wiem co jej było jak tylko zdążyłam zamknąc oczy nagle zaczeła płakać, co chwilę się budziła i nie mam pojecia co jej było a nie śpi juz od 4.30 . Teraz leży sobie na podłodze i bawi się samochodem braciszka który spi w sypialni rodziców bo o 4 rano się przebudził i wzieliśmy go do siebie i zasnął dalej. Na 9 idzie do przedszkola wiec dla jego dobra lepiej jak się wyspi.
    Mi wczoraj pod wieczór @ jakby zanikła wiec serduszkowaliśmy w tej luce krwawienia a dzisiaj póki co delikatne plamienie tylko wiec chyba @ już koniec. Można uznać że starania rozpoczynamy ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego 2018, 07:05

  • Meridian Ekspertka
    Postów: 230 100

    Wysłany: 26 lutego 2018, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katsu może jakiś ząbek wychodzi? Choć nie wiem czy w tym wieku jeszcze jakiś brakuje. Moj mały przez trzy dni z rzędu robił nam pobudki co dwie godziny. I okazało się że lada moment bedzie nowy ząb.


    [link=https://www.suwaczki.com/]qb3cupjyeop1tpt9.png[/link]

    Meridian
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2018, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak wychodzą w tym wieku jesli pozno zaczely wychodzic.. jej wychodzą te tylnie od dluzszego czasu.. no nie wiem bo w ciagu dnia zachowuje sie normalnie i nie placze nie marudzi hmm
    zobacze jak dzis w nocy bedzie moze to bylo jednorazowe od dluzszego czasu ;)

  • Meridian Ekspertka
    Postów: 230 100

    Wysłany: 26 lutego 2018, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas jest tak samo. W dzień wszystko ok, a w nocy płacz. Na szczęście mamy Ibum forte i jedna dawka zdziałała cuda. Zupełnie inne dziecko :-)


    [link=https://www.suwaczki.com/]qb3cupjyeop1tpt9.png[/link]

    Meridian
  • Natala1906 Autorytet
    Postów: 758 459

    Wysłany: 26 lutego 2018, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny, chyba pora do was dołączyć. Termin @ na sobotę, ale póki co cisza. Czyli drugi dzień spóźnienia będzie. Test wczoraj wieczorem ok 20 negatywny. Czekam więc do @, jak długo jej nie będzie to pójdę do ginekologa.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 26 lutego 2018, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katsu wszystko możliwe że bez owu w tym cyklu ale zobaczymy co będzie. ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • OlivkowaMama Autorytet
    Postów: 930 1212

    Wysłany: 26 lutego 2018, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie brzuch pobolewa jak na okres, do tego bolał mnie wczoraj prawy jajnik. No chodź tu już @ :(

    Moja córka odkąd skończyła 2 miesiące przesypia całe noce :) Ma dopiero 2 ząbki, może przy kolejnych będzie gorzej znosić, oby nie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego 2018, 09:52

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    33 lata, 13cs - w końcu się doczekaliśmy! ❤️
    mhsv3e5elhkz505n.png

    l22ncwa1gr7xibs9.png
  • ignite Autorytet
    Postów: 444 103

    Wysłany: 26 lutego 2018, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie od dwóch dni też pobolewał jajnik i dziś zaczęło się plamienie więc @ będzie się rozkręcać. Starania nowe więc czas zacząć.Mam nadzieję że ten cykl wiosenny będzie dla Nas wszystkich szczęśliwy.

    ignite
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ