X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne MARCOWE TESTOWANIE 2018
Odpowiedz

MARCOWE TESTOWANIE 2018

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2018, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OlivkowaMama szczęsciara miec tak grzecznie spiące nocami dziecko :) Ja z synkiem miałam jazdy ale on miał problemy z akceptacją mleka z córką poszło gładko ale na mleczko sie jeszcze potrafi obudzić 2-3 razy ma noce w których w ogole sie nie obudzi po mleko a czasami ma tak jak dzisiaj.

    Ignite w takim razie nic tylko życzyć udanego testowania i pozytywu w marcu ;)

    ignite lubi tę wiadomość

  • OlivkowaMama Autorytet
    Postów: 930 1212

    Wysłany: 26 lutego 2018, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzec będzie nasz :)

    33 lata, 13cs - w końcu się doczekaliśmy! ❤️
    mhsv3e5elhkz505n.png

    l22ncwa1gr7xibs9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2018, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzec musi być nasz hihi :D

    OlivkowaMama lubi tę wiadomość

  • Naszaa Koleżanka
    Postów: 46 8

    Wysłany: 26 lutego 2018, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też testuje w marcu ;) Planowana @ 5.03 ... Cykl mam dziwny, ale nadziei nie tracę. Trzymam za Was kciuki dziewczyny :*

    Katsu, OlivkowaMama, Skarpeta lubią tę wiadomość

    .
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2018, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) w lutym się nie udało także za dwa tyg jakoś przypadnie mi testować. Proszę o wpisanie na 11 go marca :)

    Katsu lubi tę wiadomość

  • Naszaa Koleżanka
    Postów: 46 8

    Wysłany: 26 lutego 2018, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mordeczka wrote:
    Hejka u mnie testowanie 5.03. ;)
    Chyba też wtedy będę testować , o ile tyle wytrzymam :D

    Katsu, Mordeczka lubią tę wiadomość

    .
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2018, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie proszę wpisać na 19 marca dzień moich urodzin :D Może sprawi mi mężuś prezencik <3
    Chociaż po obserwacji powinnam @ dostac 3-4 dni wczesniej niż w tym miesiącu czyli w okolicach 17 marca ... jesli się nie pojawi oczywiscie będę testować w dniu urodzin .

  • Meridian Ekspertka
    Postów: 230 100

    Wysłany: 26 lutego 2018, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja poproszę na 16 marca


    [link=https://www.suwaczki.com/]qb3cupjyeop1tpt9.png[/link]

    Meridian
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 26 lutego 2018, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, przejrzałam konwersację, uzupełniłam tabelkę na marzec zgodnie z życzeniami. Sprawdźcie, czy wszystko się zgadza i czy o nikim nie zapomniałam.
    Jak coś to piszcie. Do środy jestem z Wami, potem zmykam na urlop i pojawię się 12.03, mam nadzieję, że wtedy pozostałe dziewczyny będą wpisywać.

    Trzymam kciuki za Wasze || :)
    Powodzenia!

    Katsu, Mordeczka, Natalia91!, Naszaa, Diamond92 lubią tę wiadomość

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 26 lutego 2018, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się nie wpisuje, bo z powodu brania nowych leków niesądzę, bym miała tak szybko szansę. Ale na kwiecień postaram się stawić w gotowości ;)

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • ignite Autorytet
    Postów: 444 103

    Wysłany: 26 lutego 2018, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na razie się nie wpisuje,ale na wątku zostaje.

    ignite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2018, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda mbc a powiedz mi coś a propo tych androgenow jeszcze. Bo spytałam swojego gina na ostatniej wizycie a on do mnie ze "nie wygląda Pani na osobę która może mieć problem z androgenami", czy Twój ginekolog coś podejrzewał czy porostu skierowal Cię na te badania bo tak robi zazwyczaj przez to ze uważa że 70% problemów z zajsciem to androgeny. Mój pytał czy mam problemy z cera, z przetluszczajacymi włosami, czy nietypowym owlosieniem itp. I narazie mnie skierował na krzywą cukrowa I insulinowa. Bo coś podejrzanie wyglądają jajniki.

  • Natala1906 Autorytet
    Postów: 656 357

    Wysłany: 26 lutego 2018, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pojawiło się jakieś brązowe plamienie bardzo malutkie, ale i brzuch mnie boli więc pewnie @ się rozkręci... No cóż może w marcu :)

  • Ataga78 Znajoma
    Postów: 20 10

    Wysłany: 26 lutego 2018, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo dziewczyny mamusie i przyszłe mamusie❤️ Dopinam się do waszegoforum . Ja tez należę do grupy starającej się i wieku prawie 40lat . W prawdzie mam już dwie córki ale jakoś życie itp ze jeszcze jedno by się chciałam i ci !!! I wrześniem pierwszy strzał i ciąża .... całe 7 dni i sobie poszła . Poronienie biochemiczne od tego czasu klęska urodzaju. AMH 3,01 cykle stymulowane ClO 2 podejścia i echo . Zdecydowałam się na histeroskopie( okazało się ze miałam zrost w ujściu macicy) rozcięty . Po testach owulacyjnych pozytywnych znów mam nadzieje ze się uda . Nie przypuszczałam ze zajście w ciąże to taki problem

    Katsu lubi tę wiadomość

  • Ataga78 Znajoma
    Postów: 20 10

    Wysłany: 26 lutego 2018, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wpisz i mnie na 17.03 ❤️❤️❤️

  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 26 lutego 2018, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też będę testować w marcu, ale dopiero 2dc, więc narazie ciężko powiedzieć kiedy dokładnie :-)
    Powodzenia wszystkim testującym :-*

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • Marryy Autorytet
    Postów: 618 312

    Wysłany: 26 lutego 2018, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam marcowki ;-) proszę o wpisanie na 31.03 wszystko zależy od tego kiedy dostanę @. To będzie pierwszy cykl z clo. Więc mam nadzieję że w marcu się wyrobię ;-)

    Katsu lubi tę wiadomość

    2019 ♥️👩🏻

    Starania od 09.2017
  • Natalia91! Autorytet
    Postów: 433 210

    Wysłany: 26 lutego 2018, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda-mbc udanego urlopu zycze :) ja właśnie wróciłam wprawdzie z takiego krótkiego pięciodniowego ale i tak baaardzo się przydał :)

    Js tez mam nadzieje testować w marcu ale dopiero jutro dowiem się czy pęcherzyk pękł i tym samym czy była owu :) także jutro podam date :)

    Hej Ataga, powodzeniana testowaniu :) Ja tez bym w życiu nie przypuszczała ze te starania to tyle stresu, bardziej myslalam ze to będzie kupa frajdy a tu dupa... ja jeszcze bez żadnych pociech wiec już bardzo bardzo bym chciała żeby się udało...

    7u22ugpj8heetxf1.png
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 26 lutego 2018, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hugolina87 wrote:
    Magda mbc a powiedz mi coś a propo tych androgenow jeszcze. Bo spytałam swojego gina na ostatniej wizycie a on do mnie ze "nie wygląda Pani na osobę która może mieć problem z androgenami", czy Twój ginekolog coś podejrzewał czy porostu skierowal Cię na te badania bo tak robi zazwyczaj przez to ze uważa że 70% problemów z zajsciem to androgeny. Mój pytał czy mam problemy z cera, z przetluszczajacymi włosami, czy nietypowym owlosieniem itp. I narazie mnie skierował na krzywą cukrowa I insulinowa. Bo coś podejrzanie wyglądają jajniki.

    Mam spoko cerę, włosy też, nie mam dużego owłosienia, jajniki piękne. Przy wzroście170 cm ważę 58kg - wniosek kompletnie nie pasuję do problemów z androgenami. Jedyna rzecz to nieregularne cykle, bo powody mogą być różne i wyszło. Glukoza i insulina niziutkie więc u mnie samo to nic by nie powiedziało, bo nie wyszła mi IO, nie mam też pcos. Także doświadczenie gina, które kolejnym razem okazało się strzałem w 10. On zajmuje się nieołodnością więc pewnie dlatego się nie certoli :P
    Powiedział, że daje mi teraz 3 pełne cykle i jak nie zaskoczę, to widzimy się ponownie.

    Dla lepszego powodzenia misji odstawiłam też kompletnie węglowodany. Serio! :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego 2018, 15:59

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 26 lutego 2018, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia91! wrote:
    Magda-mbc udanego urlopu zycze :) ja właśnie wróciłam wprawdzie z takiego krótkiego pięciodniowego ale i tak baaardzo się przydał :)

    Js tez mam nadzieje testować w marcu ale dopiero jutro dowiem się czy pęcherzyk pękł i tym samym czy była owu :) także jutro podam date :)

    Hej Ataga, powodzeniana testowaniu :) Ja tez bym w życiu nie przypuszczała ze te starania to tyle stresu, bardziej myslalam ze to będzie kupa frajdy a tu dupa... ja jeszcze bez żadnych pociech wiec już bardzo bardzo bym chciała żeby się udało...
    Dzięki :*

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ