X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne MARCOWE TESTOWANIE 2018
Odpowiedz

MARCOWE TESTOWANIE 2018

Oceń ten wątek:
  • MeggiGirl Autorytet
    Postów: 427 199

    Wysłany: 6 marca 2018, 06:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kupiłam wczoraj kwas foliowy i witaminy. Myślicie że przyjmowanie ich ma jakiś wpływ na zajście w ciążę?

    Katti, Migotka24 lubią tę wiadomość

    010is65gtxk93h3j.png

    Beta HCG:
    23.02. - 32,8 mIU/ml
    25.02 - 121.1 mIU/ml


    starania wspomagane od 08.2020.

    👩 27 l.
    👨 28 l.

    Nasze pierwsze dziecko
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2018, 06:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey dziewczyny może któraś pomóc...
    Jak według was ocenic ten test mój dzisiejszy owu ?
    Pozytyw czy negatyw ?

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/57071d32fc31.jpg

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2018, 06:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MeggiGirl wrote:
    Kupiłam wczoraj kwas foliowy i witaminy. Myślicie że przyjmowanie ich ma jakiś wpływ na zajście w ciążę?
    Ja jak brałam kwas foliowy przed ciaza to nic mi nie pomagało jesli chodzi o starania z moim ex .. ale z nim nawet bez brania tego kwasu tez nie pomogło 4 lata i nic...
    Z moim mężem nic nie biore i mam dwójkę wiec nie wiem ile prawdy jest w zażywaniu kwasów i innych witamin na wspomaganie

  • Skarpeta Autorytet
    Postów: 332 123

    Wysłany: 6 marca 2018, 07:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katti ja mam małę doświadczenie w tych testach...sama maks zrobiłam ze 3... ale wydaje się że pozytyw:)

    Meggi ja biorę kwas i witaminy, nie wiem czy to pomaga... ale nie sądze by mogło zaszkodzić :)

    Katti lubi tę wiadomość

    Staramy się o dzidziusia :)
  • Jasminum Autorytet
    Postów: 387 298

    Wysłany: 6 marca 2018, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tego co się orientuję, to kwas foliowy nie ma wpływu na szansę zajścia w ciążę. Należy go jednak przyjmować, bo jest niezbędny dla dziecka w pierwszych tygodniach ciąży (eliminuje wadę cewy nerkowej) :)

    Katti jak dla mnie to pozytyw. Działaj! :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 marca 2018, 07:05

    Katti, Migotka24 lubią tę wiadomość

    👩26l - usunięte torbiele endometrialna na lewym jajniku, podejrzenie endometriozy 👨28l - ŻPN

    💣Hashimoto - TSH 1,170 ;D Letrox 75

    FT4- 0,96 ng/dl
    FT3 - 3,2 pg/ml
    aTpo - 50 IU/ml ⬆️
    aTG - 18,3 IU/ml
    Kwas foliowy - 12,30 ng/ml
    Glukoza - 86 mg/dl
    Wapń - 4,84 mEq/l
    Żelazo - 62 ug/dl
    FSH - 5,05 mIU/ml
    LH - 3,66 mIU/ml
    D3 - 38,60 ng/ml
    B12 - 527,00 pg/ml

    💊 Kwas Omega 3, Pregna Start, Wit. C, Wit. D, Magnez + B6, Wit. A+ E, Letrox



    "Kiedy pragnie się cudu, trzeba umieć czekać." 💝
  • Skarpeta Autorytet
    Postów: 332 123

    Wysłany: 6 marca 2018, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ach no i ja dziś rano zatestowałam, niestety jedna krecha, więc czekam na @, niech się szybko pojawia żebym mogła zacząć nowy cykl...

    Mindusia ja nie wytrzymałam ;p

    Staramy się o dzidziusia :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2018, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze jeden dzień i testuje poraz 3 mam nadzieję że już pojawia się ładne grube krechy kusiło mnie dziś ale szybko pobieglam siku do toalety by mnie przestała ta myśl kusić jak wszystko porobie zajmuje się oglądaniem seriali na player by mi ten czas zleciał już zobaczyłam dwie blade kreseczki ale panicznie się boję że zobaczę jedna jednak po dwóch pozytywnych testach nie powinnam tak panikować a jednak nie wiem czy tylko ja tak mam jutro już 29 dc moje cykle trwają 28 dni więc jutro nic tylko testować poraz kolejny

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 marca 2018, 07:28

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2018, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MeggiGirl wrote:
    Kupiłam wczoraj kwas foliowy i witaminy. Myślicie że przyjmowanie ich ma jakiś wpływ na zajście w ciążę?
    Ja kwas foliowy biorę profilaktycznie jakby coś zafasolkowalo ale szybciej jak staraliśmy się o naszą dwójkę to nie brałam nic dopiero jak zaszłam w ciążę zanim zaszłam w piersza ciążę staraliśmy się dłuższy czas nawet zanim postanowiliśmy to jakoś specjalnie nie uważaliśmy i nic a przy drugiej ciąży jak postanowiliśmy to udało się za pierwszym razem teraz mam nadzieję że się tylko potwierdzi

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 marca 2018, 07:35

  • Meridian Ekspertka
    Postów: 230 100

    Wysłany: 6 marca 2018, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katti ja bym uznała za pozytywny. Taki ostatnio mialam, a na drugi dzien była kreska slabo widoczna.
    Ehhh... U mnie dzis sie fatalnie zaczal dzien. Niedośc ze temperatury dziwne i caly czas niskie ( a teoretycznie jestem po owulacji) i pewnie cykl stracony, to jeszcze maly dal popalic w nocy. Co prawda spi winnym pokoju i tylko ja do niego wstaje, a tu mi maz rano z wyrzutem ze on zmeczony. Zmeczony? Jak wstawalam o 3:55 to chrapal, o 4:20 tez chrapal, o 5:05 to samo, i dopiero wstal o 6:30. A ja od tej czwartej co chwila do malego. Ale to przeciez on jest zmeczony

    Katti lubi tę wiadomość


    [link=https://www.suwaczki.com/]qb3cupjyeop1tpt9.png[/link]

    Meridian
  • Meridian Ekspertka
    Postów: 230 100

    Wysłany: 6 marca 2018, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do kwasu foliowego toon nie ma za zadanie pomagac. Wplywa jednak na cewe nerwowa u maluszka, wiec warto go brac jak sie tylko planuje ciaze


    [link=https://www.suwaczki.com/]qb3cupjyeop1tpt9.png[/link]

    Meridian
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2018, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje dziewczyny za pomoc :) Jutro zrobie jeszcze test aby zobaczyć własnie czy bedzie cos mocniejsza czy już bedzie bladsza .

    Współczuję Meridian znam to... mój tak samo robił przy synu też wiecznie zmęczony a spał całe noce i to ja wstawałam kilka razy w ciagu nocy , czesto co 1.5h .
    Jednak przed staraniami o drugie dziecko postawiłam mu kilka warunków i na szczescie kiedy ma wolne dni od pracy to wstaje do młodej a ja moge spać.
    Chyba że są dzieci chore to wtedy wiadomo tylko mama i mama tu akurat się nie dziwię że do mamusi chcą.
    Nie narzekam na Męża bo naprawdę pomaga mi bardzo odkad mamy dwójkę ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 marca 2018, 07:50

  • Luuna Ekspertka
    Postów: 199 115

    Wysłany: 6 marca 2018, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katti wrote:
    Hey dziewczyny może któraś pomóc...
    Jak według was ocenic ten test mój dzisiejszy owu ?
    Pozytyw czy negatyw ?

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/57071d32fc31.jpg
    Wygląda że owulacja na dniach. Nie znam tych testów ciekawe czy może być mocniejsza. W każdym razie działaj działaj;-)

    Katti lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-73391.png
    Mam 3 skarby

  • peeky Przyjaciółka
    Postów: 109 66

    Wysłany: 6 marca 2018, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MeggiGirl wrote:
    Kupiłam wczoraj kwas foliowy i witaminy. Myślicie że przyjmowanie ich ma jakiś wpływ na zajście w ciążę?


    https://ovufriend.pl/artykul/kwas-foliowy-wplyw-na-plodnosc-i-rozwoj-plodu,31.html

    I1Glp1.png
  • Luuna Ekspertka
    Postów: 199 115

    Wysłany: 6 marca 2018, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skarpeta wrote:
    ach no i ja dziś rano zatestowałam, niestety jedna krecha, więc czekam na @, niech się szybko pojawia żebym mogła zacząć nowy cykl...

    Mindusia ja nie wytrzymałam ;p
    Tule ale każdy cykl przybliża nas do celu:-)

    Skarpeta lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-73391.png
    Mam 3 skarby

  • Nadzieja22 Autorytet
    Postów: 2410 3875

    Wysłany: 6 marca 2018, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super, co raz więcej fasolek się ujawnia :) Gratuluję :)

    Za resztę staraczek trzymam mocno kciuki <3

    HrQwp1.png
    21.06 hcg 14,3, 23.06 hcg 92,07, 25.06 hcg 307, 27.06 hcg 803
    ♡♡♡
    MTHFR 677 homo; niedoczynność tarczycy, ANA+++, NK 17%, kiepskie cytokiny
    W drodze do macierzyństwa od 05.2017
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 6 marca 2018, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katti test jeszcze nie jest pozytywny ale na dniach powinna być owu.
    Kreska testowa musi być ciemniejsza od kontrolnej ;)

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Meridian Ekspertka
    Postów: 230 100

    Wysłany: 6 marca 2018, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katti ale testy owu robi sie wieczorem, nie z porannego moczu. Na moich bylo napisane ze robi sie najlepiej ok. 18-20 godziny.
    U mnie jest podobnie. W weekendy maz wstaje do malego. I nie powiem , pomaga jak moze. Tylko strasznie denerwuje takie gadanie, ze zmeczony po przespanej nocy.


    [link=https://www.suwaczki.com/]qb3cupjyeop1tpt9.png[/link]

    Meridian
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2018, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie robiłam z nocnego moczu ... codziennie robie rano o tej samej porze nie z nocnego moczu

    Mordeczka
    Druga kreska nie musi być mocniejsza od kontrolnej ... Tylko ma być taka sama lub mocniejsza tak piszą i tak każdy mi mówi kogo pytam... nawet oglądając galerie zdjęc też są dwie takie opcje albo czyli że musi być równa lub mocniejsza obie te opcje są oznaczane jako pozytyw ;) Na opakowaniu tez tak pisza.
    Na necie czytałam że można robic jak się uważa byle była stała godzina no i nie nocny mocz wiec tak robie i cały czas było prawie blado dzisiaj dopiero jest dopiero taka kreska wiec nie sądzę aby to była nie prawda.
    Ogólnie testy owulacyjne najlepiej robić od godz 10 do 19 .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 marca 2018, 08:33

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2018, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak wyglądały moje dni z testowaniem.
    Jak widać dopiero dzisiaj jest mocna.


    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/33615fd0cc3f.jpg

    Karmelkovaa, ams, Tekana lubią tę wiadomość

  • Karmelkovaa Autorytet
    Postów: 2385 1850

    Wysłany: 6 marca 2018, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katti super kreseczki będzie owulka

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 marca 2018, 08:46

    Katti lubi tę wiadomość

    " Ty tylko mnie poprowadź...Tobie powierzam mą drogę '
    w57vflw15bwqt29a.png
    Dwa Aniołki [*] [*]
    2 ciąże biochemiczne ...
    Deficyt KIR , niewydolność ciałka żółtego i duzo innych





‹‹ 27 28 29 30 31 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ