X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne MARCOWE TESTOWANIE 2018
Odpowiedz

MARCOWE TESTOWANIE 2018

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2018, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mordeczka wrote:
    http://static.pokazywarka.pl/7/v/b/2b1fe3df6fe6d9cb41be3835c283078d_orig.jpg
    Test negatyw
    Przykro mi :/ :(
    Dziwny ten twój wykres... nie wiadomo tak naprawde czy testowane było w odpowiednim czasie czy jeszcze jest na niego czas.

  • Luuna Ekspertka
    Postów: 199 115

    Wysłany: 7 marca 2018, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mordeczka wrote:
    http://static.pokazywarka.pl/7/v/b/2b1fe3df6fe6d9cb41be3835c283078d_orig.jpg
    Test negatyw
    Niechcący polubiłam chciałam zacytować.
    Przykro mi że negatyw znam ten ból :-(

    https://www.maluchy.pl/li-73391.png
    Mam 3 skarby

  • Luuna Ekspertka
    Postów: 199 115

    Wysłany: 7 marca 2018, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś na drugą betę zaraz jadę l. Dziewczyny proszę o kciuki mam mega stres czy wszystko ok

    Katti, Mordeczka, ams lubią tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-73391.png
    Mam 3 skarby

  • Luuna Ekspertka
    Postów: 199 115

    Wysłany: 7 marca 2018, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak w ogóle to miłego dnia kochane :-***

    https://www.maluchy.pl/li-73391.png
    Mam 3 skarby

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2018, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem strasznie wściekła Ogromnie naprawdę Testowałam owszem niby coś widziałam ale zależy w jakim koncie stałam nawet nie uznaje tego za pozytyw tak teraz myślę że sobie po prostu wmowilam że co kolwiek dziś tam widziałam jak tak ładny różowy bladzioch wyszedł w 26 DC i 27 DC to w 29 DC wyszedł negatywny jak to wogole możliwe ???? Siedzę z tym tekstem jak głupia i mam ochotę się popłakać gdybym szybciej nie ujrzała 2 kresek przed @ to nie było by tak ogromnego rozczarowania jestem wściekła jak testy mogły aż tak oszukać a ja taka byłam szczęśliwa że jestem w ciąży co innego gdybym szybciej nie widziała bladej kreski bym pomyślała a może jeszcze za szybko a teraz powyrzucam te testy i przestanę się nakręcać bo sensu nie ma trudno nie odpuszczę ze staraniami kupiłabym jeszcze dla pewności test ale to jak z tydzień opóźni mi się @ nie ma co sobie robić złudnej nadzieji co ma być to będzie wszystkie były o czułości 10 mLu jeszcze dzień @ ciazy nie mam co się na pewno spodziewać

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2018, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może ciąża była ale biochemiczna i HCG spadło z tad 2 dni później negatyw nie wiem? Nie wiem co mam myśleć już na pewno przed @ nie zrobię testu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 marca 2018, 08:14

  • usia89 Autorytet
    Postów: 541 306

    Wysłany: 7 marca 2018, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migotka24 wrote:
    Może ciąża była ale biochemiczna i HCG spadło z tad 2 dni później negatyw nie wiem? Nie wiem co mam myśleć już na pewno przed @ nie zrobię testu


    Migotka24 a nie lepiej zrobić bete ?

    Ja w pierwszej ciąży zrobiłam test 8dpo i wyszedł bardzo słaby bladzioch. Ale mieszkając wtedy poza Polską nie miałam możliwości zrobienia bety.

    Teraz mamy pierwszy cykl starań i zobaczymy. Nie nakręcam się. Ale nie będę testować przed @, żeby nie zwariować. Poczekam czy przyjdzie @ czy nie.

    Nie dajmy się zwariować dziewczyny, wiadomo każda starająca się z nas marzy o ciąży, ale testowanie przed @ tylko nas nakręca :*

    Nasz <3 cykl szczęśliwy :* 1.06.2015 :) Emilia <3
    57cy3j3.png
    20130824040120.png
  • Karmelkovaa Autorytet
    Postów: 2385 1850

    Wysłany: 7 marca 2018, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny 3mam kciuki za bety :) i za te co testują
    Tym, którym się nie udało walczymy dalej !
    Mi też jest przykro , ale co zrobić nie wyczarujemy eh ;/
    Może następny cykl będzie tym szczęśliwym :)

    Migotka24, JaKa lubią tę wiadomość

    " Ty tylko mnie poprowadź...Tobie powierzam mą drogę '
    w57vflw15bwqt29a.png
    Dwa Aniołki [*] [*]
    2 ciąże biochemiczne ...
    Deficyt KIR , niewydolność ciałka żółtego i duzo innych





  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2018, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie gdyby nie testowanie przed @ to bym jakoś normalnie to przyjęła i tyle a jak zobaczyłam II kreski myślałam że to tylko potwierdzi no ale musiałam się wyżalić

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2018, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mieszkam na wsi nie ma sensu robić bety bo wyniki będą dopiero w poniedziałek a do tego czasu mogę dostać okres a jak go nie będzie to powtórzę test.

  • elforia Autorytet
    Postów: 543 346

    Wysłany: 7 marca 2018, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!

    Trzymam kciuki za wszystkie testujące :)

    U mnie niestety rozwinęła się infekcja pochwy :( nici z serduszek
    Owulacji brak... biorę duphaston i czekam na @ za 2 tyg

    Biorę się za resztę badań i czekam na kwiecień :)

    age.png
    2011 👦🏼❤️
    2013 👧🏼❤️
  • elforia Autorytet
    Postów: 543 346

    Wysłany: 7 marca 2018, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migotka24 wrote:
    Jestem strasznie wściekła Ogromnie naprawdę Testowałam owszem niby coś widziałam ale zależy w jakim koncie stałam nawet nie uznaje tego za pozytyw tak teraz myślę że sobie po prostu wmowilam że co kolwiek dziś tam widziałam jak tak ładny różowy bladzioch wyszedł w 26 DC i 27 DC to w 29 DC wyszedł negatywny jak to wogole możliwe ???? Siedzę z tym tekstem jak głupia i mam ochotę się popłakać gdybym szybciej nie ujrzała 2 kresek przed @ to nie było by tak ogromnego rozczarowania jestem wściekła jak testy mogły aż tak oszukać a ja taka byłam szczęśliwa że jestem w ciąży co innego gdybym szybciej nie widziała bladej kreski bym pomyślała a może jeszcze za szybko a teraz powyrzucam te testy i przestanę się nakręcać bo sensu nie ma trudno nie odpuszczę ze staraniami kupiłabym jeszcze dla pewności test ale to jak z tydzień opóźni mi się @ nie ma co sobie robić złudnej nadzieji co ma być to będzie wszystkie były o czułości 10 mLu jeszcze dzień @ ciazy nie mam co się na pewno spodziewać

    Kochana miałam tak w poprzednim cyklu. Tule!!!
    Beta wzrosła w 12dpo i spadła... ryzyko testowania przed @

    age.png
    2011 👦🏼❤️
    2013 👧🏼❤️
  • OlivkowaMama Autorytet
    Postów: 930 1212

    Wysłany: 7 marca 2018, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie dlatego ja będę testować w dniu spodziewanej @... Wtedy wynik będzie najbardziej prawdopodobny. Chociaż wiem, że bardzo trudno wytrzymać do tego czasu :)
    Jestem po @, wypróbuje żel conceive, i z ciekawości pomierze tempke, nigdy tego nie robiłam a śluzu mam tyle co kot naplakal więc nie wiem nawet czy dochodzi u mnie do owulacji. Może temperatura coś rozjaśni...

    Skarpeta lubi tę wiadomość

    33 lata, 13cs - w końcu się doczekaliśmy! ❤️
    mhsv3e5elhkz505n.png

    l22ncwa1gr7xibs9.png
  • ignite Autorytet
    Postów: 444 103

    Wysłany: 7 marca 2018, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luuna wrote:
    Ja dziś na drugą betę zaraz jadę l. Dziewczyny proszę o kciuki mam mega stres czy wszystko ok
    Kciuki zaciśniętę,będzie dobrze. Migotka24 przykro mi(może to była biohemiczna?),dlatego ja nie kupuje testów żeby się nie rozczarować(jak w styczniowym cyklu)i trzymam się tego chociaż jest ciężko.

    Luuna lubi tę wiadomość

    ignite
  • elforia Autorytet
    Postów: 543 346

    Wysłany: 7 marca 2018, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luuna kciuki :)

    Luuna lubi tę wiadomość

    age.png
    2011 👦🏼❤️
    2013 👧🏼❤️
  • Skarpeta Autorytet
    Postów: 332 123

    Wysłany: 7 marca 2018, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OlivkowaMama wrote:
    Właśnie dlatego ja będę testować w dniu spodziewanej @... Wtedy wynik będzie najbardziej prawdopodobny. Chociaż wiem, że bardzo trudno wytrzymać do tego czasu :)
    Jestem po @, wypróbuje żel conceive, i z ciekawości pomierze tempke, nigdy tego nie robiłam a śluzu mam tyle co kot naplakal więc nie wiem nawet czy dochodzi u mnie do owulacji. Może temperatura coś rozjaśni...

    ja też zatestowałam nawet dzień po spodziewanej wczoraj, niestety jedna krecha i wieczorem pojawiła się @, zaczynam nowy cykl i zastanawiam się czy kupować ten żel... dasz znać? też mam zamiar mierzyć temp, dziś jeszcze odpuściłam... ale od jutra działam ;p dziś mój 2 dc - u mnie długie cykle ale trzeba myślec pozytywnie 3mam kciuki za nas ... :) przydałoby się wyluzować... ale jak to zrobić?

    Staramy się o dzidziusia :)
  • OlivkowaMama Autorytet
    Postów: 930 1212

    Wysłany: 7 marca 2018, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dam znać, u mnie kiepsko ze sluzem a ten żel niby ma się zachowywać jak ten płodny, zobaczymy. 40 parę zł to jeszcze nie majątek a próbować nie zaszkodzi.
    Ja na długie cykle biorę luteine, bo ileż można czekać. Ale czy w takiej sytuacji jak owu mogłabyś późna tzn po 20dc a ja od 18 będę brać lute to co wtedy? Taką mam teraz zagwozdke hmm

    33 lata, 13cs - w końcu się doczekaliśmy! ❤️
    mhsv3e5elhkz505n.png

    l22ncwa1gr7xibs9.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 7 marca 2018, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Według OF @ 11.03
    Według Owuview @ 10.03
    Według Mojego Kalendarzyka 8.03
    Według Flo 9.03

    Wklejam Wam wykresy z każdej z apki

    http://static.pokazywarka.pl/v/j/8/8b3708dfff13f77d322e5234f018432d_orig.jpg

    Co powiecie. ? Praktycznie niczym się nie różnią

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Karmelkovaa Autorytet
    Postów: 2385 1850

    Wysłany: 7 marca 2018, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olivkowa mama wtedy chyba przyjdzie po odstawieniu luteiny , ja mam teraz tak ...
    Wczoraj powinnam dostać @ a nie dostałam , ale odstawiałam leki więc moze do piątku dostane

    " Ty tylko mnie poprowadź...Tobie powierzam mą drogę '
    w57vflw15bwqt29a.png
    Dwa Aniołki [*] [*]
    2 ciąże biochemiczne ...
    Deficyt KIR , niewydolność ciałka żółtego i duzo innych





  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2018, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny jesteście kochane
    Zawsze jest nadzieja póki @ nie ma chodz myślę że testowanie w dniu @ to niemal pewniak No zobaczymy po dzisiejszym testowaniu już się nie nakręcam jak przyjdzie @ to będę kwietniowa testerka w którymś cyklu na pewno się uda nie ma co się załamywać ale wiem że przed @ już testu nigdy nie wykonam mam nauczkę kiedyś pamiętam jak wykonałam 2 dni przed była jedna kreska ale tak siedziało mi z tyłu głowy że i tak zrobiłam w terminie @ i też jedna więc nie ma co :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 marca 2018, 09:37

    Skarpeta lubi tę wiadomość

‹‹ 31 32 33 34 35 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ