Forum Starając się - ogólne MARCOWE TESTOWANIE 2018
Odpowiedz

MARCOWE TESTOWANIE 2018

Oceń ten wątek:
  • Evli Autorytet

Wysłany: 7 marca 2018, 12:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ams wrote:

Evli chyba jutro nastawie budzik na 6h30 zeby sledzic Twoje testy !!!!!!!!!

Hehe o 6h30 budzę się tylko na termometr i idę dalej spać :) Zależy w sumie o której zachce mi się siku ;)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 marca 2018, 12:08

ams lubi tę wiadomość

2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
  • nick nieaktualny

Wysłany: 7 marca 2018, 12:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migotka24 wrote:
    http://static.pokazywarka.pl/s/f/z/f4e78f8f1ee21f2145f5d3b746d68d7c_orig.jpg - z dzis
    Ja też widzę na lapku siedze :)

Migotka24 lubi tę wiadomość

• ams Autorytet

Wysłany: 7 marca 2018, 12:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli wrote:
    Hehe o 6h30 budzę się tylko na termometr i idę dalej spać :) Zależy w sumie o której zachce mi się siku ;)

Ok, jutro ide na pobranie krwi, to bede od 7 gdzies tak na nogach takze bede sledzic Twoje sikanie hahahaha :D

Evli lubi tę wiadomość

Od 22.10.2018 o 2H10 szczesliwa Mamusia malutkiej Charlotte <3
  • Natalia91! Autorytet

Wysłany: 7 marca 2018, 12:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli ja jutro tez testuje (to będzie dzień spodziewanej @), będzie nam razniej :)

A jak póki co się czujesz?

Evli lubi tę wiadomość

7u22ugpj8heetxf1.png
  • 1000 Autorytet

Wysłany: 7 marca 2018, 12:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migotka, widać kreskę na obu testach, ale na tym pierwszym była wyraźniejsza. Na drugim mam wrażenie, że jest trochę nie w tym miejscu, w którym powinna być. Po jakim czasie robiłaś zdjęcie? Koniecznie musisz powtórzyć, no albo czekać :) Szanse są :)

abebc6b312.png
    6814342a4e.png
  • Evli Autorytet

Wysłany: 7 marca 2018, 12:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia91! wrote:
    Evli ja jutro tez testuje (to będzie dzień spodziewanej @), będzie nam razniej :)

A jak póki co się czujesz?

Fajnie nie będę sama :D
    Ja termin @ mam przewidziany na niedz./poniedz. ale jutro będzie mój 12 dpo, także jak się udało to powinno coś wyjść.
    Ja mam objawy typowo @ Brzuch mnie boli, ale nie jest to ciągły ból, tylko tak łapie i puszcza. Jeśli to nie fasolka i mam się tak z tym męczyć do @ to niefajnie :( no i piersi mnie bolą, ale przed @ też często mnie bolą. Także na dwoje babka wróżyła :D
    Ja w tym cyklu miałam hsg i pokładam w nim więcej nadziei niż w poprzednich ..

Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 marca 2018, 12:42

2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
  • nick nieaktualny

Wysłany: 7 marca 2018, 12:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    1000 wrote:
    Migotka, widać kreskę na obu testach, ale na tym pierwszym była wyraźniejsza. Na drugim mam wrażenie, że jest trochę nie w tym miejscu, w którym powinna być. Po jakim czasie robiłaś zdjęcie? Koniecznie musisz powtórzyć, no albo czekać :) Szanse są :)
    Powiem jak to wygląda na żywo
    1 zdjęcie jest taki cen kreski widoczny ale cień - zdjęcie zrobiłam chwilę przed dodaniem na stronę (29dc)
    2 zdjęcie ładny różowy bladzioch (26dc ) chwilę po zrobieniu testu zrobione zdjęcie

Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 marca 2018, 12:55

• JaKa Autorytet

Wysłany: 7 marca 2018, 13:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migotka dla mnie też jest widoczny ten bladzioszek i zdecydowanie coś się tam dzieje dobrego :) powtórz test jutro, pojutrze. Trzymam kciuki!

Jezu ufam Tobie <3
    <3 Piotruś i Tomuś <3 22 listopada 2018
    Aniołek [*] 5 maja 2017
  • nick nieaktualny

Wysłany: 7 marca 2018, 13:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję kochane powtórzę cieszę się że dołączyłam nie muszę sama z tym być dobre
    z Was duszyczki

• nick nieaktualny

Wysłany: 7 marca 2018, 13:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli wrote:
    Ja termin @ mam przewidziany na niedz./poniedz. ale jutro będzie mój 12 dpo, także jak się udało to powinno coś wyjść.
    Ja mam objawy typowo @ Brzuch mnie boli, ale nie jest to ciągły ból, tylko tak łapie i puszcza. Jeśli to nie fasolka i mam się tak z tym męczyć do @ to niefajnie :( no i piersi mnie bolą, ale przed @ też często mnie bolą. Także na dwoje babka wróżyła :D

Evil u mnie @ ma być w pon ale chcę zatestowac jutro :) owu była 26 lub 27 luty. Mnie z kolei nic nie boli. Nerwa nue mam jeszcze. Cycku w tym cyklu w ogoke się nue ruszyły ani nie bolą nic a nic :/
    W tym cyklu biorę dupka pierwszy raz. Pokładałam jakieś większe nadzieje ale.się nie nastawiam..
    Wykres wygląda niby w miarę ale ostatnio też wyglądał calkiem ok
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/c07f600ade2f.png

Co myślicie

• Evli Autorytet

Wysłany: 7 marca 2018, 13:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hugolina wykresik ładny, to że nic Cię nie boli (zazdroszczę) to może przez dupka ?
    Trzymam kciuki za jutrzejszy test ♥️ Widzę że też się już trochę starasz :(

Migotka dołączasz do Nas jutro? :)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 marca 2018, 13:16

2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
  • nick nieaktualny

Wysłany: 7 marca 2018, 13:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hugolina87 wrote:
    Evil u mnie @ ma być w pon ale chcę zatestowac jutro :) owu była 26 lub 27 luty. Mnie z kolei nic nie boli. Nerwa nue mam jeszcze. Cycku w tym cyklu w ogoke się nue ruszyły ani nie bolą nic a nic :/
    W tym cyklu biorę dupka pierwszy raz. Pokładałam jakieś większe nadzieje ale.się nie nastawiam..
    Wykres wygląda niby w miarę ale ostatnio też wyglądał calkiem ok
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/c07f600ade2f.png

Co myślicie
    Trzymam mocno kciuki :D

Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 marca 2018, 13:23

Hugolina87 lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 7 marca 2018, 13:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli wrote:
    Hugolina wykresik ładny, to że nic Cię nie boli (zazdroszczę) to może przez dupka ?

Jutro muszę się ruszyć po testy bo zapas mi się skończył :D ale trzymam mocno kciuki ❤

Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 marca 2018, 13:25

Evli lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 7 marca 2018, 13:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli wrote:

Właśnie jak mnie nic nie boli to myślę że się nie udało znowu.. :/ może w następnym. Ale dupek chyba jakoś na ta moja temp wpłynął jednak bo jest na takim bardziej stabilnym poziomie niż w ostanima cyklu.
    No i staramy się też od sierpnia 2016 jakoś. Tyle że miałam w międzyczasie zabieg i operacje. Zobaczymy jutro :) trzymam za Was kciuki

• Nadzieja22 Autorytet

Wysłany: 7 marca 2018, 13:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę Migotka, najlepiej byłoby zrobić betę, ale napisałaś, że nie masz jak. Ja tam widzę kreskę na obu testach :)

Ohoho będzie jutro testów :D

HrQwp1.png
    21.06 hcg 14,3, 23.06 hcg 92,07, 25.06 hcg 307, 27.06 hcg 803
    ♡♡♡
    MTHFR 677 homo; niedoczynność tarczycy, ANA+++, NK 17%, kiepskie cytokiny
    W drodze do macierzyństwa od 05.2017
  • ignite Autorytet

Wysłany: 7 marca 2018, 13:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migotka24 wrote:
    http://static.pokazywarka.pl/s/f/z/f4e78f8f1ee21f2145f5d3b746d68d7c_orig.jpg - z dzis
    Widać,najlepiej jakbyś betę zrobiła.

ignite
  • Evli Autorytet

Wysłany: 7 marca 2018, 13:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hugolina, wydaje mi sie że z tymi bólami to nie ma reguły.
    Niektore dziewczyny w szczesliwym cyklu nie maja żadnych objawów.
    Także nadzieja jest :)

Hugolina87, Natalia91! lubią tę wiadomość

2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
  • Natalia91! Autorytet

Wysłany: 7 marca 2018, 14:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli wrote:

Ja w tym cyklu postanowiłam konsekwentnie wytrwać właśnie do terminu @ żeby mieć jak najbardziej wiarygodny wynik :) a owu była najprawdopodobniej 20-21 luty wiec jutro to będzie 14-16 dpo (30 dc). Myśle wiec ze wynik będzie dawał mi jasność i nie będzie miejsca na niepewności czy to nie za wcześnie... niestety nie łudzę się za bardzo bo mam już niektóre standardowe objawy na @- tkliwe piersi przy dotyku chociaż mnie niż zazwyczaj, bol w podbrzuszu i pachwinach przechodzący aż na biodra co często towarzyszy mi przed @:( nie zdziwię się nawet jak dostane @ zanim zdążę zatestowac:/
    Tak czy siak powodzenia dla wszystkich jutrzejszych testerek :) co ma być to będzie! ;)

Hugolina87, Evli, Almond, Diamond92 lubią tę wiadomość

7u22ugpj8heetxf1.png
  • Karmelkovaa Autorytet

Wysłany: 7 marca 2018, 14:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migotka24 wrote:

Ja widze kciuki za bete :)

" Ty tylko mnie poprowadź...Tobie powierzam mą drogę '
    w57vflw15bwqt29a.png
    Dwa Aniołki [*] [*]
    2 ciąże biochemiczne ...
    Deficyt KIR , niewydolność ciałka żółtego i duzo innych

• Multiwitamina Autorytet

Wysłany: 7 marca 2018, 14:55

Cytuj  /     /  Zgłoś

Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lipca 2018, 18:56

b9ec53f61f.png

♡♡♡ KORNEL ♡♡♡

1a43acd3ca.png
    Czekamy na Ciebie Kruszynko , będzie dziewczynka (? )
‹‹ 33 34 35 36 37 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego