X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne MARCOWE TESTOWANIE 2018
Odpowiedz

MARCOWE TESTOWANIE 2018

Oceń ten wątek:
  • ams Autorytet
    Postów: 744 570

    Wysłany: 7 marca 2018, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli wrote:
    Hehe o 6h30 budzę się tylko na termometr i idę dalej spać :) Zależy w sumie o której zachce mi się siku ;)

    Ok, jutro ide na pobranie krwi, to bede od 7 gdzies tak na nogach takze bede sledzic Twoje sikanie hahahaha :D

    Evli lubi tę wiadomość

    Od 22.10.2018 o 2H10 szczesliwa Mamusia malutkiej Charlotte <3
  • Natalia91! Autorytet
    Postów: 433 210

    Wysłany: 7 marca 2018, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli ja jutro tez testuje (to będzie dzień spodziewanej @), będzie nam razniej :)

    A jak póki co się czujesz?

    Evli lubi tę wiadomość

    7u22ugpj8heetxf1.png
  • 1000 Autorytet
    Postów: 653 487

    Wysłany: 7 marca 2018, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migotka, widać kreskę na obu testach, ale na tym pierwszym była wyraźniejsza. Na drugim mam wrażenie, że jest trochę nie w tym miejscu, w którym powinna być. Po jakim czasie robiłaś zdjęcie? Koniecznie musisz powtórzyć, no albo czekać :) Szanse są :)

    abebc6b312.png
    6814342a4e.png
  • Evli Autorytet
    Postów: 3811 2516

    Wysłany: 7 marca 2018, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia91! wrote:
    Evli ja jutro tez testuje (to będzie dzień spodziewanej @), będzie nam razniej :)

    A jak póki co się czujesz?

    Fajnie nie będę sama :D
    Ja termin @ mam przewidziany na niedz./poniedz. ale jutro będzie mój 12 dpo, także jak się udało to powinno coś wyjść.
    Ja mam objawy typowo @ Brzuch mnie boli, ale nie jest to ciągły ból, tylko tak łapie i puszcza. Jeśli to nie fasolka i mam się tak z tym męczyć do @ to niefajnie :( no i piersi mnie bolą, ale przed @ też często mnie bolą. Także na dwoje babka wróżyła :D
    Ja w tym cyklu miałam hsg i pokładam w nim więcej nadziei niż w poprzednich ..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 marca 2018, 12:42

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2018, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1000 wrote:
    Migotka, widać kreskę na obu testach, ale na tym pierwszym była wyraźniejsza. Na drugim mam wrażenie, że jest trochę nie w tym miejscu, w którym powinna być. Po jakim czasie robiłaś zdjęcie? Koniecznie musisz powtórzyć, no albo czekać :) Szanse są :)
    Powiem jak to wygląda na żywo
    1 zdjęcie jest taki cen kreski widoczny ale cień - zdjęcie zrobiłam chwilę przed dodaniem na stronę (29dc)
    2 zdjęcie ładny różowy bladzioch (26dc ) chwilę po zrobieniu testu zrobione zdjęcie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 marca 2018, 12:55

  • JaKa Autorytet
    Postów: 493 320

    Wysłany: 7 marca 2018, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migotka dla mnie też jest widoczny ten bladzioszek i zdecydowanie coś się tam dzieje dobrego :) powtórz test jutro, pojutrze. Trzymam kciuki!

    Migotka24 lubi tę wiadomość

    Jezu ufam Tobie <3
    <3 Piotruś i Tomuś <3 22 listopada 2018
    Aniołek [*] 5 maja 2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2018, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję kochane powtórzę cieszę się że dołączyłam nie muszę sama z tym być dobre
    z Was duszyczki

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2018, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli wrote:
    Fajnie nie będę sama :D
    Ja termin @ mam przewidziany na niedz./poniedz. ale jutro będzie mój 12 dpo, także jak się udało to powinno coś wyjść.
    Ja mam objawy typowo @ Brzuch mnie boli, ale nie jest to ciągły ból, tylko tak łapie i puszcza. Jeśli to nie fasolka i mam się tak z tym męczyć do @ to niefajnie :( no i piersi mnie bolą, ale przed @ też często mnie bolą. Także na dwoje babka wróżyła :D
    Ja w tym cyklu miałam hsg i pokładam w nim więcej nadziei niż w poprzednich ..

    Evil u mnie @ ma być w pon ale chcę zatestowac jutro :) owu była 26 lub 27 luty. Mnie z kolei nic nie boli. Nerwa nue mam jeszcze. Cycku w tym cyklu w ogoke się nue ruszyły ani nie bolą nic a nic :/
    W tym cyklu biorę dupka pierwszy raz. Pokładałam jakieś większe nadzieje ale.się nie nastawiam..
    Wykres wygląda niby w miarę ale ostatnio też wyglądał calkiem ok
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/c07f600ade2f.png

    Co myślicie

  • Evli Autorytet
    Postów: 3811 2516

    Wysłany: 7 marca 2018, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hugolina wykresik ładny, to że nic Cię nie boli (zazdroszczę) to może przez dupka ?
    Trzymam kciuki za jutrzejszy test ♥️ Widzę że też się już trochę starasz :(

    Migotka dołączasz do Nas jutro? :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 marca 2018, 13:16

    Migotka24 lubi tę wiadomość

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2018, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hugolina87 wrote:
    Evil u mnie @ ma być w pon ale chcę zatestowac jutro :) owu była 26 lub 27 luty. Mnie z kolei nic nie boli. Nerwa nue mam jeszcze. Cycku w tym cyklu w ogoke się nue ruszyły ani nie bolą nic a nic :/
    W tym cyklu biorę dupka pierwszy raz. Pokładałam jakieś większe nadzieje ale.się nie nastawiam..
    Wykres wygląda niby w miarę ale ostatnio też wyglądał calkiem ok
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/c07f600ade2f.png

    Co myślicie
    Trzymam mocno kciuki :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 marca 2018, 13:23

    Hugolina87 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2018, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli wrote:
    Hugolina wykresik ładny, to że nic Cię nie boli (zazdroszczę) to może przez dupka ?
    Trzymam kciuki za jutrzejszy test ♥️ Widzę że też się już trochę starasz :(

    Migotka dołączasz do Nas jutro? :)

    Jutro muszę się ruszyć po testy bo zapas mi się skończył :D ale trzymam mocno kciuki ❤

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 marca 2018, 13:25

    Evli lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2018, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli wrote:
    Hugolina wykresik ładny, to że nic Cię nie boli (zazdroszczę) to może przez dupka ?
    Trzymam kciuki za jutrzejszy test ♥️ Widzę że też się już trochę starasz :(

    Migotka dołączasz do Nas jutro? :)

    Właśnie jak mnie nic nie boli to myślę że się nie udało znowu.. :/ może w następnym. Ale dupek chyba jakoś na ta moja temp wpłynął jednak bo jest na takim bardziej stabilnym poziomie niż w ostanima cyklu.
    No i staramy się też od sierpnia 2016 jakoś. Tyle że miałam w międzyczasie zabieg i operacje. Zobaczymy jutro :) trzymam za Was kciuki

    Migotka24 lubi tę wiadomość

  • Nadzieja22 Autorytet
    Postów: 2410 3875

    Wysłany: 7 marca 2018, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę Migotka, najlepiej byłoby zrobić betę, ale napisałaś, że nie masz jak. Ja tam widzę kreskę na obu testach :)

    Ohoho będzie jutro testów :D

    Migotka24 lubi tę wiadomość

    HrQwp1.png
    21.06 hcg 14,3, 23.06 hcg 92,07, 25.06 hcg 307, 27.06 hcg 803
    ♡♡♡
    MTHFR 677 homo; niedoczynność tarczycy, ANA+++, NK 17%, kiepskie cytokiny
    W drodze do macierzyństwa od 05.2017
  • ignite Autorytet
    Postów: 444 103

    Wysłany: 7 marca 2018, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migotka24 wrote:
    http://static.pokazywarka.pl/s/f/z/f4e78f8f1ee21f2145f5d3b746d68d7c_orig.jpg - z dzis
    Widać,najlepiej jakbyś betę zrobiła.

    ignite
  • Evli Autorytet
    Postów: 3811 2516

    Wysłany: 7 marca 2018, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hugolina, wydaje mi sie że z tymi bólami to nie ma reguły.
    Niektore dziewczyny w szczesliwym cyklu nie maja żadnych objawów.
    Także nadzieja jest :)

    Hugolina87, Natalia91! lubią tę wiadomość

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Natalia91! Autorytet
    Postów: 433 210

    Wysłany: 7 marca 2018, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli wrote:
    Fajnie nie będę sama :D
    Ja termin @ mam przewidziany na niedz./poniedz. ale jutro będzie mój 12 dpo, także jak się udało to powinno coś wyjść.
    Ja mam objawy typowo @ Brzuch mnie boli, ale nie jest to ciągły ból, tylko tak łapie i puszcza. Jeśli to nie fasolka i mam się tak z tym męczyć do @ to niefajnie :( no i piersi mnie bolą, ale przed @ też często mnie bolą. Także na dwoje babka wróżyła :D
    Ja w tym cyklu miałam hsg i pokładam w nim więcej nadziei niż w poprzednich ..

    Ja w tym cyklu postanowiłam konsekwentnie wytrwać właśnie do terminu @ żeby mieć jak najbardziej wiarygodny wynik :) a owu była najprawdopodobniej 20-21 luty wiec jutro to będzie 14-16 dpo (30 dc). Myśle wiec ze wynik będzie dawał mi jasność i nie będzie miejsca na niepewności czy to nie za wcześnie... niestety nie łudzę się za bardzo bo mam już niektóre standardowe objawy na @- tkliwe piersi przy dotyku chociaż mnie niż zazwyczaj, bol w podbrzuszu i pachwinach przechodzący aż na biodra co często towarzyszy mi przed @:( nie zdziwię się nawet jak dostane @ zanim zdążę zatestowac:/
    Tak czy siak powodzenia dla wszystkich jutrzejszych testerek :) co ma być to będzie! ;)

    Hugolina87, Evli, Almond, Diamond92 lubią tę wiadomość

    7u22ugpj8heetxf1.png
  • Karmelkovaa Autorytet
    Postów: 2385 1850

    Wysłany: 7 marca 2018, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migotka24 wrote:
    http://static.pokazywarka.pl/s/f/z/f4e78f8f1ee21f2145f5d3b746d68d7c_orig.jpg - z dzis


    Ja widze kciuki za bete :)

    Migotka24 lubi tę wiadomość

    " Ty tylko mnie poprowadź...Tobie powierzam mą drogę '
    w57vflw15bwqt29a.png
    Dwa Aniołki [*] [*]
    2 ciąże biochemiczne ...
    Deficyt KIR , niewydolność ciałka żółtego i duzo innych





  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 7 marca 2018, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lipca 2018, 18:56

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • JaKa Autorytet
    Postów: 493 320

    Wysłany: 7 marca 2018, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hugolina u mnie ovu też była w okolicy 25 lutego, więc jutro będzie 11 dpo, ale powstrzymuje się z testem do soboty. Chcę mieć większą pewność co do wyniku.
    W sumie to wykres nie wygląda zupełnie na ciążowy, jest bardzo zwyczajny.
    A dzisiaj potwornie boli mnie głowa, na zmianę pogody, ale często też tak mam przed @.

    Trzymam kciuki za jutrzejsze testerki :)

    Jezu ufam Tobie <3
    <3 Piotruś i Tomuś <3 22 listopada 2018
    Aniołek [*] 5 maja 2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2018, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi gin kazał zrobić betę przy dupku żeby jak co brać drugie opakowanie ale narazie nie widzę nic nadzwyczajengo żeby iść na krew. Jeśli przez weekend się coś zacznie dziać to może w tedy. @ za 4 dni ma być u mnie. Jutro pewnie biel vizira będzie na teście. Zrobię rano bo jutro taki miły dzień ;)

‹‹ 33 34 35 36 37 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ