X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne MARCOWE TESTOWANIE 2018
Odpowiedz

MARCOWE TESTOWANIE 2018

Oceń ten wątek:
  • Natalia91! Autorytet
    Postów: 433 210

    Wysłany: 7 marca 2018, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Multiwitamina wrote:
    Ja mam podobnie. Miesiączke powinnam mieć wczoraj albo dziś. Chce testować w piątek chyba że dostane@. A tak po za tym mój mężu mi poradził za tydzień, dwa. Serio oni są z innej planety.

    To już w ogole jesteś wytrzymała, ja dzis rano miałam kryzys i mało brakowało abym zatestowala! Ale opanowałam się, stwierdziłam ze muszę uczyc się cierpliwosci i wytrzymac do jutra :) tochyba nasze wyniki testu powinny być już wiarygodne tyle dni po owu, co? Nawet jakby zagnieżdżenie się przesunęło lekko ponad ten 12dpo? Maz to faktycznie trochę odleciał, łatwo mu mówić ;)

    7u22ugpj8heetxf1.png
  • Almond Autorytet
    Postów: 571 384

    Wysłany: 7 marca 2018, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migotka ja tez tam widze cien!!! Najleoiej jednak robic nete

    Ja owulke mialam 25 wiec jutro 11dpo. Ale trwam dzielnie. Ostatnia ciaza biochemiczna dosc mocno dala mi w kosc, dlatego nie chce robic sobie wiekszych nadzieji :)

    Planuje testowac w nd/pon:)

    Trzymam kciuki za Was mocno

    Natalia91!, Migotka24 lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36x7eedzr.png

    7 cs o 2 dzidziusia - 12.03.2018 beta 265 14.03 beta 648 17.03 beta 1589 19.03 3587 dająca nadzieje <3

    1cs z Lametta - cb 02.2018
    2 cs z Lametta - Chyba się udało :)

  • Natalia91! Autorytet
    Postów: 433 210

    Wysłany: 7 marca 2018, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Almond, miło Cię widzieć :) jak tam się czujesz? Tez bede trzymać kciuki jak przyjdzie Twoj czas testowania :*

    Almond lubi tę wiadomość

    7u22ugpj8heetxf1.png
  • Almond Autorytet
    Postów: 571 384

    Wysłany: 7 marca 2018, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia91! wrote:
    Hej Almond, miło Cię widzieć :) jak tam się czujesz? Tez bede trzymać kciuki jak przyjdzie Twoj czas testowania :*

    Natalia dzieki, ze pytasz. U mnie dobrze, poukldalam juz sobie wszystko w glowie i Walczymy dalej:)! Kazdej z Nas sie uda:) kazdy kolejny cykl zbliza nas do upragnionych II kresek i tego sie trzymam!

    Natalia91!, 1000, JaKa lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36x7eedzr.png

    7 cs o 2 dzidziusia - 12.03.2018 beta 265 14.03 beta 648 17.03 beta 1589 19.03 3587 dająca nadzieje <3

    1cs z Lametta - cb 02.2018
    2 cs z Lametta - Chyba się udało :)

  • ignite Autorytet
    Postów: 444 103

    Wysłany: 7 marca 2018, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almond wrote:
    Migotka ja tez tam widze cien!!! Najleoiej jednak robic nete

    Ja owulke mialam 25 wiec jutro 11dpo. Ale trwam dzielnie. Ostatnia ciaza biochemiczna dosc mocno dala mi w kosc, dlatego nie chce robic sobie wiekszych nadzieji :)

    Planuje testowac w nd/pon:)

    Trzymam kciuki za Was mocno
    Fajnie że wróciłaś.

    Almond lubi tę wiadomość

    ignite
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 7 marca 2018, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lipca 2018, 18:57

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Natalia91! Autorytet
    Postów: 433 210

    Wysłany: 7 marca 2018, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Multiwitamina wrote:
    Mnie zachartował pierwszy cykl starań, po anty. 50dni 3testy negatywne. Teraz to się nie nakręcam. Nie jest łatwo tak w niewiedzy i z każdym dniem bez miesiączki aż mnie tak korci. No ale piątek już za2 dni.

    Jasne, ze nue warto się nakręcać bo potem niestety rozczarowanie jest jeszcze większe. Ale obyś już nie musiała doświadczać tego uczucia i efekt testu wynagrodził Ci te bezustanne oczekiwania, zreszta jak nam wszystkim - co ma być to będzie i dzień testowania tego nie zmieni ;)

    Almond cieszę się bardzo ze się nie poddajecie pomimo ostatni przeżyć! Mam nadzieje ze każda z nas w swoim czasie doczeka się happy endu :) Twoje nastawienie mi odpowiada ;)

    Almond, Multiwitamina lubią tę wiadomość

    7u22ugpj8heetxf1.png
  • 1000 Autorytet
    Postów: 653 487

    Wysłany: 7 marca 2018, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almond wrote:
    Natalia dzieki, ze pytasz. U mnie dobrze, poukldalam juz sobie wszystko w glowie i Walczymy dalej:)! Kazdej z Nas sie uda:) kazdy kolejny cykl zbliza nas do upragnionych II kresek i tego sie trzymam!

    Almond ja tez trzymam za Ciebie kciukersy bardzo mocno :)
    Powiedz nam jak się udały wakacje! :)

    Almond lubi tę wiadomość

    abebc6b312.png
    6814342a4e.png
  • Almond Autorytet
    Postów: 571 384

    Wysłany: 7 marca 2018, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1000 dobrze Cie slyszec:)! Co u Ciebie Kochana? Jak sie czujecie??

    Na urlopie wypas! Duzo pozwiedzalismy no i przede wszytskich bylo Słońce :D naladowalismu baterie :)!

    Natalia91!, ams lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36x7eedzr.png

    7 cs o 2 dzidziusia - 12.03.2018 beta 265 14.03 beta 648 17.03 beta 1589 19.03 3587 dająca nadzieje <3

    1cs z Lametta - cb 02.2018
    2 cs z Lametta - Chyba się udało :)

  • ams Autorytet
    Postów: 744 570

    Wysłany: 7 marca 2018, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almond wrote:
    1000 dobrze Cie slyszec:)! Co u Ciebie Kochana? Jak sie czujecie??

    Na urlopie wypas! Duzo pozwiedzalismy no i przede wszytskich bylo Słońce :D naladowalismu baterie :)!


    Dobrze, ze odpoczelas po ppoprzednim cyklu. Duzo zdrowka i dwoch kresek w najblizszym czasie :* sciskam :)

    Od 22.10.2018 o 2H10 szczesliwa Mamusia malutkiej Charlotte <3
  • Karolcia27 Autorytet
    Postów: 1497 931

    Wysłany: 7 marca 2018, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hello dziewczynki! Ale mnie tu długo nie było, ale w zasadzie wpadłam na chwilę, żeby się tylko przywitać:) Gratulacje II kresek:) trzymam mocno kciuki, rośnijcie zdrowo kochane:) U mnie wszystko w porządku:) na razie odpuszczamy staranka minimum na miesiąc lub dwa z powodu wyników testu DNA na mutację mthfr (z całego serca polecam zrobić ten test, szczególnie po poronieniach lub ciążach biochemicznych). Okazało się, że mam mutację w dwóch genach + jakieś problemy z krzepliwością krwi, a co za tym idzie być może z zagnieżdżeniem, a potem utrzymaniem ciąży. Od tygodnia czytam i czytam i już mi głowa paruje... ;P zrobiłam też kwas foliowy i b12 i wyniki faktycznie w kosmosie... czyli witaminki przez tyle miesięcy źle się wchłaniały, teraz to chyba cieszę się, że nie zobaczyłam jednak tych II kresek tak szybko, bo mogły być komplikacje z ciążą, a co gorsze... ze zdrowiem maluszka. No więc kilka miesięcy zmarnowane, bo źle się wchłaniało, ale wykupiłam już nowe suplementy, wszystko zmetylowane i po kolejnej @ znowu się zbadam i wtedy zobaczymy. Mam zamiar przy staraniach brać również Acard. Poza tym... nie wiem czy pamiętacie, ale dostałam @ dopiero chyba w 14 lub 15 dniu po odstawieniu dupka, dopiero jak wzięłam przez dwa dni Estrofem, także masakra...powtórzyłam ten nieszczęsny estradiol i w 4 dc wyszło mi 39.5 uff... kamień z serca, bo ostatnio było 9. Jeszcze się nie cieszę, bo wynik i tak niski, powtórzę w 14 dc i akurat wtedy jadę do tego gin-endokrynologa do Krk więc zobaczymy co powie na to wszystko:)
    Ale powiem Wam jedno... już zapomniałam, jakie fajne jest bzykanko bez myśli o staraniach, ciążach, wykresach itp. hihihi:P

    Pozdrawiam Was moje kochane:* trzymam mocno kciuki i badajcie sobie homocysteinę, kwas foliowy i B12:*

    Natalia91! lubi tę wiadomość

    4 cs - 29 marca II kreseczki <3

    7v8r9n73wz5zsofj.png

    heterozygota 677CT i 1298AC oraz heterozygota w PAI - 1 4G

  • 1000 Autorytet
    Postów: 653 487

    Wysłany: 7 marca 2018, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almond wrote:
    1000 dobrze Cie slyszec:)! Co u Ciebie Kochana? Jak sie czujecie??

    Na urlopie wypas! Duzo pozwiedzalismy no i przede wszytskich bylo Słońce :D naladowalismu baterie :)!

    Madera jest świetna! No i to słońce... :D jak dziś zobaczyłam śnieg za oknem to myslalam ze padnę, czekam na to słońce i ciepełko jak na zbawienie :)

    A u nas wszystko w porzadku póki co, mamy serduszko i pewnie już do tej pory z 6 mm ;) cały czas się boje i już mnie to irytuje :D 26 marca mam kolejne USG i może wtedy się trochę uspokoję ;)

    Oooo jest i Karolcia :) cóż za pozytywne emocje biją z Twojego wpisu :D ale fajnie :) jednak warto czasem zrobić taki szeroki zakres badan, żeby wiedzieć na czym się stoi :)


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 marca 2018, 17:36

    pumka1990 lubi tę wiadomość

    abebc6b312.png
    6814342a4e.png
  • ignite Autorytet
    Postów: 444 103

    Wysłany: 7 marca 2018, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia27 wrote:
    Hello dziewczynki! Ale mnie tu długo nie było, ale w zasadzie wpadłam na chwilę, żeby się tylko przywitać:) Gratulacje II kresek:) trzymam mocno kciuki, rośnijcie zdrowo kochane:) U mnie wszystko w porządku:) na razie odpuszczamy staranka minimum na miesiąc lub dwa z powodu wyników testu DNA na mutację mthfr (z całego serca polecam zrobić ten test, szczególnie po poronieniach lub ciążach biochemicznych). Okazało się, że mam mutację w dwóch genach + jakieś problemy z krzepliwością krwi, a co za tym idzie być może z zagnieżdżeniem, a potem utrzymaniem ciąży. Od tygodnia czytam i czytam i już mi głowa paruje... ;P zrobiłam też kwas foliowy i b12 i wyniki faktycznie w kosmosie... czyli witaminki przez tyle miesięcy źle się wchłaniały, teraz to chyba cieszę się, że nie zobaczyłam jednak tych II kresek tak szybko, bo mogły być komplikacje z ciążą, a co gorsze... ze zdrowiem maluszka. No więc kilka miesięcy zmarnowane, bo źle się wchłaniało, ale wykupiłam już nowe suplementy, wszystko zmetylowane i po kolejnej @ znowu się zbadam i wtedy zobaczymy. Mam zamiar przy staraniach brać również Acard. Poza tym... nie wiem czy pamiętacie, ale dostałam @ dopiero chyba w 14 lub 15 dniu po odstawieniu dupka, dopiero jak wzięłam przez dwa dni Estrofem, także masakra...powtórzyłam ten nieszczęsny estradiol i w 4 dc wyszło mi 39.5 uff... kamień z serca, bo ostatnio było 9. Jeszcze się nie cieszę, bo wynik i tak niski, powtórzę w 14 dc i akurat wtedy jadę do tego gin-endokrynologa do Krk więc zobaczymy co powie na to wszystko:)
    Ale powiem Wam jedno... już zapomniałam, jakie fajne jest bzykanko bez myśli o staraniach, ciążach, wykresach itp. hihihi:P

    Pozdrawiam Was moje kochane:* trzymam mocno kciuki i badajcie sobie homocysteinę, kwas foliowy i B12:*
    Życzę Ci aby wszystko ułożyło się po Twojej myśli. Zaglądaj do Nas czasem i daj znać co słychać.

    ignite
  • Karolcia27 Autorytet
    Postów: 1497 931

    Wysłany: 7 marca 2018, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze :) będę się odzywać:) napiszę co po tej wizycie w Krk:) a tymczasem lecę piec jakieś pyszności dla moich kobitek w pracy:) i Wam moje drogie, życzę też z okazji Naszego jutrzejszego święta samych radości, spełnienia wszystkich marzeń, dużo uśmiechu na co dzień i oczywiście II kreseczek w najbliższym czasie:) buziaki:*

    1000, Evli lubią tę wiadomość

    4 cs - 29 marca II kreseczki <3

    7v8r9n73wz5zsofj.png

    heterozygota 677CT i 1298AC oraz heterozygota w PAI - 1 4G

  • Karmelkovaa Autorytet
    Postów: 2385 1850

    Wysłany: 7 marca 2018, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia27 przy mutacji pilnuj poziom homocysteiny , przy staraniach najlepiej max 8 . 2 mutacje to wskazania do heparyny w ciazy , acard to taka podstawa przy tym koniecznie trzeba brac ... :) ja tez mam mutacje ;)i metylki acard heparyne itd to nic takiego jesli sie o tym wie i pilnuje

    " Ty tylko mnie poprowadź...Tobie powierzam mą drogę '
    w57vflw15bwqt29a.png
    Dwa Aniołki [*] [*]
    2 ciąże biochemiczne ...
    Deficyt KIR , niewydolność ciałka żółtego i duzo innych





  • Luuna Ekspertka
    Postów: 199 115

    Wysłany: 7 marca 2018, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migotka24 wrote:
    Powiem jak to wygląda na żywo
    1 zdjęcie jest taki cen kreski widoczny ale cień - zdjęcie zrobiłam chwilę przed dodaniem na stronę (29dc)
    2 zdjęcie ładny różowy bladzioch (26dc ) chwilę po zrobieniu testu zrobione zdjęcie
    Migotka kup bobo testa. Masz taka możliwość? Coś tam widać ;-)

    https://www.maluchy.pl/li-73391.png
    Mam 3 skarby

  • Karmelkovaa Autorytet
    Postów: 2385 1850

    Wysłany: 7 marca 2018, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A na mnie bobo testy sa za czułe , pokazują nawet jak ciazy nie ma ;/

    " Ty tylko mnie poprowadź...Tobie powierzam mą drogę '
    w57vflw15bwqt29a.png
    Dwa Aniołki [*] [*]
    2 ciąże biochemiczne ...
    Deficyt KIR , niewydolność ciałka żółtego i duzo innych





  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2018, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi nigdy zaden test nie pokazał cienia ;P a zawsze też jak głupia się wpatrywalam pod światło ;D
    Jutro też będzie biało.. zaczelam pizgac złem właśnie :/

    Evli lubi tę wiadomość

  • AleksandraW Autorytet
    Postów: 551 159

    Wysłany: 7 marca 2018, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kto zajmuje sie listam? Bo sa niepouzupelniane ;)

    xnw4ugpjxa3k91nv.png
    05.03.2018: 202,4;
    07.03.2018: 455;
    13.03.2018: 3300
    <3 20.03.2018
    _____________________________________
    Ig: hazel_eye16
  • Luuna Ekspertka
    Postów: 199 115

    Wysłany: 7 marca 2018, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AleksandraW wrote:
    Kto zajmuje sie listam? Bo sa niepouzupelniane ;)
    No właśnie długo już nieaktualizowane

    https://www.maluchy.pl/li-73391.png
    Mam 3 skarby

‹‹ 34 35 36 37 38 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ