Wielka Akcja - Wspieramy się w niepłodności!
Dziś dodająca otuchy historia Danuty i Adama

Zainspiruj się!
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne MARZENIE - 2021 zajść w ciążę ☺
Odpowiedz

MARZENIE - 2021 zajść w ciążę ☺

Oceń ten wątek:
  • Unanena Znajoma
    Postów: 29 1

    Wysłany: 15 listopada 2020, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sowa, no właśnie a ja to teraz bym się zdziwiło, jakby się udało zajść 😅 A tyle lat mówili żeby uważać. Daisy ja też się odgryzam, nawet kiedyś powiedziałam że dziecko ma btc dla nas, a nie dla nich. Babcia triche zdziwiona ale chyba głupio jej było. Trudno, ja już nie wiem jak ucinać. Justax, ja czasem jak tak leżę w nocy to się też zastanawiam co będzie jak będą te kreski. Te wszystkie badania itd😅

  • daisy Koleżanka
    Postów: 48 24

    Wysłany: 15 listopada 2020, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha ja tez tak czuje. Widze po stopce ze kolezanka Sowa2684 tez 28 lat to prawie tyle co ja. Mi stuknelo 27, ale ciagle czuje sie na 21 😅 Bedzie sie z kim trzymac. W kupie zawsze razniej 💩

    Blond27 lubi tę wiadomość

  • abrakadabra Autorytet
    Postów: 3749 2517

    Wysłany: 15 listopada 2020, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 października 2023, 11:38

    13.06.22 - 20:15 córeczka 3490g i 55 cm ❤️

    Qn6yp2.png
  • Unanena Znajoma
    Postów: 29 1

    Wysłany: 15 listopada 2020, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy, ja za 1, 5 miesiąca 28. Mąż ma 31. A Wasi?

  • Justax Koleżanka
    Postów: 77 4

    Wysłany: 15 listopada 2020, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wiem co mnie czeka także myślę że już tak bym nie brała do głowy, jedyne to się boję że znowu miałabym taka problemowa ciąże jak ta poprzednia,ale jednak taki stres zawsze jest 😆 kurde jeszcze naczytalam się o tych sluzach żeby obserwować kiedy jaki i wogole, ogarniacie to i zwracacie na to uwagę? 😁

  • Justax Koleżanka
    Postów: 77 4

    Wysłany: 15 listopada 2020, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja we wrześniu skończyłam 27, mąż też dwa dni po mnie 😁 a nie wolalybyscie na messengera przejść np czy wolicie tutaj '' anonimowo''? 😊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 listopada 2020, 22:32

  • abrakadabra Autorytet
    Postów: 3749 2517

    Wysłany: 15 listopada 2020, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 października 2023, 11:38

    Daisy90 lubi tę wiadomość

    13.06.22 - 20:15 córeczka 3490g i 55 cm ❤️

    Qn6yp2.png
  • Unanena Znajoma
    Postów: 29 1

    Wysłany: 15 listopada 2020, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justax wrote:
    Ja wiem co mnie czeka także myślę że już tak bym nie brała do głowy, jedyne to się boję że znowu miałabym taka problemowa ciąże jak ta poprzednia,ale jednak taki stres zawsze jest 😆 kurde jeszcze naczytalam się o tych sluzach żeby obserwować kiedy jaki i wogole, ogarniacie to i zwracacie na to uwagę? 😁
    No tak, ja to w ciąży nigdy nie byłam to nie wiem co mnie czeka😅 Śluz raz miałam taki mega płodny, a tak to niekoniecznie, mimo to owulacja była na usg. Ale mnie np bolą wtedy piersi i po prostu wiem, że vto to. Nawet jak tak myśle, to już w wieku nastoletnim czułam w połowie cyklu coś, wtedy nie wiedziałam vze to owulacja

  • Justax Koleżanka
    Postów: 77 4

    Wysłany: 15 listopada 2020, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od jakiegoś czasu dopiero mam tak że w dzien plodny to jest go jakoś dużo, to już teraz wiem że właśnie wtedy mogę dzialac tylko że niepokoi mnie dzisiaj ze tez jest ten śluz i kurde jakoś tak dziwnie bo przed okresem raczej mj się to nie zdarzało 🙄

  • abrakadabra Autorytet
    Postów: 3749 2517

    Wysłany: 15 listopada 2020, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 października 2023, 11:38

    13.06.22 - 20:15 córeczka 3490g i 55 cm ❤️

    Qn6yp2.png
  • Sowa2684 Przyjaciółka
    Postów: 105 72

    Wysłany: 15 listopada 2020, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 26.11 mąż kończy 30 lat :p i tez tak czekałam aż stabilnie będzie z mieszkaniem, kasa i w pracy, aż dostanę awans i będę pewna swojego stanowiska w firmie ;D zawsze uważaliśmy ze e e dziecko, nie, nie dla nas, później ze może, a w sierpniu ze ok robimy teraz 😂 jednak nam się zachciało. W pracy mam teraz mega dobrze i super szefa od dwóch lat, który mi nie da krzywdy zrobić wiec idealny moment 😈 no i wiek tez w zasadzie już odpowiedni, bo życie poukładane i w głowie tez porządek, zmieniły się priorytety :) dorosłam po prostu do tego.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 listopada 2020, 22:39

    ———————————-
    Ponad 10 lat stosowania tabletek antykoncepcyjnych

    Ona 30 lat - badania ok, cykle przed ciąża 27-28
    On 32 lata - badania ok

    27.07.2021 CC, Aleksander 🤱🏻
    ( 3 cs / 11dp⏸)
    01.01.2023 CC, Alicja 👨‍👩‍👧‍👦
    ( 2cs / 13dp⏸️)
  • Unanena Znajoma
    Postów: 29 1

    Wysłany: 15 listopada 2020, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hm.. Justax mówią, że śluz w ciaxy podobno też taki ze go dużo. Ja wtedy, kiedy tak mi się spóźniał miałam potop śluzu ciągle i niestety nic nie było. Może dopiero teraz masz owulacje? Może coś się przestawiło? Mega ciężko ocenić. ABRAKADABRA mi tez się wydawało, że tu się nie odnajdę. Chyba ekipa po prostu już stala i się zna :-)

  • abrakadabra Autorytet
    Postów: 3749 2517

    Wysłany: 15 listopada 2020, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 października 2023, 11:38

    13.06.22 - 20:15 córeczka 3490g i 55 cm ❤️

    Qn6yp2.png
  • Justax Koleżanka
    Postów: 77 4

    Wysłany: 15 listopada 2020, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sowa to właśnie tak jak ja, ciągle z ciąża drugą na nie a w na maksa krótkim czasie jakoś to we mnie narastalo że może już czas i wlansie w niedzielę zeszła jakoś postanowiliśmy że tak to ta pora.
    Abrakadabra, ja dopiero jak zaczęłam sobie w kalendarzyku zaznaczać kiedy okres konkretnie i co kiedy robiliśmy to zaczęłam kojarzyć fakty że to dzień plodny i wogole, bo nigdy na to nie zwracałam uwagi aż wstyd się przyznać 😆

  • Justax Koleżanka
    Postów: 77 4

    Wysłany: 15 listopada 2020, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Unanena właśnie nie pamiętam jak miałam z poprzednia ciążą. Ale to możliwe żebym dopiero miała owulacje jak miałam dostać okres? Jakieś ostre przesunięcie musiałoby być.
    Abrakadabra to może nirch reszta się wypowie może nie wszyscy chcą się aż tak poznać szczegółowo 😁 mi to ciężko tak wlansie tutaj bo ck chwila muszę sprawdzac czy coś napisalyscie czy nie 😂

  • Unanena Znajoma
    Postów: 29 1

    Wysłany: 15 listopada 2020, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mogę przejść na messenger, bez problemu :-) Jeżeli chodzi o śluz itd to od kilku miesięcy tak się naczytakam, że wiem chyba wszystko 😅Czy cykl mogl aż tak się przesunąć? Teoretyczne wszystko możliwe. Może byłaś chora albo stres albo leki jakieś?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 listopada 2020, 22:43

    abrakadabra lubi tę wiadomość

  • abrakadabra Autorytet
    Postów: 3749 2517

    Wysłany: 15 listopada 2020, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 października 2023, 11:39

    13.06.22 - 20:15 córeczka 3490g i 55 cm ❤️

    Qn6yp2.png
  • Justax Koleżanka
    Postów: 77 4

    Wysłany: 15 listopada 2020, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha bo widocznie nie miałaś takiej potrzeby żeby to wiedzieć ważne że trochę nadrobimy 😂 ok dziewczyny to dawajcie na messengera 😁 ja żyję w ciągłym stresie bo wszystko biorę do głowy haha ale leków to żadnych chora też nie więc nie wiem, no nic poczekam dzień dwa na okres jeszcze 🤷‍♀️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 listopada 2020, 22:46

  • Sowa2684 Przyjaciółka
    Postów: 105 72

    Wysłany: 15 listopada 2020, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justax wrote:
    Sowa to właśnie tak jak ja, ciągle z ciąża drugą na nie a w na maksa krótkim czasie jakoś to we mnie narastalo że może już czas i wlansie w niedzielę zeszła jakoś postanowiliśmy że tak to ta pora.
    Abrakadabra, ja dopiero jak zaczęłam sobie w kalendarzyku zaznaczać kiedy okres konkretnie i co kiedy robiliśmy to zaczęłam kojarzyć fakty że to dzień plodny i wogole, bo nigdy na to nie zwracałam uwagi aż wstyd się przyznać 😆

    E tam żaden wstyd :p ja przez tabsy okazałam się ignorantka i byłam w szoku ze to w ciąże można zajść tylko w dni płodne i ze owulacja to ten jeden :p widziałam u siebie inny śluz w niektóre dni ale nie przykładałam do tego większej uwagi, wiec przy okazji starań rozwinęłam swoją wiedzę 😂

    Dla mnie Fb jest ok jak coś :)

    ———————————-
    Ponad 10 lat stosowania tabletek antykoncepcyjnych

    Ona 30 lat - badania ok, cykle przed ciąża 27-28
    On 32 lata - badania ok

    27.07.2021 CC, Aleksander 🤱🏻
    ( 3 cs / 11dp⏸)
    01.01.2023 CC, Alicja 👨‍👩‍👧‍👦
    ( 2cs / 13dp⏸️)
  • abrakadabra Autorytet
    Postów: 3749 2517

    Wysłany: 15 listopada 2020, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 października 2023, 11:39

    13.06.22 - 20:15 córeczka 3490g i 55 cm ❤️

    Qn6yp2.png
‹‹ 14 15 16 17 18 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ