X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne MARZENIE - 2021 zajść w ciążę ☺
Odpowiedz

MARZENIE - 2021 zajść w ciążę ☺

Oceń ten wątek:
  • Justax Koleżanka
    Postów: 77 4

    Wysłany: 15 listopada 2020, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sowa to ja wlansie kilka dni temu pytałam tu na jednym z for czy poza dniami plodnymi da się zajsc w ciążę 😂😂

  • abrakadabra Autorytet
    Postów: 3749 2517

    Wysłany: 15 listopada 2020, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 października 2023, 11:39

    13.06.22 - 20:15 córeczka 3490g i 55 cm ❤️

    Qn6yp2.png
  • Unanena Znajoma
    Postów: 29 1

    Wysłany: 15 listopada 2020, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierw musimy didac się do znajomych. Potem grupa. Nie wiem jak wkleić tu link do mojego profilu na fejsie. 😅

  • Sowa2684 Przyjaciółka
    Postów: 105 72

    Wysłany: 15 listopada 2020, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justax wrote:
    Sowa to ja wlansie kilka dni temu pytałam tu na jednym z for czy poza dniami plodnymi da się zajsc w ciążę 😂😂

    Wierz mi ze rozumiem Cię :D

    Ja lecę spać, zdrowotnie zrobiłam dzisiaj spacer z mężem i psem 10km i padam 😂 przez siedzenie w domu kondycja spada :( a kiedyś codziennie siłownia...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 listopada 2020, 22:58

    ———————————-
    Ponad 10 lat stosowania tabletek antykoncepcyjnych

    Ona 30 lat - badania ok, cykle przed ciąża 27-28
    On 32 lata - badania ok

    27.07.2021 CC, Aleksander 🤱🏻
    ( 3 cs / 11dp⏸)
    01.01.2023 CC, Alicja 👨‍👩‍👧‍👦
    ( 2cs / 13dp⏸️)
  • Nowa_2021 Koleżanka
    Postów: 36 6

    Wysłany: 16 listopada 2020, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jakby co to grupa na fejsie istnieje już od jakiegoś czasu :) nazwa taka sama jak główny temat. Myślę, że znajdziecie :)

  • Blond27 Autorytet
    Postów: 1599 2616

    Wysłany: 17 listopada 2020, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie kochane 🥰
    Co prawda dopiero zaczynamy starania ale miło się czyta wasze forum więc postanowiłam dołączyć. Zaczęłam brać kwas foliowy od tygodnia, mąż dostaje cynk 😄 i myślę że od przyszłego ms zaczynamy. Pierwsze starania. Coś mi do radzicie jeszcze, coś łykać? Mamy po 27 lat, na razie bez spiny mamy podejście. Ja nigdy nie chciałam wyliczać i kochać się w określone dni. Po prostu, liczę że się uda. Ściskam was

    Ona&On: 1993 r.
    Starania od : czerwca 2021 r.

    30 i 31.03.2022 r. - ⏸🙏
    12.05.2022 r. - poronienie zatrzymane, zabieg w 9tc [*]🦋👼
    21.02.23 - ⏸🤭🙏

    09.11.2023 - 3500 g / 56 cm Franka 💙 nagła CC.

    Termin porodu ➡️ OM: 02/11; USG: 07/11 ✊
  • Sowa2684 Przyjaciółka
    Postów: 105 72

    Wysłany: 17 listopada 2020, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blond27 wrote:
    Witajcie kochane 🥰
    Co prawda dopiero zaczynamy starania ale miło się czyta wasze forum więc postanowiłam dołączyć. Zaczęłam brać kwas foliowy od tygodnia, mąż dostaje cynk 😄 i myślę że od przyszłego ms zaczynamy. Pierwsze starania. Coś mi do radzicie jeszcze, coś łykać? Mamy po 27 lat, na razie bez spiny mamy podejście. Ja nigdy nie chciałam wyliczać i kochać się w określone dni. Po prostu, liczę że się uda. Ściskam was

    Hej,

    Możesz kupić sobie jeszcze jakieś suplementy witaminowe dla starający się ;) dziewczyny polecały tez olej z wiesiołka, jeśli ma się mało śluzu i nieregularny cykl, ale można go pic do owulacji tylko, ja pije olej lniany drugi cykl ale na razie bez wielkiego wow :)

    ———————————-
    Ponad 10 lat stosowania tabletek antykoncepcyjnych

    Ona 30 lat - badania ok, cykle przed ciąża 27-28
    On 32 lata - badania ok

    27.07.2021 CC, Aleksander 🤱🏻
    ( 3 cs / 11dp⏸)
    01.01.2023 CC, Alicja 👨‍👩‍👧‍👦
    ( 2cs / 13dp⏸️)
  • Domi451 Koleżanka
    Postów: 42 9

    Wysłany: 18 listopada 2020, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Również chciałabym powiększyć wasze grono staraczek 😊

    Blond27 lubi tę wiadomość

  • Blond27 Autorytet
    Postów: 1599 2616

    Wysłany: 18 listopada 2020, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi451 wrote:
    Hej dziewczyny. Również chciałabym powiększyć wasze grono staraczek 😊
    Witaj kochana 🥰🥰🥰 ile macie lat, długo się staracie?

    Ona&On: 1993 r.
    Starania od : czerwca 2021 r.

    30 i 31.03.2022 r. - ⏸🙏
    12.05.2022 r. - poronienie zatrzymane, zabieg w 9tc [*]🦋👼
    21.02.23 - ⏸🤭🙏

    09.11.2023 - 3500 g / 56 cm Franka 💙 nagła CC.

    Termin porodu ➡️ OM: 02/11; USG: 07/11 ✊
  • atwysz Koleżanka
    Postów: 55 35

    Wysłany: 18 listopada 2020, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)
    Mam kilka pytań 🤔 pierwsze to takie czysto techniczne -> Może wiecie jak odpisywać na komentarze w pamiętniku? Bo głupia jestem i nie umiem 🙈

    Pytanie 2
    Zamówiłam zioła ojca sroki na niepłodność, czy może stosowałyście? Jeśli tak, to z jakimi efektami? ☺☺

    Pytanie 3
    Kapsułki oleju z wiesiołka i maca -> tylko w owulację czy można przez cały cykl?

    Pytanie 4
    Miovelia - jakieś opinie?

    Przepraszam, że aż tyle tego, ale czytam fora i jakoś średnio widzę w nich odpowiedzi na moje pytania :( W poniedziałek czeka mnie wizyta u ginekologa, dzisiaj zaczęłam kolejny cykl. Może ten będzie szczęśliwy chociaż w to wątpię...

    A jak u Was? :)

    02.18 -> rozpoczynamy starania o bobo 👶
    ____

    ❌ Niedoczynność tarczycy ❌
    ❌ Hashimoto ❌
    ❌ IO ❌
    ❌ Hiperprolaktynemia ❌
    ____
    11.2021 - pierwszy cykl starań z Ovitrelle i Luteiną -> 🥰

    ---
    06feb73ec0406761d1feaca46d967b14.png
  • Pati29 Znajoma
    Postów: 16 3

    Wysłany: 18 listopada 2020, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny ja też biorę femibion :) mam nadzieję że coś pomoże i uda mi się zająć w ciążę, ponieważ marzę o dziecko. Lekarz gin zalecił by dużo jeść i zdrowo. Ponieważ by zająć w ciążę to ważna jest też waga, ta powinna być ok 50 kg. By mieć łatwość na zajście

  • Domi451 Koleżanka
    Postów: 42 9

    Wysłany: 18 listopada 2020, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blond27 wrote:
    Witaj kochana 🥰🥰🥰 ile macie lat, długo się staracie?
    Ja mam 26 a mój mąż 28 😊 staramy się już ponad dwa lata 😞 mam córkę z poprzedniego związku a mąż nie ma dzieci. Mamy za sobą puste jajo płodowe w 2018 roku i od tamtej pory nic się nie udaje. Mój gin mówi że ze mną wszystko w porządku. Tarczyca i cukier zbadany i wszystko ok. Mąż ma badać nasienie ale przez obecną sytuację laboratorium jest zamknięte i czekamy 🤷‍♀️

  • Domi451 Koleżanka
    Postów: 42 9

    Wysłany: 18 listopada 2020, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    atwysz wrote:
    Cześć dziewczyny :)
    Mam kilka pytań 🤔 pierwsze to takie czysto techniczne -> Może wiecie jak odpisywać na komentarze w pamiętniku? Bo głupia jestem i nie umiem 🙈

    Pytanie 2
    Zamówiłam zioła ojca sroki na niepłodność, czy może stosowałyście? Jeśli tak, to z jakimi efektami? ☺☺

    Pytanie 3
    Kapsułki oleju z wiesiołka i maca -> tylko w owulację czy można przez cały cykl?

    Pytanie 4
    Miovelia - jakieś opinie?

    Przepraszam, że aż tyle tego, ale czytam fora i jakoś średnio widzę w nich odpowiedzi na moje pytania :( W poniedziałek czeka mnie wizyta u ginekologa, dzisiaj zaczęłam kolejny cykl. Może ten będzie szczęśliwy chociaż w to wątpię...

    A jak u Was? :)
    Ja powiem Ci tak:

    Pytanie 1:
    Nie mam pojęcia.

    Pytanie 2:
    Ja piła te zioła jeden cykl i osobiście powiem że to najgorsza decyzja. Rozregulowalo mi cykl i owu gdzie zaginęła 🤔 nigdy więcej!

    Pytanie 3:
    Biorę olej z wiesiołka ale na mnie nie działa jeżeli chcesz poprawić śluz to jest też siemie lniane które można brać cały cykl . A Macę dopiero będę brać więc czekam na nowy cykl:) dużo słyszałam pozytywów o macy 😊

    Pytanie 4:
    Nie brałam tego ale brałam ovarin który super mi skrócił i wyregulował cykl. I brałam też Miositogyn ale nic mi nie pomógł.

  • atwysz Koleżanka
    Postów: 55 35

    Wysłany: 18 listopada 2020, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi451 wrote:
    Ja powiem Ci tak:

    Pytanie 1:
    Nie mam pojęcia.

    Pytanie 2:
    Ja piła te zioła jeden cykl i osobiście powiem że to najgorsza decyzja. Rozregulowalo mi cykl i owu gdzie zaginęła 🤔 nigdy więcej!

    Pytanie 3:
    Biorę olej z wiesiołka ale na mnie nie działa jeżeli chcesz poprawić śluz to jest też siemie lniane które można brać cały cykl . A Macę dopiero będę brać więc czekam na nowy cykl:) dużo słyszałam pozytywów o macy 😊

    Pytanie 4:
    Nie brałam tego ale brałam ovarin który super mi skrócił i wyregulował cykl. I brałam też Miositogyn ale nic mi nie pomógł.


    U mnie jest o tyle dziwnie, że odczuwam objawy owulacji A samej owulacji nie mam :/ nie wiem co może być tego przyczyną :/

    Blond27 lubi tę wiadomość

    02.18 -> rozpoczynamy starania o bobo 👶
    ____

    ❌ Niedoczynność tarczycy ❌
    ❌ Hashimoto ❌
    ❌ IO ❌
    ❌ Hiperprolaktynemia ❌
    ____
    11.2021 - pierwszy cykl starań z Ovitrelle i Luteiną -> 🥰

    ---
    06feb73ec0406761d1feaca46d967b14.png
  • Domi451 Koleżanka
    Postów: 42 9

    Wysłany: 18 listopada 2020, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    atwysz wrote:
    U mnie jest o tyle dziwnie, że odczuwam objawy owulacji A samej owulacji nie mam :/ nie wiem co może być tego przyczyną :/
    A mierzysz temperaturę? Lub robisz testy owulacyjne?

  • atwysz Koleżanka
    Postów: 55 35

    Wysłany: 18 listopada 2020, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi451 wrote:
    A mierzysz temperaturę? Lub robisz testy owulacyjne?

    Temperatura mierzona, wzrost średnio do 36,80 więcej nie było, gdzie podczas okresu spada do max 36,30. Testy robię od jakiś 4 miesięcy i za każdym razem wychodzą negatywne (testowałam równocześnie kilka marek, więc nie jest to błąd samych testów i tak jak powinno się je robić, czyli odstęp między piciem i zawsze wieczorem)

    02.18 -> rozpoczynamy starania o bobo 👶
    ____

    ❌ Niedoczynność tarczycy ❌
    ❌ Hashimoto ❌
    ❌ IO ❌
    ❌ Hiperprolaktynemia ❌
    ____
    11.2021 - pierwszy cykl starań z Ovitrelle i Luteiną -> 🥰

    ---
    06feb73ec0406761d1feaca46d967b14.png
  • Blond27 Autorytet
    Postów: 1599 2616

    Wysłany: 18 listopada 2020, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi451 wrote:
    Ja mam 26 a mój mąż 28 😊 staramy się już ponad dwa lata 😞 mam córkę z poprzedniego związku a mąż nie ma dzieci. Mamy za sobą puste jajo płodowe w 2018 roku i od tamtej pory nic się nie udaje. Mój gin mówi że ze mną wszystko w porządku. Tarczyca i cukier zbadany i wszystko ok. Mąż ma badać nasienie ale przez obecną sytuację laboratorium jest zamknięte i czekamy 🤷‍♀️

    Na pewno się uda! Trzymam za was kciuki 😍😍😍 my dopiero na początku drogi, chce miesiąc brać kwas foliowy, ale już się nie zabezpieczamy więc zobaczymy 🤭

    Ona&On: 1993 r.
    Starania od : czerwca 2021 r.

    30 i 31.03.2022 r. - ⏸🙏
    12.05.2022 r. - poronienie zatrzymane, zabieg w 9tc [*]🦋👼
    21.02.23 - ⏸🤭🙏

    09.11.2023 - 3500 g / 56 cm Franka 💙 nagła CC.

    Termin porodu ➡️ OM: 02/11; USG: 07/11 ✊
  • daisy Koleżanka
    Postów: 48 24

    Wysłany: 18 listopada 2020, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coraz wiecej nas tu 😁 u nas startuje 3 cykl wlasnie( teraz juz wiemy ze za pozno sie zabralismy!) Ja 27 lat, mąż 29. Nic oprocz kwasu foliowegonie biore, dostalam skierowania od gin na podstawowe badania ale czekam az sie uspokoi troche sytuacja koronawirusowa. Ja raczej nigdy nie mialam zadnych problemow zdrowotnych-wyniki zawsze w punkt. Dajemy sobie czas do lutego i jak nie pyknie idziemy sie badac. Ale mamy nadzieje ze sie uda 🙏
    Wyposazylam sie w zapas testow owulacyjnych zamowilismy jakies zabawki 🔥i bedziemy udawac spontan w dni plodne 🤣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 listopada 2020, 17:42

    atwysz lubi tę wiadomość

  • atwysz Koleżanka
    Postów: 55 35

    Wysłany: 18 listopada 2020, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem tego zdania, że w kupie siła 🙈 czym nas więcej tym lepiej :) miejmy nadzieję, że w 2021 będziemy się wymieniać radami na temat bobasków :) 👶
    Ja mam 25 lat, mąż 30 :) staramy się od lutego 2018, w sensie bez zabezpieczenia, całowanie w dni płodne itp itd ale bezskutecznie :/ miesiąc temu trafiłam na apke i serio, dzięki niej i przede wszystkim dzieki Wam wiem, że nie wszystko stracone, że trzeba tylko cierpliwie czekać na ten mały cud :)
    U mnie Hashimoto, niedoczynność tarczycy i świeżo rozpoznana IO. Przyjmuje euthyrox 112, kwas foliowy, witaminę d3 i to w sumie tyle z supli. Z mężem wszyatko ok, więc niepowodzenia zwalam na siebie.
    Właściwie od zawsze miałam bardzo bolesne miesiączki, przez które średnio co dwa trzy miesiące lądowałam w szpitalu pod kroplówkami.
    Wizyta u ginekologa w wieku 13 lat właśnie z w/w powodów I jego tekst, którego to końca życia nie zapomnę -> TAKI TWÓJ UROK. URODZISZ DZIECKO I MIESIĄCZKI NIE BĘDĄ BOLESNE. Wyszłam od niego ze łzami w oczach i tak o to przez 5 lat unikałam środowiska lekarzy ginekologów jak ognia. Z wiekiem trochę zmądrzałam, okresy jakie były, takie były, leki szpital i w kółko to samo, znalazłam dobrego ginekologa; położył mnie na oddział stwierdził po badaniach, że mam hashimoto, niedoczynność tarczycy i hiperprolaktynemie, z tego ostatniego się wyleczyłam, niestety hashi zostanie na zawsze. W każdym razie marzę o tym, aby w końcu zobaczyć II kreseczki :)

    02.18 -> rozpoczynamy starania o bobo 👶
    ____

    ❌ Niedoczynność tarczycy ❌
    ❌ Hashimoto ❌
    ❌ IO ❌
    ❌ Hiperprolaktynemia ❌
    ____
    11.2021 - pierwszy cykl starań z Ovitrelle i Luteiną -> 🥰

    ---
    06feb73ec0406761d1feaca46d967b14.png
  • daisy Koleżanka
    Postów: 48 24

    Wysłany: 18 listopada 2020, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze podziwiam was dziewczyny ze tak szybko zaczelyscie sie starac!wiadomo ze to kwestia indywidualna ale kurcze ja to w wieku 24 czy 25 lat myslalam na jakie tu wakacje poleciec, gdzie wyskoczyc na kolacje i ile par butow powinnam mkec na weselu zeby wytrzymac do rana 🤣 teraz zaluje ze nie zaczelismy z pol roku temu bo za dlugo zwlekalismy. Ale staramy sie byc dobrej mysli-tzn maz jest i kompletnie niczym sie nie przejmuje a ja panikuje przed okresem i placze jak dostane.

    Blond27 lubi tę wiadomość

‹‹ 15 16 17 18 19 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ