X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne METODA NAPROTECHNOLOGI
Odpowiedz

METODA NAPROTECHNOLOGI

Oceń ten wątek:
  • Riri Ekspertka
    Postów: 273 60

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przez cały czas się czuje strasznie.. Ból głowy czasami tak mocny że leżę cały dzień w łóżku, ciągła gorycz w buzi co powoduje nieustanne mdłości,mąż cierpial był ciągle słaby ale on tylko 10 dni a ja jadę dalej...

    30.12.2014-poronienie 6 tydz.
    11.05.2015-poronienie 10 tydz.
    15.06.2015-podjęcie leczenia (naprotechnologia)
  • ana90 Ekspertka
    Postów: 260 96

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie antybiotyki tez niestety nie pomogły na plamienia a wręcz pogorszyły moja sytuacje bo nie dość ze plamienia nadal mam to jeszcze w drugiej fazie cyklu mam drożdżaki czego nigdy nie miałam. Zobaczymy jak bedzie teraz po laparo ii histero moze to pomogło na plamienia
    Ara życzę Ci zeby to był wynik ciąży ale ja niestety tez miałam taki wynik nawet wyższy bo ponad 45 a normalnie bez luteiny mam około 10 i niestety w ciąży nie byłam

    starania od lutego 2011
    6 lekarzy żadnej konkretnej diagnozy
    Czerwiec 2015 - naprotechnologia
    Grudzień 2015 - laparoskopia (PCO, endo, naprawa źle zbudowanej macicy)
    WALCZYMY !!
  • ara Autorytet
    Postów: 1345 1605

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ten wynik 41,97 to prolaktyna progesteron mam niższy - 38,79 ng/ml
    nie nakręcam się ale zastanawiają mnie te wyniki, o ile ten prog mogę wytłumaczyć luteiną, to martwi mnie prolaktyna, jednak mocno powyżej normy jest :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, kogo z instruktorów z Warszawy i okolic polecacie? Któraś ma jakieś doświadczenia i mogłaby się podzielić nimi? :)

    Chciałabym chyba spróbować naprotechnologii, z tym, że rozważam jeżdżenie do lekarza Wasilewskiego do Białegostoku na wizyty, ale pomyślałam, że instruktora mogłabym mieć gdzieś bliżej (mieszkam pod Warszawą).

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chyba nie ma tu nikogo z wawy:/ tez pytalam juz o lekarza do ktorego warto isc


    u5cvp2.png
  • majeczka87 Autorytet
    Postów: 1812 2961

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Riri wrote:
    Sytuacja wyglądająca tak źe zaraz po okresie byłam mojego lekarza dosłownie dzień po więc nie przytulalismy się a potem przez czas brania tabletek nie kochalismy się... Bałam się bo lekarz nas bardzo ostrzegał a 3 poronienia przez swoją głupotę albo przypadek chyba bym nie zniósla....niepokalanek? A to lekarz ci polecił czy na swoją rękę?ja mam wiesiołka albo liść nawloci... A co do kociego tak nie można w ciąży...

    rozumiem skarbie, ale moglas byc w ciazy w tym dniu wizyty u lekarza. Skoro mialas taki nijaki okres... pomoze zatestuj na wszelki wypadek zeby krzywdy sobie i ewentualnie dziecku nie zrobic.. ja poszlam do lekarza, zapytalam czy moge to brac powiedzieli ze nie ma probolemu - prosze bardzo :)

    f2wlanlihx9vcryh.png
    Adaś skarbuś ;) 56 cm szczęścia 3580 g miłości <3
    Urodziłem się 12 lipca 2016
  • majeczka87 Autorytet
    Postów: 1812 2961

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rutelka wrote:
    Dziewczyny, kogo z instruktorów z Warszawy i okolic polecacie? Któraś ma jakieś doświadczenia i mogłaby się podzielić nimi? :)

    Chciałabym chyba spróbować naprotechnologii, z tym, że rozważam jeżdżenie do lekarza Wasilewskiego do Białegostoku na wizyty, ale pomyślałam, że instruktora mogłabym mieć gdzieś bliżej (mieszkam pod Warszawą).

    polecam mojego doktorka ale też jego super uczennice Karolinę Siemianowska która ostatnie dobre i istotne kroki podjeła ona;) wiec polecam;)

    f2wlanlihx9vcryh.png
    Adaś skarbuś ;) 56 cm szczęścia 3580 g miłości <3
    Urodziłem się 12 lipca 2016
  • majeczka87 Autorytet
    Postów: 1812 2961

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ara wrote:
    ten wynik 41,97 to prolaktyna progesteron mam niższy - 38,79 ng/ml
    nie nakręcam się ale zastanawiają mnie te wyniki, o ile ten prog mogę wytłumaczyć luteiną, to martwi mnie prolaktyna, jednak mocno powyżej normy jest :/

    kiedy masz teraz lekarza?

    f2wlanlihx9vcryh.png
    Adaś skarbuś ;) 56 cm szczęścia 3580 g miłości <3
    Urodziłem się 12 lipca 2016
  • ara Autorytet
    Postów: 1345 1605

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jestem w kontakcie mailowym, mam poczekać do 14/15 dpo i zrobić test, po powrocie z Sylwestra zobaczę jak rozwinie się sytuacja, na razie pełen luz ;)

    majeczka87 lubi tę wiadomość

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    majeczka87 wrote:
    polecam mojego doktorka ale też jego super uczennice Karolinę Siemianowska która ostatnie dobre i istotne kroki podjeła ona;) wiec polecam;)
    z wawy?


    u5cvp2.png
  • majeczka87 Autorytet
    Postów: 1812 2961

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie nie u wasilewskiego w napromedice w białym

    f2wlanlihx9vcryh.png
    Adaś skarbuś ;) 56 cm szczęścia 3580 g miłości <3
    Urodziłem się 12 lipca 2016
  • majeczka87 Autorytet
    Postów: 1812 2961

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ara wrote:
    jestem w kontakcie mailowym, mam poczekać do 14/15 dpo i zrobić test, po powrocie z Sylwestra zobaczę jak rozwinie się sytuacja, na razie pełen luz ;)

    ara powodzenia! niech to będą dobre wieści;) mozesz jeszcze sprawdzic inaczej czy jestes w ciazy;) zrobic progrsteron w P+11 bo ja tak akurat sie dowiedzialam ze jestem;)

    ara lubi tę wiadomość

    f2wlanlihx9vcryh.png
    Adaś skarbuś ;) 56 cm szczęścia 3580 g miłości <3
    Urodziłem się 12 lipca 2016
  • ara Autorytet
    Postów: 1345 1605

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    majeczka dobry pomysł ale wybywam w góry na sylwka więc nie będę tam szukać specjalnie labu ;) poczekam do poniedziałku i jak @ nie będzie zrobię testa, akurat będzie 14dpo

    majeczka87 lubi tę wiadomość

  • majeczka87 Autorytet
    Postów: 1812 2961

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oo to baw sie dobrze w górach;) to pewnie ostatni Twoj wolny sylwester;) za rok z brzuchem nie bedzie mowy o alkoholu;)

    ara lubi tę wiadomość

    f2wlanlihx9vcryh.png
    Adaś skarbuś ;) 56 cm szczęścia 3580 g miłości <3
    Urodziłem się 12 lipca 2016
  • ara Autorytet
    Postów: 1345 1605

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    majeczka to mój czwarty sylwester podczas starań więc nie umiem już z siebie takiego hurraoptymizmu wykrzesać ale dzieki ;)

  • Riri Ekspertka
    Postów: 273 60

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majeczko poprzedni okres miałam że ho ho jak zwykle dużo i bolesny skończył się i na drugi dzień do lekarza.. Ja nawet nie chcialam usg bo jeszcze plamilam ale lekarzowi to nie przeszkadzało.. I zaraz podjęliśmy decyzję o braku przytulanek...czekałam na ten najlepszy śluz potem dni doczekałem i antybiotyk ale przytulanek żadnych... Potem ten okres cienki taki na antybiotyku, i teraz czekam na sluzik i dalej lutka.. Więc ciąża napewno odpada... Zapytam też o ten castagnus.. Jak piszesz ze poprawia śluz. I co można go jeść cały cykl czy tylko do owulki?

    30.12.2014-poronienie 6 tydz.
    11.05.2015-poronienie 10 tydz.
    15.06.2015-podjęcie leczenia (naprotechnologia)
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    majeczka87 wrote:
    nie nie u wasilewskiego w napromedice w białym
    aaa, no patrzylam pociag 2,5 godz do bialego:/ caly dzien trzebaby urlop brac
    nie wiesz czy daleko z pkp do kliniki tam jest?


    u5cvp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    majeczka87 wrote:
    polecam mojego doktorka ale też jego super uczennice Karolinę Siemianowska która ostatnie dobre i istotne kroki podjeła ona;) wiec polecam;)

    A ile kosztuje wizyta u W. w Białymstoku?
    Kurcze, kawał drogi tam, ale może warto, skoro polecasz... z resztą nie ty pierwsza.

    Muszę znaleźć dobrego instruktora tu na miejscu tzn. w Warszawie i okolicach. A do lekarza raz na 2-3 miesiące mogę się wybrać do Białegostoku. Patrzyłam to 180 km w jedną stronę.

  • majeczka87 Autorytet
    Postów: 1812 2961

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olencja 1,7 km zmierzylam na google maps. Jednym mpkiem sie da dojechac z tego co widzę albo taxi też niedaleko. Hmmm myslę ze w wawie są też lekarze napro. Szukalas w google info?

    Riri lekarz mi mówila że można i tak i tak ale jak sie dowiesz ze jesteś w ciązy odstawiasz. Ja brałam cały czas i zjadlam półtorej opakowania. tylu dzidziusiów w życiu nie mialam w karcie a do tego pms nie mialam żadnego ;)

    Riri lubi tę wiadomość

    f2wlanlihx9vcryh.png
    Adaś skarbuś ;) 56 cm szczęścia 3580 g miłości <3
    Urodziłem się 12 lipca 2016
  • majeczka87 Autorytet
    Postów: 1812 2961

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rutelka lepiej jak jeden lekarz prowadzi od poczatku , a nie dwóch jednocześnie... Ja mialam to szczęście że mieszkam blisko ale pewna jestem że są też dobrzy naprotechnologdzy na miejscu. moze narazie im zaufać i sprobować a jak nie pomogą przez niewiem rok to podumać nad Wasilewskim. Zarówno u Karoliny jak i u niego pierwszy dzien badan lacznie z nasieniem to od 650 do 1200 zl. Ja placilam 650 zl. Potem wizyta ok 200 zł z usg. W swoim pamietniku co nieco zapisywalam z kosztów

    f2wlanlihx9vcryh.png
    Adaś skarbuś ;) 56 cm szczęścia 3580 g miłości <3
    Urodziłem się 12 lipca 2016
‹‹ 159 160 161 162 163 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ