X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne METODA NAPROTECHNOLOGI
Odpowiedz

METODA NAPROTECHNOLOGI

Oceń ten wątek:
  • Siemka Przyjaciółka
    Postów: 109 40

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynyny, chciałam powiedzieć, że dla mnie naprotechnologia pomogła. 9 miesiecy leczenia w napromedice w Białymstoku było strzałem w 10 :) Po ponad 4 latach starań doczekałam się dwóch kreseczek <3 , warto na prawdę gorąco polecam :)

    Aishha, Bea_, Foto_Anna lubią tę wiadomość

    W oczekiwaniu na naszą małą księżniczkę
    uwo9tqywggs22bor.png
    Emilka <3
  • Bea_ Autorytet
    Postów: 808 231

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kinga1185 wrote:
    Dziekuje za odpowiedz. A robilas tylko na celakie? Czy jeszcze cos?
    Robiłam panel pokarmowy - 20 albo 30 alergenów, w tym pszenica. A dodatkowo genetyczne w kierunku celiakii.

    gannkw7i858ouu0g.png
  • Margolciak Ekspertka
    Postów: 153 123

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siemka wrote:
    Hej dziewczynyny, chciałam powiedzieć, że dla mnie naprotechnologia pomogła. 9 miesiecy leczenia w napromedice w Białymstoku było strzałem w 10 :) Po ponad 4 latach starań doczekałam się dwóch kreseczek <3 , warto na prawdę gorąco polecam :)
    siemka wielkie gratulacje :)
    ja jeżdżę z mężem do Bociana, ale szczerze już mam dostyć CLO i potem zastrzyk a w zasadzie nie wiadomo w czym jest problem. czytałam właśnie ostatnio o napromedice i chyba się też zdecyduję.
    możesz opowiedzieć trochę o pierwszych wizytach i zaleceniach? czy warto robić jakieś badania przed pierwszą wizytą u nich?

    Zosia (TGA) 2014 :) Aniołek 2016 :(
    Po ponad dwóch latach jesteś :)
    oreflqxwq9456be8.png
    relgqtkfu3if1gae.png
  • Bea_ Autorytet
    Postów: 808 231

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co napro sądzi na temat ziół?

    Napar z takich proporcji:
    Liść melisy 100
    Ziele lebiodki 50
    Kwiat rumianku 50
    Ziele macierzanki 50
    Liść pokrzywy 50
    Ziele dziurawca 50
    Ziele rdestu ptasiego 50
    Owoc niepokalanka 50

    gannkw7i858ouu0g.png
  • Bea_ Autorytet
    Postów: 808 231

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margolciak wrote:
    siemka wielkie gratulacje :)
    ja jeżdżę z mężem do Bociana, ale szczerze już mam dostyć CLO i potem zastrzyk a w zasadzie nie wiadomo w czym jest problem. czytałam właśnie ostatnio o napromedice i chyba się też zdecyduję.
    możesz opowiedzieć trochę o pierwszych wizytach i zaleceniach? czy warto robić jakieś badania przed pierwszą wizytą u nich?
    Gdybym przed rozpoczęciem leczenia miała taką wiedzę jak teraz (a czerpię ją głównie z Internetu, sporo z tego forum), to zrobiłabym wszystkie badania w ciągu jednego cyklu, a potem zniosła lekarzowi do analizy. I tak miałam dużo zrobionych, ale potem dorabianie kolejnych ciągnie się strasznie, bo ja cały czas poszerzam wiedzę i coraz to nowe badania poznaję, na które chcę się skierować.
    Dobrze jest mieć przynajmniej: FSH, LH, E2 z 3 d.c., AMH aktualne, E2 okołoowulacyjne, PRG i E2 z 7 d.p.o. Oprócz tego PRL, TSH, FT4, FT3, D oraz chlamydia PCR, ureaplasma, mycoplasma, glukoza i insulina z obciążeniem glukozą (do diagnostyki IO). No i niesłychanie istotna homocysteina. To na początek ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2017, 15:42

    gannkw7i858ouu0g.png
  • Bea_ Autorytet
    Postów: 808 231

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siemka wrote:
    Hej dziewczynyny, chciałam powiedzieć, że dla mnie naprotechnologia pomogła. 9 miesiecy leczenia w napromedice w Białymstoku było strzałem w 10 :) Po ponad 4 latach starań doczekałam się dwóch kreseczek <3 , warto na prawdę gorąco polecam :)
    A możesz powiedzieć, co u Was zostało wyleczone? A nuż u nas tego nie sprawdzono.

    gannkw7i858ouu0g.png
  • Bea_ Autorytet
    Postów: 808 231

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jak naprotechnologia radzi sobie z torbielą? Wiem, że normalny gin zapisuje antyki, ale w napro to przecież nie wchodzi w grę.

    gannkw7i858ouu0g.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1966

    Wysłany: 21 kwietnia 2017, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo serdecznie gratuluje nowozafasolkowanym :)

    Ktoś pytał o testy food detectiv. Ja robilam i wyszła mi słaba nietolerancja na mleko, jajo i minimalnie na gluten. Odstawiłam te produkty na 3 miesiące a w 4 miesiącu zaciążyłam. czy miało to kluczowy wpływ? Nie wiem bo wtedy jeszcze uzylismy zelu Conceive pluz chociaz niby mialam dobry śluz po suplementach. Leczylismy sie u naprotechnologa dr Lachowicza który juz rozłozył rece i sam przyznal ze nie wie co dalej robić. Cykl wczesniej przed zajściem bylismy na Mszy z modlitwą o uzdrowienie i wiem ze to najbardziej poskutkowało bo miałam na to dowód postaci usłyszanych słów że Maryja niesie dzieciątko osobie ktora nie może miec dzieci. W nastepnym cyklu byłam juz w ciąży. Dodam ze zaszklam w ciążę w najgorszym cyklu jaki miałam. Lekarz na usg stwierdził brak pecherzyka i marne endometrium. Jak widac dla Boga nie ma rzeczy niemozliwych :) Nasz CUD niedlugo kończy 3 miesiące :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 kwietnia 2017, 11:15

    Aishha, Karoluś81, żonaAnia, murumru lubią tę wiadomość

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 21 kwietnia 2017, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vanessa wrote:
    Bardzo serdecznie gratuluje nowozafasolkowanym :)

    Ktoś pytał o testy food detectiv. Ja robilam i wyszła mi słaba nietolerancja na mleko, jajo i minimalnie na gluten. Odstawiłam te produkty na 3 miesiące a w 4 miesiącu zaciążyłam. czy miało to kluczowy wpływ? Nie wiem bo wtedy jeszcze uzylismy zelu Conceive pluz chociaz niby mialam dobry śluz po suplementach. Leczylismy sie u naprotechnologa dr Lachowicza który juz rozłozył rece i sam przyznal ze nie wie co dalej robić. Cykl wczesniej przed zajściem bylismy na Mszy z modlitwą o uzdrowienie i wiem ze to najbardziej poskutkowało bo miałam na to dowód postaci usłyszanych słów że Maryja niesie dzieciątko osobie ktora nie może miec dzieci. W nastepnym cyklu byłam juz w ciąży. Dodam ze zaszklam w ciążę w najgorszym cyklu jaki miałam. Lekarz na usg stwierdził brak pecherzyka i marne endometrium. Jak widac dla Boga nie ma rzeczy niemozliwych :) Nasz CUD niedlugo kończy 3 miesiące :)


    Jak dobrze jest czytać takie świadectwa... :)
    Nie ma co tracić nadziei tylko walczyć!
    Gratuluję cudu! :)

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 21 kwietnia 2017, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    po co wydawac kase na testy jak gluten to takie gowno ktorego nikt nie powinien jesc a tym bardziej staraczka?
    ja juz po laparo, okazalo sie ze byla endo I stopnia, usuneli, teraz czekam na okres i staranka


    u5cvp2.png
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 21 kwietnia 2017, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bea_ wrote:
    Dziewczyny, jak naprotechnologia radzi sobie z torbielą? Wiem, że normalny gin zapisuje antyki, ale w napro to przecież nie wchodzi w grę.
    jaka torbiela? moze jednak zrob laparo zeby wykluczyc endo?


    u5cvp2.png
  • Bea_ Autorytet
    Postów: 808 231

    Wysłany: 21 kwietnia 2017, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po pierwszym cyklu z gonadotropinami (moim zdaniem za późno w cyklu zaordynowanymi) po potwierdzonej owulacji na drugim jajniku urósł pęcherzyk i nie wchłonął się w trakcie @.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 kwietnia 2017, 16:45

    gannkw7i858ouu0g.png
  • Bea_ Autorytet
    Postów: 808 231

    Wysłany: 21 kwietnia 2017, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olencja wrote:
    jaka torbiela? moze jednak zrob laparo zeby wykluczyc endo?
    Byłam już u wielu lekarzy i żaden mnie na laparo nie kierował. Odradzają, bo to może zaszkodzić - wskutek operacji mogą powstać zrosty etc. A ja nie mam żadnych objawów. Robiłam też markery nowotworowe - endo je uaktywnia ponoć. Nic nie wyszło.

    gannkw7i858ouu0g.png
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 21 kwietnia 2017, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam endo i markery w normie


    u5cvp2.png
  • Bea_ Autorytet
    Postów: 808 231

    Wysłany: 21 kwietnia 2017, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olencja wrote:
    Ja mam endo i markery w normie
    A masz jakieś objawy endo? Co Cię skłoniło do laparo?

    gannkw7i858ouu0g.png
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 22 kwietnia 2017, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mialam juz dosc pitolenia lekarzy ze wszystko jest ok wiec poszlam do napro,ktory mi uwierzyl ze ok nie jest
    moje objawy:
    od zawsze bardzo bolesne miesiaczki
    od 3 lat plamienia przed i po okresie
    bole jelit
    bol przy wyproznianiu
    bol podczas seksu
    zerowe libido
    rozwolnienie podczas okresu
    wysoki poziom estrogenow przed okresem
    6 nieudanych IUI
    brak innych oznak nieplodnosci

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 kwietnia 2017, 20:21


    u5cvp2.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1966

    Wysłany: 23 kwietnia 2017, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bea_ wrote:
    Byłam już u wielu lekarzy i żaden mnie na laparo nie kierował. Odradzają, bo to może zaszkodzić - wskutek operacji mogą powstać zrosty etc. A ja nie mam żadnych objawów. Robiłam też markery nowotworowe - endo je uaktywnia ponoć. Nic nie wyszło.
    W napro po laparpskopii nie ma ryzyka zrostów, bo są stosowane specjalistyczne żele antyzrostowe. zwykli lekarze nie proponuja tych zeli bo o nich nie wiedza albo nie chca wiedzieć. Niestety leczenie napro nie jest refundowane i trzeba za niego zapłacić.

    Endometrioza nie zawsze daje objawy. Ze mna była na sali dziewczyna (też miała laparo kiedy ja) u której nie było zadnych objawów a endometrioza wyszła. Lekarz po zabiegu powiedział jej (leczyła sie u niego z powodu nieplodności) że w ogóle nie podejrzewał ze ma ogniska endometrialne i ze miała miec laparo tylko po to by to wykluczyć. Nawet zelu antyzrostowego nie zalecał jej kupować wcześniej bo że nie bedzie potrzebny ale jednak był poytrzebny i uzyli go no i zapłaciła po zabiegu.

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2017, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane czy któraś z Was leczyła się lub leczy u napro w Gdańsku?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2017, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakie leki przyjmowałyscie podczas leczenia napro?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 kwietnia 2017, 04:54

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 23 kwietnia 2017, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lekarze nie proponuja zeli bo nie sa refundowane, nie uprzedzaja pacjentek ze moze byc uzyty bo wiedza ze zostana z niezaplaconym rachunkiem- w koncu nfz to nfz,wiec kto bedzie placil za jakies cuda wianki

    u mnie tez nie zastosowali zelu mimo ze usuneli ogniska- takze nie za kazdym razem jest to konieczne
    byc moze wynikalo to z innej metody usuwania,nie pozostawiajacej ran i blizn w srodku


    u5cvp2.png
‹‹ 277 278 279 280 281 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ