X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne METODA NAPROTECHNOLOGI
Odpowiedz

METODA NAPROTECHNOLOGI

Oceń ten wątek:
  • archeolog Ekspertka
    Postów: 201 137

    Wysłany: 24 maja 2017, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane, dawno tu nie pisałam, więc nadrabiam, zrobiłam jakie tylko możliwe hormony, biorę luteinę, bromergon, a ostatnio na tarczycę mam letrox. Mam pytanie czy polecacie jakąś klinikę dobrą w Krakowie na laparoskopię z histeroskopią? Jeszcze się waham, czy pierwsze nie zrobić autoimmunologi. Pozdrawiam :) ;)

    Jeżeli Bóg dopuszcza, by coś w Twoim życiu runęło, to tylko po to, by na tych ruinach zbudować coś piękniejszego. <3 <3 <3 <3
    Nasz Ślub: 16.07.2011 <3 <3
    vzljvd4kntnyexx8.png
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 24 maja 2017, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monia10291 wrote:
    Olencja U mnie tak samo. Pierwszy cykl ok a A kolejne z brązowymi plamieniami. Czyżby endomenda wróciła? Chyba trochę za szybko
    no byloby to nienormalne gdyby po miesiacu wrocila...

    Bea, nie mam niewydolnosci


    u5cvp2.png
  • Irma1983 Ekspertka
    Postów: 127 50

    Wysłany: 25 maja 2017, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, gdyby ktoś chciał obejrzeć to dzisiaj na TVP 1 o godz. 23:35 będzie emitowany film z dr Wasilewskim pt. "Skąd się biorą dzieci. Naprotechnologia".

    Pozdrawiam wszystkie dziewczyny i trzymam niezmiennie za Was kciuki :-)

    Selina, Bea_ lubią tę wiadomość

    qb3c3e5eoa3zzsun.png

    l22n8u69paqv8s1o.png
  • Bea_ Autorytet
    Postów: 808 231

    Wysłany: 26 maja 2017, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Irma1983 wrote:
    Witam, gdyby ktoś chciał obejrzeć to dzisiaj na TVP 1 o godz. 23:35 będzie emitowany film z dr Wasilewskim pt. "Skąd się biorą dzieci. Naprotechnologia".

    Pozdrawiam wszystkie dziewczyny i trzymam niezmiennie za Was kciuki :-)
    Oglądałam ten program. Właściwie zero konkretów. Reklama prywatnej placówki pana doktora. I najgorsze, że religia jest wykorzystywana do reklamy. "Naprotechnologia" to po prostu leczenie. Medycyna. A jeśli będzie się do publicznej wiadomości pokazywać takie filmy, to osoby nieleczące się tą metodą nie będą wiedziały, o co chodzi. Ja też kiedyś myślałam, że za grubą kasę będę musiała naklejać naklejki. Na szczęście okazało się, że jest nieco inaczej. Musiałam skomentować, bo straciłam wczoraj godzinę cennego czasu na to.

    Bardolka lubi tę wiadomość

    gannkw7i858ouu0g.png
  • Kajka81 Autorytet
    Postów: 353 221

    Wysłany: 26 maja 2017, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    archeolog wrote:
    Hej kochane, dawno tu nie pisałam, więc nadrabiam, zrobiłam jakie tylko możliwe hormony, biorę luteinę, bromergon, a ostatnio na tarczycę mam letrox. Mam pytanie czy polecacie jakąś klinikę dobrą w Krakowie na laparoskopię z histeroskopią? Jeszcze się waham, czy pierwsze nie zrobić autoimmunologi. Pozdrawiam :) ;)

    Chodzi Ci o laparo komercyjne czy na NFZ? A Twoje lekarka nic Ci nie doradziła w tym temacie?

    bl9cdf9hkw0u9qp5.png

    ug37zbmhqu79tb2c.png
  • archeolog Ekspertka
    Postów: 201 137

    Wysłany: 29 maja 2017, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochana, chodzi mi o laparo z histeroskopią prywatnie. Moja lekarka powiedziała mi że jestem za młoda na takie zabiegi, a ja chciałabym sobie sprawdzić czy nie mam coś nie tak, podejrzewam u siebie PCO i endometriozę. Dzięki za odpowiedź <3

    Jeżeli Bóg dopuszcza, by coś w Twoim życiu runęło, to tylko po to, by na tych ruinach zbudować coś piękniejszego. <3 <3 <3 <3
    Nasz Ślub: 16.07.2011 <3 <3
    vzljvd4kntnyexx8.png
  • Kajka81 Autorytet
    Postów: 353 221

    Wysłany: 29 maja 2017, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Archeolog, w takich zabiegach specjalizuje się dr Ludwin, ale z tego co wiem jest to koszt ok. 5000 zł.
    Komercyjnie można też robić w Szpitalu św. Ludwika (wypada chyba trochę taniej, ok. 3000, o ile dobrze pamiętam).

    bl9cdf9hkw0u9qp5.png

    ug37zbmhqu79tb2c.png
  • Emilkap11 Autorytet
    Postów: 454 508

    Wysłany: 29 maja 2017, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    archeolog wrote:
    Hej kochana, chodzi mi o laparo z histeroskopią prywatnie. Moja lekarka powiedziała mi że jestem za młoda na takie zabiegi, a ja chciałabym sobie sprawdzić czy nie mam coś nie tak, podejrzewam u siebie PCO i endometriozę. Dzięki za odpowiedź <3
    Archeolog ja na twoim miejscu przede wszystkim zmieniłabym lekarza. Mówienie, że ktoś jest za młody na zabieg dzięki któremu można rozpoznać lub wykluczyć np. endometriozę jest co najmniej niepoważne. Przy tej chorobie im szybciej zostanie zdiagnozowana tym lepiej. Poza tym to właśnie za kilka/kilkanaście lat laparoskopia może być większym złem bo jak wiadomo obniży i tak już wyczerpującą się naturalnie rezerwę jajnikową.
    Myślę, że zamiast płacić tysiącami za zabieg, lepiej poszukać lekarza, który poważnie podejdzie do tematu, skieruje Cie do szpitala i wykona laparo za free.

    Endometrioza,
    2 x laparoskopia
    4 x histeroskopia,
    leczenie napro
    2 x IUI 😢
    3 x IMSI 😢
    Aniołek 15 tc [*]💔
    10/2019 - ICSI - dwudniowiec 4a 😢
    11/2019 - FET - blastka 4.2.1 beta 8dpt 2,31 10dpt
    <1,2 😢
    09/2021 - FET - blastka 4.2.1 beta 10dpt 5,18 12dpt 1,4 😢
    Boże dlaczego nie zasłużyłam na ten cud...
  • archeolog Ekspertka
    Postów: 201 137

    Wysłany: 30 maja 2017, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki kochane, raczej wolę prywatnie, bo słyszałam że na NFZ robią nie dokładnie i bez żelu antyzrostowego. Może też być w Katowicach. Jeszcze mam zrobić badania autoimmunologiczne, hormony te które wyszły mi źle no i ta laparo z histeroskopią i zmieniam lekarza. Ja jestem z małopolski, ale zdecydowaliśmy się z mężem że pojedziemy do dr.Wasilewskiego jak zrobię wszystkie badania. Myślę że w tym roku w końcu się dowiem co jest nie tak. Pozdrowienia :) ;)

    Jeżeli Bóg dopuszcza, by coś w Twoim życiu runęło, to tylko po to, by na tych ruinach zbudować coś piękniejszego. <3 <3 <3 <3
    Nasz Ślub: 16.07.2011 <3 <3
    vzljvd4kntnyexx8.png
  • Kajka81 Autorytet
    Postów: 353 221

    Wysłany: 30 maja 2017, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Archeolog, a nie myślałaś o dr. Kuźniku? Jednak trochę bliżej, a pewnie i taniej. Poleca go w zasadzie każdy, kto się z nim zetknie. Z tego co wiem wysyła na laparo do Pyskowic na NFZ (laparo naprotechnologiczne, dodajmy).

    bl9cdf9hkw0u9qp5.png

    ug37zbmhqu79tb2c.png
  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 30 maja 2017, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny wczytuje sie w Wasze posty i mam pytanie do Kajka81 - co znaczy laparoskopia naprotechnologiczna? Odbywa się w inny sposób czy jak?
    ja za tydzień mam wyznaczony termin laparoskopii na NFZ w celu usuniecia torbieli z jajnika, ewentualnych ognisk endometrianych i sprawdzenia jajowodów.
    Na lipiec, miesiąc po zabiegu jestem umówiona do dr Wasilewskiego na pierwszą konsultację. My z mężem mamy oboje problem i chcę w końcu kogos, kto zleci wszystkie szczegółowe badania i nie powie nam na koniec, że czeka nas tylko in vitro. Długo biłam się z myslami gdzie się udac i na szczęście wymodliłam sobie decyzje o Napromedice :)

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • Kajka81 Autorytet
    Postów: 353 221

    Wysłany: 30 maja 2017, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laparoskopia bliskiego kontaktu - możesz poczytać tutaj: http://gosc.pl/doc/2588884.Naprotechnologia-naprawde-leczy/2

    Jak wygląda w praktyce nie wiem, bo mnie ta przyjemność ominęła. Zadbaj, by po zabiegu zastosowano żel antyzrostowy.

    bl9cdf9hkw0u9qp5.png

    ug37zbmhqu79tb2c.png
  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 30 maja 2017, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiem, że w tym szpitalu nie stosują :( koleżanka chciała i lekarz stwierdził, że nie ma takiej potrzeby.

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • Kajka81 Autorytet
    Postów: 353 221

    Wysłany: 30 maja 2017, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To może się wstrzymaj, skoro i tak zmieniasz lekarza?
    A jeżeli sama kupisz i przyniesiesz, to też nie zastosują?

    bl9cdf9hkw0u9qp5.png

    ug37zbmhqu79tb2c.png
  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 30 maja 2017, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chodzę drugi miesiąc z dużą torbiela na jajniku i tracę czas starań, poza tym Wasilewski pewnie nie robi laparo na NFZ. A taki żel jest bez recepty?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 maja 2017, 17:28

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • Kajka81 Autorytet
    Postów: 353 221

    Wysłany: 30 maja 2017, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiście, zrobisz jak uważasz.
    Co do żelu:
    https://www.ceneo.pl/10672870

    bl9cdf9hkw0u9qp5.png

    ug37zbmhqu79tb2c.png
  • melba Autorytet
    Postów: 600 212

    Wysłany: 30 maja 2017, 23:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z innej beczki- czy któraś z Was walczy również z męskim problemem? Pomijając suple,czy miałyście do czynienia z jakimiś 'niestandardowymi rozwiązaniami' w ramach napro?

    preg.png

    XII 2015 początek naprostarań
    XI 2022 FET 12 dpt 1313, 24dpt♥️
  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 31 maja 2017, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podłączam się do pytania melby, tez jestem ciekawa jak napro leczy mężczyzn.

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • Macierzanka:) Autorytet
    Postów: 2952 4048

    Wysłany: 31 maja 2017, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry Kochane!
    Nie zaglądam, ale wspieram ciągle z daleka. A sama odpoczywam...
    Tak. Naprotechnologia leczy mężczyzn. A dokładniej leczy po prostu parę. Polecam wpisać sobie w yotube ,niepłodność męska dr Maciej..., tam są poparte wynikami przykłady.

    Tutaj wklejam link z wieloma odpowiedziami na Wasze pytania.

    https://vod.tvp.pl/video/skad-sie-biora-dzieci-naprotechnologia,skad-sie-biora-dzieci-naprotechnologia,30944157


    Pozdrawiam i życzę Wam wszystkim powodzenia w poczynaniach

    "Niepłodność to nie kara, uzdrowienie to nie czary"
    1237397y6kr97ild4.gif
  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 31 maja 2017, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macierzanka:) wrote:
    Dzień dobry Kochane!
    Nie zaglądam, ale wspieram ciągle z daleka. A sama odpoczywam...
    Tak. Naprotechnologia leczy mężczyzn. A dokładniej leczy po prostu parę. Polecam wpisać sobie w yotube ,niepłodność męska dr Maciej..., tam są poparte wynikami przykłady.

    Tutaj wklejam link z wieloma odpowiedziami na Wasze pytania.

    https://vod.tvp.pl/video/skad-sie-biora-dzieci-naprotechnologia,skad-sie-biora-dzieci-naprotechnologia,30944157


    Pozdrawiam i życzę Wam wszystkim powodzenia w poczynaniach


    rzeczywiście podane przykłady są trudne a mimo tego pary były wyleczone i doczekały się potomstwa. Mój mąż ma słabe wyniki nasienia od lat, w takim razie trzeba znaleźć przyczynę zamiast się zamartwiać. My po badaniu nasienia w pewnym centrum lekarzy usłyszelismy żeby próbować inseminacji. Dlatego wybieramy kierunek Napro i nie chcę więcej słyszeć o innych metodach.

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
‹‹ 285 286 287 288 289 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ