Forum Starając się - ogólne METODA NAPROTECHNOLOGI
Odpowiedz

METODA NAPROTECHNOLOGI

Oceń ten wątek:
  • Babelki Przyjaciółka

Wysłany: 28 sierpnia 2018, 14:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melba, a badałaś kiedykolwiek kał na candidie? bo to może być tak, że masz i to stąd kłopoty też 'niżej'.

• monijaaa Autorytet

Wysłany: 29 sierpnia 2018, 08:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem już po wizycie u Tomaszewskiego. Bardzo miły, kulturalny i młody człowiek :D

Zrobił USG wszystko wytłumaczył. Byłam też na parkowej gdzie kroją, dostałam leki, wypełniłam ankietę. Dzisiaj dzwonię by zapisać się już na sam zabieg.

Aczkolwiek bogactwo i luksus jaki panuje w obu placówkach onieśmiela

"Tylko nie martw się przez cały dzień.
    Wyznacz sobie na to godzinę, a potem ciesz się życiem"
    ks. Jan Kaczkowski
  • Aishha Autorytet

Wysłany: 29 sierpnia 2018, 08:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    monijaaa wrote:
    Jestem już po wizycie u Tomaszewskiego. Bardzo miły, kulturalny i młody człowiek :D

Zrobił USG wszystko wytłumaczył. Byłam też na parkowej gdzie kroją, dostałam leki, wypełniłam ankietę. Dzisiaj dzwonię by zapisać się już na sam zabieg.

Aczkolwiek bogactwo i luksus jaki panuje w obu placówkach onieśmiela

ooo kurcze to już? nie odradzał zabiegu hehe?
    a czy on widzi na usg nap cos więcej niz Wasil? bo on albo nie mówi o pewnych kwestiach albo jest slaby pod tym względem.
    Czyli laparoskopia z histeroskopia? mąz wchodził z Tobą?

Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 sierpnia 2018, 08:55

Synek ❤
    ae25cb9caf.png[/url]

ciąża dzięki Naprotechnologia-Białystok
  • monijaaa Autorytet

Wysłany: 29 sierpnia 2018, 09:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mąż nie wchodził ale dlatego że ja nie chciałam.

USG bardzo dokładne było, tłumaczy i pokazuje bo pacjentka ma swój monitor i cały czas widać. Wasil przy USG nic nie tłumaczy.
    Zabiegu nie odradzał gdyż sam widział że coś tam jest i diagnostycznie warto zajrzeć.
    Jestem miło zaskoczona. Aczkolwiek kwestie finansowe hmm... Z użyciem żelu histero i laparoskopia do 4tysiecy

ks. Jan Kaczkowski
  • Aishha Autorytet

Wysłany: 29 sierpnia 2018, 09:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    monijaaa wrote:
    Mąż nie wchodził ale dlatego że ja nie chciałam.

USG bardzo dokładne było, tłumaczy i pokazuje bo pacjentka ma swój monitor i cały czas widać. Wasil przy USG nic nie tłumaczy.
    Zabiegu nie odradzał gdyż sam widział że coś tam jest i diagnostycznie warto zajrzeć.
    Jestem miło zaskoczona. Aczkolwiek kwestie finansowe hmm... Z użyciem żelu histero i laparoskopia do 4tysiecy

no ja słyszałam że 3500, mam nadzieję, że nie więcej. Przeraża mnie chyba bardziej fakt tej kasy niż samej laparoskopii. A wizyta? 400 zł?

Synek ❤
    ae25cb9caf.png[/url]

• monijaaa Autorytet

Wysłany: 29 sierpnia 2018, 12:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za wizytę zapłaciłam 300 zł.

Masakra dzierstwo w biały dzień.

ks. Jan Kaczkowski
  • Aishha Autorytet

Wysłany: 30 sierpnia 2018, 08:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    monijaaa wrote:
    Za wizytę zapłaciłam 300 zł.

Masakra dzierstwo w biały dzień.

oj no trudno, przynajmniej będziemy w dobrych rękach. Ja już jestem tak nastawiona psychicznie że żadne moce mnie nie cofną :D

trzeba jeszcze wyczaić dla męża jakiś hotel w pobliżu na tą jedną noc.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 sierpnia 2018, 08:47

Synek ❤
    ae25cb9caf.png[/url]

• monijaaa Autorytet

Wysłany: 30 sierpnia 2018, 12:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdzieś czytałam że w Supraślu są noclegi w dobrej cenie

Ja mam tak samo. Boje się ale nie mogę doczekać się wtorku :D

ks. Jan Kaczkowski
  • Aishha Autorytet

Wysłany: 30 sierpnia 2018, 14:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    monijaaa wrote:
    Gdzieś czytałam że w Supraślu są noclegi w dobrej cenie

Ja mam tak samo. Boje się ale nie mogę doczekać się wtorku :D

Ooo to rzeczywiście jesteś już jedną nogą na stole operacyjnym hehe
    A później dzidzia i każda zapomni o strachu i bólu. Pozostanie tylko niesmak po wydaniu tak dużej kasy :D

Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 sierpnia 2018, 14:40

Synek ❤
    ae25cb9caf.png[/url]

• Aishha Autorytet

Wysłany: 30 sierpnia 2018, 14:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A propo, zwolnienie Ci wystawi Tomaszewski?

Synek ❤
    ae25cb9caf.png[/url]

• Alicja81 Autorytet

Wysłany: 30 sierpnia 2018, 21:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, czy któraś z was ma stwierdzone IO i przyjmuje metformax??
    Robiłam w maju badania glukozy z obciążeniem:
    glukoza: 92/ 134/ 92/ 73/ 101
    insulina: 8,85/ 64.29/ 49.16/ 27.34/ 28.58
    Pani doktor stwierdziła, że insulina po 30 min jest zbyt wysoka i przepisał metformax; powtarzałam wczoraj badania na czczo i glukoza wyszła 89 a insulina 10.8- jest w normie. Morze za bardzo kombinuję, ale skoro wyniki mieszczą się w normie to na o mi metformax

Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • monijaaa Autorytet

Wysłany: 31 sierpnia 2018, 08:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aisha nie pytałam , ale wydaje mi się że Tomaszewski przy wypisie

ks. Jan Kaczkowski
  • Aishha Autorytet

Wysłany: 31 sierpnia 2018, 10:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja81 wrote:
    dziewczyny, czy któraś z was ma stwierdzone IO i przyjmuje metformax??
    Robiłam w maju badania glukozy z obciążeniem:
    glukoza: 92/ 134/ 92/ 73/ 101
    insulina: 8,85/ 64.29/ 49.16/ 27.34/ 28.58
    Pani doktor stwierdziła, że insulina po 30 min jest zbyt wysoka i przepisał metformax; powtarzałam wczoraj badania na czczo i glukoza wyszła 89 a insulina 10.8- jest w normie. Morze za bardzo kombinuję, ale skoro wyniki mieszczą się w normie to na o mi metformax

ja się srednio znam na interpretacji wyników krzywych i sama się radziłam na forum ale wiem, że metformax nie zaszkodzi Ci a wręcz może pomóc. U mnie też wyniki byly w normie, moze odrobine coś tam było nie tak ale lekarz dał mi metformine bo ona przy okazji poprawia owulacje. Po 3 miesiacach odstawiłam.

Synek ❤
    ae25cb9caf.png[/url]

• melba Autorytet

Wysłany: 31 sierpnia 2018, 22:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Babelki wrote:
    Melba, a badałaś kiedykolwiek kał na candidie? bo to może być tak, że masz i to stąd kłopoty też 'niżej'.

Nie. Ale czytałam i nie ma to większego sensu. Czytałam swego czasu sporo o candida, więc mniej więc wiem co nie co na ten temat. Tak jak piszecie, odstawić cukier. Wiem, że się da :-) Ale ja nie lubię skrajności :-) poprostu muszę się spiąć i bardziej zadbać o siebie. Ostatnio trochę olałam temat. Poza tym ja nie umiem żyć z nastawieniem „tego nie, tamtego nie, bo w ciążę nie zajdę”.

Endometrioza I/II
    Jajowody drożne
    mthfr 128ac, pai, v-leiden
    PCOS, niedoczynność tarczycy
    XII 2015 początek (napro)starań
    Mąż: OAT (przyczyna nieznana)
  • Dzik Przyjaciółka

Wysłany: 4 września 2018, 09:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć! Dziewczyny po ostatniej wizycie i załamaniu po pogorszonych wynikach zrobiłam sobie wolne od tematu napro, lecz fajnie dzisiaj do Was wrócić. Prawie 2 miesiące z wolną głową pozwoliły mi jeszcze bardziej docenić małżeństwo i stwierdzić że w sumie wyobrażam sobie życie bez dziecka lecz bez mojego męża nie, więc więcej muszę za niego dziękować Bogu niż prosić o spełnienie Naszych marzeń. Jaka złota myśl po pielgrzymce ;P Aishha ja jestem z Białegostoku, pod Supraślem to dość daleko będzie miał mąż do Ciebie, na Warszawską. Sporo jest kwater prywatnych takich z aneksami w fajnym standardzie nawet w samym centrum za przestępną cenę, jeśli będziecie potrzebować pomocy to pisz ;) Ja w tym cyklu sprawdzam działanie zastrzyku Ovitrelle, owulacja potwierdzona, zastrzyk wykonany, działania poczynione, po ludzku zrobione wszystko ciekawe czy uśmiechnie się do Nas tym razem los. ;)

Sansivieria lubi tę wiadomość

starania od 2016
    Oligaasthenozoospermia & PCOS

• Aishha Autorytet

Wysłany: 4 września 2018, 12:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzik wrote:
    Cześć! Dziewczyny po ostatniej wizycie i załamaniu po pogorszonych wynikach zrobiłam sobie wolne od tematu napro, lecz fajnie dzisiaj do Was wrócić. Prawie 2 miesiące z wolną głową pozwoliły mi jeszcze bardziej docenić małżeństwo i stwierdzić że w sumie wyobrażam sobie życie bez dziecka lecz bez mojego męża nie, więc więcej muszę za niego dziękować Bogu niż prosić o spełnienie Naszych marzeń. Jaka złota myśl po pielgrzymce ;P Aishha ja jestem z Białegostoku, pod Supraślem to dość daleko będzie miał mąż do Ciebie, na Warszawską. Sporo jest kwater prywatnych takich z aneksami w fajnym standardzie nawet w samym centrum za przestępną cenę, jeśli będziecie potrzebować pomocy to pisz ;) Ja w tym cyklu sprawdzam działanie zastrzyku Ovitrelle, owulacja potwierdzona, zastrzyk wykonany, działania poczynione, po ludzku zrobione wszystko ciekawe czy uśmiechnie się do Nas tym razem los. ;)

noo wróciła :)
    sporo dziewczyn zniknęło stąd ale sama miałam nie raz chwile, że musiałam odpocząć od wszelkich tematów starań. Dobrze, że głowa oczyszczona :)
    Dzięki za rady, będę szukac pokoju blizej terminu, póki co czekam na wizyte za tydzień u Tomaszewskiego. Dla nas to jest jakieś 160 km do Białegostoku. A czemu na Warszawską? Na Parkowej jest klinika.

monijaaa czekamy na wieści!

Dzik lubi tę wiadomość

Synek ❤
    ae25cb9caf.png[/url]

• Dzik Przyjaciółka

Wysłany: 4 września 2018, 15:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ajj bo inny Tomaszewski /ginekolog/ jest na Warszawskiej i mi się pomieszało ;P

starania od 2016
    Oligaasthenozoospermia & PCOS

• Aishha Autorytet

Wysłany: 4 września 2018, 15:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzik wrote:
    Ajj bo inny Tomaszewski /ginekolog/ jest na Warszawskiej i mi się pomieszało ;P

spoko :) ale jeśli kojarzysz jakies noclegi w okolicach parkowej to możesz cos polecić, jak sie wpisze w wyszukiwarke to cięzko ogarnąć nie znając miasta.

Dzik lubi tę wiadomość

Synek ❤
    ae25cb9caf.png[/url]

• monijaaa Autorytet

Wysłany: 5 września 2018, 15:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ;)
    Jestem już po. Wycięli mi 2 polipy z macicy, usunęli zrosty z macicy i udrożnili laparoskopowo jajowody. W tamtym roku miałam hsg były drożne a tu taki zonk oba niedrożne były.
    Czuję się dobrze. Boli szew w pępku, bardzo uciążliwe były bóle w klatce i barkach.
    Wszyscy tam są bardzo mili, na sali operacyjnej bardzo pozytywni ludzie byli, że nie denerwowałam się tak bardzo.

ks. Jan Kaczkowski
  • Aishha Autorytet

Wysłany: 5 września 2018, 18:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    monijaaa wrote:
    Hej ;)
    Jestem już po. Wycięli mi 2 polipy z macicy, usunęli zrosty z macicy i udrożnili laparoskopowo jajowody. W tamtym roku miałam hsg były drożne a tu taki zonk oba niedrożne były.
    Czuję się dobrze. Boli szew w pępku, bardzo uciążliwe były bóle w klatce i barkach.
    Wszyscy tam są bardzo mili, na sali operacyjnej bardzo pozytywni ludzie byli, że nie denerwowałam się tak bardzo.

Dobrze że już po wszystkim. Ale dziwią mnie te niedrozne jajowody, u mnie rok temu też wyszło że jest ok.
    Właśnie ból po gazie jest gorszy od nacięć. Ile dostalas zwolnienia?
    Wasilewski ma jakiś dalszy plan?

Synek ❤
    ae25cb9caf.png[/url]

‹‹ 337 338 339 340 341 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego