X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne METODA NAPROTECHNOLOGI
Odpowiedz

METODA NAPROTECHNOLOGI

Oceń ten wątek:
  • Babelki Przyjaciółka
    Postów: 107 27

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melba, a badałaś kiedykolwiek kał na candidie? bo to może być tak, że masz i to stąd kłopoty też 'niżej'.

  • monijaaa Autorytet
    Postów: 595 145

    Wysłany: 29 sierpnia 2018, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem już po wizycie u Tomaszewskiego. Bardzo miły, kulturalny i młody człowiek :D

    Zrobił USG wszystko wytłumaczył. Byłam też na parkowej gdzie kroją, dostałam leki, wypełniłam ankietę. Dzisiaj dzwonię by zapisać się już na sam zabieg.

    Aczkolwiek bogactwo i luksus jaki panuje w obu placówkach onieśmiela

    "Tylko nie martw się przez cały dzień.
    Wyznacz sobie na to godzinę, a potem ciesz się życiem"
    ks. Jan Kaczkowski
  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 29 sierpnia 2018, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monijaaa wrote:
    Jestem już po wizycie u Tomaszewskiego. Bardzo miły, kulturalny i młody człowiek :D

    Zrobił USG wszystko wytłumaczył. Byłam też na parkowej gdzie kroją, dostałam leki, wypełniłam ankietę. Dzisiaj dzwonię by zapisać się już na sam zabieg.

    Aczkolwiek bogactwo i luksus jaki panuje w obu placówkach onieśmiela

    ooo kurcze to już? nie odradzał zabiegu hehe?
    a czy on widzi na usg nap cos więcej niz Wasil? bo on albo nie mówi o pewnych kwestiach albo jest slaby pod tym względem.
    Czyli laparoskopia z histeroskopia? mąz wchodził z Tobą?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 sierpnia 2018, 08:55

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • monijaaa Autorytet
    Postów: 595 145

    Wysłany: 29 sierpnia 2018, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mąż nie wchodził ale dlatego że ja nie chciałam.

    USG bardzo dokładne było, tłumaczy i pokazuje bo pacjentka ma swój monitor i cały czas widać. Wasil przy USG nic nie tłumaczy.
    Zabiegu nie odradzał gdyż sam widział że coś tam jest i diagnostycznie warto zajrzeć.
    Jestem miło zaskoczona. Aczkolwiek kwestie finansowe hmm... Z użyciem żelu histero i laparoskopia do 4tysiecy

    "Tylko nie martw się przez cały dzień.
    Wyznacz sobie na to godzinę, a potem ciesz się życiem"
    ks. Jan Kaczkowski
  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 29 sierpnia 2018, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monijaaa wrote:
    Mąż nie wchodził ale dlatego że ja nie chciałam.

    USG bardzo dokładne było, tłumaczy i pokazuje bo pacjentka ma swój monitor i cały czas widać. Wasil przy USG nic nie tłumaczy.
    Zabiegu nie odradzał gdyż sam widział że coś tam jest i diagnostycznie warto zajrzeć.
    Jestem miło zaskoczona. Aczkolwiek kwestie finansowe hmm... Z użyciem żelu histero i laparoskopia do 4tysiecy

    no ja słyszałam że 3500, mam nadzieję, że nie więcej. Przeraża mnie chyba bardziej fakt tej kasy niż samej laparoskopii. A wizyta? 400 zł?

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • monijaaa Autorytet
    Postów: 595 145

    Wysłany: 29 sierpnia 2018, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za wizytę zapłaciłam 300 zł.

    Masakra dzierstwo w biały dzień.

    "Tylko nie martw się przez cały dzień.
    Wyznacz sobie na to godzinę, a potem ciesz się życiem"
    ks. Jan Kaczkowski
  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monijaaa wrote:
    Za wizytę zapłaciłam 300 zł.

    Masakra dzierstwo w biały dzień.

    oj no trudno, przynajmniej będziemy w dobrych rękach. Ja już jestem tak nastawiona psychicznie że żadne moce mnie nie cofną :D

    trzeba jeszcze wyczaić dla męża jakiś hotel w pobliżu na tą jedną noc.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 sierpnia 2018, 08:47

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • monijaaa Autorytet
    Postów: 595 145

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdzieś czytałam że w Supraślu są noclegi w dobrej cenie

    Ja mam tak samo. Boje się ale nie mogę doczekać się wtorku :D

    "Tylko nie martw się przez cały dzień.
    Wyznacz sobie na to godzinę, a potem ciesz się życiem"
    ks. Jan Kaczkowski
  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monijaaa wrote:
    Gdzieś czytałam że w Supraślu są noclegi w dobrej cenie

    Ja mam tak samo. Boje się ale nie mogę doczekać się wtorku :D

    Ooo to rzeczywiście jesteś już jedną nogą na stole operacyjnym hehe
    A później dzidzia i każda zapomni o strachu i bólu. Pozostanie tylko niesmak po wydaniu tak dużej kasy :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 sierpnia 2018, 14:40

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A propo, zwolnienie Ci wystawi Tomaszewski?

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, czy któraś z was ma stwierdzone IO i przyjmuje metformax??
    Robiłam w maju badania glukozy z obciążeniem:
    glukoza: 92/ 134/ 92/ 73/ 101
    insulina: 8,85/ 64.29/ 49.16/ 27.34/ 28.58
    Pani doktor stwierdziła, że insulina po 30 min jest zbyt wysoka i przepisał metformax; powtarzałam wczoraj badania na czczo i glukoza wyszła 89 a insulina 10.8- jest w normie. Morze za bardzo kombinuję, ale skoro wyniki mieszczą się w normie to na o mi metformax

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • monijaaa Autorytet
    Postów: 595 145

    Wysłany: 31 sierpnia 2018, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aisha nie pytałam , ale wydaje mi się że Tomaszewski przy wypisie

    "Tylko nie martw się przez cały dzień.
    Wyznacz sobie na to godzinę, a potem ciesz się życiem"
    ks. Jan Kaczkowski
  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 31 sierpnia 2018, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja81 wrote:
    dziewczyny, czy któraś z was ma stwierdzone IO i przyjmuje metformax??
    Robiłam w maju badania glukozy z obciążeniem:
    glukoza: 92/ 134/ 92/ 73/ 101
    insulina: 8,85/ 64.29/ 49.16/ 27.34/ 28.58
    Pani doktor stwierdziła, że insulina po 30 min jest zbyt wysoka i przepisał metformax; powtarzałam wczoraj badania na czczo i glukoza wyszła 89 a insulina 10.8- jest w normie. Morze za bardzo kombinuję, ale skoro wyniki mieszczą się w normie to na o mi metformax

    ja się srednio znam na interpretacji wyników krzywych i sama się radziłam na forum ale wiem, że metformax nie zaszkodzi Ci a wręcz może pomóc. U mnie też wyniki byly w normie, moze odrobine coś tam było nie tak ale lekarz dał mi metformine bo ona przy okazji poprawia owulacje. Po 3 miesiacach odstawiłam.

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • melba Autorytet
    Postów: 600 212

    Wysłany: 31 sierpnia 2018, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Babelki wrote:
    Melba, a badałaś kiedykolwiek kał na candidie? bo to może być tak, że masz i to stąd kłopoty też 'niżej'.

    Nie. Ale czytałam i nie ma to większego sensu. Czytałam swego czasu sporo o candida, więc mniej więc wiem co nie co na ten temat. Tak jak piszecie, odstawić cukier. Wiem, że się da :-) Ale ja nie lubię skrajności :-) poprostu muszę się spiąć i bardziej zadbać o siebie. Ostatnio trochę olałam temat. Poza tym ja nie umiem żyć z nastawieniem „tego nie, tamtego nie, bo w ciążę nie zajdę”.

    preg.png

    XII 2015 początek naprostarań
    XI 2022 FET 12 dpt 1313, 24dpt♥️
  • Dzik Przyjaciółka
    Postów: 132 40

    Wysłany: 4 września 2018, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć! Dziewczyny po ostatniej wizycie i załamaniu po pogorszonych wynikach zrobiłam sobie wolne od tematu napro, lecz fajnie dzisiaj do Was wrócić. Prawie 2 miesiące z wolną głową pozwoliły mi jeszcze bardziej docenić małżeństwo i stwierdzić że w sumie wyobrażam sobie życie bez dziecka lecz bez mojego męża nie, więc więcej muszę za niego dziękować Bogu niż prosić o spełnienie Naszych marzeń. Jaka złota myśl po pielgrzymce ;P Aishha ja jestem z Białegostoku, pod Supraślem to dość daleko będzie miał mąż do Ciebie, na Warszawską. Sporo jest kwater prywatnych takich z aneksami w fajnym standardzie nawet w samym centrum za przestępną cenę, jeśli będziecie potrzebować pomocy to pisz ;) Ja w tym cyklu sprawdzam działanie zastrzyku Ovitrelle, owulacja potwierdzona, zastrzyk wykonany, działania poczynione, po ludzku zrobione wszystko ciekawe czy uśmiechnie się do Nas tym razem los. ;)

    Sansivieria lubi tę wiadomość

    starania od 2016
    Oligaasthenozoospermia & PCOS

  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 4 września 2018, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzik wrote:
    Cześć! Dziewczyny po ostatniej wizycie i załamaniu po pogorszonych wynikach zrobiłam sobie wolne od tematu napro, lecz fajnie dzisiaj do Was wrócić. Prawie 2 miesiące z wolną głową pozwoliły mi jeszcze bardziej docenić małżeństwo i stwierdzić że w sumie wyobrażam sobie życie bez dziecka lecz bez mojego męża nie, więc więcej muszę za niego dziękować Bogu niż prosić o spełnienie Naszych marzeń. Jaka złota myśl po pielgrzymce ;P Aishha ja jestem z Białegostoku, pod Supraślem to dość daleko będzie miał mąż do Ciebie, na Warszawską. Sporo jest kwater prywatnych takich z aneksami w fajnym standardzie nawet w samym centrum za przestępną cenę, jeśli będziecie potrzebować pomocy to pisz ;) Ja w tym cyklu sprawdzam działanie zastrzyku Ovitrelle, owulacja potwierdzona, zastrzyk wykonany, działania poczynione, po ludzku zrobione wszystko ciekawe czy uśmiechnie się do Nas tym razem los. ;)

    noo wróciła :)
    sporo dziewczyn zniknęło stąd ale sama miałam nie raz chwile, że musiałam odpocząć od wszelkich tematów starań. Dobrze, że głowa oczyszczona :)
    Dzięki za rady, będę szukac pokoju blizej terminu, póki co czekam na wizyte za tydzień u Tomaszewskiego. Dla nas to jest jakieś 160 km do Białegostoku. A czemu na Warszawską? Na Parkowej jest klinika.

    monijaaa czekamy na wieści!

    Dzik lubi tę wiadomość

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • Dzik Przyjaciółka
    Postów: 132 40

    Wysłany: 4 września 2018, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ajj bo inny Tomaszewski /ginekolog/ jest na Warszawskiej i mi się pomieszało ;P

    starania od 2016
    Oligaasthenozoospermia & PCOS

  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 4 września 2018, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzik wrote:
    Ajj bo inny Tomaszewski /ginekolog/ jest na Warszawskiej i mi się pomieszało ;P

    spoko :) ale jeśli kojarzysz jakies noclegi w okolicach parkowej to możesz cos polecić, jak sie wpisze w wyszukiwarke to cięzko ogarnąć nie znając miasta.

    Dzik lubi tę wiadomość

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • monijaaa Autorytet
    Postów: 595 145

    Wysłany: 5 września 2018, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ;)
    Jestem już po. Wycięli mi 2 polipy z macicy, usunęli zrosty z macicy i udrożnili laparoskopowo jajowody. W tamtym roku miałam hsg były drożne a tu taki zonk oba niedrożne były.
    Czuję się dobrze. Boli szew w pępku, bardzo uciążliwe były bóle w klatce i barkach.
    Wszyscy tam są bardzo mili, na sali operacyjnej bardzo pozytywni ludzie byli, że nie denerwowałam się tak bardzo.

    "Tylko nie martw się przez cały dzień.
    Wyznacz sobie na to godzinę, a potem ciesz się życiem"
    ks. Jan Kaczkowski
  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 5 września 2018, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monijaaa wrote:
    Hej ;)
    Jestem już po. Wycięli mi 2 polipy z macicy, usunęli zrosty z macicy i udrożnili laparoskopowo jajowody. W tamtym roku miałam hsg były drożne a tu taki zonk oba niedrożne były.
    Czuję się dobrze. Boli szew w pępku, bardzo uciążliwe były bóle w klatce i barkach.
    Wszyscy tam są bardzo mili, na sali operacyjnej bardzo pozytywni ludzie byli, że nie denerwowałam się tak bardzo.

    Dobrze że już po wszystkim. Ale dziwią mnie te niedrozne jajowody, u mnie rok temu też wyszło że jest ok.
    Właśnie ból po gazie jest gorszy od nacięć. Ile dostalas zwolnienia?
    Wasilewski ma jakiś dalszy plan?

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
‹‹ 337 338 339 340 341 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ