X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne METODA NAPROTECHNOLOGI
Odpowiedz

METODA NAPROTECHNOLOGI

Oceń ten wątek:
  • Pilola Przyjaciółka
    Postów: 291 49

    Wysłany: 25 lutego 2019, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aishha wrote:
    dziewczyny dziekuje za dobre słowa ale pamietajcie, że to jest przed terminem miesiaczki i wiem jakie są realia...oby jednak test sie nie mylił. beta, progesteron i estradiol pobrane, z tego co pamietam TW dzis do 18, jesli bedzie wynik to dzwonie zapytac co dalej.
    Trzymamy kciuki i czekamy na informację ;-)

    Aishha lubi tę wiadomość

    Starania od 2016 r.
    3 laparoskopie+ histeroskopia
    Stwierdzona endometrioza 4 stopnia, liczne zrosty
    Mąż zdrowy - 12% prawidłowych plemników
    Naprotechnologia od 10.2018r.
    In vitro- styczeń 2020
    1 transfer- nieudany ( blastocysta 2AA)
    2 transfer - ciąża biochemiczna (blastocysta 1AA)
    II In vitro- wrzesień 2021 KRIOBANK
    1 transfer - nieudany ( blastocysta 2CC)
    brak zarodków...
  • Dzik Przyjaciółka
    Postów: 132 40

    Wysłany: 25 lutego 2019, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aishha wrote:
    dziewczyny dziekuje za dobre słowa ale pamietajcie, że to jest przed terminem miesiaczki i wiem jakie są realia...oby jednak test sie nie mylił. beta, progesteron i estradiol pobrane, z tego co pamietam TW dzis do 18, jesli bedzie wynik to dzwonie zapytac co dalej.

    dawaj znać Kochana co i jak!

    Aishha lubi tę wiadomość

    starania od 2016
    Oligaasthenozoospermia & PCOS

  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 25 lutego 2019, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny poryczałam się, dobrze, że nikogo nie ma w pracy...

    Estradiol 180,20 pg/ml
    Progesteron 42,47 ng/ml
    Beta-HCG 72,43 mIU/ml

    TW kazał przyjechać do czwartku z wynikami, jestem tak spanikowana, że chyba serce mi wyskoczy!

    Dzik, monijaaa, melba, Calypso, Sansivieria, niutek87, Babelki, aniołkowa_mama lubią tę wiadomość

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • Dzik Przyjaciółka
    Postów: 132 40

    Wysłany: 25 lutego 2019, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    REWELACJA!!!! Ja dzisiaj dziewczyno przez Ciebie nie mogę też się skupić w pracy. Co chwilę sprawdzałam czy coś już więcej napisałaś. Jejku tyle nadziei dzisiaj dostałam tą wiadomością! cudownie ;)

    starania od 2016
    Oligaasthenozoospermia & PCOS

  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 25 lutego 2019, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzik wrote:
    REWELACJA!!!! Ja dzisiaj dziewczyno przez Ciebie nie mogę też się skupić w pracy. Co chwilę sprawdzałam czy coś już więcej napisałaś. Jejku tyle nadziei dzisiaj dostałam tą wiadomością! cudownie ;)
    :D niech ten cud trwa...i niech się spełni nam wszystkim!

    Sansivieria, Calypso lubią tę wiadomość

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • melba Autorytet
    Postów: 600 212

    Wysłany: 25 lutego 2019, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co za wiadomość! <3 <3 <3 Ściskam mocno internetowo i z całego serca życzę spokojnej ciąży! Poza tym... Dajesz nadzieję Aishha !!!
    Aishha wrote:
    dziewczyny poryczałam się, dobrze, że nikogo nie ma w pracy...

    Estradiol 180,20 pg/ml
    Progesteron 42,47 ng/ml
    Beta-HCG 72,43 mIU/ml

    TW kazał przyjechać do czwartku z wynikami, jestem tak spanikowana, że chyba serce mi wyskoczy!

    Aishha lubi tę wiadomość

    preg.png

    XII 2015 początek naprostarań
    XI 2022 FET 12 dpt 1313, 24dpt♥️
  • Pilola Przyjaciółka
    Postów: 291 49

    Wysłany: 25 lutego 2019, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to się chyba porycze razem z Tobą Aishha

    Starania od 2016 r.
    3 laparoskopie+ histeroskopia
    Stwierdzona endometrioza 4 stopnia, liczne zrosty
    Mąż zdrowy - 12% prawidłowych plemników
    Naprotechnologia od 10.2018r.
    In vitro- styczeń 2020
    1 transfer- nieudany ( blastocysta 2AA)
    2 transfer - ciąża biochemiczna (blastocysta 1AA)
    II In vitro- wrzesień 2021 KRIOBANK
    1 transfer - nieudany ( blastocysta 2CC)
    brak zarodków...
  • Pilola Przyjaciółka
    Postów: 291 49

    Wysłany: 25 lutego 2019, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje w ogóle i dużo zdrówka dla Was

    Starania od 2016 r.
    3 laparoskopie+ histeroskopia
    Stwierdzona endometrioza 4 stopnia, liczne zrosty
    Mąż zdrowy - 12% prawidłowych plemników
    Naprotechnologia od 10.2018r.
    In vitro- styczeń 2020
    1 transfer- nieudany ( blastocysta 2AA)
    2 transfer - ciąża biochemiczna (blastocysta 1AA)
    II In vitro- wrzesień 2021 KRIOBANK
    1 transfer - nieudany ( blastocysta 2CC)
    brak zarodków...
  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 25 lutego 2019, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilola wrote:
    Gratulacje w ogóle i dużo zdrówka dla Was
    Dzięki, aby teraz fasolka zdrowo rosła i będę szczęśliwa ;)

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2019, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aishha wrote:
    Dzięki, aby teraz fasolka zdrowo rosła i będę szczęśliwa ;)
    Ja również gratuluję z całego serca! Oby rosło maleństwo pod sercem bez przeszkód ;)
    Btw. Czy uważasz, że druga laparoskopia Ci pomogła? Bo ja się panicznie boję i wzdrygam na samą, odległa póki co, jej wizję. A może jednak warto...

    Aishha lubi tę wiadomość

  • Sansivieria Autorytet
    Postów: 1736 1676

    Wysłany: 26 lutego 2019, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aishha wrote:
    dziewczyny poryczałam się, dobrze, że nikogo nie ma w pracy...

    Estradiol 180,20 pg/ml
    Progesteron 42,47 ng/ml
    Beta-HCG 72,43 mIU/ml

    TW kazał przyjechać do czwartku z wynikami, jestem tak spanikowana, że chyba serce mi wyskoczy!
    Ja też się popłakałam z tych Twoich rewelcji! Tak bardzo bardzo się cieszę!! Gratuluję z całego serca! Piękna beta! Piękny progesteron! Kilka dni nie zaglądałam a tu takie Cuda!!!

    Aishha lubi tę wiadomość

    age.png
    age.png
  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 26 lutego 2019, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny, miło jak cieszycie się razem ze mną ;) dodajecie nadziei bo póki co oboje z mężem przeżywamy.

    Calypso, moja druga laparo była wybawieniem z endometriozy, zrostow i niedroznych ujsc jajowodow, bez tego nie miałam szans a odwlekalam bardzo długo.
    Oczywiście poprawa wyników nasienia po leczeniu miała również ogromne znaczenie.

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2019, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aishha wrote:
    Dzięki dziewczyny, miło jak cieszycie się razem ze mną ;) dodajecie nadziei bo póki co oboje z mężem przeżywamy.

    Calypso, moja druga laparo była wybawieniem z endometriozy, zrostow i niedroznych ujsc jajowodow, bez tego nie miałam szans a odwlekalam bardzo długo.
    Oczywiście poprawa wyników nasienia po leczeniu miała również ogromne znaczenie.
    Dziękuję za odpowiedź moja droga! Ja już kilka razy byłam w szpitalu, a to HSG, a to histeroskopowe usuwanie polipa i zawsze strasznie to przeżywałam. Dzięki Twojej historii będę myśleć bardziej racjonalnie o laparoskopii! U nas wyniki męża w normie, "tylko" testosteron do poprawy na szczęście.

    Ja się nie dziwię, że przeżywacie. Jakbym po moich 3,5r starań zobaczyła pierwszy raz 2kreski to pewnie byłoby to samo! Bądźcie dobrej myśli :* my tu wszystkie 3mamy kciuki :-)

    Aishha lubi tę wiadomość

  • Babelki Przyjaciółka
    Postów: 107 27

    Wysłany: 27 lutego 2019, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak czekałam na tę informację Aishha, tak liczyłam, że ta druga laparo coś pomoże własnie i że się wreszcie 'ruszy' u Was :) no to kobieto powodzenia, zwłaszcza jeśli dopadną Cię mdłości ciążowe i inne :)
    Ja Wam powiem, że też jestem w ciąży - drugiej :) i właśnie miałam straszne mdłości przez 2m-ce - zupełnie co innego niż w pierwszej, ale już powoli wracam do życia. Tak więc mamy skuteczny pogrom endomendy na forum ;)

    niutek87, Aishha, Calypso, Dzik lubią tę wiadomość

  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 27 lutego 2019, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow Babelki to super wieści! Ale jaja...dziś w Napromedice Panie pielęgniarki powiedziały że nie wiedzą co się dzieje bo to już 14 ciąża w lutym a doktor zadowolony że nie wiem! :D

    No to tak, na usg widać jakiegoś kropka ale tak mały ze można tylko przypuszczać. Ale endometrium idealne, progesteron też więc nic na tą chwilę więcej zrobić się nie da tylko brać witaminy i za 3ctyg zrobić usg na którym wszystko będzie widać. Doktor powiedział żeby w ogóle bety nie robić, szkoda kasy i nerwów.
    Rano miałam planienie, mówi żeby się nie martwić, może to ten termin okresu i tyle. Także jestem spokojniejsza. Za 3 tyg jedziemy ostatni raz.

    Na dzisiejszym teście gruba krecha ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2019, 17:24

    Calypso, aniołkowa_mama, Sansivieria, Babelki lubią tę wiadomość

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • aniołkowa_mama Autorytet
    Postów: 905 959

    Wysłany: 27 lutego 2019, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aishha wrote:
    dziewczyny poryczałam się, dobrze, że nikogo nie ma w pracy...

    Estradiol 180,20 pg/ml
    Progesteron 42,47 ng/ml
    Beta-HCG 72,43 mIU/ml

    TW kazał przyjechać do czwartku z wynikami, jestem tak spanikowana, że chyba serce mi wyskoczy!
    Gratulacje!

    Aishha lubi tę wiadomość


    Moje Aniołki 4tc i 13tc
    Córeczka ♥️👶 🌈 08.2020
    MTHFR_1298A-C w układzie homozygotycznym
    PAI-1 4G w układzie heterozygotycznym
    10.2018- zaczynamy z naprotechnologią
    05.2019- laparoskopia+histeroskopia
    09.2019- nietolerancje: m.in. mleko, jajka, pszenica, kukurydza
    28.11.2019- bHCG- 422,1 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2019, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Babelki wrote:
    Tak czekałam na tę informację Aishha, tak liczyłam, że ta druga laparo coś pomoże własnie i że się wreszcie 'ruszy' u Was :) no to kobieto powodzenia, zwłaszcza jeśli dopadną Cię mdłości ciążowe i inne :)
    Ja Wam powiem, że też jestem w ciąży - drugiej :) i właśnie miałam straszne mdłości przez 2m-ce - zupełnie co innego niż w pierwszej, ale już powoli wracam do życia. Tak więc mamy skuteczny pogrom endomendy na forum ;)

    Gratulacje i nudnej ciąży życzę!!! :) No to teraz nic tylko pozostało mi się kłaść pod nóż ;P żeby dołączyć do Was

    Babelki lubi tę wiadomość

  • aniołkowa_mama Autorytet
    Postów: 905 959

    Wysłany: 27 lutego 2019, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aishha wrote:
    Wow Babelki to super wieści! Ale jaja...dziś w Napromedice Panie pielęgniarki powiedziały że nie wiedzą co się dzieje bo to już 14 ciąża w lutym a doktor zadowolony że nie wiem! :D

    No to tak, na usg widać jakiegoś kropka ale tak mały ze można tylko przypuszczać. Ale endometrium idealne, progesteron też więc nic na tą chwilę więcej zrobić się nie da tylko brać witaminy i za 3ctyg zrobić usg na którym wszystko będzie widać. Doktor powiedział żeby w ogóle bety nie robić, szkoda kasy i nerwów.
    Rano miałam planienie, mówi żeby się nie martwić, może to ten termin okresu i tyle. Także jestem spokojniejsza. Za 3 tyg jedziemy ostatni raz.

    Na dzisiejszym teście gruba krecha ;)
    Na prawdę poleciała mi łezka <3

    Ja mam termin@ na za tydzień, a w piątek mam urodziny- nie obrazilabym się na spóźniony prezent

    Calypso, Aishha, Babelki lubią tę wiadomość


    Moje Aniołki 4tc i 13tc
    Córeczka ♥️👶 🌈 08.2020
    MTHFR_1298A-C w układzie homozygotycznym
    PAI-1 4G w układzie heterozygotycznym
    10.2018- zaczynamy z naprotechnologią
    05.2019- laparoskopia+histeroskopia
    09.2019- nietolerancje: m.in. mleko, jajka, pszenica, kukurydza
    28.11.2019- bHCG- 422,1 <3
  • marlenqa31 Przyjaciółka
    Postów: 221 42

    Wysłany: 28 lutego 2019, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje :)
    Ale super wiadomość!! :) Dużo dużo zdrówka dla Was :)

    Jak tam tłusty czwartek? Ja zamówiłam sobie dwa pączki bezglutenowe i mąż ma mi je odebrać :) hihi jakoś trzeba sobie radzić :)

    2018- zaczynam przygodę z napro -PCOS, Hashimoto, helicobacter, nietolerancje pokarmowe
    2019-06 - luteina + Etruzil przez 3 cykle, glucophage XR
    2019-09 - Etruzil przez 3 cykle, duphaston od P+3, dostinex, wit D, wapno, glucophage XR
    2019-12 - Etruzil i Ovitrelle przez dwa cykle, Glucophage XR, Dostinex, witaminy, dieta
    2020-01 skierowanie na laparoskopię. 2020-03 laparoskopia i histeroskopia- niedrożne jajowody i zrosty w macicy
  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 28 lutego 2019, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zjadłam pół, chyba w głowie siedzi swiadomosc ze tyle czasu czlowiek o siebie dbał z tym odżywianiem i powinno tak zostac. Jakoś nawet nie mam fazy na słodkie :)
    W ogole to wyobrazcie sobie panike mojej szefowej jak sie dowiedziala o mojej ciazy...juz dzis dzwonila do dziewczyny, ktora kiedys tu pracowała i dogadały sie ze w kazdej chwili bedzie do dyspozycji.
    Nie ma to jak czuc presje na plecach :)

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
‹‹ 369 370 371 372 373 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ