X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Miovelia + miovelia nac
Odpowiedz

Miovelia + miovelia nac

Oceń ten wątek:
  • Suzi Ekspertka
    Postów: 362 66

    Wysłany: 7 grudnia 2020, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i mamay @😞😞😞 powiem Wam, że w tym miesiacu starałam sie nie myśleć, nie doszukiwać dziwnych objawów i na prawdę dobrze mi szło... nie stresowałam się, nie płakałam... ale jak zobaczyłam dzisiaj rano @ to pękłam. Wiem że 2 góra 3 dni i to minie, ale dzisiaj straciłam ochotę na wszystko. Ile jeszcze to potrwa? Jestem po prostu zmęczona.

  • Asia90 Przyjaciółka
    Postów: 323 42

    Wysłany: 7 grudnia 2020, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suzi wrote:
    No i mamay @😞😞😞 powiem Wam, że w tym miesiacu starałam sie nie myśleć, nie doszukiwać dziwnych objawów i na prawdę dobrze mi szło... nie stresowałam się, nie płakałam... ale jak zobaczyłam dzisiaj rano @ to pękłam. Wiem że 2 góra 3 dni i to minie, ale dzisiaj straciłam ochotę na wszystko. Ile jeszcze to potrwa? Jestem po prostu zmęczona.
    Suzi... przykro mi bardzo... 😥
    Nie myślałaś jednak aby zapisać się do tego mojego profesora?
    Ostatnio znajomej poleciłam jeszcze przed świętami ma wizytę, mam nadzieje ze im pomoże...

  • Suzi Ekspertka
    Postów: 362 66

    Wysłany: 7 grudnia 2020, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem co robić. Po głowie chodzi mi milion pomysłów, ale do żadnego nie mam 100% przekonania... jak byłam u dietetyczki, do ktorej zawsze trafiają pacjentki od tej mojej prof. to ona powiedziała, że dziewczyny ktore nigdy nie zachodzily w ciążę potrzebuja więcej czasu. Że tak min 8 miesiecy. U mnie minęło 5... najgorsza ta bezradność. I to że co lekarz to inna diagnoza i inne leczenie. Boję się że zmiana lekarza znowu mi zrobi mętlik w glowie.

  • Tuuusia Debiutantka
    Postów: 9 1

    Wysłany: 7 grudnia 2020, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suzi wrote:
    Nie wiem co robić. Po głowie chodzi mi milion pomysłów, ale do żadnego nie mam 100% przekonania... jak byłam u dietetyczki, do ktorej zawsze trafiają pacjentki od tej mojej prof. to ona powiedziała, że dziewczyny ktore nigdy nie zachodzily w ciążę potrzebuja więcej czasu. Że tak min 8 miesiecy. U mnie minęło 5... najgorsza ta bezradność. I to że co lekarz to inna diagnoza i inne leczenie. Boję się że zmiana lekarza znowu mi zrobi mętlik w glowie.
    Suzi, czasami zmiana lekarza może pomóc. Jeśli nie czujesz i nie widzisz poprawy po leczeniu u obecnego to strata czasu na niego.

  • Suzi Ekspertka
    Postów: 362 66

    Wysłany: 7 grudnia 2020, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tuuusia wrote:
    Suzi, czasami zmiana lekarza może pomóc. Jeśli nie czujesz i nie widzisz poprawy po leczeniu u obecnego to strata czasu na niego.
    Dopiero 5 miesiecy się u niej lecze... także chyba jeszcze nie czas na zmiany. Wczesniej leczyłam się prawie 3 lata u innego. Dzisiaj nie czas na podejmowanie decyzji bo kierują mną emocje... ochłonę i dopiero przemyślę. Ale dziekuję Wam za rady. Zawsze można na Was liczyć. 💛

  • Żółwik Autorytet
    Postów: 293 164

    Wysłany: 7 grudnia 2020, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia90 wrote:
    Suzi... przykro mi bardzo... 😥
    Nie myślałaś jednak aby zapisać się do tego mojego profesora?
    Ostatnio znajomej poleciłam jeszcze przed świętami ma wizytę, mam nadzieje ze im pomoże...
    A co za profesor ? Może ja się zapisze :)

  • Asia90 Przyjaciółka
    Postów: 323 42

    Wysłany: 7 grudnia 2020, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żółwik wrote:
    A co za profesor ? Może ja się zapisze :)
    Profesor Grzegorz Jakiel, przyjmuje w Wawie i w Lublinie.
    Nam z jego pomocą udało się w 3 cyklu.
    Naprawdę chce pomóc i nie bawi się w pol środki tylko konkretnie mierzy się z problemem.
    Ja długo tez nie byłam przekonana do zmiany lekarza ale teraz wiem że to była bardzo dobra decyzja 😊

  • Żółwik Autorytet
    Postów: 293 164

    Wysłany: 7 grudnia 2020, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia90 wrote:
    Profesor Grzegorz Jakiel, przyjmuje w Wawie i w Lublinie.
    Nam z jego pomocą udało się w 3 cyklu.
    Naprawdę chce pomóc i nie bawi się w pol środki tylko konkretnie mierzy się z problemem.
    Ja długo tez nie byłam przekonana do zmiany lekarza ale teraz wiem że to była bardzo dobra decyzja 😊
    Jaki masz problem ? Jak cena wizyty.

  • Asia90 Przyjaciółka
    Postów: 323 42

    Wysłany: 7 grudnia 2020, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żółwik wrote:
    Jaki masz problem ? Jak cena wizyty.
    IO i PCOS, pierwsza wizyta 350 zł kazda następna 270

  • Żółwik Autorytet
    Postów: 293 164

    Wysłany: 7 grudnia 2020, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia90 wrote:
    IO i PCOS, pierwsza wizyta 350 zł kazda następna 270
    O to
    Myśle ze podobnie jak u mnie. A jakie zastosował leczenie ?

  • Asia90 Przyjaciółka
    Postów: 323 42

    Wysłany: 7 grudnia 2020, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żółwik wrote:
    O to
    Myśle ze podobnie jak u mnie. A jakie zastosował leczenie ?
    W tym szczęśliwym cyklu brałam cło, zastrzyki gonal i ovitrelle, estrofen i encorton...
    Na początku zaczęliśmy tylko od clo ale niestety nie reagowałam, potem doszły zastrzyki a jak się okazało że było cienkie endometrium dostałam dodatkowo estrofen i encorton no i zadziałało.

  • Asia90 Przyjaciółka
    Postów: 323 42

    Wysłany: 7 grudnia 2020, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia90 wrote:
    Zapowiada się dobrze 😉 a na serduszko jest jeszcze czas, może za 2 tygodnie zobaczysz 🥰
    Kredka kiedy teraz wizyta? Jak sie czujesz?
    Ja nie mam siły na nic 😪

  • Suzi Ekspertka
    Postów: 362 66

    Wysłany: 8 grudnia 2020, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia90 wrote:
    Profesor Grzegorz Jakiel, przyjmuje w Wawie i w Lublinie.
    Nam z jego pomocą udało się w 3 cyklu.
    Naprawdę chce pomóc i nie bawi się w pol środki tylko konkretnie mierzy się z problemem.
    Ja długo tez nie byłam przekonana do zmiany lekarza ale teraz wiem że to była bardzo dobra decyzja 😊
    Ja poszperałam troche o nim i był kiedyś w Pytaniu na śniadanie😆

  • Asia1989 Przyjaciółka
    Postów: 336 37

    Wysłany: 9 grudnia 2020, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Byłam u lekarza. Dowiedziałam się że z prawego jajnika będzie owulacja. Mogę się jej spodziewać ok piątek, sobota. Mam robić testy owulacyjne. Jak wyjdzie pozytywny to ovitrelle i następnego dnia dzialac. W poniedziałek kontrola.

  • Asia90 Przyjaciółka
    Postów: 323 42

    Wysłany: 9 grudnia 2020, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia1989 wrote:
    Hej. Byłam u lekarza. Dowiedziałam się że z prawego jajnika będzie owulacja. Mogę się jej spodziewać ok piątek, sobota. Mam robić testy owulacyjne. Jak wyjdzie pozytywny to ovitrelle i następnego dnia dzialac. W poniedziałek kontrola.
    Oo to bardzo dobra wiadomość 😊 💪

  • k30 Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 9 grudnia 2020, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia90 wrote:
    Profesor Grzegorz Jakiel, przyjmuje w Wawie i w Lublinie.
    Nam z jego pomocą udało się w 3 cyklu.
    Naprawdę chce pomóc i nie bawi się w pol środki tylko konkretnie mierzy się z problemem.
    Ja długo tez nie byłam przekonana do zmiany lekarza ale teraz wiem że to była bardzo dobra decyzja 😊


    Gdzie przyjmuje w Lublinie?

  • Asia90 Przyjaciółka
    Postów: 323 42

    Wysłany: 9 grudnia 2020, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    k30 wrote:
    Gdzie przyjmuje w Lublinie?
    Trzeba sobie wygooglowac, ja chodzę do W-wy wiec gdzie konkretnie w Lublinie przyjmuje to nie wiem. Wiem ze przyjmuje w środy i soboty.

  • k30 Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 9 grudnia 2020, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki, już mam:)

  • Paula0408 Koleżanka
    Postów: 38 4

    Wysłany: 9 grudnia 2020, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia1989 wrote:
    Hej. Byłam u lekarza. Dowiedziałam się że z prawego jajnika będzie owulacja. Mogę się jej spodziewać ok piątek, sobota. Mam robić testy owulacyjne. Jak wyjdzie pozytywny to ovitrelle i następnego dnia dzialac. W poniedziałek kontrola.

    Hej a moge sie dowiedziec w jakim dniu cyklu bylas ?

  • Suzi Ekspertka
    Postów: 362 66

    Wysłany: 10 grudnia 2020, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia1989 wrote:
    Hej. Byłam u lekarza. Dowiedziałam się że z prawego jajnika będzie owulacja. Mogę się jej spodziewać ok piątek, sobota. Mam robić testy owulacyjne. Jak wyjdzie pozytywny to ovitrelle i następnego dnia dzialac. W poniedziałek kontrola.
    Super😁 trzymam kciuki. Z całych sił. I oczywiscie bawcie się przy tym dobrze🤭 💏

‹‹ 99 100 101 102 103 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ