X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Miovelia + miovelia nac
Odpowiedz

Miovelia + miovelia nac

Oceń ten wątek:
  • Asia1989 Przyjaciółka
    Postów: 336 37

    Wysłany: 10 grudnia 2020, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula0408 wrote:
    Hej a moge sie dowiedziec w jakim dniu cyklu bylas ?
    W 11 dc. Ja mam owulacje ok 15 dc ale tylko że stymulacja.

  • Paula0408 Koleżanka
    Postów: 38 4

    Wysłany: 10 grudnia 2020, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha Ok dzieki, bo ja jutro ide w 9 i jestem ciekawa co usłyszę.

  • Asia1989 Przyjaciółka
    Postów: 336 37

    Wysłany: 10 grudnia 2020, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde ja niby mam przewidziana owulacje piątek sobota ale testy owulacyjne negatywne jeszcze. I nie wiem co z zastrzykiem 😥😥😥

  • Asia90 Przyjaciółka
    Postów: 323 42

    Wysłany: 11 grudnia 2020, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia1989 wrote:
    Kurde ja niby mam przewidziana owulacje piątek sobota ale testy owulacyjne negatywne jeszcze. I nie wiem co z zastrzykiem 😥😥😥
    Powiem Ci tak... ja nie robiłam testów tylko po usg lekarz prowadzacy pisal kiedy mam zrobić zastrzyk. Nie jestem do końca przekonana czy ta metoda z testami jest skuteczna, mysle ze mimo wszystko owulacje można przeoczyć i nabawić się torbieli.

  • Asia1989 Przyjaciółka
    Postów: 336 37

    Wysłany: 12 grudnia 2020, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety jest to możliwe. Miałam mieć monitoring w piątek ale sytuacja w pracy nie pozwoliła pojechać do lekarza 🙁🙁🙁 dzwoniłam do lekarza żeby zapytać co z zastrzykiem ale sama ot tak nie mogę ustalić kiedy to wziąć. Dlatego liczę na szczęście że sam ladnie pęknie. Mówi się trudno... nie pierwszy stracony cykl. W poniedziałek się dowiem czy jest torbiel czy jednak pękło. Chyba zaczynam akceptować taki stan rzeczy. CHYBA....

  • Suzi Ekspertka
    Postów: 362 66

    Wysłany: 12 grudnia 2020, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia1989 wrote:
    Niestety jest to możliwe. Miałam mieć monitoring w piątek ale sytuacja w pracy nie pozwoliła pojechać do lekarza 🙁🙁🙁 dzwoniłam do lekarza żeby zapytać co z zastrzykiem ale sama ot tak nie mogę ustalić kiedy to wziąć. Dlatego liczę na szczęście że sam ladnie pęknie. Mówi się trudno... nie pierwszy stracony cykl. W poniedziałek się dowiem czy jest torbiel czy jednak pękło. Chyba zaczynam akceptować taki stan rzeczy. CHYBA....
    Halo halo... nie poddajemy się.🧡🤗💪moze akurat sam pękł. I żadnych torbieli nie będzie.... w poniedziałek też się wybieram do lekarza o ile będzie przyjmował. Na sprawdzenie ile pęcherzyków urosło po clo. Wczoraj bardzo mnie jajniki bolały. Jak na owu ale troche ze wczesnie bo 5 dc dopiero.

    Paula0408 lubi tę wiadomość

  • Asia90 Przyjaciółka
    Postów: 323 42

    Wysłany: 13 grudnia 2020, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suzi wrote:
    Halo halo... nie poddajemy się.🧡🤗💪moze akurat sam pękł. I żadnych torbieli nie będzie.... w poniedziałek też się wybieram do lekarza o ile będzie przyjmował. Na sprawdzenie ile pęcherzyków urosło po clo. Wczoraj bardzo mnie jajniki bolały. Jak na owu ale troche ze wczesnie bo 5 dc dopiero.
    Pewnie, w tamtym miesiącu sam pekl to moze i teraz się uda 😊
    Dajcie znać Dziewczyny jak po wizytach 😉

  • Asia1989 Przyjaciółka
    Postów: 336 37

    Wysłany: 14 grudnia 2020, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Więc tak... byłam u lekarza. 16 dc. Jest pecherzyk. Właśnie podałam zastrzyk. Jutro wieczorem przytulanie i w czwartek do kontroli. Najlepsze są te testy owulacyjne które mi nie wychodziły bo nie miały prawa wyjść 🤣🤣🤣 owulacja przewidziana na jutro. Wczoraj i dziś odpuściłam testowanie owulacji ale teraz po wizycie z ciekawości zrobiłam i .... są dwie kreski
    Owulacja nadciąga wielkimi krokami 💪💪💪

  • Asia90 Przyjaciółka
    Postów: 323 42

    Wysłany: 14 grudnia 2020, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia1989 wrote:
    Więc tak... byłam u lekarza. 16 dc. Jest pecherzyk. Właśnie podałam zastrzyk. Jutro wieczorem przytulanie i w czwartek do kontroli. Najlepsze są te testy owulacyjne które mi nie wychodziły bo nie miały prawa wyjść 🤣🤣🤣 owulacja przewidziana na jutro. Wczoraj i dziś odpuściłam testowanie owulacji ale teraz po wizycie z ciekawości zrobiłam i .... są dwie kreski
    Owulacja nadciąga wielkimi krokami 💪💪💪
    Boże... super 😊 zróbcie sobie mily nastrój i do dzieła 🥰🥰 💪

    Asia1989 lubi tę wiadomość

  • Asia1989 Przyjaciółka
    Postów: 336 37

    Wysłany: 14 grudnia 2020, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia90 wrote:
    Boże... super 😊 zróbcie sobie mily nastrój i do dzieła 🥰🥰 💪
    Postaram się że wszystkich sił, nastrój też dużo zmienia 😊😊😊 teraz tylko czekam na efekty uboczne po ovitrelle

  • Asia90 Przyjaciółka
    Postów: 323 42

    Wysłany: 14 grudnia 2020, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia1989 wrote:
    Postaram się że wszystkich sił, nastrój też dużo zmienia 😊😊😊 teraz tylko czekam na efekty uboczne po ovitrelle
    Ojj te efekty to tez nie pomagają w przytulaniach...
    A Ty zawsze znosisz ten zastrzyk tak samo?
    Ja pamiętam ze bardzo źle go zniosłam za pierwszym razem a za drugim to nic mi nie było wiec nie wiem od czego to zależy...

  • Asia1989 Przyjaciółka
    Postów: 336 37

    Wysłany: 14 grudnia 2020, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia90 wrote:
    Ojj te efekty to tez nie pomagają w przytulaniach...
    A Ty zawsze znosisz ten zastrzyk tak samo?
    Ja pamiętam ze bardzo źle go zniosłam za pierwszym razem a za drugim to nic mi nie było wiec nie wiem od czego to zależy...
    Ja pierwsze zastrzyki znosilam ok. Każdy kolejny to katastrofa.
    Suzi jak wizyta? Mnie po stymulacji też jajniki zaczynają boleć ok 5 dc. A jak widać owulacja późna... bo ok 16-17 dc

  • Asia90 Przyjaciółka
    Postów: 323 42

    Wysłany: 14 grudnia 2020, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia1989 wrote:
    Ja pierwsze zastrzyki znosilam ok. Każdy kolejny to katastrofa.
    Suzi jak wizyta? Mnie po stymulacji też jajniki zaczynają boleć ok 5 dc. A jak widać owulacja późna... bo ok 16-17 dc
    Miałaś miesiac przerwy to może nie będzie aż tak źle 😉
    Właśnie, Suzi jak u Ciebie?
    Zauważylyście, że Kredka się nic nie odzywa?? A tez juz jest pewnie po wizycie...

  • Asia1989 Przyjaciółka
    Postów: 336 37

    Wysłany: 14 grudnia 2020, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia90 wrote:
    Miałaś miesiac przerwy to może nie będzie aż tak źle 😉
    Właśnie, Suzi jak u Ciebie?
    Zauważylyście, że Kredka się nic nie odzywa?? A tez juz jest pewnie po wizycie...

    Halo halo Kredka jak tam???

  • Suzi Ekspertka
    Postów: 362 66

    Wysłany: 14 grudnia 2020, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia90 wrote:
    Miałaś miesiac przerwy to może nie będzie aż tak źle 😉
    Właśnie, Suzi jak u Ciebie?
    Zauważylyście, że Kredka się nic nie odzywa?? A tez juz jest pewnie po wizycie...
    A ja wybrałam się za wcześnie bo dzisiaj 8 dc dopiero, ale myślałam że ten gin tylko w poniedziałki i wtorki jest. A okazało się że jeszcze w czwartek. Także dzisiaj mnie nie męczył tylko recepta i do domu. A monitoring w czwartek.😊
    Asia1989 super że jest owu😁 życzę miłego czasu z mężem/partnerem. Może już nie rób tych testow owulacyjnych, bo niepotrzebnie się stresujesz😊 a akurat stresu przez to co przechodzimy to nam dziewczyny chyba wystarczy...🙄

  • kredka Autorytet
    Postów: 975 1015

    Wysłany: 14 grudnia 2020, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem dziewczyny jestem. ☺️
    Ale ledwo żyje i absolutnie na nic nie mam chęci i siły. Mdłości i wymioty zmiatają mnie praktycznie z powierzchni ziemi. Jem już tylko chleb z masłem i zupkę w stylu szpitalnym na ryżu i marchewce. 😩

    klz9jw4z9obz7e1d.png
  • Asia90 Przyjaciółka
    Postów: 323 42

    Wysłany: 15 grudnia 2020, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kredka wrote:
    Jestem dziewczyny jestem. ☺️
    Ale ledwo żyje i absolutnie na nic nie mam chęci i siły. Mdłości i wymioty zmiatają mnie praktycznie z powierzchni ziemi. Jem już tylko chleb z masłem i zupkę w stylu szpitalnym na ryżu i marchewce. 😩
    Oo kurcze to rzeczywiście się umęczysz 😥 a jak byłaś u lekarza to nic nie podpowiedział jak można sobie pomoc??? Przeciez to się wykończyć idzie na chlebie z masłem i kleiku na ryzu i marchewce..

  • kredka Autorytet
    Postów: 975 1015

    Wysłany: 15 grudnia 2020, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia90 wrote:
    Oo kurcze to rzeczywiście się umęczysz 😥 a jak byłaś u lekarza to nic nie podpowiedział jak można sobie pomoc??? Przeciez to się wykończyć idzie na chlebie z masłem i kleiku na ryzu i marchewce..

    U lekarza byłam w środę i miałam lekkie mdłości jeszcze wtedy, tak porządnie wzięło mnie od piątku. 😔 i tak później niż w pierwszej ciąży, bo wtedy to zdychałam tak od 6 tyg. Mam nadzieje, że trochę odpuści za niedługo.

    A ty jak się masz? 🥰

    klz9jw4z9obz7e1d.png
  • Asia90 Przyjaciółka
    Postów: 323 42

    Wysłany: 15 grudnia 2020, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kredka wrote:
    U lekarza byłam w środę i miałam lekkie mdłości jeszcze wtedy, tak porządnie wzięło mnie od piątku. 😔 i tak później niż w pierwszej ciąży, bo wtedy to zdychałam tak od 6 tyg. Mam nadzieje, że trochę odpuści za niedługo.

    A ty jak się masz? 🥰
    Ojj oby było lepiej 😉 i co widziałaś serduszko??
    Mnie na szczęście omijają takie dolegliwości, czuje się dobrze 😉 zauważyłam nawet ze taka senna nie jestem 😉 tylko zaczynają mnie leginsy uciskac i czuje po sobie ze puchnę 😯

  • kredka Autorytet
    Postów: 975 1015

    Wysłany: 15 grudnia 2020, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia90 wrote:
    Ojj oby było lepiej 😉 i co widziałaś serduszko??
    Mnie na szczęście omijają takie dolegliwości, czuje się dobrze 😉 zauważyłam nawet ze taka senna nie jestem 😉 tylko zaczynają mnie leginsy uciskac i czuje po sobie ze puchnę 😯

    Jak gacie uciskają to znaczy, że maluch robi sobie miejsce. ☺️
    Taaaak jest serduszko, bije jak szalone. 🥰

    Asia1989 lubi tę wiadomość

    klz9jw4z9obz7e1d.png
‹‹ 100 101 102 103 104 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ