X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Miovelia + miovelia nac
Odpowiedz

Miovelia + miovelia nac

Oceń ten wątek:
  • Asia1989 Przyjaciółka
    Postów: 336 37

    Wysłany: 15 grudnia 2020, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super dziewczyny. Zazdroszczę Wam ale tak mega pozytywnie ❤❤❤ u mnie kolejne rzeczy się nakładają... boli mnie ząb. Ósemka rośnie i boli mnie migdał i pół szczęki. Wiem niestety że stan zapalny też utrudni ewentualne zagniezdzenie, a żeby usunąć tego zęba brakuje mi odwagi, bo to mega skomplikowany zabieg w moim przypadku 😡🤬😡🤬😡🤬😡

  • Asia90 Przyjaciółka
    Postów: 323 42

    Wysłany: 15 grudnia 2020, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kredka wrote:
    Jak gacie uciskają to znaczy, że maluch robi sobie miejsce. ☺️
    Taaaak jest serduszko, bije jak szalone. 🥰
    Bardzo, bardzo się cieszę 🥰
    Tak, na to wygląda że się zaczyna rozpychać 😉

    kredka lubi tę wiadomość

  • Asia90 Przyjaciółka
    Postów: 323 42

    Wysłany: 15 grudnia 2020, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia1989 wrote:
    Super dziewczyny. Zazdroszczę Wam ale tak mega pozytywnie ❤❤❤ u mnie kolejne rzeczy się nakładają... boli mnie ząb. Ósemka rośnie i boli mnie migdał i pół szczęki. Wiem niestety że stan zapalny też utrudni ewentualne zagniezdzenie, a żeby usunąć tego zęba brakuje mi odwagi, bo to mega skomplikowany zabieg w moim przypadku 😡🤬😡🤬😡🤬😡
    Ojj może warto ją usunąć póki nie zaszłaś jeszcze bo jak Cie zlapie taki bol w ciąży to będziesz po ścianach chodzić...
    Przemyśl to jeszcze 😉

  • Żółwik Autorytet
    Postów: 293 164

    Wysłany: 15 grudnia 2020, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia1989 wrote:
    Super dziewczyny. Zazdroszczę Wam ale tak mega pozytywnie ❤❤❤ u mnie kolejne rzeczy się nakładają... boli mnie ząb. Ósemka rośnie i boli mnie migdał i pół szczęki. Wiem niestety że stan zapalny też utrudni ewentualne zagniezdzenie, a żeby usunąć tego zęba brakuje mi odwagi, bo to mega skomplikowany zabieg w moim przypadku 😡🤬😡🤬😡🤬😡

    Nie wiem skąd jesteś. Ale znajdź dobrego chirurga szczekowego i problem się rozwiąże. Ja usuwałem 4 ósemki i uwierz mi ze żadna nie była prosta sprawa. Łącznie z zakręconymi korzeniami, cześć na wierzchu a cześć nie. Jak wchodzi zapalenie to ból niesamowity ! Mnie blokowała się nawet szczeka. A przy którymś tam zapaleniu ( bałam się usunięcia) to nawet czułam ucho i cały bok mnie ciągnęło.
    Usunięcie nic nie boli bo teraz są takie środki przeciwbólowe.
    Jedynie po ale to tez jest do wytrzymania. Ja nie lubię brac leków. Mi pomagał nawet przy zapaleniu płyn eufrin (czy jakos tak. Taki różowy płyn do rozczenczania po zabiegach stomatologicznych) . Umawiac się jak najszybciej !
    A jak ma się zagnieździć to się zagnieździ. Ósemka mu nie przeszkodzi 😛 a nawet pomoze bo skupisz się na niej. Strasz się naturalnie czy wspomagasz się ?

  • Asia1989 Przyjaciółka
    Postów: 336 37

    Wysłany: 15 grudnia 2020, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żółwik wrote:
    Nie wiem skąd jesteś. Ale znajdź dobrego chirurga szczekowego i problem się rozwiąże. Ja usuwałem 4 ósemki i uwierz mi ze żadna nie była prosta sprawa. Łącznie z zakręconymi korzeniami, cześć na wierzchu a cześć nie. Jak wchodzi zapalenie to ból niesamowity ! Mnie blokowała się nawet szczeka. A przy którymś tam zapaleniu ( bałam się usunięcia) to nawet czułam ucho i cały bok mnie ciągnęło.
    Usunięcie nic nie boli bo teraz są takie środki przeciwbólowe.
    Jedynie po ale to tez jest do wytrzymania. Ja nie lubię brac leków. Mi pomagał nawet przy zapaleniu płyn eufrin (czy jakos tak. Taki różowy płyn do rozczenczania po zabiegach stomatologicznych) . Umawiac się jak najszybciej !
    A jak ma się zagnieździć to się zagnieździ. Ósemka mu nie przeszkodzi 😛 a nawet pomoze bo skupisz się na niej. Strasz się naturalnie czy wspomagasz się ?
    Była stymulacja. Lametta i zastrzyki bemfola. Jest jeden pecherzyk. Może już pękł. A działamy naturalnie. Co do zęba to właśnie mam splatane korzenie i coś ie mi bokiem, w policzek. Ratuje się czym mogę.

  • Suzi Ekspertka
    Postów: 362 66

    Wysłany: 16 grudnia 2020, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze dziewczyny... ciągle mi się coś dzieje. Jak nie czerwone kropeczki na ciele to teraz zrobiły mi się sine paznokcie u stóp 😞😞😞 jestem przerażona. W sumie od kilku lat mam taki problem, że jak zmarzną mi stopy to później strasznie mnie swędzą palce i robią się sine. Tak z 5 lat albo wiecej mi się dzieje. I tylko w zimę. Boję się że mam jakis problem z krążeniem. Jestem wykończona tym wszystkim. Tak bardzo bardzo zmęczona. 😢 jutro idę do gin to mu o tym powiem. Sory że nie na temat ciąży ale nie mam się komu wyżalić... i poradzić.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 grudnia 2020, 22:57

  • Asia1989 Przyjaciółka
    Postów: 336 37

    Wysłany: 17 grudnia 2020, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suzi wrote:
    Kurcze dziewczyny... ciągle mi się coś dzieje. Jak nie czerwone kropeczki na ciele to teraz zrobiły mi się sine paznokcie u stóp 😞😞😞 jestem przerażona. W sumie od kilku lat mam taki problem, że jak zmarzną mi stopy to później strasznie mnie swędzą palce i robią się sine. Tak z 5 lat albo wiecej mi się dzieje. I tylko w zimę. Boję się że mam jakis problem z krążeniem. Jestem wykończona tym wszystkim. Tak bardzo bardzo zmęczona. 😢 jutro idę do gin to mu o tym powiem. Sory że nie na temat ciąży ale nie mam się komu wyżalić... i poradzić.
    Kochana...leć do kardiologa albo chirurga naczyniowego. Trzeba to sprawdzić. Po tych wszystkich lekach organizm szaleje. Mi doskwieraja nerki, gdzie nigdy z tym nie miałam problemu. Wierzę że jesteś zmęczona. Te z już mam dosyć i chciałabym odpocząć. Jak w jednym miesiącu mówię że to ostatnia próba to i tak znów próbuje. Wszystko zaczyna mnie już wku@#$%#! Ja obecnie walczę z gorącym zębem. Dziś w nocy nie spałam tak bolało. Wyglądam jak chomik. Więc jadę na monitoring ale tylko Żeby sprawdzić czy torbieli nie ma, bo powodzenie w tym cyklu odpuszczam. A Ty teraz nie poddawaj się tylko biegiem do specjalisty i walcz dalej.

  • kredka Autorytet
    Postów: 975 1015

    Wysłany: 17 grudnia 2020, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia1989 naprawdę poważnie bym się zastanowiła nad usunięciem tego zęba... a co jak będziesz w ciąży? Ani przeciwbólowych wziąć, zresztą podejrzewam, że Apap raczej na taki ból nie pomoże. Szkoda Twojego cierpienia, naprawdę.

    Sama się w końcu zebrałam i usunęłam siódemkę która miała zmiażdżony korzeń przez ósemkę która się zatrzymała. Ciagle bolało mnie ucho i miałam powiększone węzły z tej strony. Były dni, że brałam kilka tabletek dziennie aż stwierdziłam, że koniec bo szkoda mi mojego zdrowia i samopoczucia i tak właśnie w szczęśliwym cyklu, 4 dpo usunęłam tego zęba. Wszystkie akcje z uchem jak ręką odjął. To było najlepsze co mogłam zrobić.

    klz9jw4z9obz7e1d.png
  • Asia1989 Przyjaciółka
    Postów: 336 37

    Wysłany: 17 grudnia 2020, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kredka wrote:
    Asia1989 naprawdę poważnie bym się zastanowiła nad usunięciem tego zęba... a co jak będziesz w ciąży? Ani przeciwbólowych wziąć, zresztą podejrzewam, że Apap raczej na taki ból nie pomoże. Szkoda Twojego cierpienia, naprawdę.

    Sama się w końcu zebrałam i usunęłam siódemkę która miała zmiażdżony korzeń przez ósemkę która się zatrzymała. Ciagle bolało mnie ucho i miałam powiększone węzły z tej strony. Były dni, że brałam kilka tabletek dziennie aż stwierdziłam, że koniec bo szkoda mi mojego zdrowia i samopoczucia i tak właśnie w szczęśliwym cyklu, 4 dpo usunęłam tego zęba. Wszystkie akcje z uchem jak ręką odjął. To było najlepsze co mogłam zrobić.
    Już sobie obiecałam że jak opuchlizna zejdzie to zajmę się tym zębem. Poszukam specjalisty w innym mieście bo u mnie straszyli mnie że mogę stracić czucie w 1/4 części twarzy i może to potrwać nawet pół roku. Więc już szukam... A co do cyklu... byłam u lekarza. Pęcherzyk pękł. Czekamy na efekty. 30.12 beta. Dostałam zastrzyki prolutex i we wtorek kontrolnie progesteron. Powiedziałam o tym zębie i Pani dr kazała się wstrzymać z antybiotykiem, chyba że bol będzie nie do zniesienia. Wtedy mam do niej zadzwonić. A tak ratuje się domowymi sposobami. Mogę brać paracetamol, który o dziwo działa na mnie.

  • Asia90 Przyjaciółka
    Postów: 323 42

    Wysłany: 17 grudnia 2020, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia1989 wrote:
    Już sobie obiecałam że jak opuchlizna zejdzie to zajmę się tym zębem. Poszukam specjalisty w innym mieście bo u mnie straszyli mnie że mogę stracić czucie w 1/4 części twarzy i może to potrwać nawet pół roku. Więc już szukam... A co do cyklu... byłam u lekarza. Pęcherzyk pękł. Czekamy na efekty. 30.12 beta. Dostałam zastrzyki prolutex i we wtorek kontrolnie progesteron. Powiedziałam o tym zębie i Pani dr kazała się wstrzymać z antybiotykiem, chyba że bol będzie nie do zniesienia. Wtedy mam do niej zadzwonić. A tak ratuje się domowymi sposobami. Mogę brać paracetamol, który o dziwo działa na mnie.
    Asia... uwierz mi ze jak ma się zagnieździć to to zrobi...
    Ja przecież chora byłam i brałam gripex a dzień przed beta jeszcze poprawiłam jakimś lekiem bo mi opryszczkę wywaliło...
    Wiem ze to trudne ale spróbuj o tym nie myśleć 😉 myślę że wyłączenie głowy tez dużo daje, zajmij sie świętami i spędz je w miłej atmosferze 😉

  • Asia1989 Przyjaciółka
    Postów: 336 37

    Wysłany: 17 grudnia 2020, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia90 wrote:
    Asia... uwierz mi ze jak ma się zagnieździć to to zrobi...
    Ja przecież chora byłam i brałam gripex a dzień przed beta jeszcze poprawiłam jakimś lekiem bo mi opryszczkę wywaliło...
    Wiem ze to trudne ale spróbuj o tym nie myśleć 😉 myślę że wyłączenie głowy tez dużo daje, zajmij sie świętami i spędz je w miłej atmosferze 😉
    Tak właśnie zamierzam zrobić. Na szczęście mam dużo roboty przed świętami więc głową zajęta. 😊😊😊

    Asia90 lubi tę wiadomość

  • kredka Autorytet
    Postów: 975 1015

    Wysłany: 17 grudnia 2020, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia1989 idź kochana ogarnij tego zęba, naprawdę szkoda żebyś tak cierpiała. 😔

    klz9jw4z9obz7e1d.png
  • Suzi Ekspertka
    Postów: 362 66

    Wysłany: 17 grudnia 2020, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po wizycie u gin. Po clo tylko jeden pęcherzyk. Czyli tak samo jak bez clo. Owu sobota- niedziela. A w przyszłym miesiącu clo plus zastrzyk bemfola i zobaczymy czy to da więcej pęcherzyków. Jutro mam wizyte u naczyniowca w związku z tymi sinymi palcami. Stresuje się...😖

  • Asia1989 Przyjaciółka
    Postów: 336 37

    Wysłany: 17 grudnia 2020, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suzi wrote:
    Jestem po wizycie u gin. Po clo tylko jeden pęcherzyk. Czyli tak samo jak bez clo. Owu sobota- niedziela. A w przyszłym miesiącu clo plus zastrzyk bemfola i zobaczymy czy to da więcej pęcherzyków. Jutro mam wizyte u naczyniowca w związku z tymi sinymi palcami. Stresuje się...😖
    Oby ten jeden pecherzyk był tym właściwym. Nie martw się. Wszystko będzie dobrze. Trzymam kciuki. Daj znać co Ci lekarz powie. 😘😘😘

  • kredka Autorytet
    Postów: 975 1015

    Wysłany: 18 grudnia 2020, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suzi wrote:
    Jestem po wizycie u gin. Po clo tylko jeden pęcherzyk. Czyli tak samo jak bez clo. Owu sobota- niedziela. A w przyszłym miesiącu clo plus zastrzyk bemfola i zobaczymy czy to da więcej pęcherzyków. Jutro mam wizyte u naczyniowca w związku z tymi sinymi palcami. Stresuje się...😖

    Suzi czasami jeden w zupełności wystarczy. ☺️ U mnie też był jeden. Trzymam kciuki.

    Nie stresuj się bidulko, na pewno będzie dobrze. ✊🏻

    klz9jw4z9obz7e1d.png
  • Suzi Ekspertka
    Postów: 362 66

    Wysłany: 18 grudnia 2020, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I po wizycie u naczyniowca. Powiedział że jak dla niego to efekt niewygodnych butów, bo jest to dość symetryczne, w sensie że na obydwu dużych palcach, ale kazał jeszcze się przejsc do dermatologa. Niby powinno odrastac razem z paznokciem, ogolnie obserwować. 🙄 już mam dosyć łażenia po tych lekarzach.
    Mowiłam mu też że mi się robią takie kropeczki to powiedział że od Acardu. I ogolnie ze wzgledu na zespoł antyfisfolipidowy i trombofilie proponuje wybrać się do hematologa na konsultację. Żeby tego nie zaniedbać. Bo to się będzie ciągnęło całe życie i że Acard nieraz nie wystarczy.
    A Wy jak tam? Jakieś nowości?

  • Asia1989 Przyjaciółka
    Postów: 336 37

    Wysłany: 18 grudnia 2020, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem zadowolona bo przestal mnie boleć ząb. Szukam dobrego chirurga szczekowego i biorę się za niego. Dziś u mnie 20 dc i pierwszy zastrzyk prolutex za mną. Jestem jakieś 3 dpo i teraz zaczął mnie boleć brzuch.

  • Suzi Ekspertka
    Postów: 362 66

    Wysłany: 19 grudnia 2020, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy któraś z Was bierze Miovelie nac? Nigdzie nie moge jej dostać... zawsze zamawiałam przez internet a teraz wszędzie brak na stanie🙄

  • Asia1989 Przyjaciółka
    Postów: 336 37

    Wysłany: 19 grudnia 2020, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suzi wrote:
    Dziewczyny, czy któraś z Was bierze Miovelie nac? Nigdzie nie moge jej dostać... zawsze zamawiałam przez internet a teraz wszędzie brak na stanie🙄
    Sprawdź sobie przez stronę *kto ma lek*. Ja zawsze sprawdzam gdzie moje leki są dostępne A to nie jest taka prosta sprawa. W moim mieście zazwyczaj tylko w aptece gemini.

  • Suzi Ekspertka
    Postów: 362 66

    Wysłany: 19 grudnia 2020, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia1989 wrote:
    Sprawdź sobie przez stronę *kto ma lek*. Ja zawsze sprawdzam gdzie moje leki są dostępne A to nie jest taka prosta sprawa. W moim mieście zazwyczaj tylko w aptece gemini.
    No właśnie u mnie w żadnej aptece nigdy tego nie było a najbliższe apteki w ktorych można dostać są kilkadziesiąt km ode mnie.😑 a w internetowych żadnych nie ma. Muszę zapytać na kolejnej wizycie czy są jakieś zamienniki...

‹‹ 101 102 103 104 105 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ