X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Miovelia + miovelia nac
Odpowiedz

Miovelia + miovelia nac

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2019, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mika1995 wrote:
    Rozumiem o co chodzi tylko że dla mnie nie do pojęcia jest to że jak staraliśmy się o pierwsze dziecko to w pierwszym cyklu od razu się udało bez żadnych badań nasienia czy coś. Teraz po 3 latach staramy się znowu i nic. Ja owulacje mam mąż ma wyniki w normie to czemu się nie udaje no tego pojąć nie mogę. Obecnie mamy ostatni cykl starań. Później musimy odłożyć starania na parę miesięcy z powodu mojej pracy (upadłość firmy) a co za tym idzie mniejszy budżet o polowe. Proszę Boga żeby się udało. Żebyśmy nie zaprzepascili tych miesięcy które mamy za sobą. Myśl kolejnego niepowodzenia jest dla mnie niewyobrażalnie smutna. Natomiast wam wszystkim życzę dużo szczęścia w nadchodzących miesiącach. Upragnionych dwóch kresek.

    Cześć u mnie podobnie, mam jedno dziecko z pierwszego cyklu starań, zaszłam naturalnie miesiąc po slubie. Teraz 3 rok starań i nic, myślę że podstawe badanie to drożność jajowodów, niestety ja zrobiłam je późno bo cały czas myślałam że skoro pierwsze było od razu to drugie też będzie, zaczęliśmy się starac w momencie kiedy zaczęliśmy budowę domu, synuś miał wtedy 10 miesięcy, teraz ma 4 latka. Zdążyliśmy wybudować dom, wprowadzić się, pomieszkać i wciąż nic, myślałam że stres związany z budową czy przemęczenie. Z badań hsg wyszła niedrożność jajowodu lewego z powodu worczaka. Teraz mam 4 cykl ze stymulacją, nie wiem co to będzie. Trzeba myśleć pozytywnie chociaż wiem jak to ciężko 😔💪

  • paula.gk Debiutantka
    Postów: 10 2

    Wysłany: 8 lipca 2019, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!
    Jestem nowa, ale śledzę wasze wpisy od początku, ponieważ tez brałam Miovelie + Miovelie Nac.
    W sobotę zobaczyłam dwie kreski na teście - w cyklu gdzie nic nie brałam na stymulację.
    Ciagle trzymam za was wszystkie kciuki ✊🏻🥰
    Mam do oddania jedno opakowanie Miovelii Nac, może któraś potrzebuje? ☺️

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2019, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paula.gk wrote:
    Hej dziewczyny!
    Jestem nowa, ale śledzę wasze wpisy od początku, ponieważ tez brałam Miovelie + Miovelie Nac.
    W sobotę zobaczyłam dwie kreski na teście - w cyklu gdzie nic nie brałam na stymulację.
    Ciagle trzymam za was wszystkie kciuki ✊🏻🥰
    Mam do oddania jedno opakowanie Miovelii Nac, może któraś potrzebuje? ☺️

    Moje gratulacje 😍 Mnie przydałoby się takie opakowanie 😃 Jak mogę się z Tobą skontaktować?

  • paula.gk Debiutantka
    Postów: 10 2

    Wysłany: 8 lipca 2019, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Saara, dziękuje ❤️
    Wysłałam zaproszenie, może uda nam się skontaktować na priv, wtedy wyślesz mi dane a ja wyślę Ci opakowanie 🥰

  • Bibi25 Ekspertka
    Postów: 300 89

    Wysłany: 8 lipca 2019, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula ile sie starałas?

    Drugi rok staran
    PCO, laparo
    drożność ok, immuno ok
    MTHFR, czynnik VR2 hetero
    Pai homo
    Kariotypy ok
    Mąż - ok

    6/2020 lametta, miovelia nac, acard, pregnyl
    3.07 || beta 942
    6.07 beta 4106 pecherzyk w macicy 0.8

    3jgx3e3kc1zquwj5.png
  • paula.gk Debiutantka
    Postów: 10 2

    Wysłany: 8 lipca 2019, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bibi, od grudnia tym razem. O pierwsza ciąże ponad rok ☺️

    Bibi25 lubi tę wiadomość

  • Bibi25 Ekspertka
    Postów: 300 89

    Wysłany: 8 lipca 2019, 23:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jutro dzwonie do doktor, 39 dc testy negatywne :( tydzien temu jajniki strasznie mnie bolaly, cykl niemonitorowany. nie wiem co robic dalej. Maz byl w szpitalu, czekamy na decyzje czy będzie konieczna operacja, ma zwezenie jelita, stres stres stres :( mi po laparo czas sie konczy i o tak. W tym miesiacu odpuscilismy i nie mam ochoty na kolejny staraniowy cykl :(

    Drugi rok staran
    PCO, laparo
    drożność ok, immuno ok
    MTHFR, czynnik VR2 hetero
    Pai homo
    Kariotypy ok
    Mąż - ok

    6/2020 lametta, miovelia nac, acard, pregnyl
    3.07 || beta 942
    6.07 beta 4106 pecherzyk w macicy 0.8

    3jgx3e3kc1zquwj5.png
  • paula.gk Debiutantka
    Postów: 10 2

    Wysłany: 9 lipca 2019, 06:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bibi my właśnie jak odpuściliśmy to się udało. Odstawiłam „wspomagacze”, wyjechałam na wakacje, wróciłam nie myśląc co było zanim wyjeżdżałam.
    I na prawdę wielkim zdziwieniem były dla mnie dwie kreski 😉 jutro mam lekarza.
    Trzymam kciuki i nie poddawaj się! Uda się na pewno, ale jak widać dużo swojego robi nasza psychika 🥰

  • Bibi25 Ekspertka
    Postów: 300 89

    Wysłany: 9 lipca 2019, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pani doktor odpisala, ze czekamy na rozwoj sytuacji jeszcze tydzien.
    Napisz jak tam po wizycie. :)

    Drugi rok staran
    PCO, laparo
    drożność ok, immuno ok
    MTHFR, czynnik VR2 hetero
    Pai homo
    Kariotypy ok
    Mąż - ok

    6/2020 lametta, miovelia nac, acard, pregnyl
    3.07 || beta 942
    6.07 beta 4106 pecherzyk w macicy 0.8

    3jgx3e3kc1zquwj5.png
  • paula.gk Debiutantka
    Postów: 10 2

    Wysłany: 9 lipca 2019, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odezwę się na pewno 🥰🥰

  • paula1634 Koleżanka
    Postów: 38 2

    Wysłany: 9 lipca 2019, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy biorąc miovelia lub Miovelia nac monitorowalas cykl i mialas zastrzyk na pęknięcie?

    paula.gk wrote:
    Hej dziewczyny!
    Jestem nowa, ale śledzę wasze wpisy od początku, ponieważ tez brałam Miovelie + Miovelie Nac.
    W sobotę zobaczyłam dwie kreski na teście - w cyklu gdzie nic nie brałam na stymulację.
    Ciagle trzymam za was wszystkie kciuki ✊🏻🥰
    Mam do oddania jedno opakowanie Miovelii Nac, może któraś potrzebuje? ☺️

  • paula.gk Debiutantka
    Postów: 10 2

    Wysłany: 9 lipca 2019, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula1634, tak miałam monitorowany co miesiąc, zastrzyków nie brałam. W tym miesiącu miałam mieć badanie drożności jajowodów, ale odmówiłam.
    Dodam, ze w tym miesiącu nie brałam żadnych suplementów bo odpuściłam totalnie... 🙄☺️

  • Lena986 Autorytet
    Postów: 431 157

    Wysłany: 9 lipca 2019, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ktorej pomogła ta NAC czy szkoda kasy? Mi nie...

  • Bibi25 Ekspertka
    Postów: 300 89

    Wysłany: 9 lipca 2019, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki niej i clo mialam pierwszy raz owu wiec w tym pomogla.

    Drugi rok staran
    PCO, laparo
    drożność ok, immuno ok
    MTHFR, czynnik VR2 hetero
    Pai homo
    Kariotypy ok
    Mąż - ok

    6/2020 lametta, miovelia nac, acard, pregnyl
    3.07 || beta 942
    6.07 beta 4106 pecherzyk w macicy 0.8

    3jgx3e3kc1zquwj5.png
  • Lena986 Autorytet
    Postów: 431 157

    Wysłany: 9 lipca 2019, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To chyba raczej dzięki clo...

  • Mika1995 Koleżanka
    Postów: 97 11

    Wysłany: 9 lipca 2019, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nac + lametta i od razu pojawiła się owulacja

  • Bibi25 Ekspertka
    Postów: 300 89

    Wysłany: 9 lipca 2019, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena986 wrote:
    To chyba raczej dzięki clo...
    Niee, wczesniej przez pol roku bralam lamette i clo w roznych schematach i nie bylo owu. Pozniej laparo, kauteryzacja jajnikow i miał byc naturalny cykl lecz do 60 dni okresu nie było :( pozniej nac i clo i byla owu z 2 jajnikow. Teraz 40 dc bez stymulacji i znow okres sie opóźnia a w ciazy nie jestem :(

    Drugi rok staran
    PCO, laparo
    drożność ok, immuno ok
    MTHFR, czynnik VR2 hetero
    Pai homo
    Kariotypy ok
    Mąż - ok

    6/2020 lametta, miovelia nac, acard, pregnyl
    3.07 || beta 942
    6.07 beta 4106 pecherzyk w macicy 0.8

    3jgx3e3kc1zquwj5.png
  • Lena986 Autorytet
    Postów: 431 157

    Wysłany: 10 lipca 2019, 06:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Faktycznie podzialalo, ja w prawdzie nie biore miovelii tylko sam NAC, bo nie chce eksperymentowac za 50 zl miesiecznie. Pytalam aptekarki i powiedziałam, ze to ta sama substancja a koszt miesięczny 3 zl, czy w takim razie miovela NAC tez tak śmierdzi?
    Przy ostatnim cyklu z NAC tez miałam podwójną owulacje to moze coś w tym jest, bardzo duzo sluzu tez było

  • czarnula86 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 11 lipca 2019, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziewczyny jak zaczęłam brać miovelie po 3 cyklu spóźnił mi się okres aż o tydzień, nigdy nie miałam takiego opóźnienia i odstawiłam ten lek i zmieniłam lekarza. Dodam, że nie brałam innych leków. Poza tym miałam straszne bóle brzucha dołem i piersi, zaraz jak mi się spóźnił zrobiłam betę i wiedziałam, że nie jestem w ciąży.

  • Lena986 Autorytet
    Postów: 431 157

    Wysłany: 14 lipca 2019, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odświeżam watek z pytaniem, czy wasza miovelia NAC ma jakis zapach?

‹‹ 23 24 25 26 27 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ