X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Miovelia + miovelia nac
Odpowiedz

Miovelia + miovelia nac

Oceń ten wątek:
  • Mika1995 Koleżanka
    Postów: 97 11

    Wysłany: 10 czerwca 2019, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No widzisz! Nie trzeba było od razu się załamywać! Wszystko będzie dobrze 👍

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2019, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bibi! Rewelacyjne wieści! I na pewno mężuś urósł z radości o pół centymetra :)
    Mój mąż troszkę już dojrzał do myśli o inseminacji.
    Pojechał ze mną do kliniki, zobaczył kilka dziewczyn z brzuszkami, wczoraj byliśmy zbadać C677T/A1298C genu MTHFR (nowy lekarz prowadzący kazał) i też były inne dziewczyny z brzuszkami.
    Zaczął czytać troszkę w internecie na ten temat i to co pozwoliło mu się uspokoić, to fakt, że on ma armię rycerzyków dla pół miniona dziewczyn :-) i inseminacja będzie "naturalna".
    Poczytał też trochę historii o tym, że pary walczą latami i nie interesuje ich w jaki sposób im się udało :)
    Dziewczynki, musimy dać radę :-)

  • Karollla Nowa
    Postów: 4 3

    Wysłany: 14 czerwca 2019, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wesoła_Muminka wrote:

    Ps. 2 Mam wrażenie, że z nową dostawą Miovelia zmieniła smak? Jest mniej pomarańczowa?
    Dokładnie też to poczułam, mi wcześniej bardziej smakowała teraz jakby mdła.
    Dziewczyny czy was też tak boli jajnik przy owulacji ? (Wiem że miałam w nim pecherzyk?) Z tego co pamiętam wcześniej tak nie miałam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 czerwca 2019, 21:29

  • Isiaa Znajoma
    Postów: 20 7

    Wysłany: 15 czerwca 2019, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jajnik bolał mnie przy każdej jednej owulacji.
    W ostatnim miesiącu bardziej niż zwykle mnie bolały, rwały i okazało się, że jestem w ciąży. Ale każdy organizm ma inaczej więc ciężko powiedzieć.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2019, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karollla wrote:
    Dokładnie też to poczułam, mi wcześniej bardziej smakowała teraz jakby mdła.
    Dziewczyny czy was też tak boli jajnik przy owulacji ? (Wiem że miałam w nim pecherzyk?) Z tego co pamiętam wcześniej tak nie miałam

    Ja jak miałam owu to mnie strasznie jajniki bolały, że czasami ujść nie mogłam. Teraz od czasu do czasu też mnie troche pobolują, a jestem w 8tc.

  • Lena986 Autorytet
    Postów: 431 157

    Wysłany: 15 czerwca 2019, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, Nie wypowiadalam sie jeszcze w tym wątku. Tez zostala mi polecona miovella + wersja nac. Oczywiście pobieglam, kupilam, a potem w domu dotarło do mnie ile wydalam kasy. Zaczęłam analizować sklady, saszetki- można by zastąpić inofemem, a co do nac- bardzo duzo czytalam o tej substancji, pytalam farmaceutyki o odpowiedniki i znalazłam preparat o tym samym skladzie
    https://sklep.kfd.pl/kfd-nac-90-tabletek-n-acetylocysteina-p-6620.html?gclid=Cj0KCQjwrpLoBRD_ARIsAJd0BIW8K3bdNWdDJ4eh-q-oqLxlK23O8_MD24SPwvDZ2SVcEV8gKQ13kf0aAv8YEALw_wcB gdzie miesięczna kuracja wychodzi 6 zl a nie 50... Wystarczy dopasowac dawke by zgadzaly sie mg. Farmaceutka potwierdziła, ze to ta sama substancja. Pytalam tez ginekolog ale z racji tego ze zmieniłam lekarza, ta nowa-obecna nie zna tego specyfiku wiec sie nie wypowiada. Co wiecej, poprzednia ginekolog polecajaca Mioveile miała z niej notatnik, nie sadze by był to przypadek, czy poprostu zarabiają wciskajac nam drogie suple bo jesteśmy zarezerwowane. Czy ktoras rowniez analizowala sklady?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2019, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena, ja analizowałam.
    Czasem nam wydaje się, że składy się takie same, a jednak się różnią, np. aktywną i zwykłą formą.
    Ja wolę nie kombinować, chociaż co raz mniej mi smakuje zwykła, która straciła zupełnie owocowy smak :/

  • ellou Koleżanka
    Postów: 33 3

    Wysłany: 17 czerwca 2019, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja juz 3 miesiac na mio i o dziwo smak mi nie zbrzydl 😁 gorzej mam z rozrabianiem tego proszku, ta monotonia mnie zaczela wkurzac 😂 nalej wode, zamieszaj, wypij bla bla bla normalnie jak robot ! ale najwiekszy problem mam z tymi tabletkami, uczucie "plastiku" w buzi jakos mi nie podchodzi :( ochyda.
    w ogole to juz mnie to chyba wszystko meczy a teraz jeszcze doszly nowe tabletki 😤 za niedlugo zamiast posilkow bede zywila sie tylko tabsami.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 czerwca 2019, 15:16

  • Bibi25 Ekspertka
    Postów: 300 89

    Wysłany: 20 czerwca 2019, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mika, owu byla? :)

    Drugi rok staran
    PCO, laparo
    drożność ok, immuno ok
    MTHFR, czynnik VR2 hetero
    Pai homo
    Kariotypy ok
    Mąż - ok

    6/2020 lametta, miovelia nac, acard, pregnyl
    3.07 || beta 942
    6.07 beta 4106 pecherzyk w macicy 0.8

    3jgx3e3kc1zquwj5.png
  • siedemnocy Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 21 czerwca 2019, 06:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy tez macie powiększone jajniki po miovelia nac? Bylam na usg, bo strasznie dokuczają mi w tym miesiącu

  • Mika1995 Koleżanka
    Postów: 97 11

    Wysłany: 22 czerwca 2019, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bibi25 pęcherzyk w jajniki był. Byłam u gin w 12dc i gin powiedziała że to ostatni moment na podanie zastrzyku! Obliczyla jeszcze czy warto wogole było podać zastrzyk ale ostatecznie stwierdziła że jest jeszcze szansa. Tak duży już był pęcherzyk. Wyszłam od gin i w aucie dawałam sobie zastrzyk. 😁 Po zastrzyku lekko czułam jajniki, bardzo słabo w porównaniu z poprzednim miesiącem. Czy pękło nie wiem. Dzisiaj 22dc. W środę jadę sprawdzić czy pękło ale w sumie to już będzie prawie czas na test ciazowy.

  • Mika1995 Koleżanka
    Postów: 97 11

    Wysłany: 23 czerwca 2019, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak się zastanawiam czy w 23dc mógłby już wyjść wiarygodny test? Co o tym myślicie? 😂

  • Bibi25 Ekspertka
    Postów: 300 89

    Wysłany: 23 czerwca 2019, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie za szybko po zastrzyku?

    Drugi rok staran
    PCO, laparo
    drożność ok, immuno ok
    MTHFR, czynnik VR2 hetero
    Pai homo
    Kariotypy ok
    Mąż - ok

    6/2020 lametta, miovelia nac, acard, pregnyl
    3.07 || beta 942
    6.07 beta 4106 pecherzyk w macicy 0.8

    3jgx3e3kc1zquwj5.png
  • Mika1995 Koleżanka
    Postów: 97 11

    Wysłany: 23 czerwca 2019, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bibi25 nie mam tu na myśli że wyszedł mi test pozytywny i czy na prawdę mogę być w ciąży, nie. Chodzi mi bardziej o to czy jeśli bym zrobiła ten test teraz to czy np jego wynik negatywny mógłby być wiarygodny czy być może jest to nadal za wcześnie by test wogole cos pokazał. ☺️

  • Karollla Nowa
    Postów: 4 3

    Wysłany: 25 czerwca 2019, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mika1995 jesteśmy w podobnej sytuacji dziś 25 dc i czekam do piątku czy nadejdzie @ czy nie. Ale dziś bolał brzuch jakoś dziwnie jakby na okres więc czekam....

    Misiaczeka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2019, 23:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. U mnie niestety trzeci cykl ze stymulacją nie pomógł, zaczynam czwarty cykl. Proszę zdradzie ile wy już macie są sobą cykli stymulowanych 😀 Co mówią wam lekarze tzn. ile to może trwać, przy którym jest największa szansa? Jest to bardzo przygnębiające tym bardziej że mam jeden jajowód niedrożny ehhh... 😔

  • Bibi25 Ekspertka
    Postów: 300 89

    Wysłany: 26 czerwca 2019, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Saara nie pomogl czyli nie bylo owu?
    Ja od października bylam stymulowana clo i lametta i nic nie roslo. W marcu mialam laparo i po stymulacji clo i miovelia nac w maju byla pierwsza piekna owu z 2 jajnikow ale się nie udalo. Teraz przerwa do lipca mysle w stymulacji.

    Drugi rok staran
    PCO, laparo
    drożność ok, immuno ok
    MTHFR, czynnik VR2 hetero
    Pai homo
    Kariotypy ok
    Mąż - ok

    6/2020 lametta, miovelia nac, acard, pregnyl
    3.07 || beta 942
    6.07 beta 4106 pecherzyk w macicy 0.8

    3jgx3e3kc1zquwj5.png
  • Kasia1010 Przyjaciółka
    Postów: 113 54

    Wysłany: 26 czerwca 2019, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Też zaczynam stosować miovelia i miovelia Mac. Staram się o dzidzia dopiero 2 miesięc. Mój problem to długie cylke ok 40 dni. Lekarz zlecił badanie prolaktyny i amh. Czekam na wyniki. Coś lekarz przypuszcza, co jest przyczyną. Boję się że to zespół policystycznych jajników😩

  • Mika1995 Koleżanka
    Postów: 97 11

    Wysłany: 26 czerwca 2019, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja 3 cykl stymulowany lametta i pomimo owulacji ciąży brak. W tym cyklu też raczej się nie udało. Czekam do miesiaczki i znów kolejny lametta i nac. Czy partner/mąż którejś z was robił badanie nasienia w met art w Poznaniu na omankowskiej?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2019, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Owulacja jest i zastrzyk na pęknięcie też lekarz podaje 😃 Ja korzystam z Miovelii, Miovelii Nac, clo, euthyroxu 50, Glucophage, duphaston, wszystko oczywiście w określonym czasie, według zaleceń lekarza i w tym miesiącu prubujemy z Bemfola 75. Dużo tego i niby wszystko powinno zagrać a nic nie gra, chodzi o spodziewany efekt tj. ciążę. Teraz 4 cykl ze stymulacją. Ciekawe ile to jeszcze potrwa, staramy się już 3 lata.

‹‹ 21 22 23 24 25 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ