X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Miovelia + miovelia nac
Odpowiedz

Miovelia + miovelia nac

Oceń ten wątek:
  • Martaa9933 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 31 maja 2019, 00:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Szukałam opinii na temat miovelii i trafiłam tutaj ;) ja zaczelam drugi cykl z miovelia, zobaczymy jak efekty. Staramy się ponad rok, mój zestaw na ten cykl to miovelia, miovelia nac, lametta, wit d, wit c, siofor, glukophage, encorton, singulair, olej z wiesiołka i luteina 3 dni po owu. Mąż ma swój zestaw leków.. Czekamy na efekty, w środę monitoring :) dodam, że przy miovelii cały cykl odczuwam lekkie kłucie raz jednego raz drugiego jajnika.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 maja 2019, 00:16

  • Mika1995 Koleżanka
    Postów: 97 11

    Wysłany: 31 maja 2019, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi miovelia nac i lametta pomogły. Była piękna owulacja jednak ciąży nie ma.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2019, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż musiał zbadać nasienie. Mika, my robiliśmy badanie w Medart w Poznaniu.
    Pomimo tego, że ma wyniki jak koń co miesiąc kupuje mu zestaw różnych witamin. Teraz akurat kończy brać androvid. Bierze codzienie jak jemy obiad 😊
    Dziewczyny? Wy przerywacie branie zwykłej miovelii w cyklu? Ja biorę dzień w dzień????

  • Mika1995 Koleżanka
    Postów: 97 11

    Wysłany: 31 maja 2019, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi kazała przerwać w 2dc i aż do wczoraj jej nie brałam. Teraz też jak dostanę miesiaczke to w 2dc przestanę a od 3dc miovelia nac.

  • Isiaa Znajoma
    Postów: 20 7

    Wysłany: 31 maja 2019, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi kazał brać codziennie. Nie przerywać

  • Martaa9933 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 31 maja 2019, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja cały cykl biorę rano miovelia nac, wieczorem zwykła miovelia.

  • Mika1995 Koleżanka
    Postów: 97 11

    Wysłany: 1 czerwca 2019, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tam dziewczyny? U mnie dzisiaj 1dc. Od poniedziałku miovelia nac i lametta.

  • Isiaa Znajoma
    Postów: 20 7

    Wysłany: 1 czerwca 2019, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś jest mój 31dc. Wczoraj bolał mnie brzuch jakbym miała pierwszy dzień okresu. Dziś już nic a nic nie czuje. Jedynie trochę źle się czuje. Mam nadzieję że @ nie przyjdzie. Ale boję się że te jedynie mi w głowie siedzi :(

  • Bibi25 Ekspertka
    Postów: 300 89

    Wysłany: 1 czerwca 2019, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dzis zrobilam 2 test, jeszcze bielszy niz poprzedni. :(
    Brzuch i krzyze mnie bola okresowo.

    Drugi rok staran
    PCO, laparo
    drożność ok, immuno ok
    MTHFR, czynnik VR2 hetero
    Pai homo
    Kariotypy ok
    Mąż - ok

    6/2020 lametta, miovelia nac, acard, pregnyl
    3.07 || beta 942
    6.07 beta 4106 pecherzyk w macicy 0.8

    3jgx3e3kc1zquwj5.png
  • Myszowata Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 1 czerwca 2019, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny zaczełam wkońcu brać miovelia nac . Już myślałam że @ się nie zjawi. Teraz między 11 a 13 dc mam stawić się do gina ciekawe czy coś ruszy.... Niewiem czy korzystać z szansy jeśli taka sie nadarzy bo wczorajsza wizyta u okulisty zakończyła sie niepokojem prawdopodobnie począhtki odklejania się siadkówki 😢 starajac sie o dziecko wiedzialam że wada sie pogłębi i tak jest spora -26 ale po zabiegu przeviwjaskrowym zaczeło sie chrzanic .... 😕 Miałam nadzieje że Miovelia zadziała cuda i bedzie bobo ale teraz sama nie wiem czy sie nie wstrzymac ..... przynajmniej na najbliższe miesiace ...
    Zaĺamana i rozgoryczona

  • Mika1995 Koleżanka
    Postów: 97 11

    Wysłany: 1 czerwca 2019, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę że sama ciaza nie zaszkodzi. Jak już to wysiłek podczas porodu

  • Myszowata Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 1 czerwca 2019, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mika1995 wrote:
    Myślę że sama ciaza nie zaszkodzi. Jak już to wysiłek podczas porodu

    Ja tylko cesarką to wiadomo od początku 😉 obawiam sie ze jesli odklei mi sie siadkówka to bedę miała zabieg pod narkoza i potem 3 miesiace kroplenie oczu lekami przeciwzapalnymi ktorych nie wolno brac w ciąży... juz raz poroniłam 😢 nie wiedzac że jestem w ciąży kropiłam lekami przeciwjaskrowymi nie dozwolonymi dla ciężarnych ... teraz biore takie które sa dopuszczalne dla kobiet w ciąży . Mam niedoczynność tarczycy , hashimoto, jaskrę , wysoką krótkowzroczność, zanik nerwu wzrokowego, PCOS ale mimo tego wszystkiego chce zostać mamom i mam nadzieje że kiedyś się uda. Narazie czekam na badanie siatkówki i wtedy bede wiedziala co dalej robić ale strasznie mnie to stresuje....

  • Bibi25 Ekspertka
    Postów: 300 89

    Wysłany: 1 czerwca 2019, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mika ja juz tez plamie :( idziemy leb w leb :(

    Drugi rok staran
    PCO, laparo
    drożność ok, immuno ok
    MTHFR, czynnik VR2 hetero
    Pai homo
    Kariotypy ok
    Mąż - ok

    6/2020 lametta, miovelia nac, acard, pregnyl
    3.07 || beta 942
    6.07 beta 4106 pecherzyk w macicy 0.8

    3jgx3e3kc1zquwj5.png
  • Mika1995 Koleżanka
    Postów: 97 11

    Wysłany: 1 czerwca 2019, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bibi przynajmniej będziemy obie na bieżąco 😂 kto wie może w niedalekiej przyszłości nasze dzieci będą miały ta sama datę narodzin? 😂😂

    Bibi25 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2019, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wesoła_Muminka wrote:
    Mój mąż musiał zbadać nasienie. Mika, my robiliśmy badanie w Medart w Poznaniu.
    Pomimo tego, że ma wyniki jak koń co miesiąc kupuje mu zestaw różnych witamin. Teraz akurat kończy brać androvid. Bierze codzienie jak jemy obiad 😊
    Dziewczyny? Wy przerywacie branie zwykłej miovelii w cyklu? Ja biorę dzień w dzień????

    Ja też biorę podstawową miovelie dzień w dzień, a miovelie Nac i clo od 4dc. do 8 dc.

  • Bibi25 Ekspertka
    Postów: 300 89

    Wysłany: 2 czerwca 2019, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mika jak twoj okres? U mnie praktycznie same skrzepy, nie wiem o co chodzi :(

    Drugi rok staran
    PCO, laparo
    drożność ok, immuno ok
    MTHFR, czynnik VR2 hetero
    Pai homo
    Kariotypy ok
    Mąż - ok

    6/2020 lametta, miovelia nac, acard, pregnyl
    3.07 || beta 942
    6.07 beta 4106 pecherzyk w macicy 0.8

    3jgx3e3kc1zquwj5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2019, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koniec relaxu w głuszy i pierwszy dzień cyklu dzisiaj mnie przywitał. Jutro idę do mojej gin i zapytam czy odstawić miovelie czy nie, bo już mam mętlik w głowie, co i kiedy brać.

  • Mika1995 Koleżanka
    Postów: 97 11

    Wysłany: 3 czerwca 2019, 06:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj 3dc dc więc zaczynam miovelie nac i lamette. Bibi okres taki jak zwykle w tym się akurat nic nie zmieniło 😂

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2019, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po wizycie.
    Pęcherzyki nie popękały do końca.
    Od dzisiaj biorę antykoncepcję na wyciszenie jajników.
    Z kolejną miesiączką mam się zgłosić do innego lekarza, na którego dostałam namiar (robił mi drożność) i zaczynam od początku.
    Pytałam również, jak brać Miovelia.
    Miovelia bierze się przez cały cykl, bez znaczenia jest to czy jest stymulowany czy nie.

    Troszkę jestem przerażona i zła, że kolejny cykl mi przelatuje obok nosa.

  • Mika1995 Koleżanka
    Postów: 97 11

    Wysłany: 3 czerwca 2019, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może to wyciszenie pomoże faktycznie i w końcu będą oczekiwane efekty

‹‹ 19 20 21 22 23 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ