X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Miovelia + miovelia nac
Odpowiedz

Miovelia + miovelia nac

Oceń ten wątek:
  • Mika1995 Koleżanka
    Postów: 97 11

    Wysłany: 29 maja 2019, 06:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co jest bibi?

  • Mika1995 Koleżanka
    Postów: 97 11

    Wysłany: 29 maja 2019, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miała któraś tak że test wyszedł negatywny a po jakims czasie druga kreska się pojawiła ale taka bardziej biala?

  • Bibi25 Ekspertka
    Postów: 300 89

    Wysłany: 29 maja 2019, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja druga tez bardziej biała tylko pod swiatlo i jak poruszam to jest zarys gdzie moglaby byc testowa kreska. Powtórzę moze jeszcze w sobote

    Drugi rok staran
    PCO, laparo
    drożność ok, immuno ok
    MTHFR, czynnik VR2 hetero
    Pai homo
    Kariotypy ok
    Mąż - ok

    6/2020 lametta, miovelia nac, acard, pregnyl
    3.07 || beta 942
    6.07 beta 4106 pecherzyk w macicy 0.8

    3jgx3e3kc1zquwj5.png
  • Mika1995 Koleżanka
    Postów: 97 11

    Wysłany: 29 maja 2019, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bibi mi wyszło identycznie tak samo! Fioletowym zaryzem zaczyna się kreska ale mimo to jest biała. Też powtórzę za parę dni jeśli nie dostanę miesiaczki. Piersi mnie dziwnie bolą miesiaczki brak. Który u ciebie dzień cyklu?

  • Bibi25 Ekspertka
    Postów: 300 89

    Wysłany: 29 maja 2019, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    16 po pregnylu, a 16.05 miala byc owu wiec 13 dpo.

    Drugi rok staran
    PCO, laparo
    drożność ok, immuno ok
    MTHFR, czynnik VR2 hetero
    Pai homo
    Kariotypy ok
    Mąż - ok

    6/2020 lametta, miovelia nac, acard, pregnyl
    3.07 || beta 942
    6.07 beta 4106 pecherzyk w macicy 0.8

    3jgx3e3kc1zquwj5.png
  • Mika1995 Koleżanka
    Postów: 97 11

    Wysłany: 29 maja 2019, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 17dni po ovitrelle. 20 maja czyli w 22dniu cyklu cialo żółte było w jajowodzie. Czyli dzisiaj 9 dni od ostatniej wizyty u gin. Nie wiem już co o tym myśleć. Dzisiaj 31dc więc jutro powinna być miesiączka.

  • Mika1995 Koleżanka
    Postów: 97 11

    Wysłany: 29 maja 2019, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak siedzę i myślę że to jest nie możliwe żeby się nie udało. 😁 Starania były przecież codziennie przed owulacje w i po. Więc co poszło nie tak?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2019, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, trzymam nadal kciuki za Was.
    A mnie jak na złość jakieś przeziębienie dopadło. Łamie mnie w krzyżach, spać mi się chce, głowa mi odpada. Echh...

    Bibi25 lubi tę wiadomość

  • Mika1995 Koleżanka
    Postów: 97 11

    Wysłany: 29 maja 2019, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak pogoda. Niestety. Też trzymany za ciebie kciuki.

  • Bibi25 Ekspertka
    Postów: 300 89

    Wysłany: 29 maja 2019, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Progesteron 10 dni po pregnylu 30,2 dzwoniłam do doktorki. Wynik wspanialy. Mam dokonczyc branie progesteronu bensis i jesli do pon okresu nie bedzie to powtórzyć test, nawet jeśli bedzie niewielkie krwawienie lub plamienie tez robic testy.

    Drugi rok staran
    PCO, laparo
    drożność ok, immuno ok
    MTHFR, czynnik VR2 hetero
    Pai homo
    Kariotypy ok
    Mąż - ok

    6/2020 lametta, miovelia nac, acard, pregnyl
    3.07 || beta 942
    6.07 beta 4106 pecherzyk w macicy 0.8

    3jgx3e3kc1zquwj5.png
  • Mika1995 Koleżanka
    Postów: 97 11

    Wysłany: 29 maja 2019, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chyba jutro pójdę zrobić bete bo czuje po sobie ze okresu nie dostanę w najbliższych dniach.

    Bibi25 lubi tę wiadomość

  • ellou Koleżanka
    Postów: 33 3

    Wysłany: 29 maja 2019, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi po terminie miesiaczki testy w ogole nie chcialy wychodzic tz widzialam cienie cieni tak jak wy, dopiero beta pokazala ciaze i na poczatku byla ok jak na dany tydzien ciazy (juz nie pamietam ile) wiem ze w szpitalu wyladowalam 3 dni po jej zrobieniu z wynikiem ponad tysiaccoś, wiec troche to dziwne ze testy nie chcialy pokazac tych 2 kresek skoro ich czulosc niby od 25.
    Najlepiej robic bete, bo z testami roznie bywa a szkoda nerwow i kasy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 maja 2019, 13:41

    Mika1995 lubi tę wiadomość

  • Bibi25 Ekspertka
    Postów: 300 89

    Wysłany: 29 maja 2019, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ellou w którym dc robilas bete?

    Mika1995 lubi tę wiadomość

    Drugi rok staran
    PCO, laparo
    drożność ok, immuno ok
    MTHFR, czynnik VR2 hetero
    Pai homo
    Kariotypy ok
    Mąż - ok

    6/2020 lametta, miovelia nac, acard, pregnyl
    3.07 || beta 942
    6.07 beta 4106 pecherzyk w macicy 0.8

    3jgx3e3kc1zquwj5.png
  • Mika1995 Koleżanka
    Postów: 97 11

    Wysłany: 29 maja 2019, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w pierwszej ciąży robiłam w 37dc.

  • Isiaa Znajoma
    Postów: 20 7

    Wysłany: 29 maja 2019, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pytanie.
    Jestem w 28 dniu cyklu. Od ok półtorej tygodnia kłują mnie jajniki. Na zmianę. Raz lewy a raz prawy. Oznak miesiączki nie czuje choć zawsze o tej porze już czułam ból brzucha.
    Nie wiem, może świruje ale czy to może być wczesny objaw ciąży? Tak bardzo bym chciała. Po miovelii pęcherzyki urosły mi większe. I do tego ostatnio zrobiłam kolejne badanie na tarczyce i wyszło że jest lepiej, dużo dużo lepiej.

  • Mika1995 Koleżanka
    Postów: 97 11

    Wysłany: 29 maja 2019, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isiaa wrote:
    Dziewczyny mam pytanie.
    Jestem w 28 dniu cyklu. Od ok półtorej tygodnia kłują mnie jajniki. Na zmianę. Raz lewy a raz prawy. Oznak miesiączki nie czuje choć zawsze o tej porze już czułam ból brzucha.
    Nie wiem, może świruje ale czy to może być wczesny objaw ciąży? Tak bardzo bym chciała. Po miovelii pęcherzyki urosły mi większe. I do tego ostatnio zrobiłam kolejne badanie na tarczyce i wyszło że jest lepiej, dużo dużo lepiej.
    Ja mam też tak w tym cyklu. Kloje i kloje. Ale mimo to testy wychodzą negatywne. Jutro idę na bete i będę wiedzieć wszystko.

  • Mika1995 Koleżanka
    Postów: 97 11

    Wysłany: 29 maja 2019, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, nie śmiejcie się tylko. Skoro mam nieregularne cykle to tak naprawdę skąd mam wiedzieć kiedy powinnam dostać okres? Brać po uwagę tezę że miesiączka występuje 14 dni po owulacji czy jak? Zglupialam.

  • ellou Koleżanka
    Postów: 33 3

    Wysłany: 29 maja 2019, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bibi25 wrote:
    Ellou w którym dc robilas bete?
    dokladnie nie pamietam ale z tego co kojaze to 41dc wyladowalam w szpitalu wiec bete robilam gdzies kilka dni wczesniej tak w 36/37 🤔

  • Krąsi Autorytet
    Postów: 1438 1002

    Wysłany: 29 maja 2019, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mika1995 wrote:
    Skoro mam nieregularne cykle to tak naprawdę skąd mam wiedzieć kiedy powinnam dostać okres? Brać po uwagę tezę że miesiączka występuje 14 dni po owulacji czy jak?

    Faza lutealna (czyli poowulacyjna) jest względnie stała u danej kobiety. Może się różnić o 2 dni. No i jej zdrowe minimum to 10 dni (książkowe), lekarze mówią jednak o takiej 12-dniowej, że to takie zdrowe minimum. Jak wiesz, ile trwały Twoje poprzednie fazy lutealne, możesz sobie wyliczyć.

    ona: schorzenia reumatoidalne, p/c p-plemnikowe 1:10, hiperprolakt. czynnościowa, MTHFR A1298C - homo, PAI 4G/5G - hetero, KIR Bx, brak: 2DS2, 2DS3, HLA-C - C1, IL 10 poniżej normy, IL 4 w dolnych granicach normy, po szczepieniach limfocytami Męża
    musi mieć plan działania, inaczej wpada w depresję, póki ma plan - ma siłę walczyć dalej;

    on: p/c p-plemnikowe 1:100, obniżone parametry nasienia, hipogonadyzm hipogonadotropowy, CTFR: F508del - hetero, HLA-C - C1/C2;
    leniwiec, przyparty do muru - walczy;

    1. ICSI - nieudane;
    2. PICSI: 24.10.2020 Malineczka jest po drugiej stronie brzuszka :)
  • Bibi25 Ekspertka
    Postów: 300 89

    Wysłany: 29 maja 2019, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja sie czuje okresowo :( podbrzusze boli nawet jak leze, piersi tez wrazliwe :( nie dotrwam chyba do poniedziałku :(

    Drugi rok staran
    PCO, laparo
    drożność ok, immuno ok
    MTHFR, czynnik VR2 hetero
    Pai homo
    Kariotypy ok
    Mąż - ok

    6/2020 lametta, miovelia nac, acard, pregnyl
    3.07 || beta 942
    6.07 beta 4106 pecherzyk w macicy 0.8

    3jgx3e3kc1zquwj5.png
‹‹ 17 18 19 20 21 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ