X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Miovelia + miovelia nac
Odpowiedz

Miovelia + miovelia nac

Oceń ten wątek:
  • Asia1989 Przyjaciółka
    Postów: 336 37

    Wysłany: 18 października 2019, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi na szczęście nic takiego się nie dzieje. Tylko wysyp trądziku

  • MartaChm. Przyjaciółka
    Postów: 92 35

    Wysłany: 18 października 2019, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziewczyny mam dziś ostatni dzień w którym biorę duohaston (25dc) we wtorek 29dc powinnam dostać okres ale dziś mnie pokusiłp zrobić test mija dzis 10 dni od zastrzyku ovitrelle i niestety negatyw i jak myślicie to oznacza ze faktycznie brak ciąży czy jednak jeszcze może się pojawić kreska druga

  • ellou Koleżanka
    Postów: 33 3

    Wysłany: 18 października 2019, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, mam pytanie :) jak jest u Was po owulacji? Bo to, że zazwyczaj podczas niej boli podbrzusze i jajniki to normalne...
    Ale u mnie od dłuższego czasu jest tak, że po niej boli mnie brzuch aż do miesiączki, 2 dni po owu kiedy wiecie, jeszcze warto coś podziałać, jest to tak mocny ból że utrudnia nam to przytulance :/ kiedyś tak nie miałam, zastanawiam się czy to nie jakiś efekt uboczny tych wszystkich leków :(

  • Asia1989 Przyjaciółka
    Postów: 336 37

    Wysłany: 18 października 2019, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartaChm. wrote:
    Ja dziewczyny mam dziś ostatni dzień w którym biorę duohaston (25dc) we wtorek 29dc powinnam dostać okres ale dziś mnie pokusiłp zrobić test mija dzis 10 dni od zastrzyku ovitrelle i niestety negatyw i jak myślicie to oznacza ze faktycznie brak ciąży czy jednak jeszcze może się pojawić kreska druga
    Ja zrobiłam to samo... też brak drugiej kreski. Ale mi moja gin powiedziała że absolutnie mam nie robić testów z apteki tylko w poniedziałek iść na betę. Dlatego nadal żyje nadzieją...
    Poza tym test przed terminem miesiączki nie jest wiarygodny. Nie chce robić nadziei, ale też jej nie trać. Powodzenia 💜💜💜

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 października 2019, 13:30

    MartaChm. lubi tę wiadomość

  • MartaChm. Przyjaciółka
    Postów: 92 35

    Wysłany: 20 października 2019, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia i jak u Ciebie ja plamien póki co brak a zawsze 2, 3 dni przed plamienie może przez ten duohaston nie będzie plamien ale nadal liczę że okres nie przyjdzie

  • Irola Autorytet
    Postów: 882 422

    Wysłany: 20 października 2019, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartaChm. wrote:
    Asia i jak u Ciebie ja plamien póki co brak a zawsze 2, 3 dni przed plamienie może przez ten duohaston nie będzie plamien ale nadal liczę że okres nie przyjdzie
    Ja pomimo duphastonu miałam plamienie przed @ więc Kochana trzeba być dobrej myśli! ❤️

    Ja jutro z rana przed pracą jadę do szpitala na monitoring... Jestem na pierwszym cyklu stymulowanym letrozolem. W 10 dc pęcherzyk z lewego jajnika 21 mm, w 12 dc 24 i jeżeli nie doszło do pęknięcia to jutro ma mi w szpitalu podać zastrzyk. Trochę się tego wszystkiego boję dziewczyny...
    Wczoraj potwornie bolało mnie podbrzusze. Śluz i uczucie mokra towarzyszyło cały dzień. Dzisiaj jakby mniej boli, ale wydaje mi się że ten pęcherzyk ciągle tam "siedzi"... Chociaż tempka dziś wzrosła znacznie, z 36,54 na 37,09. Czy to może świadczyć o tym, że doszło do pęknięcia... Hmmm... Jutro się dowiem... Miała któraś z Was taki zastrzyk kiedyś?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 października 2019, 21:11

    oar8skjo5n2yr83t.png

    PCOS
    Starania - 01.2019
    Czerwiec 2019 - usunięty polip trzonu macicy
    1 cs z letrozolem ovu 12 dc
    11.2019 - ciąża biochemiczna
    2 cs z letrozolem ovu 15 dc
    5.12 II 🙏❤️

    "I wzywaj mnie w dniu niedoli, ja cię wybawie a ty Mnie uwielbisz" Ps. 50:15
  • Asia1989 Przyjaciółka
    Postów: 336 37

    Wysłany: 20 października 2019, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartaChm. wrote:
    Asia i jak u Ciebie ja plamien póki co brak a zawsze 2, 3 dni przed plamienie może przez ten duohaston nie będzie plamien ale nadal liczę że okres nie przyjdzie
    Plamien brak, rano brzuch boli jak na @ A tu cisza... jutro idę na betę. Ale jakoś wątpię... tyle że ja jeszcze biorę duphaston. Od jutra mam go nie brać

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 października 2019, 20:01

  • MartaChm. Przyjaciółka
    Postów: 92 35

    Wysłany: 21 października 2019, 05:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie biorę od piątku i wczoraj trochę wieczorem pobolewal brzuch zobaczymy jeszcze dwa dni

  • MartaChm. Przyjaciółka
    Postów: 92 35

    Wysłany: 21 października 2019, 05:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Irola wrote:
    Ja pomimo duphastonu miałam plamienie przed @ więc Kochana trzeba być dobrej myśli! ❤️

    Ja jutro z rana przed pracą jadę do szpitala na monitoring... Jestem na pierwszym cyklu stymulowanym letrozolem. W 10 dc pęcherzyk z lewego jajnika 21 mm, w 12 dc 24 i jeżeli nie doszło do pęknięcia to jutro ma mi w szpitalu podać zastrzyk. Trochę się tego wszystkiego boję dziewczyny...
    Wczoraj potwornie bolało mnie podbrzusze. Śluz i uczucie mokra towarzyszyło cały dzień. Dzisiaj jakby mniej boli, ale wydaje mi się że ten pęcherzyk ciągle tam "siedzi"... Chociaż tempka dziś wzrosła znacznie, z 36,54 na 37,09. Czy to może świadczyć o tym, że doszło do pęknięcia... Hmmm... Jutro się dowiem... Miała któraś z Was taki zastrzyk kiedyś?
    Ja miałam w tym cyklu ovitrelle sama go robiłam w domu w brzuch poza dziwnym uczuciem jak wpływa to wszystko jest ok nie boli nawet a wydaje mi się że to ci piszesz mogło świadczyć o owulacji

  • Asia1989 Przyjaciółka
    Postów: 336 37

    Wysłany: 21 października 2019, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Ja już po badaniu bety. Teraz najdłuższe godziny w moim życiu ww oczekiwaniu na wyniki. No i brzuch tak boli że chyba jednak @ za moment będzie. Ale czekam i czekam.
    A jak u Ciebie Marta?

  • Irola Autorytet
    Postów: 882 422

    Wysłany: 21 października 2019, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia - jesteśmy dobrej myśli ❤️

    Marta - tak, rzeczywiście tak było :) doszło do pęknięcia gdzieś w sobotę w nocy mi się wydaje, bo w niedziele nic już nie bolało, i tempka wysoko. Dzięki Bogu samo pękło bo się bałam tego zastrzyku...

    oar8skjo5n2yr83t.png

    PCOS
    Starania - 01.2019
    Czerwiec 2019 - usunięty polip trzonu macicy
    1 cs z letrozolem ovu 12 dc
    11.2019 - ciąża biochemiczna
    2 cs z letrozolem ovu 15 dc
    5.12 II 🙏❤️

    "I wzywaj mnie w dniu niedoli, ja cię wybawie a ty Mnie uwielbisz" Ps. 50:15
  • Asia1989 Przyjaciółka
    Postów: 336 37

    Wysłany: 21 października 2019, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zastrzyk nie jest straszny. Miałam już 2 razy. U mnie niestety noc z tego. Juz mi się nie spieszy po wynik bety... @ przyszła. Od dziś antykoncepcja... 😭😭😭

  • MartaChm. Przyjaciółka
    Postów: 92 35

    Wysłany: 21 października 2019, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh Asia bardzo mi przykro a dzis odstawilas duphaston? I przyszła @ u mnie plamien brak jakieś kłucie co jakiś czas lekki ból ale śluz normalny czekamy ewentualnie dziś kupię test i zrobię może wieczorem

  • Asia1989 Przyjaciółka
    Postów: 336 37

    Wysłany: 21 października 2019, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartaChm. wrote:
    Eh Asia bardzo mi przykro a dzis odstawilas duphaston? I przyszła @ u mnie plamien brak jakieś kłucie co jakiś czas lekki ból ale śluz normalny czekamy ewentualnie dziś kupię test i zrobię może wieczorem
    Rano jeszcze wzielam tabletke duphastonu. No coz trzeba dalej czekac... trzmymam kciuki zeby To ie sie udalo. Daj znac co i jak 😉

  • Lunka123 Koleżanka
    Postów: 32 10

    Wysłany: 21 października 2019, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dzis wzięłam ostatnia tabletkę duphaston.. nawet mnie brzuch nie boli ani piersi... tylko śluz mam taki i uczucie wilgotności nie wiem dlaczego.. oby @ nie przyszła.
    Zwykle ile po odstawieniu duphastonu macie okres ? Czy moze juz w dniu ostatniej tabletki?

  • Asia1989 Przyjaciółka
    Postów: 336 37

    Wysłany: 21 października 2019, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja do 4 dni od ostatniej tabletki zazwyczaj. Teraz pierwszy raz mam @ podczas brania duphastonu. Ja się za bardzo nakrecilam w tym cyklu i niestety dopadł mnie mega dół.

  • Lunka123 Koleżanka
    Postów: 32 10

    Wysłany: 21 października 2019, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiu- głowa do góry ! Jeszcze wszystko przed Wami 😘

    Asia1989 lubi tę wiadomość

  • Irola Autorytet
    Postów: 882 422

    Wysłany: 21 października 2019, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunka - pierwszy mój cykl na duphastonie i @ dostałam dopiero po 18 dniach (!!!) drugi cykl na duphastonie, @ dostałam na drugi dzień po odstawieniu :)

    Dziewczyny, mi lekarz kazał wziąć od jutra duphaston. Pęcherzyk pękł jakby w sobotę w nocy. To nie za szybko?

    oar8skjo5n2yr83t.png

    PCOS
    Starania - 01.2019
    Czerwiec 2019 - usunięty polip trzonu macicy
    1 cs z letrozolem ovu 12 dc
    11.2019 - ciąża biochemiczna
    2 cs z letrozolem ovu 15 dc
    5.12 II 🙏❤️

    "I wzywaj mnie w dniu niedoli, ja cię wybawie a ty Mnie uwielbisz" Ps. 50:15
  • Lunka123 Koleżanka
    Postów: 32 10

    Wysłany: 21 października 2019, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O matko to rzeczywiscie długo!
    Nie mam pojecia co z tym pęcherzykiem bo mi jeszcze nawet nie udało się dojść do tego etapu żeby pękł 🤷‍♀️

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 21 października 2019, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2020, 15:07

‹‹ 39 40 41 42 43 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ