X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Miovelia + miovelia nac
Odpowiedz

Miovelia + miovelia nac

Oceń ten wątek:
  • Arwena89 Koleżanka
    Postów: 50 16

    Wysłany: 5 listopada 2019, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI90 wrote:
    Cześć dziewczyny. Ja dzisiaj zaczęłam nowy cykl, w piątek mam pierwszą wizytę (doktor kazał umówić się 3-5dc). Ciekawe jak będzie wyglądał kolejny cykl letrozol+MioveliaNac. :)
    Czyli razem działamy? ;D Twój pierwszy cykl z NAC?

  • Irola Autorytet
    Postów: 882 422

    Wysłany: 5 listopada 2019, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arwena - tak, odezwę się jutro jak będę miala już wyniki... O ile nie przyjdzie okres wcześniej chociaż narazie nawet plamienia nie mam.. Ból piersi i pleców potworny 🤷‍♀️ no i nastrój też potworny.. Ech..

    oar8skjo5n2yr83t.png

    PCOS
    Starania - 01.2019
    Czerwiec 2019 - usunięty polip trzonu macicy
    1 cs z letrozolem ovu 12 dc
    11.2019 - ciąża biochemiczna
    2 cs z letrozolem ovu 15 dc
    5.12 II 🙏❤️

    "I wzywaj mnie w dniu niedoli, ja cię wybawie a ty Mnie uwielbisz" Ps. 50:15
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 5 listopada 2019, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2020, 15:07

  • Arwena89 Koleżanka
    Postów: 50 16

    Wysłany: 5 listopada 2019, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI90 a widziałaś jakaś różnice w samopoczuciu albo w swoim organizmie po nac?
    Przed braniem NAC miałaś pęcherzyki? :)

    Irola a zawsze Cie bolały piersi przed@? Czy masz tak pierwszy raz?

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 5 listopada 2019, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2020, 15:07

  • Irola Autorytet
    Postów: 882 422

    Wysłany: 5 listopada 2019, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abi - ile cykli z letrozolem miałaś? Ile w ogóle można pod rząd stymulować?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 listopada 2019, 18:46

    oar8skjo5n2yr83t.png

    PCOS
    Starania - 01.2019
    Czerwiec 2019 - usunięty polip trzonu macicy
    1 cs z letrozolem ovu 12 dc
    11.2019 - ciąża biochemiczna
    2 cs z letrozolem ovu 15 dc
    5.12 II 🙏❤️

    "I wzywaj mnie w dniu niedoli, ja cię wybawie a ty Mnie uwielbisz" Ps. 50:15
  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 6 listopada 2019, 05:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Irola, trzymam kciuki za dzisiejszą betę 🍀

    Irola, ABI90 lubią tę wiadomość

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 6 listopada 2019, 06:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2020, 15:07

    Irola lubi tę wiadomość

  • Irola Autorytet
    Postów: 882 422

    Wysłany: 6 listopada 2019, 06:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem :) wszystkiego dobrego życzę! Oby był to szczęśliwy cykl 🍀

    ABI90 lubi tę wiadomość

    oar8skjo5n2yr83t.png

    PCOS
    Starania - 01.2019
    Czerwiec 2019 - usunięty polip trzonu macicy
    1 cs z letrozolem ovu 12 dc
    11.2019 - ciąża biochemiczna
    2 cs z letrozolem ovu 15 dc
    5.12 II 🙏❤️

    "I wzywaj mnie w dniu niedoli, ja cię wybawie a ty Mnie uwielbisz" Ps. 50:15
  • Irola Autorytet
    Postów: 882 422

    Wysłany: 6 listopada 2019, 07:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arwena89 wrote:
    ABI90 a widziałaś jakaś różnice w samopoczuciu albo w swoim organizmie po nac?
    Przed braniem NAC miałaś pęcherzyki? :)

    Irola a zawsze Cie bolały piersi przed@? Czy masz tak pierwszy raz?

    Zawsze bolały mnie piersi, ale tym razem bolą INACZEJ. Takie strzykanie czuje i mrowienie. No i zaczęły mnie zastanawiać te bóle jajników po owulce. Takie ciągnięcie, jakby rozpieranie.
    Dzisiaj tempka 37,35.

    oar8skjo5n2yr83t.png

    PCOS
    Starania - 01.2019
    Czerwiec 2019 - usunięty polip trzonu macicy
    1 cs z letrozolem ovu 12 dc
    11.2019 - ciąża biochemiczna
    2 cs z letrozolem ovu 15 dc
    5.12 II 🙏❤️

    "I wzywaj mnie w dniu niedoli, ja cię wybawie a ty Mnie uwielbisz" Ps. 50:15
  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 6 listopada 2019, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie dziś spadek tempki, 36,48, tak samo jak w poprzednim cyklu 14dpo. Śluz też już się zrobił rzadszy jak zwykle przed @..

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 6 listopada 2019, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2020, 15:08

  • Arwena89 Koleżanka
    Postów: 50 16

    Wysłany: 6 listopada 2019, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Irola wrote:
    Zawsze bolały mnie piersi, ale tym razem bolą INACZEJ. Takie strzykanie czuje i mrowienie. No i zaczęły mnie zastanawiać te bóle jajników po owulce. Takie ciągnięcie, jakby rozpieranie.
    Dzisiaj tempka 37,35.
    Irola miałam takie same objawy w ciąży identyczne, myślałam że to na @ ale jednak to było inne. Ale nie chciałam sobie robić nadziei więc olałam temat. Ale @ nie przychodziła więc zrobiłam test i były dwie grube krechy. Niestety jak może pamiętacie 2 tyg później było poronienie samoistne :( Irola pamiętaj że masz nam dać znać od razu jak druga beta.
    Milena trzymam kciuki żeby następny cykl był nasz! ❤️

  • Irola Autorytet
    Postów: 882 422

    Wysłany: 6 listopada 2019, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milenka - głowa do góry! Nawet jeśli to @ to nowy cykl - nowe szanse ❤️ pamiętam jak miałam zawsze takie długie cykle, że teraz nawet ten okres w terminie mnie cieszy :)

    Arwena - czy miałaś też takie bóle jajnika? Ja mam raz z jednej a raz z drugiej strony, ale najbardziej z lewej. Takie ciągnięcie.

    Robiłaś wtedy betę? Pamiętasz swoje wyniki? I czy poronilas samoistnie czy jakis szpital i te sprawy?

    Czekam dziewczynki, chociaż nie ukrywam, że czarno jakoś to widzę... 💔 Ale modlę się o wierze, ze Pan Bóg sprawi że wszystko będzie dobrze 🙏

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 listopada 2019, 12:31

    oar8skjo5n2yr83t.png

    PCOS
    Starania - 01.2019
    Czerwiec 2019 - usunięty polip trzonu macicy
    1 cs z letrozolem ovu 12 dc
    11.2019 - ciąża biochemiczna
    2 cs z letrozolem ovu 15 dc
    5.12 II 🙏❤️

    "I wzywaj mnie w dniu niedoli, ja cię wybawie a ty Mnie uwielbisz" Ps. 50:15
  • Arwena89 Koleżanka
    Postów: 50 16

    Wysłany: 6 listopada 2019, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak pamiętam, dzień po teście miałam ponad 1700 bety, ale to był już myślę tydzień po @ tylko myślałam że się spóźnia. Bo po wcześniejszych rozczarowaniach nie chciałam się łudzić.
    W dniu poronienia rano miałam bete ponad 5000 progesteron 6,6 (dwa tyg po teście i tej pierwszej becie) poszłam do gin to ciąża jeszcze żyła, biło serce ale już bardzo krwawiłam dostałam dupka. Na drugi dzień już nic nie było :( gin dała skierowanie do szpitala ale powiedziała że z tego co widzi na USG to się samo ładnie oczyszcza dlatego mam się wstrzymać jeżeli nie będzie jakiegoś mega krwotoku tylko coś takiego jak okres - i faktycznie to był taki bardziej obfity okres jedynie to brzuch mnie okropnie bolał.

    Jeżeli chodzi o objawy ciąży to bardzo bolały mnie piersi myślałam wręcz że eksplodują + takie rwanie sutków. Brzuch pobolewał jak na okres ale przez kilka dni, nawet kilka razy leciałam do toalety bo myślałam że @ przyszła. Kłucia delikatne w jajnikach też były ale takie bardzo delikatne i na zmianę. Myślę że to było rozciąganie macicy.

  • Irola Autorytet
    Postów: 882 422

    Wysłany: 6 listopada 2019, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arwena - dziękuję że mi opisalaś jak to wyglądało. Mnie chwilami zacina tak z boku i zaczynam się martwić, czy to nie jakaś ciąża pozamaciczna 😩 zaczyna mnie to zastanawiac.
    Beta była niewielka bo tylko 18,44 w dzień spodziewanej miesiączki, więc sama nie wiem co myśleć... Pozostało czekać na wynik bety a później będę kontaktować się z lekarzem..

    Mój progesteron wynosił 13. Zobaczymy jak dzisiaj. Biorę jeszcze ten duphaston, będę go brała do momentu dzisiejszego wyniku.

    Dziewczyny proszę o modlitwę za mnie, aby wszystko się ułożyło 🙏

    Arwena, w następnym cyklu już powrociliscie do starań? Czy lekarz powiedział, dlaczego tak się stało?

    oar8skjo5n2yr83t.png

    PCOS
    Starania - 01.2019
    Czerwiec 2019 - usunięty polip trzonu macicy
    1 cs z letrozolem ovu 12 dc
    11.2019 - ciąża biochemiczna
    2 cs z letrozolem ovu 15 dc
    5.12 II 🙏❤️

    "I wzywaj mnie w dniu niedoli, ja cię wybawie a ty Mnie uwielbisz" Ps. 50:15
  • Arwena89 Koleżanka
    Postów: 50 16

    Wysłany: 6 listopada 2019, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ten sposób na pewno się nie martw! Ciążę pozamaciczne są bardzo rzadkie. Na pewno nie ma sensu sobie nic wkręcać. Ja jestem dobrej myśli, Twoja beta ewidentnie ciążowa, trzymam kciuki żeby ładnie rosła ❤️ dobrze że bierzesz duphaston bo właśnie ja myślę że poroniłam przez niski progesteron choć lekarz mi ewidentnie tego nie powiedział ale prawda jest taka że był niski. Mi powiedziała że przy tak wczesnej ciąży nie da się powiedzieć co było przyczyną ale na pewno to nie jest nasza wina. Choć ja oczywiście się mega obwiniałam...
    Na kontroli okazało się że mam już następny pęcherzyk że organizm szybko wrócił do normy i kazała działać już w tym cyklu, jednak niestety pęcherzyk nie pękł i zrobiła się dość duża cysta. Brałam 7 dni luteinę na wchłonięcie, po 4 dniach czyli wczoraj dostałam okres.
    Nie wiem ale ja u Ciebie Irola czuje że będzie dobrze, bierzesz jakieś witaminy?

    Irola lubi tę wiadomość

  • Irola Autorytet
    Postów: 882 422

    Wysłany: 6 listopada 2019, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie, to jest takie myślenie - co zrobiłam nie tak? Może nie potrzebnie jechaliśmy na weekend w Bieszczady... Ech.. Można gdybać. Trzeba czekać i tyle.

    Dziwne to dla mnie bo okres by przyszedł prawda? Ale dla lekarza ta beta to za malo widocznie. Kazał tylko zrobić powtórkę za 2 dni i nic nie mówił o włączaniu duphastonu.

    oar8skjo5n2yr83t.png

    PCOS
    Starania - 01.2019
    Czerwiec 2019 - usunięty polip trzonu macicy
    1 cs z letrozolem ovu 12 dc
    11.2019 - ciąża biochemiczna
    2 cs z letrozolem ovu 15 dc
    5.12 II 🙏❤️

    "I wzywaj mnie w dniu niedoli, ja cię wybawie a ty Mnie uwielbisz" Ps. 50:15
  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 6 listopada 2019, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Irola, wchodzę na wątek z biciem serca. O której będziesz miała wynik? Powtarzałaś test? Trzymam kciuki 🍀

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • Arwena89 Koleżanka
    Postów: 50 16

    Wysłany: 6 listopada 2019, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MilusińskaMilena wrote:
    Irola, wchodzę na wątek z biciem serca. O której będziesz miała wynik? Powtarzałaś test? Trzymam kciuki 🍀
    Ja też ciągle odświeżam 😅

‹‹ 43 44 45 46 47 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ