X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Miovelia + miovelia nac
Odpowiedz

Miovelia + miovelia nac

Oceń ten wątek:
  • Moni101010 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 8 czerwca 2020, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) Jestem tutaj nowa. Stworzyłam konto ponieważ poszukuję informacji o suplemencje miovelia. Z mężem pół roku staramy się o dziecko, po wizycie u lekarza, lekarz zapewniał mnie że wszystko jest ok ale profilaktycznie aby wspomóc owulacje mogę zacząć cykl z miovelia. Czy któreś z Was pomogła? :) Jak Wasze cykle po jej zarzywaniu - są krótsze, dłuższe ? :) Będę wdzięczna za podzielenie się wiedzą;)

  • Majaaaa Autorytet
    Postów: 385 256

    Wysłany: 8 czerwca 2020, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia90 wrote:
    Dam, dam, sama sie nie moge doczekać 😉
    Asia90 i jak dziś ?

    20s640t.png
  • Majaaaa Autorytet
    Postów: 385 256

    Wysłany: 8 czerwca 2020, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moni101010 wrote:
    Cześć dziewczyny :) Jestem tutaj nowa. Stworzyłam konto ponieważ poszukuję informacji o suplemencje miovelia. Z mężem pół roku staramy się o dziecko, po wizycie u lekarza, lekarz zapewniał mnie że wszystko jest ok ale profilaktycznie aby wspomóc owulacje mogę zacząć cykl z miovelia. Czy któreś z Was pomogła? :) Jak Wasze cykle po jej zarzywaniu - są krótsze, dłuższe ? :) Będę wdzięczna za podzielenie się wiedzą;)
    Ja zaczęłam dopiero w tym cyklu i jestem dopiero po tygodniu zażywania :) dwa dni temu jakby mnie jajniki „ćmiły” a standardowo bolały mnie dopiero dzień przed owulacja. Ale tak jak mówiłam możliwe że to efekt placebo :p mam nadzieje ze to opakowanie będzie moim pierwszym i ostatnim hehe.
    Dziś @Asia90 miała być u Giną i dać znać, czekamy co napisze :)

    20s640t.png
  • Asia90 Przyjaciółka
    Postów: 323 42

    Wysłany: 9 czerwca 2020, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majaaaa wrote:
    Ja zaczęłam dopiero w tym cyklu i jestem dopiero po tygodniu zażywania :) dwa dni temu jakby mnie jajniki „ćmiły” a standardowo bolały mnie dopiero dzień przed owulacja. Ale tak jak mówiłam możliwe że to efekt placebo :p mam nadzieje ze to opakowanie będzie moim pierwszym i ostatnim hehe.
    Dziś @Asia90 miała być u Giną i dać znać, czekamy co napisze :)

    Cześć Dziewczyny, a więc byłam...
    Jedyny gin ktory tam naprawde potwierdzil u mnie PCOS, dal leki i uwaga... stwierdzil ze miovelia jest niepotrzebna, powiem że niedopytalam czy po prostu dla mnie jest juz na nią za późno czy te leki co dał będą wystarczające...
    Mimo wszystko mam wrażenie że miovelia mi pomogla, z cyklu 82 dni przeszlam na 36 to uważam ze wynik dobry 😉
    Wiąże z kuracją od pana doktora wielkie nadzieje podobno jest specjalista w takich przypadkach 😉

  • Majaaaa Autorytet
    Postów: 385 256

    Wysłany: 9 czerwca 2020, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia90 wrote:
    Cześć Dziewczyny, a więc byłam...
    Jedyny gin ktory tam naprawde potwierdzil u mnie PCOS, dal leki i uwaga... stwierdzil ze miovelia jest niepotrzebna, powiem że niedopytalam czy po prostu dla mnie jest juz na nią za późno czy te leki co dał będą wystarczające...
    Mimo wszystko mam wrażenie że miovelia mi pomogla, z cyklu 82 dni przeszlam na 36 to uważam ze wynik dobry 😉
    Wiąże z kuracją od pana doktora wielkie nadzieje podobno jest specjalista w takich przypadkach 😉
    No to oby było już tylko lepiej,
    Wiesz u mnie cykle były prawidłowe 30 dni i zawsze @ dostawałam w terminie ewentualnie dzień po ale i tak było to lekkim plamieniem rozkręcone. Wiec u mnie ta miovelia wystarczy żeby te jajniki po prostu „bardziej pobudzić do życia” :)
    Ja wchodzę dziś w dni płodne, krecha na testach owulacyjnych coraz bardziej wyraźna. Wiec działamy, nie chce się nastawiać ale mam dobre przeczucia co do tego cyklu:)

    20s640t.png
  • Asia90 Przyjaciółka
    Postów: 323 42

    Wysłany: 10 czerwca 2020, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majaaaa wrote:
    No to oby było już tylko lepiej,
    Wiesz u mnie cykle były prawidłowe 30 dni i zawsze @ dostawałam w terminie ewentualnie dzień po ale i tak było to lekkim plamieniem rozkręcone. Wiec u mnie ta miovelia wystarczy żeby te jajniki po prostu „bardziej pobudzić do życia” :)
    Ja wchodzę dziś w dni płodne, krecha na testach owulacyjnych coraz bardziej wyraźna. Wiec działamy, nie chce się nastawiać ale mam dobre przeczucia co do tego cyklu:)

    Trzymam kciuki 🤗
    Daj koniecznie znać 🙂
    Ps. Myślę że akurat w Twoim przypadku miovelia da rade ☺

  • Majaaaa Autorytet
    Postów: 385 256

    Wysłany: 10 czerwca 2020, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj na teście owulacyjnym mega ciemna krecha testowa wiec jestem dobrej myśli! 🤗

    20s640t.png
  • Szyszunia 89 Autorytet
    Postów: 289 113

    Wysłany: 12 czerwca 2020, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam do oddania Miovelię Nac piszcie na priv :)

    atdc3e5eldv1f00y.png

    1o4u43asxvsm0aw6.png

  • Justii_ Koleżanka
    Postów: 49 4

    Wysłany: 14 czerwca 2020, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w 14tyg ciąży dowiedziałam się ze w 10tym płód obumarł, mialam łyżeczkowanie, po konsultacji z lekarzem przepisał mi miovelia, po dwóch cyklach i zarzywaniu miovelli udało się znowu, teraz 27tydz ciąży 🤗😊 pomaga 👍

  • Moni101010 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 14 czerwca 2020, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za odpowiedź;) Ciężko gdziekolwiek otrzymać jakieś info na temat skuteczności tego suplementu. Mam właśnie podobnie.. trochę bolą mnie jajniki bardziej niż zawsze w tej fazie przed owulacją. Mam nadzieję że jedno opakowanie wystarczy do pełni szczęścia!!!
    Powodzenia dla Was drogie Panie ;))

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 czerwca 2020, 21:04

  • Majaaaa Autorytet
    Postów: 385 256

    Wysłany: 16 czerwca 2020, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moni101010 wrote:
    Dzięki za odpowiedź;) Ciężko gdziekolwiek otrzymać jakieś info na temat skuteczności tego suplementu. Mam właśnie podobnie.. trochę bolą mnie jajniki bardziej niż zawsze w tej fazie przed owulacją. Mam nadzieję że jedno opakowanie wystarczy do pełni szczęścia!!!
    Powodzenia dla Was drogie Panie ;))

    I jak u Ciebie?
    Owulka już była? Czy dopiero przyjdzie?
    Ja jestem dopiero 6 dni po ale już świruje 😫

    20s640t.png
  • Moni101010 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 21 czerwca 2020, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majaaaa wrote:
    I jak u Ciebie?
    Owulka już była? Czy dopiero przyjdzie?
    Ja jestem dopiero 6 dni po ale już świruje 😫
    Cześć:) Była była.. i to w dodatku taka że czułam ją na dwa jajniki. W dodatku było tyle śluzu że nie mogłam sobie z nim poradzić:D Wiecie co.. Albo to moja fantazja albo faktycznie miovelia rozbudza jajniki do intensywnej pracy :) Teraz czekam do terminu miesiączki wiecie na co :D

  • Moni101010 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 21 czerwca 2020, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co u Was ? Jakieś nowości? ;)

  • Asia90 Przyjaciółka
    Postów: 323 42

    Wysłany: 22 czerwca 2020, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majaaaa wrote:
    Dzisiaj na teście owulacyjnym mega ciemna krecha testowa wiec jestem dobrej myśli! 🤗
    Są już jakieś efekty???

  • Majaaaa Autorytet
    Postów: 385 256

    Wysłany: 22 czerwca 2020, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Robiłam dziś betę i wyszła 7,05 wiec jakby wczesna ciąża ale idę powtórzyć w środę dla pewności. Martwi mnie tylko fakt ze moja ginka widziała dziś moj wynik i mimo to kazała odstawić duphaston biorę od 16 do 26 dnia cyklu...
    Dziś jest 26 dzień i mimo wszystko kazała odstawić.
    Nie wiem oco kaman.

    20s640t.png
  • Majaaaa Autorytet
    Postów: 385 256

    Wysłany: 22 czerwca 2020, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justii_ wrote:
    Ja w 14tyg ciąży dowiedziałam się ze w 10tym płód obumarł, mialam łyżeczkowanie, po konsultacji z lekarzem przepisał mi miovelia, po dwóch cyklach i zarzywaniu miovelli udało się znowu, teraz 27tydz ciąży 🤗😊 pomaga 👍
    Czy jak dowiedziałaś się o ciąży brałaś dalej miovelie czy przestałaś ?

    20s640t.png
  • Asia90 Przyjaciółka
    Postów: 323 42

    Wysłany: 22 czerwca 2020, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majaaaa wrote:
    Hej! Robiłam dziś betę i wyszła 7,05 wiec jakby wczesna ciąża ale idę powtórzyć w środę dla pewności. Martwi mnie tylko fakt ze moja ginka widziała dziś moj wynik i mimo to kazała odstawić duphaston biorę od 16 do 26 dnia cyklu...
    Dziś jest 26 dzień i mimo wszystko kazała odstawić.
    Nie wiem oco kaman.
    Ojj to po cichu gratuluję, i daj koniecznie znać w środę czy beta urosła a lekarka noo cóż trzeba jej zaufać 😉
    Aczkolwiek u mnie dopiero któryś z kolei sie poznał a mialam wielu przed nim z polecenia. Dzis wzięłam ostatnią tabletke provery i od 3 dnia cyklu będę na clo, jestem ciekawa co z tego wyjdzie 😉

  • Asia90 Przyjaciółka
    Postów: 323 42

    Wysłany: 22 czerwca 2020, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majaaaa wrote:
    Hej! Robiłam dziś betę i wyszła 7,05 wiec jakby wczesna ciąża ale idę powtórzyć w środę dla pewności. Martwi mnie tylko fakt ze moja ginka widziała dziś moj wynik i mimo to kazała odstawić duphaston biorę od 16 do 26 dnia cyklu...
    Dziś jest 26 dzień i mimo wszystko kazała odstawić.
    Nie wiem oco kaman.
    Ojj to po cichu gratuluję, i daj koniecznie znać w środę czy beta urosła a lekarka noo cóż trzeba jej zaufać 😉
    Aczkolwiek u mnie dopiero któryś z kolei sie poznał a mialam wielu przed nim z polecenia. Dzis wzięłam ostatnią tabletke provery i od 3 dnia cyklu będę na clo, jestem ciekawa co z tego wyjdzie 😉

  • Justii_ Koleżanka
    Postów: 49 4

    Wysłany: 23 czerwca 2020, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justii_ wrote:
    Ja w 14tyg ciąży dowiedziałam się ze w 10tym płód obumarł, mialam łyżeczkowanie, po konsultacji z lekarzem przepisał mi miovelia, po dwóch cyklach i zarzywaniu miovelli udało się znowu, teraz 27tydz ciąży 🤗😊 pomaga 👍
    Tak, przez jakiś czas lekarz kazał mi zażywać muovelle ale nie trwało to długo 😊

  • Majaaaa Autorytet
    Postów: 385 256

    Wysłany: 23 czerwca 2020, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justii_ wrote:
    Tak, przez jakiś czas lekarz kazał mi zażywać muovelle ale nie trwało to długo 😊
    Ponowię czy we wczesnej ciąży tez zażywałas miovelie?

    20s640t.png
‹‹ 57 58 59 60 61 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ