X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Miovelia + miovelia nac
Odpowiedz

Miovelia + miovelia nac

Oceń ten wątek:
  • Juzia Debiutantka
    Postów: 7 5

    Wysłany: 25 kwietnia 2019, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To znowu ja.mąż właśnie odebrał dzisiejsza bete wzrost beta hcg do 400.(400 parę ale dokładnie zobaczę jak wróci do domu) w kazdym razie 100 procent wzrostu po 48 H. Wiec się uspokajam.jutro lekarz. Wam tez życzę wszystkiego co najlepsze - wymarzonego dzidziusia

    Krąsi, ellou, Natica90, Myszowata, siedemnocy lubią tę wiadomość

  • siedemnocy Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 25 kwietnia 2019, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juzia gratulacje! Spokojnej ciąży!

  • Juzia Debiutantka
    Postów: 7 5

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje-siedem nocy .oby wszystko szło dobrze. Dziś byłam u lekarza -jest malutki pęcherzyk. Od dziś biorę luteinę i duphaston.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2019, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje dla wszystkich nowych "ciężaróweczek".
    Ja dzisiaj poszłam zbadać "betę", ponieważ 29 dzień a o okresie nic nie słychać.
    Popołudniu zobaczymy :)

    Odebrałam wynik :( Znowu się nie udało.
    Beta: 1,2. Jutro idę do lekarki. Niech mnie zbada i powie co dalej.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 kwietnia 2019, 16:39

  • Bibi25 Ekspertka
    Postów: 300 89

    Wysłany: 29 kwietnia 2019, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dolaczam sie.
    Po laparo w marcu nie dostalam okresu. Dzis 47 dc. Byłam dzis u doktorki i przepisala miovelia nac + clo + estrofem.
    Clo 1x1 przez 10 dni od 1 maja. 10 maja monitoring.
    Estroferm 1x1.
    Miovelia nac od 3-6/7 dc.

    Drugi rok staran
    PCO, laparo
    drożność ok, immuno ok
    MTHFR, czynnik VR2 hetero
    Pai homo
    Kariotypy ok
    Mąż - ok

    6/2020 lametta, miovelia nac, acard, pregnyl
    3.07 || beta 942
    6.07 beta 4106 pecherzyk w macicy 0.8

    3jgx3e3kc1zquwj5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2019, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie wynik bety się potwierdził. Niestety. Natomiast pierwszy raz od niepamiętnych czasów nie mam torbieli. I okres lada chwila przyjdzie, ponieważ już dzisiaj nie mogę wytrzymać na ból brzucha. Nadal biorę zwykłą miovelie A od 3 dnia cyklu zaczynam brać drugi raz miovelia nac plus lametta. Ok 10 dnia cyklu monitoring i zastrzyki z hmm nie pamiętam genatropinami? Sprawdzę dokładnie i wam powiem na przyrost endometrium. A do tego dieta od dietetyka bogata w zdrowe tłuszcze też na przyrost Endo. Jak wyłączyłam się z jednego to drugie się pokazało. Jednak w moim przypadku Endo 6 mm w owulację i chwilę po niej to za mało. Bibi25 strasznie długo masz brać to clo. 10 dni?

  • Bibi25 Ekspertka
    Postów: 300 89

    Wysłany: 2 maja 2019, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak. Moim problemem jest to że jajniki sa nie wydolne, pracuja bardzo powoli. Gdy bralam 2x1 lametty przez 5 dni to w ostatnim dniu dostalam okres - doktorka mówiła ze to jest skok hormonu tak jakby z przedawkowania i tak zareagowal moj organizm. A pecherzyk jedyny taki wielki byl az 15 mm :D wtedy ale nic z tej stymulacji nie bylo bo śluzówka sie zluszczyla. Pozniej laparo bo zrobila się torbiel ktora 2 dni przed zabiegiem sie wchlonela :D ale nakluto mi jajniki by lepiej reagowaly na stymulacje.
    Dlatego u mnie dlugie a delikatne stymulacje.
    Jesli z miovella nie powiedzie sie rowniez bede brac gonadotropiny mensinorm.
    Doktorka chce wszelkie mozliwosci wykorzystac przed gonadotropinami gdyż to kuracja obciążająca organizm i kieszen.
    U mnie endo 5 mm bylo dlatego biore jeszcze estrofem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 maja 2019, 11:40

    Drugi rok staran
    PCO, laparo
    drożność ok, immuno ok
    MTHFR, czynnik VR2 hetero
    Pai homo
    Kariotypy ok
    Mąż - ok

    6/2020 lametta, miovelia nac, acard, pregnyl
    3.07 || beta 942
    6.07 beta 4106 pecherzyk w macicy 0.8

    3jgx3e3kc1zquwj5.png
  • Staraczka24 Nowa
    Postów: 1 1

    Wysłany: 2 maja 2019, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej mam pcos . 4 cykl z clo , 1 z miovelia biorę ja od początku cyklu . Od 3-7 dc clo+ co drugi dzień zastrzyk gonadotropiny bemfola 75jd. Metformax. I po raz pierwszy pecherzyki w lewym i prawym jajniku doszły do owulacji. Pozostało czekać . Mam nadziej ze w tym cyklu się uda.

    Bibi25 lubi tę wiadomość

  • Mika95 Znajoma
    Postów: 28 5

    Wysłany: 2 maja 2019, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć również mam PCOS oraz hashimoto. W pierwszą ciąże zaszłam już w pierwszym cyklu stymulacji. Teraz staramy się o drugiego dzidziusia. W kwietniu podczas wizyty u gin okazało się że nie mam owulacji. Kazała stosować miovelia tabletka i saszetka oraz witaminę E i prenatal duo. Teraz od 3 do 7 dnia cyklu biorę miovelia nac i lametta. W 12 dniu cyklu mam się zgłosić na monitoring. Boję się że znów usłyszę że nie mam owulacji. Chciałabym aby ten cykl się powiódł :(

  • Bibi25 Ekspertka
    Postów: 300 89

    Wysłany: 2 maja 2019, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mika, ja juz ponad pol roku faszeruje sie roznymi kombinacjami clo i lametty i nigdy nie mialam owulacji, zawsze "nic z tego musimy odpuscic ten cykl" :((

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 maja 2019, 23:00

    Drugi rok staran
    PCO, laparo
    drożność ok, immuno ok
    MTHFR, czynnik VR2 hetero
    Pai homo
    Kariotypy ok
    Mąż - ok

    6/2020 lametta, miovelia nac, acard, pregnyl
    3.07 || beta 942
    6.07 beta 4106 pecherzyk w macicy 0.8

    3jgx3e3kc1zquwj5.png
  • Natica90 Ekspertka
    Postów: 127 288

    Wysłany: 3 maja 2019, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po pierwszym cyklu z miovelia i miovelia nac. Zajść w ciążę się nie udało. Od tygodnia przyjmuję też glucophage (mam lekka IO) i acard.
    Po przyjmowaniu miovelia nac zauważyłam objawy owulacji zdecydowanie wcześniej niż zawsze (w 12dniu), no i odpowiednio skrócił mi się cykl do 25 dni (zazwyczaj mam 28-31 dniowe). Któraś z Was zauważyła też skrócenie cyklu?

    eikt43r8o5m825ub.png

    Starania o drugie dziecko od 01/2018
    4.11.19 ET 2BB ☹️
    3.12.19 FET 2BB 🙂
    6dpt beta 10.7
    8dpt beta 41.15
    10dpt beta 107.1
    14dpt beta 475.3
    17dpt beta 1512 jest pęcherzyk
    24dpt beta 9089 jest ❤️
  • Mika95 Znajoma
    Postów: 28 5

    Wysłany: 3 maja 2019, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy któraś z was stosowała lamette i miovelia nac od 3 do 7 dnia cyklu?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 maja 2019, 21:21

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2019, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja teraz tak będę stosować. Czekam za @ i się doczekać nie mogę.

  • Mika95 Znajoma
    Postów: 28 5

    Wysłany: 3 maja 2019, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wesoła_Muminka wrote:
    Ja teraz tak będę stosować. Czekam za @ i się doczekać nie mogę.
    Ja też się w kwietniu nie mogłam doczekać i dostałam od gin femoston z tym że nie brałam całego opakowania tylko 14 żółtych tabletek. Po tygodniu od ostatniej tabletki dostałam miesiaczke. Dzisiaj 5 dc z miovelia nac i lametta. W piątek 12dc idę na monitoring. Panicznie boje się iść. Tak bardzo boję się że znów nie będzie owulacji. :(

  • Bibi25 Ekspertka
    Postów: 300 89

    Wysłany: 3 maja 2019, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czujecie jajniki? Bo ja tak ;)

    Drugi rok staran
    PCO, laparo
    drożność ok, immuno ok
    MTHFR, czynnik VR2 hetero
    Pai homo
    Kariotypy ok
    Mąż - ok

    6/2020 lametta, miovelia nac, acard, pregnyl
    3.07 || beta 942
    6.07 beta 4106 pecherzyk w macicy 0.8

    3jgx3e3kc1zquwj5.png
  • Mika95 Znajoma
    Postów: 28 5

    Wysłany: 3 maja 2019, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bibi25 wrote:
    A czujecie jajniki? Bo ja tak ;)
    Nic a nic. Sporadycznie lekkie uklucie tylko przez krótka chwile

  • Dżasta2005 Znajoma
    Postów: 29 1

    Wysłany: 3 maja 2019, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy moge to brac na regulacje cyklu mam pco i obecnie bardzo dlugie cykle prawdopodobnie znow bezowulacyjne. Jesli tak to w jakuch dawkach?

    Dżast
  • Bibi25 Ekspertka
    Postów: 300 89

    Wysłany: 4 maja 2019, 00:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj cykl obecnie trwa 50 dni. Biore clo i miovelie nac przez 10 dni po 1 tabletce.
    Moje jajniki pracuja baaardzo powoli dlatego mam wydluzone cykle. Krótkie i intensywne stymulacje nie powodzily sie.

    Sheelie lubi tę wiadomość

    Drugi rok staran
    PCO, laparo
    drożność ok, immuno ok
    MTHFR, czynnik VR2 hetero
    Pai homo
    Kariotypy ok
    Mąż - ok

    6/2020 lametta, miovelia nac, acard, pregnyl
    3.07 || beta 942
    6.07 beta 4106 pecherzyk w macicy 0.8

    3jgx3e3kc1zquwj5.png
  • Mika95 Znajoma
    Postów: 28 5

    Wysłany: 4 maja 2019, 07:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżasta2005 wrote:
    Czy moge to brac na regulacje cyklu mam pco i obecnie bardzo dlugie cykle prawdopodobnie znow bezowulacyjne. Jesli tak to w jakuch dawkach?
    Proponuję nie brać tego na własną rękę tylko jak już po konsultacji z ginekologiem.

  • paula1634 Koleżanka
    Postów: 38 2

    Wysłany: 5 maja 2019, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy da się jakoś wyczuć że cykl jest bezowulacyjny? Brałam od 3-7 dc miovelie nac, dziś jest 13 dc a ja nic nie czuję żadnego kłucia w jajnikach, zero śluzu, gdzie zawsze o tej porze czułam jajniki i był śluz. Kłucie w lewym jajniku miałam kilka dni także mniej więcej wiedziałam że coś się dzieje. Cykle mam 27-28 dni. Wychodzi że jutro lub we wtorek powinna być owulacja.

‹‹ 7 8 9 10 11 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ