X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Miovelia + miovelia nac
Odpowiedz

Miovelia + miovelia nac

Oceń ten wątek:
  • Mika95 Znajoma
    Postów: 28 5

    Wysłany: 5 maja 2019, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wydaje mi się że nie. Jedna będą bolały jajniki przy owulacji inna nie będzie czuła nic.

  • Mika95 Znajoma
    Postów: 28 5

    Wysłany: 5 maja 2019, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak bralyscie mivelie z miovelia nac? Trzy tyg brałam miovelia saszetka i tabletka. W 3dc gin kazała odstawić zwykła miovelie i zacząć miovelie nac przez 5 dni. Ale nic nie wspomniała czy po tych 5 dniach wrócić do zwykłej miovelii czy nie brać już poprostu nic do 12dc kiedy mam się właśnie pojawić na monitoringu?

  • Krąsi Autorytet
    Postów: 1436 1000

    Wysłany: 6 maja 2019, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paula1634 wrote:
    Dziewczyny czy da się jakoś wyczuć że cykl jest bezowulacyjny?

    Raczej nie, nawet u tej samej kobiety różne cykle mogą wyglądać różnie./ Najbardziej miarodajny jest monitoring.

    ona: schorzenia reumatoidalne, p/c p-plemnikowe 1:10, hiperprolakt. czynnościowa, MTHFR A1298C - homo, PAI 4G/5G - hetero, KIR Bx, brak: 2DS2, 2DS3, HLA-C - C1, IL 10 poniżej normy, IL 4 w dolnych granicach normy, po szczepieniach limfocytami Męża
    musi mieć plan działania, inaczej wpada w depresję, póki ma plan - ma siłę walczyć dalej;

    on: p/c p-plemnikowe 1:100, obniżone parametry nasienia, hipogonadyzm hipogonadotropowy, CTFR: F508del - hetero, HLA-C - C1/C2;
    leniwiec, przyparty do muru - walczy;

    1. ICSI - nieudane;
    2. PICSI: 24.10.2020 Malineczka jest po drugiej stronie brzuszka :)
  • paula1634 Koleżanka
    Postów: 38 2

    Wysłany: 6 maja 2019, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje za odpowiedź. Nie mam już siły, jakoś półtorej miesiąca miałam spokój w głowie a teraz znowu zaczyna się myślenie i panika. 14 dc a tu zero śluzu, testy owu negatywne, kuzynka w ciąży :( chce mi się tylko płakać i myślę dlaczego ja? Brałam miovelię nac i myślałam że będzie ok a tu chyba znowu nic... 2 miesiące temu brałam pierwszy raz i czułam i jajniki i owu była ( gin stwierdziła owu po badaniu progesteronu).

  • Batonik33 Znajoma
    Postów: 19 0

    Wysłany: 6 maja 2019, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,

    ja rozpoczynam drugi cykl z miovelia nac - dziś 3 dc, poprzedni cykl był owulacyjny, urosły nawet dwa "dorodne" pęcherzyki, ale bez II kresek, cykl trwał 32 dni, tyle samo co poprzedni :-/

    Batonik33
  • Mika95 Znajoma
    Postów: 28 5

    Wysłany: 6 maja 2019, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Batonik33 wrote:
    Hej,

    ja rozpoczynam drugi cykl z miovelia nac - dziś 3 dc, poprzedni cykl był owulacyjny, urosły nawet dwa "dorodne" pęcherzyki, ale bez II kresek, cykl trwał 32 dni, tyle samo co poprzedni :-/
    Zwykła miovelie też stosowałas?

  • Bibi25 Ekspertka
    Postów: 300 89

    Wysłany: 6 maja 2019, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny w piatek jade na monitoring.
    Estroferm + miovelia nac + clo wszystko 1x1 przez 10 dni.
    Ciekawam co z tej kombinacji wyniknie. Dam znac :*
    Trzymajcie kciuki ;)

    Drugi rok staran
    PCO, laparo
    drożność ok, immuno ok
    MTHFR, czynnik VR2 hetero
    Pai homo
    Kariotypy ok
    Mąż - ok

    6/2020 lametta, miovelia nac, acard, pregnyl
    3.07 || beta 942
    6.07 beta 4106 pecherzyk w macicy 0.8

    3jgx3e3kc1zquwj5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2019, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mika95 wrote:
    Dziewczyny jak bralyscie mivelie z miovelia nac? Trzy tyg brałam miovelia saszetka i tabletka. W 3dc gin kazała odstawić zwykła miovelie i zacząć miovelie nac przez 5 dni. Ale nic nie wspomniała czy po tych 5 dniach wrócić do zwykłej miovelii czy nie brać już poprostu nic do 12dc kiedy mam się właśnie pojawić na monitoringu?

    Ja brałam bez przerwy Mio i jedynie dołączałam na 5 dni Mio Nac. Gin nie kazała zwykłej Mio przerywać i stosować naprzemiennie z Mio Nac.
    Ja już dwa opakowania Miovelii i trzy Miovelii Nac mam za sobą. Bez wyczekiwanego efektu, mimo pięknych pęcherzy i zastrzyków na pękanie...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 maja 2019, 09:34

  • Karollla Nowa
    Postów: 4 3

    Wysłany: 7 maja 2019, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Ja dopiero tak na prawdę zaczynam przygodę ze staraniem się o dziecko. Mam bardzo nie regularne miesiączki. Rok temu gdy okres mi się spóźniał ponad 2msc wyszła prolaktyna 58. Dostałam leki przeszło było regularnie. W sierpniu ok miesiąca przed ślubem znowu się rozlegulowało myślał że to stres ale trwa to i trwa. W listopadzie poszłam do gina badania wszystko ok. Chciałam coś na regulację okresu Pani doktor zapytała czy staramy się o dziecko. Tak więc dostałam zwykłą miovelie. To już moje 3 opakowanie. Okres się chyba jeszcze gorzej rozlegulował. Ostatni trwał 3 tygodnie (W tym połowa tego czasu intensywny) skończył się nie minęły 2 tygodnie znowu okres. W następnym tygodniu mam iść na ocenę owulacji. Wiadomo od razu nie pomoże ale myślał że już 3 opakowanie to wyrówna ten okres. Ale mam złe przeczucia zaczyna się podobnie jak poprzedni.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 maja 2019, 13:36

  • Mika95 Znajoma
    Postów: 28 5

    Wysłany: 7 maja 2019, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miovelie stosowałam chyba 3tyg. Od 3dc odstawilam miovelie i brałam miovelie nac i lamette przez 5 dni. Dzisiaj 7dc cyklu nie biorę nic a jajniki kluja raz lewy raz prawy. Mam nadzieję że to dobry znak. Dowiem się w piątek bo idę na monitoring.

  • ellou Koleżanka
    Postów: 33 3

    Wysłany: 7 maja 2019, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paula1634 wrote:
    Dziewczyny czy da się jakoś wyczuć że cykl jest bezowulacyjny? Brałam od 3-7 dc miovelie nac, dziś jest 13 dc a ja nic nie czuję żadnego kłucia w jajnikach, zero śluzu, gdzie zawsze o tej porze czułam jajniki i był śluz. Kłucie w lewym jajniku miałam kilka dni także mniej więcej wiedziałam że coś się dzieje. Cykle mam 27-28 dni. Wychodzi że jutro lub we wtorek powinna być owulacja.


    Paula u mnie tak samo z data owu, jedziemy na jednym wózku ;) ja jajniki czulam i tragiczny bol plecow a co do sluzu to fakt za wiele tego płodnego nie było, w ogole zastanawiam sie czy to byl on 😑 na monitoringu owu nie byłam juz 2 cykl, tak wyszlo :( teraz mam wizyte ale to juz "po" i zobaczymy co dalej powie ... pol roku na clo mineło, jajowody chyba drozne skoro raz sie udało ale no niestety w 5 tyg bylo po sprawie.

    a co do ciazy kuzynki to nie stresuj sie tym ze Ty jeszczs nie jestes ! przyjdzie i na Ciebie pora :)
    U mnie wszystkie najbliższe kolezanki maja juz swoje dzieci, a u niektórych w drodze, tak wiec uwierz mi to dopiero dobijajaca sytuacja ! ale ja wierze ze i moja kolej nadejdzie predzej czy pozniej!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 maja 2019, 17:14

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2019, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzisiaj 4 dc. Od wczoraj 1x1 Lametta plus miovelia nac plus zwykła miovelia. Moja gin, powiedziała że nie przerywa się brania zwykłej mioveli, ponieważ zawiera witaminy potrzebne przyszłej mamie. Ja w pt albo w pn pójdę na monitoring i dowiem się więcej o zastrzykach, które mnie czekają. Póki co łykam wszystkie witaminy i zobaczymy co to będzie w tym cyklu.
    Ps. Mnie również wprawia w zły nastrój widok dziewczyn w ciąży Ale powtarzam sobie, że jeszcze trochę i na pewno ja też będę w ciąży.

  • paula1634 Koleżanka
    Postów: 38 2

    Wysłany: 7 maja 2019, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karollla wrote:
    Hej dziewczyny! Ja dopiero tak na prawdę zaczynam przygodę ze staraniem się o dziecko. Mam bardzo nie regularne miesiączki. Rok temu gdy okres mi się spóźniał ponad 2msc wyszła prolaktyna 58. Dostałam leki przeszło było regularnie. W sierpniu ok miesiąca przed ślubem znowu się rozlegulowało myślał że to stres ale trwa to i trwa. W listopadzie poszłam do gina badania wszystko ok. Chciałam coś na regulację okresu Pani doktor zapytała czy staramy się o dziecko. Tak więc dostałam zwykłą miovelie. To już moje 3 opakowanie. Okres się chyba jeszcze gorzej rozlegulował. Ostatni trwał 3 tygodnie (W tym połowa tego czasu intensywny) skończył się nie minęły 2 tygodnie znowu okres. W następnym tygodniu mam iść na ocenę owulacji. Wiadomo od razu nie pomoże ale myślał że już 3 opakowanie to wyrówna ten okres. Ale mam złe przeczucia zaczyna się podobnie jak poprzedni.

    Mi pomógł ovarin w regulacji cyklu. Nie miałam aż tak nie regularnych ale teraz już 3 miesiąc jest ok tzn 27-27-28

  • Krąsi Autorytet
    Postów: 1436 1000

    Wysłany: 7 maja 2019, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karollla wrote:
    Mam bardzo nie regularne miesiączki. Rok temu gdy okres mi się spóźniał ponad 2msc wyszła prolaktyna 58. Dostałam leki przeszło było regularnie. W sierpniu ok miesiąca przed ślubem znowu się rozlegulowało myślał że to stres ale trwa to i trwa. (...) Okres się chyba jeszcze gorzej rozlegulował. Ostatni trwał 3 tygodnie (W tym połowa tego czasu intensywny) skończył się nie minęły 2 tygodnie znowu okres. W następnym tygodniu mam iść na ocenę owulacji.

    Z naturalnych specyfików możesz spróbować castagnus (niepokalanek mnisi) i napary z siemienia lnianego (fitoestrogeny). Chociaż przypuszczam, że masz rozjechany układ hormonalny i nie obędzie się bez hormonów.

    ona: schorzenia reumatoidalne, p/c p-plemnikowe 1:10, hiperprolakt. czynnościowa, MTHFR A1298C - homo, PAI 4G/5G - hetero, KIR Bx, brak: 2DS2, 2DS3, HLA-C - C1, IL 10 poniżej normy, IL 4 w dolnych granicach normy, po szczepieniach limfocytami Męża
    musi mieć plan działania, inaczej wpada w depresję, póki ma plan - ma siłę walczyć dalej;

    on: p/c p-plemnikowe 1:100, obniżone parametry nasienia, hipogonadyzm hipogonadotropowy, CTFR: F508del - hetero, HLA-C - C1/C2;
    leniwiec, przyparty do muru - walczy;

    1. ICSI - nieudane;
    2. PICSI: 24.10.2020 Malineczka jest po drugiej stronie brzuszka :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2019, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolla, niestety raczej bez farmakologii nie uda Ci się uregulować cykli.

    8 tabletka Nac za mną. Uff coraz bliżej końca.

  • Myszowata Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 9 maja 2019, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekam obecnie na @ zeby zacząć miovelia nac a potem mam sie stawic miedzy 11 a 13 dc na sprawdzenie czy cos sie ruszyło.... Chociaż myśle że tak bo tak mnie jajniki kuć zaczeły. Trzymam kciuki za was kobitki aby wam się udało .

  • Mika95 Znajoma
    Postów: 28 5

    Wysłany: 9 maja 2019, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszowata wrote:
    Czekam obecnie na @ zeby zacząć miovelia nac a potem mam sie stawic miedzy 11 a 13 dc na sprawdzenie czy cos sie ruszyło.... Chociaż myśle że tak bo tak mnie jajniki kuć zaczeły. Trzymam kciuki za was kobitki aby wam się udało .
    Ja od 3dc brałam miovelie nac. Od tamtego czasu czasem zakloja mnie jajniki raz lewy raz prawy. Jutro w 12dc jadę sprawdzić co i jak.

  • Bibi25 Ekspertka
    Postów: 300 89

    Wysłany: 9 maja 2019, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez jutro o 8 mam wizyte ;) dam znac

    Drugi rok staran
    PCO, laparo
    drożność ok, immuno ok
    MTHFR, czynnik VR2 hetero
    Pai homo
    Kariotypy ok
    Mąż - ok

    6/2020 lametta, miovelia nac, acard, pregnyl
    3.07 || beta 942
    6.07 beta 4106 pecherzyk w macicy 0.8

    3jgx3e3kc1zquwj5.png
  • Mika95 Znajoma
    Postów: 28 5

    Wysłany: 9 maja 2019, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bibi25 mam nadzieję że będzie wszystko dobrze.

  • Bibi25 Ekspertka
    Postów: 300 89

    Wysłany: 9 maja 2019, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mika czujesz ze jajniki pracuja? U mnie od czasu do czasu daje znac caly brzuch. Oby nam wyszlo Kochana ;)

    Drugi rok staran
    PCO, laparo
    drożność ok, immuno ok
    MTHFR, czynnik VR2 hetero
    Pai homo
    Kariotypy ok
    Mąż - ok

    6/2020 lametta, miovelia nac, acard, pregnyl
    3.07 || beta 942
    6.07 beta 4106 pecherzyk w macicy 0.8

    3jgx3e3kc1zquwj5.png
‹‹ 8 9 10 11 12 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ