X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne MLECZKO PSZCZELE
Odpowiedz

MLECZKO PSZCZELE

Oceń ten wątek:
  • H30 Autorytet
    Postów: 349 123

    Wysłany: 19 lutego 2013, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ktoś o tym słyszał , że wspomaga zajście w ciąże?

    f2w3dqk3c83qeku9.png
  • H30 Autorytet
    Postów: 349 123

    Wysłany: 19 lutego 2013, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś dostałam takie mleczko ale zbyt dużo informacji na ten temat nie wiem. Czy którakolwiek z Was coś słyszała, a może sama przyjmowała.Podobno są przypadki którym faktycznie pomogło. ( a może to tylko zbieg okoliczności)Będę wdzięczna za informacje.

    f2w3dqk3c83qeku9.png
  • kopciuszek126 Autorytet
    Postów: 984 2409

    Wysłany: 19 lutego 2013, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GDZIEŚ O TYM TU NA FORUM CZYTAŁAM, ale nie pamiętam dokładnie-chyba w wątku-co pomaga zajść w ciąże...

    1usasg1812jvvfe2.png

    bhywanlihyvyaglb.png
  • kopciuszek126 Autorytet
    Postów: 984 2409

    Wysłany: 19 lutego 2013, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chyba w wątku o Naturalnych wspomagaczach,ale nie mam czasu czytać.Więc poczytaj sobie moze to znajdziesz?

    1usasg1812jvvfe2.png

    bhywanlihyvyaglb.png
  • H30 Autorytet
    Postów: 349 123

    Wysłany: 19 lutego 2013, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuję za podpowiedź

    f2w3dqk3c83qeku9.png
  • albinoina Znajoma
    Postów: 24 10

    Wysłany: 22 lutego 2013, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://zajscie-w-ciaze.mleczkopszczele.pl/

    http://www.babyboom.pl/ciaza/zdrowie/pomoc_mleczka_pszczelego_w_zajsciu_w_ciaze.html

    Kotynieniek lubi tę wiadomość

  • albinoina Znajoma
    Postów: 24 10

    Wysłany: 22 lutego 2013, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Royal Jelly-mleczko pszczele -3x 500mg dziennie-pomaga wyprodukowac wspaniałe komórki jajowe ,zwiększa ilość plemników w nasieniu.

    inessa, Kotynieniek lubią tę wiadomość

  • H30 Autorytet
    Postów: 349 123

    Wysłany: 22 lutego 2013, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj albinoina rozumiem że sprawdzałaś mleczko pszczele i mam nadzieje, że pomogło.dziękuję za odpowiedź.Leczę się już ponad 2 lata i może powinnam bardziej uwierzyć w naturę

    f2w3dqk3c83qeku9.png
  • albinoina Znajoma
    Postów: 24 10

    Wysłany: 22 lutego 2013, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej H30, nie, nie spozywalam , ale przymierzalam sie do kupna pylku pszczelego i przez przypadek znalazlam i o mleczku( jest jeszcze propolis-kit pszczeli)

    Mysle, ze nalezy poczytac ogolnie o produkcie(produktach) -jakie ma wlasciwosci, na co wplywa,a na co nie, czy wlasnie tego nasz organizm potrzebuje.wtedy wyprobowac na sobie, kazdy organizm jest inny, ma inne potrzeby i inaczej reaguje na rozne rzeczy.
    Owszem wypowiem sie za jakis czas wplynelo na moje cialko :D
    z ta natura to trzeba sie tez uzbroic w cierpliwosc :)

    wracajac do mleczka (czy pylku) jestem pewna ,ze wplynie pozytywnie


    H30 lubi tę wiadomość

  • H30 Autorytet
    Postów: 349 123

    Wysłany: 22 lutego 2013, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No mam nadzieje, że wpłynie pozytywnie, oczywiście też opisze jak wpłynęło na mnie.jestem dobrej myśli a co do cierpliwości to wydaje mi się, że jestem cierpliwym człowiekiem, aczkolwiek co do poczęcia maleństwa to chciałabym już teraz,trzy lata szybko minęły ale to takie życie z czekaniem ...

    f2w3dqk3c83qeku9.png
  • Szaqalka Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 5 września 2013, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiele informacji na temat mleczka pszczelego, jego składu, właściwości, działania oraz działań alergennych znalazłam na blogu:

    http://www.mleczko-pszczele.eu

    Polecam, opinie wielu specjalistów z branży, naprawdę warto.

  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 19 września 2013, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Posprawdzalam o tym mleczku na angielskich stronach gdzie babki sie staraja i jest bardzo duzo pozytywnych relacji..( ROYAL JELLY TTC FORUM). pOMOGLO KILKU BABKOM faktycznie...jesli nie uda sie w tym cyklu to pomysle o dodaniu mleczka do asortymentu, ale najpierw sobie troche wiecej o nim poczytam :)

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • Koniczynka79 Znajoma
    Postów: 23 7

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja stosowałam i od razu zaszłam w ciążę. z tej ciązy mam najnardziej zywiolową corke z mojego potomstwa. mam trojke dzieci.
    teraz tez zaczynam stosowac bo za miesiac zaczynam starania o czwarta dzidzie a zauwazylam juz skracajace cykle i brak owulacji wiec moja plodnosc spadla znaczaco, mam 37lat. jedno co moge powiedziec to ze aby dzialalo to trzeba przyjmowac czyste mleczko pszczele razem z mezem. fakt jest drogie ale naprawde dziala.
    trzeba je przyjmowac na czczo pod językiem trzymac 5minut potem popic pylkiem pszczelim rozpuszczonym w wodzie (conajmniej 4h moczenia pylku w letniej wodzie)
    uzywac do podawania pylku lyzeczki z tworzywa ktora powinna byc dolaczana do mleczka np na www.pleczkopszcele.com
    jak zamawialam na tej stronie to dostalam wszystko i lyzeczki do odmierzania tez i przepis jak stosowac. a teraz zamowilam taniej i niestety juz tego nie bylo, ale ja juz wiedzialam jak zazywac i lyzeczki mi zostaly sprzed tamtych staran wiec ok.
    i znowu dziala bo juz czuje przyplyw energii i bole okoloowulacyjne. jeszcze sie nie staram bo planuje w styczniu narty z dziecmi ale za mc juz tak:) na razie obserwacja i powrot do dobrej wagi, juz prawie osiagnieta:)

  • mika1987 Autorytet
    Postów: 970 1097

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bardzo duzo dobrego slyszalam ,teraz tesciu mi przywiozl mleczko pszczele od zanjomego pszczelarza ,dostałam strzykawke bo 1cm mozna go wziac:)tylko nie wiem od kiedy zaczac brac..bp to moj 12dc,czy poczekac do pierwszego dnia cyklu kolejnego?

    iv09krhme1fe56cn.png

    f2w3rjjgc0akmsfq.png
  • MOJE Autorytet
    Postów: 1101 671

    Wysłany: 4 stycznia 2019, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odświeżę temat bo pylek pszczeli i mleczko sprawiły cud.
    Od 4 lat staraliśmy się o dziecko. Nie miałam naturalnej owulacji , a mój eM miał bardzo słabe wyniki nasienia.
    Lekarze nie dawali nam szans. Stymulacje , starania, wieczne depresję. Straszny czas. Tony leków, hormonów, wizyt i tysiące wydalenie u lekarzy.
    Stwierdziliśmy że trzeba naturalnie dostarczyć witamin do organizmu. Zaczęłam czytać o pyłku pszczelim.

    https://youtu.be/YPKWOCudnUs

    Trafiłam na ten filmik. Poczytałam i zaczęliśmy ponad 2 miesięczna kurację PYLKIEM. Braliśmy 2 razy dziennie płaską łyżkę rozpuszczoną w wodzie. Do tego na czczo miód z mleczkiem pszczelim, Wit c wymieszane z ciepłą wodą.
    Po tym czasie ku naszemu wielkiemu zdziwieniu bez stymulacji, bez USG, bez innych witamin. Zaszliśmy w ciążę. To wielki cud dlatego podnoszę temat po długim czasie. Naturalne sposoby są najlepsze, jeśli działają to nie ma co , trzeba spróbować. Ja już się bałam że nigdy nie zostanę mama. Teraz muszę się modlić żeby wszystko było ok. Jesteśmy w 6 tygodniu.
    Polecam dziewczyny poczytajcie o produktach pszczelich.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 stycznia 2019, 12:51

    juna, Aishha, Selina, Selina, Rose87, Calypso, 35latka, Cosmia lubią tę wiadomość

    7.02.2019 NASZE dwa Aniołki odeszły w 11 tygodniu :(
    👰 36 LAT
    AMH 17.11 (1.05-55)
    AMH (2021 rok) 25.2
    ANGELIUS- zabieg jajniki i reszta u mnie ok.

    🧑37 LAT
    Nasienie słabe 09.2021
    Liczba plemników 12 mln :( ( norma od 39 mln)
    Morfologia 2%
    Lepkość za duża
    Starania o dzieciątko od 9 lat 😔😔😔

    Nasienie 03.2022 😰😰😰
    Liczba 6,9
    Morfologia 2%
    09.2023
    Za mała ilość żeby zrobić morfologię 😭
    07.12.2023 zabieg żylaków powrózka nasiennego 🙏
    CZEKAMY NA CIEBIE MALUSZKU ❤️❤️
  • juna Autorytet
    Postów: 1419 689

    Wysłany: 4 stycznia 2019, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dużo dobrego czytałam o mleczku pszczelim. Nie wiem tylko czy mogłabym je stosować. Czytałam, że podwyższa poziom testosteronu a u mnie z tym problem. Może u męża by się sprawdziło.

    l22nmg7ydnf5539r.png

    Fragmentacja DNA: 42%
    Wynik po 3 miesiącach suplementacji: 5% (!!!) 😊

    07.19r. Ruszamy z in vitro (krótki protokół)
    22.07 punkcja, zapłodnione 6 komórek
    27.07 ET blastocysty
    beta 2.08 (6dpt) 13,59
    beta 5.08 (9dpt) 65,87
    beta 7.08 (11dpt) 154,29
    21.08 (25dpt) mamy ❤️😍
    24.04.20 nasz Skarb jest już z nami 🥰

    ❄️❄️ Na zimowisku
  • MOJE Autorytet
    Postów: 1101 671

    Wysłany: 4 stycznia 2019, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam za wysoki testosteron. Między innymi dlatego też nie miałam owulacji. M.in. bo problemów było więcej. Prolaktyna, progesteron. Mega długie cykle. Brązowe plamienia.

    7.02.2019 NASZE dwa Aniołki odeszły w 11 tygodniu :(
    👰 36 LAT
    AMH 17.11 (1.05-55)
    AMH (2021 rok) 25.2
    ANGELIUS- zabieg jajniki i reszta u mnie ok.

    🧑37 LAT
    Nasienie słabe 09.2021
    Liczba plemników 12 mln :( ( norma od 39 mln)
    Morfologia 2%
    Lepkość za duża
    Starania o dzieciątko od 9 lat 😔😔😔

    Nasienie 03.2022 😰😰😰
    Liczba 6,9
    Morfologia 2%
    09.2023
    Za mała ilość żeby zrobić morfologię 😭
    07.12.2023 zabieg żylaków powrózka nasiennego 🙏
    CZEKAMY NA CIEBIE MALUSZKU ❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2019, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż od jakiegoś czasu je pyłek pszczeli. Dodaje go głównie do owsianki lub omletów na słodko, czyli do każdego śniadania. Nie powiem, wyniki mu się poprawiły, ale przez co dokładnie ciężko powiedzieć, bo przez rok brał dodatkowo Mace (oprócz podstawowych supli) i Wit.C 1000. Jednak on się naczytałam, że to daje energię głównie i jest bardzo odżywcze i je tak już prawie rok z małymi przerwami

  • MOJE Autorytet
    Postów: 1101 671

    Wysłany: 4 stycznia 2019, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podobno najlepiej przyswaja się jak jest rozpuszczone w wodzie. Tak dosypane do jedzenia w całości się może nie przyswoi.
    My na noc zalewamy pyłek małą ilością wody i pijemy ta miksturę rano. Po wypiciu od razu zalewamy sobie porcje na noc. Teraz po tej kuracji pijemy już raz dziennie.

    7.02.2019 NASZE dwa Aniołki odeszły w 11 tygodniu :(
    👰 36 LAT
    AMH 17.11 (1.05-55)
    AMH (2021 rok) 25.2
    ANGELIUS- zabieg jajniki i reszta u mnie ok.

    🧑37 LAT
    Nasienie słabe 09.2021
    Liczba plemników 12 mln :( ( norma od 39 mln)
    Morfologia 2%
    Lepkość za duża
    Starania o dzieciątko od 9 lat 😔😔😔

    Nasienie 03.2022 😰😰😰
    Liczba 6,9
    Morfologia 2%
    09.2023
    Za mała ilość żeby zrobić morfologię 😭
    07.12.2023 zabieg żylaków powrózka nasiennego 🙏
    CZEKAMY NA CIEBIE MALUSZKU ❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2019, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MOJE wrote:
    Podobno najlepiej przyswaja się jak jest rozpuszczone w wodzie. Tak dosypane do jedzenia w całości się może nie przyswoi.
    My na noc zalewamy pyłek małą ilością wody i pijemy ta miksturę rano. Po wypiciu od razu zalewamy sobie porcje na noc. Teraz po tej kuracji pijemy już raz dziennie.
    To bez sensu, że piszą na opakowaniu że najlepiej dodawać do jedzenia lub jogurtów :/ Nie rozumiem czemu miałoby się gorzej przyswoić z jedzeniem? Przecież to nie lek.
    Łyżkę pyłku zalewasz wodą przegotowaną czy zwykłą?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 stycznia 2019, 13:01

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ