X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Młode staraczki ❤ (22-28)
Odpowiedz

Młode staraczki ❤ (22-28)

Oceń ten wątek:
  • Patutka Autorytet
    Postów: 2537 1072

    Wysłany: 18 listopada 2019, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niki wrote:
    W zeszłym tygodniu. Dziewczyna pisała na FB że napadł ja jakiś zbok jak wracała z zakupów, .próbował ją zgwałcić. Udało jej się uciec. I poszedł podobno w kierunku mojej ulicy 😱
    O matko, uważajcie tam na siebie z Domi!

    Widać wariatów nigdzie nie brakuje..

    dxomj48afe4g6r21.png


    [*] 27.08.2016r [*]
  • Niki Ekspertka
    Postów: 577 99

    Wysłany: 18 listopada 2019, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patutka wrote:
    O matko, uważajcie tam na siebie z Domi!

    Widać wariatów nigdzie nie brakuje..


    Staram się nie wychodzis dama wieczorem. No i jednak ciągle się oglądam za siebie. Np jak wychodzę do pracy bo wtedy ciemno jeszcze.

    Początek starań - październik 2018
    Hiperprolaktynemia- opanowana
    Podwyższone TSH-euthyox
    Podwyższony cukier-glucophage
    Niski progesteron-duphaston

    Staramy się o pierwsze dzieciątko♥️
  • doomi03 Autorytet
    Postów: 4193 6560

    Wysłany: 18 listopada 2019, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niki wrote:
    To było na ulicy Bobrzej, nie daleko ulicy Rysia. Ja tamtędy jeżdżę codziennie 😱

    Ja na szczęście w stronę popowic się nie zapuszczam, mam tylko nadzieję, ze nie zachce mu sie kręcić na trójkącie bo i bez tego mam wystarczająco marna okolice, ze wieczorem sama po traugutta się boję iść xD jak ciemno tylko tramwaj i hops szybko do bramy xD

    To uważaj tam na siebie i oczy szeroko dookola głowy.
    W ogóle takie czasy teraz ze gaz pieprzowy w torebce to nie był by w sumie taki glupi pomysł.

    3jvzcbxmqcuirhnp.png

    12cs 💚⏸️

    Mój syn, moje szczęście: 💙 Kacper - ur. 22.11.2020
    godz 21:48
    Waga 2980g
    Dlugosc 51 cm
  • aliciaaa Autorytet
    Postów: 1840 1212

    Wysłany: 18 listopada 2019, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niki wrote:
    Staram się nie wychodzis dama wieczorem. No i jednak ciągle się oglądam za siebie. Np jak wychodzę do pracy bo wtedy ciemno jeszcze.

    Powiem szczerze, że przerażają mnie takie historie... Normalnie późnym wieczorami sama nie wychodzę 😅 jak raz kiedys wyszlysmy z dziewczynami i wracaliśmy do domów to biegiem wracałam. A jeszcze 500metrow od mojej kamienicy jest taki sklep pod którym dzieją się raz lub dwa razy do roku dosłownie jakieś morderstwa 😵🤯 omijam szerokim łukiem! Ale jak byłam młodsza to wydawało mi się, że nic mi się nie może stać. Teraz to boję się nocnych wypraw bez mojego 😅

    💙05.2018 21:50 synek, 36tc - 2730g, 51cm
    💔12.2019 aniołek, 9tc, poronienie zatrzymane
    🌈💙30.06.2021 1:35 synek, 38+4 - 3390g, 55cm

    atdc20mmfi0aq01z.png
    atdc2n0ar4eb4z07.png
  • Niki Ekspertka
    Postów: 577 99

    Wysłany: 18 listopada 2019, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    doomi03 wrote:
    Ja na szczęście w stronę popowic się nie zapuszczam, mam tylko nadzieję, ze nie zachce mu sie kręcić na trójkącie bo i bez tego mam wystarczająco marna okolice, ze wieczorem sama po traugutta się boję iść xD jak ciemno tylko tramwaj i hops szybko do bramy xD

    To uważaj tam na siebie i oczy szeroko dookola głowy.
    W ogóle takie czasy teraz ze gaz pieprzowy w torebce to nie był by w sumie taki glupi pomysł.

    Aaa słynne Traugutta. Ja generalnie mieszkam na Brochowie a Kozanów to tylko przelotnie.

    Początek starań - październik 2018
    Hiperprolaktynemia- opanowana
    Podwyższone TSH-euthyox
    Podwyższony cukier-glucophage
    Niski progesteron-duphaston

    Staramy się o pierwsze dzieciątko♥️
  • Patutka Autorytet
    Postów: 2537 1072

    Wysłany: 18 listopada 2019, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niki wrote:
    Staram się nie wychodzis dama wieczorem. No i jednak ciągle się oglądam za siebie. Np jak wychodzę do pracy bo wtedy ciemno jeszcze.
    Jezu najgorzej tak oglądać się za siebie. Strasznie.
    Ja to znowu mieszkam koło lasku, mimo, że to prawie centrum Warszawy to gwalcil tu typek, co chodził ze mną do gimnazjum, z tym że o rok starszy....

    dxomj48afe4g6r21.png


    [*] 27.08.2016r [*]
  • doomi03 Autorytet
    Postów: 4193 6560

    Wysłany: 18 listopada 2019, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niki wrote:
    Aaa słynne Traugutta. Ja generalnie mieszkam na Brochowie a Kozanów to tylko przelotnie.

    Taaa ja na szczęście mieszkam już w sekcji nowszego budownictwa ale druga polowa ulicy to masakra, pełno zapijaczonych gęb. Tak czy siak wszędzie teraz trzeba uważać, bo takie czasy niestety.

    Co tam u Was dziewczęta w ten brzydki, deszczowy poniedziałek?
    Ja pomimo ze mam wolne to od 6 na nogach i ciągle coś załatwialam i dopiero o 15 dotarlam do domu wiec juz marzyyy mi sie nic nierobstwo do końca dnia :p
    Udalo mi się załatwić recepte na letrox od internisty i cieszę się bo babeczka tak mi to ogarnęła fajnie zeby mogla mi wypisać recepty tak żebym miala juz 2 opakowania :) a ze biore po polowce tabl dziennie to mam już zapas letroxu na pół roku, więc nie muszę się martwić ze mi zabraknie.

    3jvzcbxmqcuirhnp.png

    12cs 💚⏸️

    Mój syn, moje szczęście: 💙 Kacper - ur. 22.11.2020
    godz 21:48
    Waga 2980g
    Dlugosc 51 cm
  • Niki Ekspertka
    Postów: 577 99

    Wysłany: 18 listopada 2019, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny widziałam na forum listopadowym że u Evelki słabo. Beta spadła do 42. 😣 Przykro bardzo.

    Początek starań - październik 2018
    Hiperprolaktynemia- opanowana
    Podwyższone TSH-euthyox
    Podwyższony cukier-glucophage
    Niski progesteron-duphaston

    Staramy się o pierwsze dzieciątko♥️
  • doomi03 Autorytet
    Postów: 4193 6560

    Wysłany: 18 listopada 2019, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niki wrote:
    Hej dziewczyny widziałam na forum listopadowym że u Evelki słabo. Beta spadła do 42. 😣 Przykro bardzo.

    No niestety, jednak cb :( przykro... Chociaż przynajmniej juz wie na czym stoi. Ja wierzę ze jak przypilnuje ten progesteron to nastepnym razem już ciąża się utrzyma i będzie wszystko ok

    3jvzcbxmqcuirhnp.png

    12cs 💚⏸️

    Mój syn, moje szczęście: 💙 Kacper - ur. 22.11.2020
    godz 21:48
    Waga 2980g
    Dlugosc 51 cm
  • doomi03 Autorytet
    Postów: 4193 6560

    Wysłany: 18 listopada 2019, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzis 12dc i prawie jestem pewna ze dziś owulacja bo podbrzusze tak mocno czuje i jajnik tak mi daje popalić. Zobaczymy za pare dni czy tempka to potwierdzi.

    3jvzcbxmqcuirhnp.png

    12cs 💚⏸️

    Mój syn, moje szczęście: 💙 Kacper - ur. 22.11.2020
    godz 21:48
    Waga 2980g
    Dlugosc 51 cm
  • Patutka Autorytet
    Postów: 2537 1072

    Wysłany: 18 listopada 2019, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    doomi03 wrote:
    U mnie dzis 12dc i prawie jestem pewna ze dziś owulacja bo podbrzusze tak mocno czuje i jajnik tak mi daje popalić. Zobaczymy za pare dni czy tempka to potwierdzi.
    Ilu dniowe masz cykle?

    dxomj48afe4g6r21.png


    [*] 27.08.2016r [*]
  • doomi03 Autorytet
    Postów: 4193 6560

    Wysłany: 18 listopada 2019, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patutka wrote:
    Ilu dniowe masz cykle?

    23-25 dniowe... Także u mnie owu w 12dc to norma... wiec mogloby się zgadzać biorąc pod uwagę nasilone odczucia, także od jutra się zacznie liczenie dpo, chociaż nie chciałbym się na tym mocno skupiać, trzeba znaleźć sobie zajecie żeby nie myslec.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 listopada 2019, 20:22

    Patutka lubi tę wiadomość

    3jvzcbxmqcuirhnp.png

    12cs 💚⏸️

    Mój syn, moje szczęście: 💙 Kacper - ur. 22.11.2020
    godz 21:48
    Waga 2980g
    Dlugosc 51 cm
  • Patutka Autorytet
    Postów: 2537 1072

    Wysłany: 18 listopada 2019, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    doomi03 wrote:
    23-25 dniowe... Także u mnie owu w 12dc to norma... wiec mogloby się zgadzać biorąc pod uwagę nasilone odczucia, także od jutra się zacznie liczenie dpo, chociaż nie chciałbym się na tym mocno skupiać, trzeba znaleźć sobie zajecie żeby nie myslec.
    Zdecydowanie.
    Krótkie masz te cykle.
    Ja zaczęłam robić testy owu, ale nic takiego specjalnego na nich nie widzę..
    Dzisiaj 14dc a owu nie widać 🤷‍♀️
    Nie wiem czy się przesunie, a może w ogóle jej nie będzie...

    dxomj48afe4g6r21.png


    [*] 27.08.2016r [*]
  • doomi03 Autorytet
    Postów: 4193 6560

    Wysłany: 18 listopada 2019, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patutka wrote:
    Zdecydowanie.
    Krótkie masz te cykle.
    Ja zaczęłam robić testy owu, ale nic takiego specjalnego na nich nie widzę..
    Dzisiaj 14dc a owu nie widać 🤷‍♀️
    Nie wiem czy się przesunie, a może w ogóle jej nie będzie...

    Nom dosyć krótkie ale ponoc mieszczą się w normie, bo niby jesli cykle nie sa krotsze niż 21 dni to są prawidłowe... Chociaz nie powiem ze liczę na to ze moze niepokalanek wydłuży mi ciut (tak o 2 dni może) faze lutealną, bo już od dwóch osob słyszałam ze wydluzyl im właśnie fl tak o 2-3 dni. Nie obrazilabym się xD

    Hmm a jakiej firmy robisz te testy? No i ile dniowe cykle u Ciebie? ... Chociaż może zdarzyć sie chyba i tak ze przez chorobę się moze poprzestawiac i moze faktycznie będzie u Ciebie później owu.
    Zdarzają się też kobitki-wyjątki ktorym testy owu nie chca wychodzić w ogole pomimo owulacji.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 listopada 2019, 20:49

    3jvzcbxmqcuirhnp.png

    12cs 💚⏸️

    Mój syn, moje szczęście: 💙 Kacper - ur. 22.11.2020
    godz 21:48
    Waga 2980g
    Dlugosc 51 cm
  • Patutka Autorytet
    Postów: 2537 1072

    Wysłany: 18 listopada 2019, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    doomi03 wrote:
    Nom dosyć krótkie ale ponoc mieszczą się w normie, bo niby jesli cykle nie sa krotsze niż 21 dni to są prawidłowe... Chociaz nie powiem ze liczę na to ze moze niepokalanek wydłuży mi ciut (tak o 2 dni może) faze lutealną, bo już od dwóch osob słyszałam ze wydluzyl im właśnie fl tak o 2-3 dni. Nie obrazilabym się xD

    Hmm a jakiej firmy robisz te testy? No i ile dniowe cykle u Ciebie? ... Chociaż może zdarzyć sie chyba i tak ze przez chorobę się moze poprzestawiac i moze faktycznie będzie u Ciebie później owu.
    Zdarzają się też kobitki-wyjątki ktorym testy owu nie chca wychodzić w ogole pomimo owulacji.
    Ja nie powiedziałam, że za krótkie. Tylko krociutkie. Kurcze nie wyobrażam sobie aż tak czasowo zejść.
    W zasadzie mam 28dniowe.
    Czasem się zdarzy 31 dniowy

    Od 11dc robiłam facelle.
    Dzisiaj kupiłam domowe laboratorium.
    W zasadzie z domowego labo o 15 wyszła mi ciemniejsza kreska, niż z facelle robionego o 11.

    Wstawilabym zdjęcie ale niestety cholerka plik pokazuje się ze jest za duży.... 🤬

    dxomj48afe4g6r21.png


    [*] 27.08.2016r [*]
  • Evelle28 Autorytet
    Postów: 2963 3588

    Wysłany: 18 listopada 2019, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niki wrote:
    Hej dziewczyny widziałam na forum listopadowym że u Evelki słabo. Beta spadła do 42. 😣 Przykro bardzo.
    Hej dziewczyny... Miałam do Was pisać.. Ale najpierw ochlonelam.. Tak jak pisała Niki beta mi spadła... W macicy ciąży nie ma... Więc czekam na krwawienie.. Przykro mi ale czuję spokój wewnętrzny. Zasnę spokojnie i Bez tysiąca myśli. Mam na lewym jajniku torbiel temu mnie tak boli lewy bok. Cp została wyeliminowana... Więc to była biochemiczna. Na przyszłość mam nauczkę że nie warto robić tak wcześnie testu... Bo więcej nerwow niż radości mi to przysporzylo... No i wiem co jest nie tak. Muszę popracować nad progresteronem... Dzięki dziewczyny za słowa otuchy i wsparcie...

    Kiedyś KAŻDEJ Z NAS się uda ✊🤰💞❤️😘

    Mama Aniołków:
    27.01.2018[*]💔
    23.11.2019 [*] 💔
    01.07.2021 [*] 💔

    05.04.2024 - II ♥️
    11.04.2024- beta 769
    13.04.2024- beta 1772
    15.04.2024- beta 3671
    20.04.2024- 1 wizyta-pęcherzyk ciążowy 14 mm z pęcherzykiem żółtkowym 3mm
    25.04.2024- mamy ♥️ i 2 mm dzidziusia 🥹
    24.05- 3 wizyta ⌛️

    preg.png
  • doomi03 Autorytet
    Postów: 4193 6560

    Wysłany: 18 listopada 2019, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patutka wrote:
    Ja nie powiedziałam, że za krótkie. Tylko krociutkie. Kurcze nie wyobrażam sobie aż tak czasowo zejść.
    W zasadzie mam 28dniowe.
    Czasem się zdarzy 31 dniowy

    Od 11dc robiłam facelle.
    Dzisiaj kupiłam domowe laboratorium.
    W zasadzie z domowego labo o 15 wyszła mi ciemniejsza kreska, niż z facelle robionego o 11.

    Wstawilabym zdjęcie ale niestety cholerka plik pokazuje się ze jest za duży.... 🤬

    Tych z facelle nie probowalam, ale te z domowego laboratorium właśnie fajnie mi pokazywały wyraźnie zmiany poziomu lh, dlatego ja je osobiscie polecam ;)

    3jvzcbxmqcuirhnp.png

    12cs 💚⏸️

    Mój syn, moje szczęście: 💙 Kacper - ur. 22.11.2020
    godz 21:48
    Waga 2980g
    Dlugosc 51 cm
  • doomi03 Autorytet
    Postów: 4193 6560

    Wysłany: 18 listopada 2019, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evelle28 wrote:
    Hej dziewczyny... Miałam do Was pisać.. Ale najpierw ochlonelam.. Tak jak pisała Niki beta mi spadła... W macicy ciąży nie ma... Więc czekam na krwawienie.. Przykro mi ale czuję spokój wewnętrzny. Zasnę spokojnie i Bez tysiąca myśli. Mam na lewym jajniku torbiel temu mnie tak boli lewy bok. Cp została wyeliminowana... Więc to była biochemiczna. Na przyszłość mam nauczkę że nie warto robić tak wcześnie testu... Bo więcej nerwow niż radości mi to przysporzylo... No i wiem co jest nie tak. Muszę popracować nad progresteronem... Dzięki dziewczyny za słowa otuchy i wsparcie...

    Kiedyś KAŻDEJ Z NAS się uda ✊🤰💞❤️😘

    Dokladnie Ewela, jeszcze każdej z nas się uda i jeszcze będzie przepięknie 😘

    3jvzcbxmqcuirhnp.png

    12cs 💚⏸️

    Mój syn, moje szczęście: 💙 Kacper - ur. 22.11.2020
    godz 21:48
    Waga 2980g
    Dlugosc 51 cm
  • Patutka Autorytet
    Postów: 2537 1072

    Wysłany: 18 listopada 2019, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    doomi03 wrote:
    Tych z facelle nie probowalam, ale te z domowego laboratorium właśnie fajnie mi pokazywały wyraźnie zmiany poziomu lh, dlatego ja je osobiscie polecam ;)
    Jeja, a powiesz mi dokładnie jak ich używałas?
    Tak krok po kroku?
    O której godzinie najlepiej?
    No i robiłaś je raz dziennie?



    Evelle. Bardzo mi przykro, jestem z Toba ❤️
    Mam nadzieję, że szybko nam wszystkim się uda.
    Wiem co czujesz kochana..

    dxomj48afe4g6r21.png


    [*] 27.08.2016r [*]
  • AleOla26 Ekspertka
    Postów: 616 96

    Wysłany: 18 listopada 2019, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niki wrote:
    Hej dziewczyny widziałam na forum listopadowym że u Evelki słabo. Beta spadła do 42. 😣 Przykro bardzo.

    Ojej :((( biedna.... bardzo jej współczuję.

    08.2019 - Starania o pierwsze dzieciątko 👶
    26 lat

    Wiesiołek do ovu 1500mg
    L-carnityna 1500mg
    Wit D
    Femibion 0
    Magnez

    On- l-carnitina 1x , promen 1x, magnez, wit. C
‹‹ 116 117 118 119 120 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ